Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10971) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
2149 příspěvků 13.8.20 18:59

@Dani17 krasna barva satu, slusi vam to.

EmilyG.
2149 příspěvků 13.8.20 19:00

@Puffin ta sukne je krasna, mam pocit ze uz jsem ji chvalila. Slusi vam moc.

Dru
516 příspěvků 13.8.20 19:21

@EmilyG. Ale tak hrozny to nebude! Ted jsem teda jeste zvedavejsi :D Ale mate pravdu, kazdej mame neco :D

@MP blanka No tak teda vy jste bombasticka babicka, to je tak krasny, deti z toho budou mit usmev na tvari celej zivot :)

@Dani17 Moc pekny, a kecky k satum super :D Mimochodem, tu Prahu bez turistu vam tak zavidim! My mame sice bezturistni Londyn, coz je taky bozi, ale tu Prahu bych tak hrozne rada zazila bez tech debilnich davu… normalne se to da jedine brzo rano, a i tak clovek nekolikrat zakopne o korejskou svatbu. Tak si (a vsichni vy prazaci) ji uzijte, dokud muzete!

@Puffin Pekny, ta sukne je krasna… na tech opravdu dlouhych me vzdycky bavi, ze si to pri chuzi do schodu clovek musi drzet jako princezna :D

Ophelie
942 příspěvků 13.8.20 19:34

@MP blanka tak trochu závidím vašim dětem i vnoučatům. Mám děti ještě v pubertě, ale už teď se, musím přiznat, těším na vnuky.
@Dani17 šaty vám sluší, ale jámám slabost pro tento střih…
@Puffin dlouhé sukně jsou tak „strojné“ (jak se u nás říká). MImochodem - na dovolené jsem si teď všimla, že se tam hodně nosily minisukně.

MP blanka
2740 příspěvků 13.8.20 20:29

Dru : ďakujem, ale neprechváľte, keď budete mať vnúčatá vy, budete si to užívať rovnako!

Mladá chemička
223 příspěvků 13.8.20 20:32

Do práce a na dortík po práci :)

MP blanka
2740 příspěvků 13.8.20 20:37

@Ophelie -nezáviďte, všetko má svoj čas! Ćo svet svetom stojí, vždy sú najskôr deti, a vnuci až potom, prarodičom ako odmena za to, že svoje pubertálne deti vo vyhrotenej situácii neuškrtili! :-)

Puffin
323 příspěvků 13.8.20 20:52

@Ophelie Jediná nevýhoda je rychlé ušpinění dolního lemu a od něj i nártů nohou. Sukni peru po jednom až dvou nošeních. A je tak nápadná, že ji nosím jen někdy, když mám chuť, tak jednou, maximálně dvakrát týdně. @EmilyG Do vlákna o šití jsem dávala jedlově zelenou. Ale možná už tu tahle byla taky.

giuliettka
7693 příspěvků 13.8.20 21:09

@Puffin Moc Vám to sluší.

budejka
127 příspěvků 13.8.20 21:27

@Puffin Ta sukně je tak nádherná!

Dru
516 příspěvků 13.8.20 23:27

@Mladá chemička To jsou hezky saty… a v praci se prezouvate? Jestli ne, tak smekam, na podpatcich bych cely den asi nevydrzela. A doufam, ze dortik byl dobrej :D

Mladá chemička
223 příspěvků 13.8.20 23:35

@Dru děkuju, na nich jsou plameňáci. V práci se celá převlékám, takže i přezouvám do ne zrovna hezkých bot :D dortík byl moc dobrý :D

Dru
516 příspěvků 14.8.20 00:01

@Mladá chemička Plamenaci! Ja myslela, ze to jsou nejaky listky nebo tak neco… no tak to je jeste lepsi teda :D

Mladá chemička
223 příspěvků 14.8.20 06:30

@Dru uvědomuju si, že foto není nejlepší kvality… Tak přidám detail látky

eftcha
177 příspěvků 14.8.20 09:18

@Puffin Sukně je tak krásná, že mě přiměla ke komentáři. Ramínko je málo :-)

VeronikK
1278 příspěvků 14.8.20 09:25

Předevčírem, po ceste vlakem, metrem a autobusem. Musela jsem na jeden den domů a tady se už vracím zpět do kempu na dovolenou.

Temperance
2883 příspěvků 14.8.20 13:10
@Dru píše:
@Puffin Pekny, ta sukne je krasna… na tech opravdu dlouhych me vzdycky bavi, ze si to pri chuzi do schodu clovek musi drzet jako princezna :D

Nejen do schodů, já si dlouhý sukně přidržuju zezadu i při cestě dolů (zvlášť při vystupování z MHD) - abych nezametala schody a aby mě někdo zezadu nepřišlápl.

andano
845 příspěvků 14.8.20 13:21

@Temperance @Dru @Puffin
Dlouhá sukně - hlavně pozor na jezdící schody, jednou se mi (při jízdě, ne při nastupování) chytla do kraje schodů - naštěstí jsem to zaznamenala a stihla ji vyrvat, dokonce bez roztrhnutí, jen jsem měla dolních 20 cm od šmíru (shodou okolností byla taky fuchsiová).
Ale stres to teda byl…
(A od té doby mám lehce podkasáno po celou dobu jízdy…)

Dru
516 příspěvků 14.8.20 15:07

@Mladá chemička Tak to je moc hezky, plamenaky ja fakt muzu :D

@VeronikK Na to, ze za sebou mate cestu vsemoznou hromadnou dopravou v tom vedru (moje verze pekla) vypadate nejak moc sveze :D Hezka sukne a moc hezky usmev :)

@Temperance Jj, to delam taky, a hlavne na tech eskalatorech, takovy horor, jako @andano se mi jeste nestal, ale paranoidni jsem stejne :D

VeronikK
1278 příspěvků 14.8.20 16:04

@Dru s tou dlouhou sukní a všemi schody i dopravními prostředky jsem taky opatrná :-)
Svěží - no autobus byl naštěstí příjemný, klimatizovaný… Ale trmácení hrozné.
Sukně je lněná, takže příjemná.

benyka
8789 příspěvků 14.8.20 17:05

Mně při vystupování z tramvaje přišlápl chlápek i sukni do půl lýtek. Rozplácla jsem se na nástupišti. Takže co vlaje, držím v hrsti.

Dani17
499 příspěvků 14.8.20 17:48

@Paris1789 Díky za pochvalu. Ano šaty jsou obyčejné, základní střih. Ta atmosféra tam byla, je to schodiště u Lorety. Miluju histrické stavby a zákoutí a tak pod. A tady ty schody s těmi stromy, to se úplně nabízelo :-D

@EmilyG. Víte, že už jsem od té doby tak hezkou barvu nikde neviděla. Ale letos jsem koupila látku na další a to je myslím taky dost pěkné. Tak snad se za rok ukážu ;) Letos jsem to nějak nestihla ušít.

@Dru Šli jsme tehdy na Petřín, brzy po ránu. Už po deváté jsme tam byli a byli jsme tam téměř sami. Úžasný zážitek. Na Hradčanském náměstí taky vlastně prázdno. I na tom Karlově mostě jsme si poskotačili, do nikoho nevráželi, prostě pohoda. Ale nohy bolely :-D

@Ophelie Mě na tento střih přivedla před pár roky sestra, která si koupila takové šatičky. Princesový, nebo tělo kopírující střih se záševky a takhle široká sukně a jakou tu udělá službu. Vždycky si připadám štíhle, jak to přes ten pas plynule přechází a pod tím rozšířením není vidět to macaté břicho :-D Mám už troje a látky na další troje. Ale pokud nikam nejezdíme tak je neunosím. Manžel kolikrát navrhoval ať si je obleču i na procházku do lesa (hledáme kešky ;) )

S dovolením ukážu ještě jedno foto, jak bylo ráno prázdno na Petříne :-D

Ophelie
942 příspěvků 14.8.20 18:24

@Dani17 ó, tak vy si ještě tu parádu umíte ušít - super!
Byli jste i uvnitř Lorety?

Dani17
499 příspěvků 14.8.20 18:38

@Ophelie Ne ne tam jsme nešli. Vstupné 170,– Byli jsme tři. Tak jsem jen nakoukla do atria.

vvy
343 příspěvků 15.8.20 10:50

Na nákupu.

Stránka:  « Předchozí 1 4523 4524 4525 4526 4527 4528 4529 4530 4531 4532 4533 4538 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek