Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10971) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Nkem
224 příspěvků 19.8.20 18:42

@Neferek Asi bych dala tmavěmodré jednoduché tričko nebo košili, oboje v úzké siluetě
@benyka Moc hezká kabelka, ta košile a kalhoty se mi moc nelíbí, ramínko jsem nedávala žádné

benyka
8789 příspěvků 19.8.20 18:47

@Nkem To je v pohodě. Ta kabelka je ještě z minulé generační vlny malých kabelek, ale využívám ji pořád, protože na nákup s „dvoukolákem“ (taškou na kolečkách) je ideální (peněženka, doklady, klíče, mobil). Zrovna se takové nosí, ale za to já nemůžu. :-)

giuliettka
7693 příspěvků 19.8.20 18:48

@benyka luxusna nie. Nevhodna k tej košeli. A okrem ľadvinky je ešte veľké množstvo kabeliek a tasiek. :-)

benyka
8789 příspěvků 19.8.20 18:49

@giuliettka Všechno je relativní. Mně třeba připadají nevhodné tenisky k šatům, no. :-)

Porkpiehat
2633 příspěvků 19.8.20 18:49
@benyka píše:
@giuliettka Proč? Mám ji třicet let, vejde se do ní všechno nezbytné na nákup v hobby marketu, nemusím ji držet a mám volné ruce, abych to neskladné, co jsem koupila, odnesla. Ideální. Vám jako připadá nějak luxusní? Mám si kvůli Vám koupit u Vietnamců ledvinku? :-)

Specifikovala jste, že to bylo oblečení do hobbymarketu, takže bych předpokládala, že v něm budete tahat fošny nebo krabice s dlaždicemi. K těmto úkonům ta kabelka ani otevřené boty nesedí (to už spíš ta ledvinka, která bude méně zavazet). Pokud jste šla koupit jen pár hřebíčků, tak jste si klidně mohla vzít šaty. Samozřejmě takhle můžete do hobbymarketu jít, jen to stylově k sobě nesedí, taška křížem měla být více volnočasová.

giuliettka
7693 příspěvků 19.8.20 18:50
@benyka píše:
Zrovna se takové nosí, ale za to já nemůžu. :-)

No nič idem sa realizovať inam. :-)

benyka
8789 příspěvků 19.8.20 18:53

@Porkpiehat O.K. Šla jsem koupit pytel kamínků a dvě misky pod květináče.

jarbari
10 příspěvků 19.8.20 19:35

@benyka Ty kalhoty sice nejsou celé vidět, ale vypadají, že perfektně sednou; šila jste sama?

benyka
8789 příspěvků 19.8.20 19:45

@jarbari Nešila. Jsou to úplně obyčejné kalhoty džínového střihu, jenom jsem je zužovala po zhubnutí, protože jsou z příjemého materiálu a bylo mi líto je vyhodit.

Paris1789
5041 příspěvků 19.8.20 19:50
@Neferek píše:
Nevim co k tomu saku za kosili/ spodek. Asi zůstanu u bílého trička.

to sako je naproto psychedelický! Bílé triko k němu rozhodně ne, spíše tmavě modré nebo i černé, antracitové, šedé. Ne bílé, budete vypadat jako kuchař, co si odskočil od pánví na párty.

Ophelie
942 příspěvků 19.8.20 20:53

@VeronikK nejsou náhodou z Markse and Spencera? Líbily se mi, ale neměla jsem už po celodenním chození po Praze sílu na to něco si zkoušet.

ertz
618 příspěvků 20.8.20 10:31

@Neferek Zkuste k tomu saku něco středně sytého - jako máte kalhoty nebo jako jsou ty proužky - šedou, šedozelenou, odstíny modré. Třeba světle šedé kalhoty, středně šedé triko + sako. (ten odstín taupe)
Myslím, že je to ten materiál, který používali Britové v koloniíích a majitelé plantáží na jihu USA - seersucker? Mně se líbí i kombinace hnědá/béžová + modrá, ale tam se musí vybrat konkrétní odstín.

VeronikK
1278 příspěvků 20.8.20 12:52

@Ophelie jsou :-) Šla jsem si tam koupit sportovní (nebo teda pro mě na sport) podprsenku - byly slevy a nemusela jsem spěchat…

VeronikK
1278 příspěvků 21.8.20 08:08

Včera

giuliettka
7693 příspěvků 21.8.20 10:39

@VeronikK ja viem, že vy nechcete negatívne komentáre a kritiku, ale povoľte trocha tie vlasy v tom účese, nech nie sú tak napevno.

VeronikK
1278 příspěvků 21.8.20 11:25

@giuliettka nevadí mi kritika, to já jen tak, takže pište…
Já vím, ale neumím to povolit. Zkoušela jsem to všelijak. Jenže když míň utáhnu culík, tak se mi sesune ví dolů - čili na krk, který v tom horku chci větrat. Nechci nosit tak ulíznutý účes, zkoušela jsem to i natupírovat, nevím. Jestli máte nějaký tip, budu ráda, protože mě se to taky moc nelíbí

Ophelie
942 příspěvků 21.8.20 12:40

@VeronikK šaty mají pěkný dekor

Čírina
370 příspěvků 21.8.20 12:44

@VeronikK To jsem dělala tak, že jsem si kolem obličeje nechala vlasy volné, ze zbytku udělala ten pevný culík/drdol/cokliv a pak ty zbylé vlasy jaksi naaranžovala a k tomu culíku - pod ozdobnou gumičkou nebo tak něco. Vlasy nejsou tak zatíženy a účes drží, kde má.

Nebo zkuste větší, výrazné náušnice, aby kolem obličeje bylo něco, co vyváží tu plochu těch šatů.

Temperance
2883 příspěvků 21.8.20 12:50

@Čírina To je dobrý nápad. Já mám vlasy dlouhé, dělám si culík dost vysoko (sponka ve výši horního okraje uší), takže se mi rozprostře a vlasy koukají po stranách krku, takže mi to opticky zvětší hlavu. Když si někdy zapletu cop, dávám si ho přes rameno dopředu.

VeronikK
1278 příspěvků 21.8.20 12:58

@Temperance když si to nechám volnější i po straně nebo vzadu, tak mi to stejně jezdí.. Mám problém, že mi taky každá gumička nebo spona vlasy neudrží. Vlastně mám dost pitomé vlasy, ačkoliv se to nezdá - mám jich dost, ale jemnější, takže plihnou a jsou pak spláclé.
Zkusím tip @Čírina a dám vědět

benyka
8789 příspěvků 21.8.20 13:32

@VeronikK Mám podobný problém s vnučkou, která má teď vlasy po ramena, ale vpředu pořád ještě kratší, takže z každého účesu utíkají ven a lezou jí do obličeje. Z fotek sice není poznat, jak dlouhé máte vlasy, ale potkala jsem takové zajímavé návodné video pro polodlouhé, ze kterého jsem si odnesla nějakou inspiraci k vyzkoušení na vnučce. Sice většina těch účesů je nejspíš realizovatelná jen druhou osobou, ale třeba tam nějakou použitelnou fintu najdete i pro sebe. Mě třeba zaujalo to zkroucení pramenů vlasů protáčením culíku vnitřkem. https://www.youtube.com/watch?…

Dru
516 příspěvků 21.8.20 14:11
@giuliettka píše:
ale naozaj musia vyzerať, akoby ste ich práve vybalila z krabice a chodila v nich len po červenom koberci.

Nemusia nic.

@Byljednoujedenživot Ja myslim, ze zrovna converse vypadaji lip, kdyz uz maji trochu zivota za sebou a nezari jak cerstve napadanej snih. Ale samozrejme je obcas vycistim :D Ty vlhceny ubrousky jsou dobry, ale zrovna u ty converse gumy mam uplne nejlepsi zkusenost se zubni pastou.

@VeronikK To jsou krasny saty, slusi vam to, vlasy nevlasy, mne by se to libilo s rozpustenyma, ale chapu, ze to v tom vedru nedate :D

giuliettka
7693 příspěvků 21.8.20 15:04
@Dru píše:
@Byljednoujedenživot Ja myslim, ze zrovna converse vypadaji lip, kdyz uz maji trochu zivota za sebou a nezari jak cerstve napadanej snih.

K šatám?!

giuliettka
7693 příspěvků 21.8.20 15:25
@VeronikK píše:
@giuliettka nevadí mi kritika, to já jen tak, takže pište…
Já vím, ale neumím to povolit. Zkoušela jsem to všelijak. Jenže když míň utáhnu culík, tak se mi sesune ví dolů - čili na krk, který v tom horku chci větrat.

A také tie účesy, kde sa jeden culík prevlečie cez druhý, ste neskúšala? Jeden je vyššie, druhý nižšie a tým pádom sa to neposúva.
https://www.youtube.com/watch?…

VeronikK
1278 příspěvků 21.8.20 15:55

@giuliettka to jsou krásný účesy, zrovna jsem přemýšlela, že bych nějaký takový drdol potřebovala umět vytvořit. Vyzkouším, ovšem z předchozích zkušeností mám na to klouzavé vlasy :-( Já takové účesy musím dost upevňovat a nechci mít všude sponky. Ono se mi to prostě brzo rozleze - takže drdol na akci dobrý, účes na celý den (pochybuju, že bych to mohla 10× denně předělávat) uvidíme. Možná si budu muset ty vlasy zkrátit, aby to šlo takhle…

Stránka:  « Předchozí 1 4525 4526 4527 4528 4529 4530 4531 4532 4533 4534 4535 4538 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek