Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10926) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
VeronikK
1235 příspěvků 20.7.20 16:47

@MP Janka @Paris1789 ve školách je to, podle mých zkušeností různé - u nás se přezouváme (na rozdíl od dětí nás nikdo nekontroluje, takže když dorazím na poslední chvíli, přezuju se až o přestávce :-) Děti na to někdy upozorňují, ale na to jim stačí říct, že móda… Mám zdravotní pantofle, kvůli prevenci křečových žil a dalších radostí dlouhého stání. Také jsem učila ve škole, kde se vyučující nepřezouvali, případně přezouvali jen teplejší obutí a to pak třeba za lodičky (ženy).

VeronikK
1235 příspěvků 20.7.20 16:53

@Temperance Leon pantofle mám. Musela jsem si je pořídit kvůli bolavé patě hned po karanténě. V září si je vezmu do školy - jen teda jsou svetle tak jako perleťově růžové. Barva samotná mi nevadí, jen jak to bude vypadat v zimě k tmavšímu oblečení nevím, ale žádná velká elegance :-) Jen byly prostě nejpohodlnější, lepší než černé nebo hnědé…

Vinca_minor
1826 příspěvků 20.7.20 21:54

@VeronikK Já mám pantofle dvoje - jedny naboso i k sukni, to jsou ty na minulé stránce, mají pásek na palec. A pak víc obyč černé k ponožkám a kalhotám.
PS: Nemám ráda punčochy, takže sukně a šaty nosím i na podzim naboso, anebo si punčochy v práci sundám, nikoho to nepohoršuje.

Iv_Sm
1577 příspěvků 23.7.20 09:22

Standardni, tehotenska, pracovni.

Temperance
2699 příspěvků 23.7.20 10:14

@Iv_Sm Hezké šaty :-)

květušína
517 příspěvků 23.7.20 10:26

@Iv_Sm sluší Vám to, ani bych neřekla, že jste v 7. měsíci. A obdivuju Vás, jak střídáte kabelky. To by byla moje smrt.

Neferek
158 příspěvků 29.7.20 18:21

Nemám nohy, tak aspoň fotka z netu

Nkem
195 příspěvků 29.7.20 21:46

@Neferek Za mně moc pěkná letní kombinace!

Temperance
2699 příspěvků 30.7.20 13:10

@Neferek Je to prima, hezký pohled. Ale vzhledem k tomu, jak se obléká většina spoluobčanů… nezvou Vás kluci na rande?

Nkem
195 příspěvků 30.7.20 14:36

@Temperance :grin:, taky mi to blesklo hlavou… Ale vypadá to dobře…

KajčaLiška
150 příspěvků 30.7.20 19:40

@Neferek Tak tohle je super, podle mě nejhezčí Váš outfit. Oblékáte se hezky, ale vždycky si říkám - takové klasické kombinace. Jsem fanda výrazných barev, dnes jste mě nadchnul :-)

Neferek
158 příspěvků 31.7.20 20:37

@Nkem Díky
@Temperance Ne, proč? Jakože asociace květy = ten musí být na kluky? V tom teda musím zklamat. Jediný, kdo mě kdy pozval na rande byla moje žena, před 13 lety ;)

Neferek
158 příspěvků 31.7.20 20:45

@KajčaLiška Díky, nevím jestli nejlepší, ale nejbarevnější určitě. Já naopak léto vyloženě přetrpím, já nejradši zelenohnědobéžový tvíd

Důkaz - dneska sem opět splynul s davem, ale alespoň se v tom dalo přežít (bavlna, len).

A na nějakou chvíli dám zase pokoj, nastupuju na otcovskou takže žádné foto z výtahu ;)

Nkem
195 příspěvků 31.7.20 20:51

@Neferek Tohle je taky fajn… A abych nezapoměla, ještě zvláštní pochvala botám v obou kombinacích…

KajčaLiška
150 příspěvků 31.7.20 23:28
@Neferek píše:
@KajčaLiška Díky, nevím jestli nejlepší, ale nejbarevnější určitě. Já naopak léto vyloženě přetrpím, já nejradši zelenohnědobéžový tvíd

Důkaz - dneska sem opět splynul s davem, ale alespoň se v tom dalo přežít (bavlna, len).

A na nějakou chvíli dám zase pokoj, nastupuju na otcovskou takže žádné foto z výtahu ;)

Sluší vám to, ne že ne, i když se prostě nemůžu vynadívat na květinovou kombinaci :-) Mohu se zeptat, odkud máte tuhle světlou košili? Vypadá jako lněná, je to tak?

Neferek
158 příspěvků 1.8.20 17:59

@KajčaLiška Košile je z Lidlu, tak nějak matně tuším 65% len + 35% bavlna, nebo něco takového. Je příjemnější a lehčí než vypadá.

Dru
472 příspěvků 3.8.20 21:09

Kalhoty vcera vecer a dneska odpoledne. Snazime se divat se na situaci pozitivne a uzivat si mesta bez turistu :)

Hezky den vsem :)

Dru
472 příspěvků 3.8.20 21:12

@Neferek Takovych muzu, jako jste Vy, kdyby tak existovalo vic! Ta barevna kombinace je opravdu moc pekna.

Ophelie
842 příspěvků 3.8.20 21:21

@Dru víc se mi líbí kombinace č. 2, kalhoty a rtěnka v obou případech.

Nkem
195 příspěvků 3.8.20 22:06

@Dru Líbí se mi obě kombinace, druhá mo] ná o trošku víc… Akorát ta kabelka na první fotce vypadá tak nějak,, divně,, až jako dětská :slight_smile:

Dru
472 příspěvků 3.8.20 22:34

@Ophelie Dekuji. Musime mit v metru a v obchodech rousky, tak je to s tou rtenkou slozitejsi, ale uz mi chybela.

@Nkem Dekuji, a mate docela pravdu, jak na to tak koukam :'-) Trochu lituju, ze jsem si nevzala tuhle, ale pozde bycha honiti, ze jo.

VeronikK
1235 příspěvků 4.8.20 07:13

@Dru mě se na první pohled nelíbily boty na první fotce, když jsem ji ale otevřela, tak se mi líbí moc :-) Jinak nevadí vám a netluče se rouška s naušnicemi? Nosím ráda výraznější naušnice, ale s rouškou mi jednak trochu překáží a pak úplně nemají ten efekt vedle roušky…

Femur
437 příspěvků 4.8.20 08:33

@Nkem Ta puntíkatá kabelka mi přijde vtipná.

Dru
472 příspěvků 4.8.20 13:30

@VeronikK Tluce se, ale my je musime mit jen v hromadne doprave a v obchodech, tak to neni tak hrozny, kdyz jdeme brouzdat na x hodin po venku, tak to metro dam, ty nausnice, co nosim, se mi do ni nechytaji. Spis mi to vadi kvuli te rtence, ale zatim jsem si na obliceji Jokera neudelala :-D

Stránka:  « Předchozí 1 4512 4513 4514 4515 4516 4517 4518 4519 4520 4521 4522
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek