Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10972) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dru
521 příspěvků 9.8.20 13:29

@kajcaliska @mp-janka Nebojte se… konstruktivni kritika je fajn, a kdyz bude nekdo nekonstruktivne hnusnej, tak ja ho sezeru! Teda ja vas samozrejme chapu, ale je skoda, ze je tady tak mrtvo.

edit: Boze co jsem zase udelala blbe, ze mi to z tech nicku nedela „odkazy“??

Příspěvek upraven 09.08.20 v 13:31

Brep
790 příspěvků 9.8.20 13:31

Ja bych pro tu zpetnou vazbu nekdy prispela, ale kloudne zrcadlo na foceni nemam. A jen kvuli peklu se mi ho nechce porizovat :D

Dru
521 příspěvků 9.8.20 13:34

@Brep To ja taky nemam, foti me manzel nebo sestra, kdyz jsou se mnou, nebo se o nejaky to zrcadlo snazim zakopnout :)

MP blanka
2822 příspěvků 9.8.20 14:08

A ja som už hanblivé štádium prekonala, ale nemám nič nové, a ani dôvod si urobiť, aj keď by som niekoľko nápadov mala. Bola by som potom ale zbytočne smutná, že by mi to iba viselo v skrini. Takže mladšie ženy a dievčatá - využijte ten čas, keď máte ešte chuť sa pekne obliecť a máte v tom kde ísť, a odvážte sa nám v tom ukázať. Keď sa už v niečom vydáte do ulíc, tak snáď MP vám neublíži!

Mladá chemička
223 příspěvků 9.8.20 18:28

@Dru já se taky bojím a stydím :D tak sem chodím jen načumovat. V předsíni mám blbé zrcadlo a tmu, ale když už něco vyfotím, abych věděla, jestli ok, nebo neok, tak mi na fotce obvykle chybí boty/kabelka/doplňky…

Dru
521 příspěvků 9.8.20 20:05

Souhlasim s @mp-blanka!

@mlada-chemicka No jo, ale kdyz se nikdo neodvazite, tak tu nebude moc co ocumovat :(

Hele ja tu kdysi v galerii dostavala pravidelne docela zahul (i kdyz teda ja vracim, jak jsem dostala, a blbejch kecu jsem taky schopna :D ), a nezabilo me to, tak se damy a panove osmelte :)

edit: Prosim vas reknete mi nekdo, co delam blbe, kdyz vkladam ty jmena, nekdy to funguje, nekdy ne >:|

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 20:15

Taky se přimlouvám za příspěvky, já se odvážila nedávno a přežila jsem to. a ho nemám v současné době nic moc oblečení, ani postavu na chlubeni, ale reakce mě příjemně překvapily, Odhodte strach.Dost mě překvapuje, že nemáte zrcadlo ve kterém se vidíte celé, já jsem zvyklá se skouknout že vsech stran.,Dost lidí se tu fotí třeba v kabince v obchodě, v práci, takže žádné výmluvy a odvahu.

Neferek
175 příspěvků 9.8.20 21:55

Přání budiž rozkazem.

Dcera vlezla do kašny, já musel za ní. Na přívalové deště jsem tak již připraven

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 22:00

@Dru vy ta jména píšete? nebo dáváte zmínit, u @Mladá chemička máte malé m, takže při přepisu uděláte nějakou chybu, písmeno, mezerou,

Dru
521 příspěvků 9.8.20 22:56

@vlm Pisu, ale tak, aby se „zminila“, jakoze zavinac a pak to jmeno, a pisu jmeno tak, jak je v adrese uzivatele, coz treba u Mlade chemicky je „mlada-chemicka“… takze hadam, ze tak je to blbe :D

Dru
521 příspěvků 9.8.20 22:57

@Neferek S tema kalhotama pod kolena a temahle botama mi trochu pripominate pohadkove prince. Hezky to je.

EmilyG.
2149 příspěvků 9.8.20 23:26

Mela jsem mockrat pnuti hodit sem svou fotku, protoze clovek se vidi jinyma ocima nez ho vnima okoli, proto ja jsem prekvapena jak me vnimaji ti mi skoro teenageri.

Jenze…me se trebanelibily outfity @Nkem, ale nekomentovala jsem.
Zato na Parfumanii se jeji obleceni komentovalo na nekolika strankach a stale dokola se davalo dokola znechuceni a odkaz na MP a pekne to nebylo, azmi ji bylo lito, jakkoliv me jeji obleceni irituje.
Asi jako kdyz jsem napsala ze nekdo je ted pekna zenska a na Parfu to bylo hodnocene na nekolik
Stranek a smajliku zakryvajicich si oci, co uz nadelam.
Proto sem sve fotky nedam, ikdyz bych rada cetla nazor nekoho 11+.

benyka
9074 příspěvků 9.8.20 23:58

@EmilyG. Na fotce může být nehezké něco, ale na jejím propírání mimo dosah dotyčného je nehezké všechno.

Dru
521 příspěvků 10.8.20 00:01

@EmilyG. Hmmm, tak to chapu, kdyz se komentare takhle zvrhnou pekne me to s**e a jdu se hadat, na Parfumanii bych se hadala taky, ale tam jsem nova, tak jsem jeste nic takovyho nevidela. Proto jsem rekla, ze kdyz tu nekdo bude nekonstruktivne hnusnej, sezeru ho :D

A kdyz uz jsme u toho, zajimala by me jedna vec - muj cerveny raminkovac. Ted nemyslim cerveny raminka u mych outfitu, ale fakt, ze at napisu cokoliv, je tu proste nejaka pipka ci nejaky… pipinek, co by mi evidentne i za „dobry den“ dal cerveny raminko, abych mela cerveny raminko. Neptam se, protoze mi to trha zily - jen me zajima proc. Cimpak jsem te, raminkovaci, nakrkla? Protoze normalni osobu by tohle nenapadlo, tak predpokladam, ze si tu vybijis vztek jeste z galerie x let zpatky. Napis mi to do soukrome zpravy, at jsem zase o neco chytrejsi, ty roztomilej malej psychopate, hmm?

benyka
9074 příspěvků 10.8.20 00:09

@Dru To je standard, nevšímejte si toho.

Dru
521 příspěvků 10.8.20 00:20

@benyka Ja vim, ale zabavny to je, si tu osobu predstavovat :D

porjk
3194 příspěvků 10.8.20 07:36

@Dru Červená se tu sázejí dle osobních sympatií ;), na to nehleďte… Nejste první, co se diví. :))

Paris1789
5250 příspěvků 10.8.20 07:54

@EmilyG. hlavně, že své vlastní fórum s outfity mají zamčené. Pokrytecká společnost :-) Na tom je hezky vidět, že se sami bojí, co se o nich jinde napíše, protože jsou si moc dobře vědomi, jak škaredě se chovají a logicky to předpokládají u každého.
Hele, já bych se tím netrápila, lidi si pořád něco myslí a každou chvíli něco jiného. Co jsem si tak všimla, jsou lidi, kterým se nezavděčíte, i kdybyste udělala cokoli, vykašlala bych se na to.
Nepřesvědčuji vás k přidávání fotek outfitů, jen bych se být vámi netrápila názory lidí, kteří vám šeky nepodepisují. Co je vám/nám do nich?

Paris1789
5250 příspěvků 10.8.20 08:05

@Dru červená ramínka jsoui něco na způsob pasivní agrese, jako v tramvaji, kdy do vás někdo strčí, místo aby řekl prosté „s dovolením“.
Osobně se domnívám, že si sem od sousedů chodí jisté typy ulevit od tenze z toho, že na své platformě dosud tento nástroj nemají, i když se kvůli tomu odsud demonstrativně odcházelo.
Neřešte to, nikdo to tady už neřeší :-)

Paris1789
5250 příspěvků 10.8.20 08:07
@vlm píše:
Taky se přimlouvám za příspěvky, já se odvážila nedávno a přežila jsem to. a ho nemám v současné době nic moc oblečení, ani postavu na chlubeni, ale reakce mě příjemně překvapily, Odhodte strach.Dost mě překvapuje, že nemáte zrcadlo ve kterém se vidíte celé, já jsem zvyklá se skouknout že vsech stran.,Dost lidí se tu fotí třeba v kabince v obchodě, v práci, takže žádné výmluvy a odvahu.

taky nic nového nemám. Vlastně jsem docela otrávená z toho, jak málo dokážu být inovativní v této oblasti :-(

Josefka
602 příspěvků 10.8.20 09:03

Důvod, proč nedávat vlastní fotku? Vím, že nikdy nejsem perfektní (důvody jsou postava, možnosti, nabídka ochodů…) ale ty detaily mi přestanou vadit, když se za mnou doma zabouchnou dveře a já odcházím plná sebevědomí a pozitivní nálady. Upřímně řečeno a při vší skromnosti, jsem u nás v práci mezi slepými jednooký král. Cítím se báječně, práce mi jde od ruky, dětem nehrozí, že je odvezu do černého lesa a uteču. Číst černé na bílém, co stejně sama vím, by můj den dost zkomplikovalo.
Dneska mám své „nastavované“ šaty, které jsem už dávala, kožené střevíce na platformě(njn), vláčím obrovskou kabelu a tři děti a vlasy mi jaksi zplihly.

benyka
9074 příspěvků 10.8.20 09:05

@Dru :-) Já si u těch drbů představím naši někdejší domovnici - neuvěřitelný prototyp odbarvené zmalované a neforemné čarodějnice s koštětem. A co mi na ní přišlo nejzajímavější bylo to, že po letech, kdy nám nemohla přijít na jméno, kromě pomlouvání nás otevřeně napadala, a když jsem byla na mateřské, tak jsem se s ní každou chvíli musela hádat, tak po letech se ke mně hlásila v čekárně u doktora jako by nic. :-)

Paris1789
5250 příspěvků 10.8.20 09:38

Tak já dnes takto.

Paris1789
5250 příspěvků 10.8.20 09:53

@benyka sama si nic nepředstavuju, je mi to ukradené. Vzhled není nějaká konstantní veličina, časem se mění, k lepšímu i horšímu. Pokud chce někdo žít z toho, že byl kdysi ve 22 letech hezký, bí maj gest, ale je to o ničem.
A abych někomu dělala psychologický profil, i jen v duchu, na to je můj čas příliš krátký. Lidi se baví lecjak, každému přeju, aby byl hlavně šťastný, někdo teda není, ale to většinou není můj problém.

Mě osobně na některých outfitech mrzí, že figurantka nevyužívá dostatečně svůj potenciál, ale třeba nechce?

KajčaLiška
190 příspěvků 10.8.20 09:56

@Josefka nastavovala jste je sama? Perfektní odhad barvy :thumbsup:

Možná se odhodlám po porodu. Teď jsem v 9. měsíci, mám na sebe pouze 3 šaty, ve kterých se dají díky materiálu přežít tahle vedra - jedny z lidlu, jedny půjčené od maminky a jedny jsou vlastně tunika, taktéž zapůjčená. A hádejte, do jakých jediných bot se nasoukám? :-D Takže není moc o co stát :-)

Stránka:  « Předchozí 1 4518 4519 4520 4521 4522 4523 4524 4525 4526 4527 4528 4539 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek