Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (11005) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
3830 příspěvků 27.4.21 17:30

Další pro světlé. Měla jsem tenhle typ svatby, vše na zahradě, a ve světlém by jste mi tam líp ladil..

Judy24
1289 příspěvků 27.4.21 21:29

@cizkova123 Vy jste měli v té spamovací firmě nějaký meeting? Nebo co se to zase děje, že je vás tu najednou tolik?

julie74
3830 příspěvků 28.4.21 00:02

@cizkova123 a co mi přijde úplně donebevolajici, e-shop kam vás nepustí dokud nezadate přístupové heslo? Jste vy tam na hlavu?

kobylkalucni
432 příspěvků 28.4.21 07:24

@julie74 Tak ale to je geniální, prekopirujte si někam to URL, hruska.cz/ochranapristupu, lol. On/a totiž admin/ka cizkova123 jsou přihlášení a proto se jim to zobrazuje jako normální stránka. Začátečnická chyba. Nebojte, za chvíli kamenné obchody otevřou a tyhle rychlokvasene e-shopy, kteří nemají na pořádnou reklamu od GoogleAds zase padnou.

kalivrata
547 příspěvků 28.4.21 10:59

@kobylkalucni Už jsem to sem jednou, kdysi dávno, psala. Mně na těch eshopech nevadí, že se snaží, jak můžou, a že nemají na pořádnou reklamu. Kdyby sem napsali: ahoj, pořídila jsem si eshop s legínami/klobouky/kabelkami/podvazkovými pásy, asi by to taky schytalo plno červených, ale já osobně bych jim ho nelupla a na některé bych se (podle svého vkusu a zaměření) i koukla.

Ale štvou mě tyhle manipulace typu: koupila jsem tam svému manželovi/tchánovi/dětem a jsem moc spokojená s kvalitou, tak to sem chci napsat. Nemám ráda, když mě někdo podvádí, abych mu dala své peníze.

Oveeec
2892 příspěvků 28.4.21 11:15

A ještě jak se snaží jakoby zapojovat do konverzace těmi smajlíky a výkřiky typu „Teda vy se tu všichni krásně oblékáte!“ Musím uznat, že udělali určitý pokrok, ale pořád jsou trapní, protože je to strašně vidět.

if5
469 příspěvků 28.4.21 11:58

@kalivrata Jenomže kdyby to vybalili na rovinu, byla by to nepovolená reklama. Takže se těmi sladkými kecy snaží oblbnout nejen nás, ale především admina.

Neferek
201 příspěvků 28.4.21 12:08

Tohle může neprokouknout jenom německý ovčák po dvojité lobotomii.

Docela by mě zajímalo, jak moc o tomhle způsobu propagace ví ty eshopy. Jestli si prostě zaplatí propagační balíček, nebo jsou informovaní o způsobu „propagace“.. samé otázky.

Neferek
201 příspěvků 28.4.21 12:10

A každopádně díky za odpovědi. Zatím to vychází tak půl na půl, tak si asi ty kalhoty sešiju dohromady a půjdu v tom. Minimálně to bude dobrý úvod do konverzace

Gorilka
1394 příspěvků 28.4.21 12:25

@Neferek Zaplatí si službu a tyhle výlevy jsou pak příslušným výstupem. A nedivila bych se, kdyby někdo někam nasypal konfigurační data a o zbytek by se postaral soft.

Porkpiehat
2737 příspěvků 28.4.21 12:58
@Neferek píše:
A každopádně díky za odpovědi. Zatím to vychází tak půl na půl, tak si asi ty kalhoty sešiju dohromady a půjdu v tom. Minimálně to bude dobrý úvod do konverzace

No, když už jste s tím začal, tak bych měla jeden návrh… :-D A budete mít i druhé kalhoty na převlečení, kdyby došlo k onému polití kávou :-)

Dru
544 příspěvků 28.4.21 19:19

Dneska monochromo. A jsem nadsena, ze me nijak netlacily novy boty.

@Neferek Hlasuju pro tmave modry, pokud nebude moc horko

Neferek
201 příspěvků 28.4.21 20:44

@Dru tohle se mi líbí!

Neferek
201 příspěvků 28.4.21 20:46

@Porkpiehat takové kalhoty sem viděl na ulici hodně, tak 3 roky zpět. Buď to vymizelo, nebo sem si zvykl:)

giuliettka
8428 příspěvků 29.4.21 05:38

@Dru Prečo vlastne neurobíte niečo s tým účesom a výberom okuliarov k tak vysokému čelu?

VeronikK
1308 příspěvků 29.4.21 09:41

@giuliettka no ale to by se měli všichni snažit vypadat nějak jednotně? Moc vysoké čelo, moc velký nos, moc malá prsa… To je přece skvělé, že je to tak pestré a na každém se dá najít něco krásného. (mě se třeba líbí u žen velký nos, taková štíhlá skoba, po takovém jsem jako dítě toužila). Jasně, že se snažíme vypadat hezky a lépe a tak., ale každý má jiné měřítko a třeba si @Dru na svém čele zakládá - a proč ne :-)
A taky mezi námi - to by si měla nechat do půlky čela vytetovat ofinu?

Dru
544 příspěvků 29.4.21 09:49

@giuliettka Protoze bysme se pak, nedejboze, tady museli obejit bez vasich blbejch otazek a jedovatejch komentaru, a to by byla opravdu ztrata.

giuliettka
8428 příspěvků 29.4.21 10:45

@VeronikK stačilo by keby si vybrala okuliare či by jej pristali a nezdoraznovali nedostatky. A zrušila tu prehadzovačku na normálny účes. @Dru pravdupovediac som čakala odpoveď, že sa vám to takto páči. Podľa odpovede však tipujem, že som zaťala presne do živého. Tak idem, so svojími ostatnými komentarmi k vám, zase niekde.

Dru
544 příspěvků 29.4.21 11:06

@giuliettka Prosim vas, kde presne v moji odpovedi jsem napsala, ze se mi to tak libi? Ja jen ze tam ty slova nikde nevidim.

A proboha prestante s tim divadylkem. Nezatala jste do niceho - pouze vracim, jak jsem dostala. Kdybyste se zeptala jako normalni, slusnej, zvedavej clovek, bez toho debilniho obrazku, uplne normalne bych vam odpovedela. Ale to vy samozrejme nemate ve zvyku - vy vzdycky prijdete, do nekoho si pichnete, kdyz ostatni zareagujou, zatancujete ten vas tanecek typu „Ja? Ja chudinka nevinna co vsechno mysli tak dobre??“ a zase zmizite. Coz tady o vas valna vetsina lidi vi (a novacci si rychle vsimnou), tak si to vase predstaveni bezte nacvicovat do jednoho z vasich dalsich oblibenejch vlaken, a uvidime se zase za par tydnu, hej?

giuliettka
8428 příspěvků 29.4.21 15:24

@Dru ale ja som to myslela presne tak ako som napísala a chcela som, aby to tak aj vyznelo. Čo najjedovatejšie. Aby sa mi nedostalo množstva vyhovoriek, že prečo to nejde.

Dru
544 příspěvků 29.4.21 17:43

@giuliettka Ne!! Vy??? Jsem v soku!!!

giuliettka
8428 příspěvků 29.4.21 19:18
@Dru píše:
@giuliettka Ne!! Vy??? Jsem v soku!!!

Ale nie v dostatočnom na to, aby ste mi napísala prečo máte okuliare so zníženým stredom, ktoré vám to čelo ešte predĺžia a zanikne vám v nich obočie. A prečo máte ten účes z vlasov prehodených cez celú hlavu, s pěšinkou niekde až nad uchom. Keď už ste dala také dlhé hodnotenie mojich príspevkov, mojej osoby, tak dajte aj pár písmen k tej otázke.

Dru
544 příspěvků 29.4.21 19:35

@giuliettka Kristova noho, zenska, dejte si pauzu a KitKat.

giuliettka
8428 příspěvků 29.4.21 19:41
@Dru píše:
@giuliettka Kristova noho, zenska, dejte si pauzu a KitKat.

Nie. Teraz keď ste mi už urobila na predošlej stránke psychorozbor na základe jedinej fotky marťanka ma už bavite.

Singer ka
57 příspěvků 29.4.21 19:58

@giuliettka tohle je vlákno, co jsem měla na sobě, @Dru nežádá radu, ale to vy víte, tak hloupá zase nejste.

Stránka:  « Předchozí 1 4536 4537 4538 4539 4540 4541 4542 4543 4544 4545 4546 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek