Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (11015) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dru
546 příspěvků 24.5.21 13:55

@Nkem @kalivrata @sirena007 diky!

@Neferek Dekuju, a jsem, Londyn :)

Paris1789
5451 příspěvků 24.5.21 15:31

@Dru kabát je naprosto super, kdybych takový někde viděla, koupím si ho hned

Porkpiehat
2892 příspěvků 24.5.21 18:27

@Dru Tak to jste mě dostala. Já jsem si říkala, že se našel v ČR někdo odvážný, kdo nosí takovouhle módu a hrozně jsem vám fandila. Vždycky jsem akorát slyšela, že podobně odvážně se oblékají v Londýně. Takže vy jste vlastně hrozně tuctově oblékaná! Zklamání roku :-D
Ale fandit vám nepřestanu ;-) moc se mi váš styl líbí.

Paris1789
5451 příspěvků 24.5.21 18:59

Mně oblékání @Dru nijak excentrické teda nepřijde. Je to hezké, ale výstřední oblékání vypadá jinak.

Porkpiehat
2892 příspěvků 24.5.21 21:38

@Paris1789 Já jsem třeba ve Francii (jih Francie, Provence) nikoho podobně oblékaného nepotkala. Ani při mém krátkém pobytu v Paříži. A při mých pobytech v ČR jsem také nikoho takového nezaznamenala. Vy se také oblékáte netradičně, tak vám to přijde normální :-)
Určitě je pro mě @Dru inspirativní.

Já už tu budím rozruch tím, že vylezu před školou z auta v 5°C v krátkém rukávu a dojdu tak s dětmi ke školní bráně. Obléci se jako Dru, tak už způsobím opravdové pozdvižení na vsi.

VeronikK
1317 příspěvků 29.5.21 07:48

@Paris1789 @Porkpiehat Možná to není výstřední, ale rozhodně to není normální česká nuda :-)
Je to s tím oblečením zajímavé a relativní, chodím v podstatě celkem decentně oblečená a i tak jsem někdy za exota :-) Jako zajímavý příklad. Koupila jsem si na e-shopu MaS (takže skutečně nic výstředního) takový sytě růžový blejzr. A když jsem pak byla pro něco v jejich kamenném obchodě, paní prodavačky mi ho chválily. Tak říkám - to mám od vás! A ony - no jo, to je z Anglie, nám dodali jen béžové a tmavomodré… No, takže jsem s tou růžovou vlastně nezvyklá :-)

mimi
317 příspěvků 29.5.21 15:07

@VeronikK
mam podobnu skusenost, kupovala som tam kardigan, sice sivy, ale v eshope som videla, ze maju v ponuke aj cerveny, chcela som povodne ten, ale na predajni mi povedali, ze dostali iba sede a cierne, tak som nakoniec kupila sedy.

Paris1789
5451 příspěvků 30.5.21 09:48

@VeronikK no, ze stejného důvodu nakupuju na netu hodně oblečení, protože to, co se mi líbí, sem nepřijde. Typicky sOliver a MaS.
Kabelky si už hodlám kupovat jen na netu, protože tady je to v obchodech bída s utrpením.
Za poslední rok tak ode mě dostalo nejvíc peněz Zalando. Do kamenných prodejen MaS už vůbec nechodím, pokud si nechci vyzvednout zásilku, jejich sortiment je smutný.

ertz
974 příspěvků 30.5.21 11:24

@Paris1789 Mám stejný dojem a jsem ráda, že nejsem sama- do MS to mám docela daleko ale kdykoliv jsem tam šla, byly tam divné vzory, absolutně nepadnoucí střihy a špatný materiál. V S. Oliver v poslední době jsou samé volné, nařasené věci, které na většině lidí budou vypadat divně. Záševek je asi nepřijatelná věc. Mně bohužel tyhle typy oděvů vůbec nesluší.

VeronikK
1317 příspěvků 31.5.21 15:57

@Paris1789 Je to tak. Jsem přesvědčena, že nákupčí pro české obchody mají zřejmě pocit, že tu stále žijeme v době šedohnědé normalizace, že nikdo nekoupí cokoliv barevnějšího…
Ono je to ve spoustě obchodů, nějak se k nám zajímavější a nezvyklé věci nedostanou, nikdo je tedy nenosí a tak je nikdo raději neobjednává, protože to tu nikdo nenosí :-)
A s tím mým růžovým blazerem to bylo opravdu vtipné, chválily mi ho nejen ty prodavačky, ale v podstatě všichni, s kým jsem mluvila. A přitom taková blbost. Zjistila jsem, že sytě růžová není jen moje oblíbená barva. Ale asi jen já jsem takový cvok, že ji i nosím :-D (v Česku)

Gorilka
1418 příspěvků 31.5.21 17:34

@VeronikK Kvůlivá deseti lidem se nebude objednávat balík o tisícovce kusů ;-).

Paris1789
5451 příspěvků 1.6.21 07:52

@VeronikK včera se mi stalo něco podobného, za lockdownu jsem si koupila jeden celkem zajímavý kus oděvu, včera jsem šla už do kamenné prodejny pro sukni k té samé značce a měla ten kousek právě na sobě. Prodavačky byly bez sebe, jak je to hezké, i ptaly se mě, jaká že je to velikost a asi si to koupí v eshopu taky.
Tohle jim vůbec do prodejny nepřišlo.

Paris1789
5451 příspěvků 1.6.21 12:53

@VeronikK s růžovým kabátem nejste sama, taky jeden mám, koupila jsem si ho těsně před lockdownem u Pietro Filipi, je skvělý. Nápadný je teda taky, ale to mi nijak žíly nerve.

xSx
1093 příspěvků 1.6.21 21:59

Dnes. Nazivo to bylo krapet lepsi

VeronikK
1317 příspěvků 2.6.21 07:13

@xSx přidám k zelenému ramenu komentář. Celkově to působí příjemně. Kalhoty hezké a určitě příjemné. Mám trochu problém s tím svetříkem. Strašně mě baví ty kaktusy a vlastně je to zajímavý svetr. Jen jak je kratší, tak to trochu vypadá, jako že jste vytáhla něco z dětství. Ne tak moc, ale napadlo mě to. Věřím, že naživo to třeba tak nepůsobí, nosí se takové střihy a já sama mám co říkat… :-)
Sluší vám to.

xSx
1093 příspěvků 2.6.21 08:38

@VeronikK hm, taky jsem o tom premyslela… Ono to ma byt k vecem do pasu, coz ty kalhoty uplne nejsou, protoze mi nejak povolily/ja jsem ubyla :) ale diky za zpetnou vazbu, zamyslim se, jestli to jeste preci jenom nebudu prepletat.

Ophelie
1204 příspěvků 2.6.21 09:52

@xSx vy jste ten svetřík pletla? To jste mi tedy vyrazila dech- je krásný ( albí se mi i v té „kratší“ verzi)

xSx
1093 příspěvků 2.6.21 10:59

@Ophelie oh, dekuji, se tu uplne cepyrim. Ano, pletu celkem dost a celkem i pravidelne tu spamuju pletaci vlakno :)

Ophelie
1204 příspěvků 2.6.21 11:19

@xSx jen se rděte, čepyřte, ale óda je na místě. Do pletacího vlákna občas nakukuji a mohla bych si vytvořit chválicí šablonu:o)

Porkpiehat
2892 příspěvků 2.6.21 13:47

@xSx Ten svetřík je krásný. Jestli jste si ho pletla a je možnost „naplést“ (je pletený top-down), tak bych se přimlouvala za připletení určité délky. A nebo ho nosit v bílou košilí, která bude zespodu koukat. Takhle s tím černým tričkem to vypadá divně. Ale u té košile je zase hezké, když jsou rukávysvetru dlouhé :-)
Ale je to jen můj osobní názor. Ta fotka je nahodile nalezená na internetu.

giuliettka
8651 příspěvků 2.6.21 14:58
@xSx píše:
Dnes. Nazivo to bylo krapet lepsi
Červené som nedala, ale namiesto toho čierneho trička či čo to máte pod tým svetríkom si dajte dlhšiu košeĺu, takto to vyzerá, že máte na sebe tehotenské džíny s tým pružným pásom.
Neferek
215 příspěvků 5.6.21 18:19
@Temperance píše:
@Neferek Líbí se mi to, i obal na telefon je sladěný ;-)
No jo, my diabetici vždycky všechno sladíme
@KajčaLiška píše:
Tahle bunda Vám moc sluší. A je to pěkná změna oproti sakům :)

Díky, už docela dloho sem hledal podobnou. Byla v akci za 4000 na Zalando, kůže Made in India. Saka nosím pořád, jen sem potřeboval i něco nesakového

Neferek
215 příspěvků 5.6.21 18:21

Dneska len, šlo o přežití. Já tyhle letní teploty nad 20 stupňů fakt snáším těžko.

kalivrata
646 příspěvků 5.6.21 20:35

@Neferek sluší Vám to, zvlášť boty a hodinky. Myslela jsem, že jsem poslední dm1 v Česku, který nosí klasické hodinky :D

Neferek
215 příspěvků 5.6.21 21:25

@kalivrata Díky.

Hodinek mám asi 20, některé i hodně drahé, ale zjistil sem že v 90% případů sáhnu po tady těch Casio za 919 Kč. Taky podle toho vypadají, ale nedám na ně dopustit. Těm chytrým sem nikdy nepřišel na chuť, ale cca 3 měsíce zpět sem přešel na Libre, skvělá věc.

Stránka:  « Předchozí 1 4539 4540 4541 4542 4543 4544 4545 4546 4547 4548 4549 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek