Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10970) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.20 18:26

@dagino váš styl vám neberu, je to vaše věc. V mladí vám záleželo co si lidi myslí, no vidíte mě to bylo jedno, šila jsem protože nabídka v obchodech mi přišla předpotopní a bylo mi jedno co kdo říká. Nevim co si dokazujete chozením v dámských botách, ale jestli jste ve svém stylu,, stárnoucí rocker,, spokojený, pak je vse v pořádku.

Nkem
224 příspěvků 7.10.20 18:35

@dagino Já bych řekla, že u Vás se bohužel nedá mluvit o extravaganci, protože kromě těch, pro muže, nadměrně vysokých podpatků je Vaše oblečení spíš a la,, stárnoucí rocker z venkova, zaseknutý na konci osmdesátek,,, ještě hřeben do zadní kapsy a je to vono… Omlouvám se… O skvěle provedenou extravaganci se, za mne, jedná třeba u @dajakbol, protože nosí neobvyklou eleganci… Pokud tíhnete spíš k rockerskému stylu a extravaganci, tak by to chtělo lépe propracovat (např. ke stylu Jagger, Steve Tyler apod.) a odložit přespříliš úzké jeansy a hlavně ty hrozné podpatky…

giuliettka
7654 příspěvků 7.10.20 18:43

@vlm Stárnucí rocker? No myslím, že Petr Janda sa práve rozhodol, že je vlastne country spevák. :-D
@dagino myslím, že by to chcelo tie gate volnejšie, na rozmery Dalibora Jandy sa podľa obrysu nechytáte, tak by to chcelo malého kašpárka strčiť za oponu. :-D
A mne nepripadáte ako starnuci rocker, ale ako chlapík čo sa nevyrovnal so svojou výškou a tak nosí podpatky. A tie obtiahnuté nohavice na mňa posobia, že ste pribral a nemáte na nové nohavice a tak čakáte až do toho schudnete. Ale máte pravdu, na ulici by som na vás zrejme dlho čumela, s tým, že sa musím pozrieť poriadne, že sa mi najskor už znova také čudo nepošťastí vidieť. :-D

dagino
833 příspěvků 7.10.20 18:59

@giuliettka V pohode. Výška nie je problém 184 naboso. Kde je hranica medzi dámskou a pánskou obuvou? Nemusíte odpovedať.

giuliettka
7654 příspěvků 7.10.20 19:07
@dagino píše:
@giuliettka. Kde je hranica medzi dámskou a pánskou obuvou?

Nikde. Ale pohľady ktoré na vás upierajú a ktoré si užívate podľa mojho názoru nie sú obdivné. :-D

Gorilka
1337 příspěvků 7.10.20 19:18

@dagino Tak nějaký to století ještě bude trvat než se kolo módy otočí (pánské kolo se otáčí pomaleji) a muži budou hrdě nosit pěticentimetrové podpatky. ;-)

Oveeec
2627 příspěvků 7.10.20 19:45

A já jednoho v podpatcích znám. Už jsem to tu myslím psala. Ten jeho styl, včetně těch bot, je ale celkem historizující, a hlavně to nejsou žádné štekle, takže to myslím nikomu ani nepřijde. To, co má na sobě @dagino, rozhodně není můj styl, ale nemůžu si pomoct, nějakým zvráceným způsobem se mi to líbí :)

pavka_l
1236 příspěvků 7.10.20 20:29

@dagino S jinými kalhotami by to bylo fajn.

xSx
918 příspěvků 8.10.20 10:10

@dagino mně taky nepobuřují podpatky, ale spíš ten styl. Ty upnuté kalhoty vypadají dle mě fakt stašně a ty ‚krokodýlí‘ boty na té další fotce, no comment. To by vypadalo strašně fakt na komkoli. Jestli tíhnete k nějakému stylu, tak by chtělo ještě něco provést s vlasy, takhle fakt vypadáte jako rocker, kterej přerostl svoje kalhoty z mládí. Ale jako ok, rozhodně nejste na ulici v šedém průměru.

Acrobaleno
1006 příspěvků 8.10.20 13:47

Musím sa pána zastať, síce nie tých džínsov (tie sú otrasné), ale tých topánok. Čo je na tom? Keď môžu ženy nosiť pánsku módu, môžu muži nosiť také topánky. :D Práve tu na MK som myslela, že budú tie hranice trošku „potreté“. Príde mi to také flamboyant a extra v dobrom štýle.

dagino
833 příspěvků 8.10.20 17:52
@giuliettka píše:
Nikde. Ale pohľady ktoré na vás upierajú a ktoré si užívate podľa mojho názoru nie sú obdivné. :-D

Nebojte sa, určite sa nepriblížim k outliftu na fotke. Pohľady sú rôzne, ale pozorujem, že ľudia sa delia do dvoch skupín. Jedna reaguje vyľakane, až nenávistne, ale veľká väčšina ľudí je velmi pozitívnych, až potešených a tak nejak strácajú zábrany nadviazať rozhovor. Je to milé, ja mám ľudí rád. ( nie som obr Kolodej ).

Panditka
27 příspěvků 10.10.20 18:46
@Gorilka píše:
@dagino Tak nějaký to století ještě bude trvat než se kolo módy otočí (pánské kolo se otáčí pomaleji) a muži budou hrdě nosit pěticentimetrové podpatky. ;-)

Kolo módy už se otočilo, podpatky byla původně pánská záležitost, aby bota dobře držela ve třmenu. Jestli je nosili hrdě, netuším.

Neferek
172 příspěvků 11.10.20 19:01

@dagino No já nevím, ale chlap v dámských botách bude prostě vždycky vypadat divně (proto ty pohledy, bohužel pochybuju že obdivné). Přidejte ty šílené kalhoty a recept na katastrofu je hotov.

Ale když nad tím tak přemýšlím, tak mě stejně nenapadá žádný pánský outfit kam by ty boty zapadly. Asi mám omezenou představivost či co.

Neferek
172 příspěvků 11.10.20 19:06

A ještě můj příspěvek k neobvyklým botám. Už se nemůžu dočkat, až se konečně odstěhujeme „na dědinu“ a pořídím si něco takového. A budu je moct nosit po polích a lokách aniž bych vypadal, že sem propadlo časodírou z 19. století

Neferek
172 příspěvků 11.10.20 19:15

A na mě neobvykle volnočasový příspěvek. Semišové chelsea boots, tmavě zelené manšestráky a flanelka. Bunda tu už myslím byla, je to jenom koženka (koupená za 20€ na zkoušku), ale celkem se mi tenhle styl nečekaně osvědčil. Už pokukuju po kůži

Ophelie
936 příspěvků 12.10.20 08:52

@Neferek kůži můžu jen doporučit(ale to vy víte:o), měla jsem stejný postup - nejdřív na zkoušku koženková a pak měla loni Kara krásnou olivově zelenou. Pokaždé, když si ji beru, z ní mám radost.
Mmch není to za vámi zeď jednoho zámeckého parku?

dagino
833 příspěvků 12.10.20 09:20

@Neferek Prečo hovoríte dámske?

Neferek
172 příspěvků 12.10.20 13:27

@Ophelie a Kara dobry? Já taky pokukuju tímhle směrem, ale zatím tam vždycky bylo něco jinak než bych chtěl. A u kousku za skoro 10 tisíc nechci dělat komrpomisy = takže zatím nic.

Mmch není to za vámi zeď jednoho zámeckého parku? Ano, je. ;) Boskovice

Neferek
172 příspěvků 12.10.20 13:30
@dagino píše:
@Neferek Prečo hovoríte dámske?

Protože tak vypadají. Možná cítite potřebu se nějak obhajovat, ale není to nutné. Pokud se vám líbí, tak je noste.

pavka_l
1236 příspěvků 12.10.20 14:29

@dagino Kovbojské „koně“ mají podpatek, tam prostě patří. Ovšem kalhoty k nim vždycky bootcut a navrch, nestrkat kalhoty do bot.
A ty botky s vyšším podpatkem (na obrázku vpravo dole) už prostě působí spíš jak boty dámské a na mužích se mi nelíbí.

Ophelie
936 příspěvků 12.10.20 15:08

@Neferek mám ji rok a zatím bez problémů, hezky sedí. Jen je škoda, že K. zrušila službu čištění. Ne že by to bunda potřebovala, ale byla to příjemná jistota.
Měla jsem na mysli jinou zámeckou zeď, teď aspoň vím, že ta v našem městě má dvojnici:o)

Čírina
367 příspěvků 13.10.20 14:04

@dagino Za mě jsou ty boty sice neobvyklé, ale v pohodě.
Ty uplé džíny k nim ale už sviští k Mr. Fabuloso. Přijde mi to podobně přehnané jako výstřih až na břicho a sukně šíře bederního opasku u dámy. Buď jedno, nebo druhé.

Dru
516 příspěvků 14.10.20 23:21

Po dlouhe dobe zdravim! Jsem zpatky v praci, tak to jsou samy leginy a vytahany trika (jsem chuva v dome s velkym psem), nebylo moc co fotit.

@dagino Mne se to taky nejakym zvracenym zpusobem libi… ma to koule, asi (pun intended)

Jordaan
9173 příspěvků 14.10.20 23:54

@Dru

Skvele, uplne jste prevratila mou predstavu chuvy. Jste jako takova moderni Mrs. Fine :-).

Nkem
224 příspěvků 15.10.20 01:41

@Dru Na mne je ta kabelka moc infantilní, takže bez ní je Váš outfit, pro mně, fajn a sluší Vám. Zvlášť kabát je moc hezký.

Stránka:  « Předchozí 1 4528 4529 4530 4531 4532 4533 4534 4535 4536 4537 4538 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek