Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10975) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kilgor
352 příspěvků 1.9.20 22:07

@Neferek jste sympaťák, jen zrovna tenhle mi nesedí..ani k tomu trenčkotu, ani k Vám, zkoušejte jiný, barvy a typy..jo a dávejte to sem :) prosím..Tady mi to evokuje inspektora Clouseau jenže on nosil jinej, takovou spíš hučku..asi ta kombinace no :d nemám o tom ponětí, ale mohl by být tmavší a víc jako..no něco mezi Indiana Jonesem a Bogartem z Casablanky 

https://www.gentlemansgazette.com/…1030x773.jpg

MenthaPiperita
84 příspěvků 1.9.20 23:35
@Neferek píše:
A přišel mi klobók na zkoušku z Aliexpressu (132 Kč) a jako.. nevim. Nějak se v tom necítím, ale možná je to jenom nezvyk.

Jestli dovolíte… nezvyk dělá hodně, je potřeba si to nacvičit nosit a vlastně i správně nasadit (trochu na stranu třeba, ne narazit rovně jako kulicha?) Podle mého by vám možná víc slušela krempa ne otočená takhle všude stejnoměrně dolů (snad to píšu srozumitelně) a tmavší barva. Rozhodně nevzdávat, když se to umí, i třeba kovbojský klobouk vypadá velmi dobře.

benyka
8707 příspěvků 2.9.20 00:42

@Neferek Mírně bych ho zmermomocnila - vpředu po obvodu roztáhnout, čímž by se okraj ohnul dolů, to samé vzadu, a levobok ohnout mírně nahoru (viz Bogart), a byl by k sežrání. Kloboučník by si s tím určitě poradil, ale hádám, že vzhledem k ceně by to šlo udělat i doma s pomocí napařovací žehličky. Ale každopádně narazit víc do očí.

Neferek
164 příspěvků 2.9.20 11:24

Díky za reakce. Já po klobouku pokukoval už dlouho - hlavně na zimu. Nosím kabáty a k nim mi přijde pletená čepice tak nějak nepatřičně. Tenhle se mi líbil, je takový jakoby „moderní“, tak sem si řekl že to zkusím. Nebyl myšlený k tomuhle trenchcoatu, k tmavě modrému zimnímu kabátu vypadá celkem dobře.

@kilgor Tenhle vypadá k trenchcoatu fakt dobře, ale je to na mě už takové moc „retro“ nebo jak to popsat, jako bych vypadl ze čtyřicátých let - prostě trochu jako kostým

@MenthaPiperita jj, mám to jak kulicha - aby mi ve větru neuletěl :)

@benyka Zkusim to nějak potunit ručním napařovačem

Porkpiehat
2458 příspěvků 2.9.20 19:38

@Neferek Tenhle klobouk s baloňákem dohromady ne. Ve Francii by po vás děti pokřikovaly, že jste inspektor Gadget, jeho klobouk je přesně takhle otočený dolů + baloňák a iluze je dokonalá :-)
Možná to dělá i to, že je ten baloňák zapnutý až nahoru, ale na druhou stranu, vlající baloňák je jen na módních fotkách.
Ale určitě se toho klobouku nevzdávejte.

Jordaan
9111 příspěvků 3.9.20 08:41

@Neferek

Na me toho je az moc. Prvni myslenka byla insp. Clouseau :-). Myslim, ze pletena hipsterska cepice by tomu v tomhle pripade spis prospela a trochu to odlehcila. Tech veci je az prilis a je to dost retro, v nemodernim slova smyslu, pripomina mi to spis nejaky stary serial, nez cool typka z velkomesta.

Nkem
211 příspěvků 3.9.20 14:14

@Jordaan perfektně slovy vystihla i můj pocit z tohohle outfitu @Neferek… Asi by se mi ten klobouk víc pozdával trošku jinak nasazený, jak radily další diskutující a třeba pak s vlněným kabátem v chladnějším počasí…

Venda79
583 příspěvků 4.9.20 10:45

Cha! normálně bych to sem nedávala, ale když jsou teď na řadě pánské klobouky… :-D (myslím, že to v pondělí pršelo)

BeKaa
576 příspěvků 4.9.20 15:05

@Venda79 Vy nemáte dlouhou sukni!

Uživatel je onlinevlm
5391 příspěvků 4.9.20 18:13

@Venda79 sním či bdím, vy máte nohy :-) @BeKaa přesně :-), @Venda79 ale nic proti dlouhým sukním, naopak. klobouk - mrakomor

dajakbol
107 příspěvků 6.9.20 10:16

@Neferek Hodnotím kladně. I když klobouk typu fedora by Vám udělal lepší službu. Ke kravatě nejsou trecking hat či traveler's hat to pravé. Ale zas ten deštník s dřevěnou rukojetí to zvedá ;)

Edit.: ona asi není dřevěná, ale stejně fajn.

dajakbol
107 příspěvků 6.9.20 11:05

Dobrý den :)

přináším trocha divokozápadní inspirace. Ne kostýmové třásně, obří stetsony a jelenicové vestičky, spíš pár surovějších prvků… a pár elegantnějších na ztlumení. Jakože - kovboj dostal zaplaceno a jde si užít do města, pití, holky… :D

Boty jsou španělské značky Sendra, rámové konstrukce a komplet z bytelné kůže, akorát podrážku jsem nechal podlepit gumou, přišli mě před šesti léty na 5200 kč, ale nelituji, jsou to držáky. Rifle - Wrangler, Made in Mexiko, lepší jsem nikdy neměl, jak střihem s vysokým pasem, tak kvalitou zpracování nebývale robustního materiálu, akorát po osmi letech už jsou „trochu“ sešlé, zejména ta původně jedinečná tabáková barva, kterážto je na džínách pro evropský trh naprosto k nevidění, ostatně jako všechny odstíny hnědé, což je na přesdržku, no. Slamák je německé firmy Mayser. Sako jsem tu už „vystavoval“ v jiné kombinaci, je lněné a ušila mi je paní Jana Jelínková z krejčovské dílny ATEH v Olomouci pěkně postaru, jako bespoke.

Příspěvek upraven 06.09.20 v 19:43

Uživatel je onlinevlm
5391 příspěvků 6.9.20 11:11

@dajakbol otočte prosím ty fotky, jen na ní klikněte a máte tam možnost otočit. neni to v editaci. dekuji

dajakbol
107 příspěvků 6.9.20 11:16

@vlm Už by to mělo být v pořádku. Bohužel, změna pořadí fotek asi nefunguje, zkouším ale nic :(

dajakbol
107 příspěvků 6.9.20 11:58

Achjo, ty rifle pořád mají ve všech šesti barvách a v ohromném množství velikostních kombinací… https://www.sheplers.com/…/010378.html

porjk
3156 příspěvků 6.9.20 12:15

@dajakbol Moc se mi líbí to sako a jako fanda country musím i obuv pochválit, byť asi budu v menšině. Super, že se neodíváte jen s ohledem na počasí, ale vidíte v tom větší smysl.

Ophelie
895 příspěvků 6.9.20 12:22

@dajakbol mně se moc líbí náznak příběhu o vyrazivším si kovbojovi :-)

Příspěvek upraven 06.09.20 v 16:51

Vinca_minor
1960 příspěvků 6.9.20 16:43

@dajakbol Pořadí fotek je v pořádku, ty boty jsou perfektní.

Nkem
211 příspěvků 6.9.20 18:58

@dajakbol Tahle kombinace se mi líbí zatím asi nejvíc z toho co jste tady na stránkách představil… A to normálně právě nemám ráda tuhle barvu jeans. Ale takhle zkombinované to vypadá dobře a sluší Vám to… Asi je to tím, že tenhle outfit na Vás konečně vypadá víc soudobě než ty předchozí, kde byly sice defakto jednotlivé kousky hezké/krásné, kvalitní, ale dohromady mi to vždycky přišlo jak,, pan nadlesní,, z 19.století, přespříliš retro.

KajčaLiška
178 příspěvků 6.9.20 20:09
@dajakbol píše:
Achjo, ty rifle pořád mají ve všech šesti barvách a v ohromném množství velikostních kombinací… https://www.sheplers.com/…/010378.html

Opravdu se nedají koupit v ČR, respektive vyzkoušet? Vypadají skvěle.

EmilyG.
2149 příspěvků 8.9.20 00:49

@Nkem probuh, vy ne! Mlcte nebo… se naucte oblikat, od vas ta moudra zni smesne.

benyka
8707 příspěvků 8.9.20 08:41

@EmilyG. Od někoho moudra, od jiného peskování.

vvy
338 příspěvků 9.9.20 15:54

Dneska takhle.

Nkem
211 příspěvků 9.9.20 17:10

@vvy hezké šaty v moc pěkné barvě… A super figura.

Mafaldav
7 příspěvků 9.9.20 18:46

@vvy odkial mate tie saty?

Stránka:  « Předchozí 1 4525 4526 4527 4528 4529 4530 4531 4532 4533 4534 4535 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek