Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10972) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 21.8.20 21:12

Dámy, dneska ráno jsem zvlášť pečlivě myslela na vás všechny - milovnice malých kabelek, bílých kalhot, bot s téčkem, plandavých halen, bosých prstů a nevhodných kombinací k nevhodným příležitostem. Tak doufám, že vás ten nářez pobaví. :-) (Technická poznámka: Pokud jsem to sem už někdy dala, tak pamětníkům se omlouvám.) Jo, a kupovat jsem šla tentokrát do zahradnictví semena lučního kvítí a tři nové keříky v květináčích.

giuliettka
7727 příspěvků 21.8.20 22:04
@benyka píše:
Jo, a kupovat jsem šla tentokrát do zahradnictví semena lučního kvítí a tři nové keříky v květináčích.

Fascinuje ma vaša posadnutosť uvádzať kam ste v tom išla. Predtým ten hobby market, tentokrát záhradníctvo. Pripadá mi, že tak moc sa obávate červených ramien, že musíte dať všetkým na vedomie, že na vašom oblečení nezáležalo, lebo predsa ste išla tam, kde sa očakáva mizerné oblečenie a vy ste predsa oblečená lepšie ako všetci ostatní v tom mieste. Placacate na seba piate cez deviate, miešate hrušky s jablkami a to kam ste v tom išla je druhoradé. Prvoradé je, že vám to nesluši. Jo a kľudne si môžete na nákup čohokoľvek vziať aj holinky k velkovecernej toalete. Podstatné je predsa, čo kupujete a nie, že ste sa nahastrošila do košele s podkasanymi rukávmi. A keď už som ťa milovníčka tečiek, tak preboha urobte niečo s tou staromodnou helmou na hlave.

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 21.8.20 22:41

@giuliettka :-) Ještě můžu do hola.

giuliettka
7727 příspěvků 21.8.20 22:46

@benyka tsk myslím, že by to bolo lepšie jak stávajúci účes. Jak máte zmazanu tu tvar, tak v tom furt vidím toho chlapíka z reklamy na liek proti prostate, čo tancuje s tou partnerkou v tých dlhých červených šatách. :-)

Nkem
224 příspěvků 21.8.20 22:49

@benyka Tahle kombinace do hobbymarketu se mi líbí o hodně víc než ta předešlá, dokonce by se dala vzít i na řadu jiných nákupů :slight_smile:

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 21.8.20 22:53

@giuliettka Reklamy, zjevně bohudík, neznám. :-) A stačilo mi poděšení kolemjdoucích s mého centimetrového ježka.

Příspěvek upraven 21.08.20 v 22:56

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 21.8.20 22:54

@Nkem Však jo. Ráno potraviny, potom kytky a nakonec… cokoli. :-) Sdružené nákupy.

giuliettka
7727 příspěvků 21.8.20 22:56
@benyka píše:
@giuliettka Reklamy, zjevně bohudík, neznám. :-) A stačilo mi poděšení kolemjdoucích s mého centimetrového ježka.
Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 21.8.20 22:59

@giuliettka A co jako. Interesantně prošedivělý mladík se Vám nelíbí?

giuliettka
7727 příspěvků 21.8.20 23:44
@benyka píše:

Ale áno, ale nie v damskom oblečení. :-D

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 21.8.20 23:47

@giuliettka To je věc názoru. Zvlášť dneska. Kdybych chtěla, vystřihnu Vám toreadora, že se vám protočí panenky a celou noc nebudete spát. :-)

Dru
516 příspěvků 22.8.20 11:20
@giuliettka píše:
Fascinuje ma vaša posadnutosť uvádzať kam ste v tom išla. Predtým ten hobby market, tentokrát záhradníctvo. Pripadá mi, že tak moc sa obávate červených ramien, že musíte dať všetkým na vedomie, že na vašom oblečení nezáležalo, lebo predsa ste išla tam, kde sa očakáva mizerné oblečenie a vy ste predsa oblečená lepšie ako všetci ostatní v tom mieste. Placacate na seba piate cez deviate, miešate hrušky s jablkami a to kam ste v tom išla je druhoradé. Prvoradé je, že vám to nesluši. Jo a kľudne si môžete na nákup čohokoľvek vziať aj holinky k velkovecernej toalete. Podstatné je predsa, čo kupujete a nie, že ste sa nahastrošila do košele s podkasanymi rukávmi. A keď už som ťa milovníčka tečiek, tak preboha urobte niečo s tou staromodnou helmou na hlave.

A hele, Freud vstal z mrtvych! @benyka Jste dobra, na takovyhle sileny rozbory jedine s humorem :D :D :D

MP blanka
2749 příspěvků 22.8.20 13:07

@Dru -ja som mala v poslednom čase podozrenie, že komentáre za @giuliettka píše úplne iná osoba. Žiadne osočovanie, vysmievanie, naopak empatia a vľúdnosť, až som si hovorila, nestalo sa jej niečo? Tak teraz už môžem by kľudná, @giuliettka sa nám vrátila! :-) :-) :-)

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 22.8.20 15:01

@MP blanka To je noční směna. :-)

giuliettka
7727 příspěvků 22.8.20 17:33

@MP blanka @benyka Tipujem, že za moju kritiku bude následovať krutý trest. Ďalšia prehliadka cyklistických šortiek od jednej a kópie modelov Otto 1998 od druhej, čo?

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 22.8.20 18:26

@giuliettka Ne. Ale jako provokace to bylo dobrý, to musíte uznat, ne? :-) To je tak, když někdo reaguje jenom „sám na sebe“ a nepřečte si, co bylo mezi tím, jinak by to lehce prokoukl.

krajta
74 příspěvků 22.8.20 20:52
Bunda

Potřebuji si koupit koženou bundu (kromě toho že nikde v obchodech nemají nějakou, která by se mi líbila) uvažuji nad barvou. Mám tmavě hnědé vlasy a nechci bílou, černou, béžovou nebo hnědou bundu. Poradíte?

MarryJu
508 příspěvků 22.8.20 21:22

@krajta žlutou

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.20 21:22

@krajta maličko jste netrefila téma, ale jinak těžko říct co hledáte, bunda je široký pojem.Jen namátkou Kara

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 22.8.20 22:40

@krajta Když nemají nikde nic, co by se Vám líbilo, tak je zbytečné uvažovat nad barvou. I dva přibližně stejné odstíny téže barvy mohou vypadat jeden dobře a druhý špatně, když to hodíte na tělo.

krajta
74 příspěvků 23.8.20 06:01
@benyka píše:
@krajta Když nemají nikde nic, co by se Vám líbilo, tak je zbytečné uvažovat nad barvou. I dva přibližně stejné odstíny téže barvy mohou vypadat jeden dobře a druhý špatně, když to hodíte na tělo.

Vždycky jsem kupovala koženou hnědou nebo černou. Vzhledem ke kombinaci riflí nebo společenským kalhot různých barev, stejně jako kombinování různě barevných kabelek a bot fakt nevím barvu…

bao-baba
1287 příspěvků 23.8.20 07:41
@benyka píše:

Pán sice vypadá udržovaně, sle ta reklama na mě působí vyloženě oslizle.

Aniž bych hodnotila slušivost nebo neslušivost - uvádění místa, kam je outfit určen je podle mne v pořádku. Holiny na plese jsou mimo mísu, i když padnou a sluší :-)

giuliettka
7727 příspěvků 23.8.20 08:49
@bao-baba píše:
Aniž bych hodnotila slušivost nebo neslušivost - uvádění místa, kam je outfit určen je podle mne v pořádku.

Ale áno, prečo nie. Ale nemalo by sa tým ospravedlňovať blbé oblečenie. Aj do dedinského obchodu po mlieko si možem obliecť šaty a do hobby marketu nemusím v košeli s vykasanými rukávami a šuplerou v nakladanej kapse. :-D

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 23.8.20 08:54

@giuliettka Tak co jste si dneska oblékla Vy?

Uživatel je onlinebenyka
8806 příspěvků 23.8.20 08:58

@krajta Zkoušela jste červenou? Vypadá to sice prvoplánově až profláknutě, ale některé odstíny jsou bezvadné a hodí se k docela dost věcem. Už jsem byla skoro nalomená, ale naštěstí neměli mou velikost. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 4526 4527 4528 4529 4530 4531 4532 4533 4534 4535 4536 4538 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek