Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (11015) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kalivrata
649 příspěvků 5.6.21 21:48

@Neferek já jen dvoje, jsem žabař :D jedny bílé Orienty a jedny tmavé Boccia.

Já už víc než dva roky. Mám k Libre i vysílač (a i v tomhle jsem fiflena, mám Freestyle Bubble, i když Miaomiao funguje líp, ale Bubble je hezčí). Vysílač pak vysílá data do mobilu nebo do smart hodinek, ty pak upozorní na cokoliv nestandardního. Proto má většina dm1 chytré hodinky, ale já jsem se osobně nepřenesla přes jejich vzhled. Mám to aspoň na mobilu, oproti čtečce Vás to posune ještě dál.

Vzhledem k tomu, že máte malé děti, znáte edroplet?

kalmar
221 příspěvků 5.6.21 22:25

@kalivrata to my zajímalo, co je to?

kalivrata
649 příspěvků 5.6.21 23:26

@kalmar edroplet je aplikace, která přesvědčí už mrtvý senzor, že je nový, takže jede podruhé. U mě to takový význam nemá, mně senzory stačí, ale malé děti, lidi, co mají malé děti nebo třeba sportovci si ten senzor občas strhnou. Takhle si našetří zásobu pro případ nouze.

madlusa
84 příspěvků 6.6.21 10:17

@kalivrata co je dm1?

kalivrata
649 příspěvků 6.6.21 10:51

@madlusa zkratka pro diabetes mellitus 1. typu, cukrovku 1. typu. Ta jednička je hodně důležitá, jsou to totiž dvě různá onemocnění, která už se v dnešní době i jinak léčí. Je to autoimunitní onemocnění.

madlusa
84 příspěvků 6.6.21 14:58

@kalivrata aha, děkuji. To ostatní vím, jen jsem neznala tuhle zkratku.

Uživatel je onlineNeferek
215 příspěvků 10.6.21 21:03

@kalivrata já mám zatím pouze čtečku a na zkoušku teď aplikaci v mobilu (přes NFC), ale nejsem s ní moc spokojený. Hlavně nerozumím tomu, proč aplikace čte s rozdílem 1-2 mmol/l oproti čtečce. S hodinkama jsme na tom stejně - nepřekousnu vzhled.

Senzory zatím, musím zaťukat, drží tak moc, že boj je spíš ho sundat. Docela sem se bál výdrže (AŽ 14 dní), ale zatim ani jeden neodešel mebo se neodlepil dřív. Měl sem přejít už dávno.

Ale tak.. zpatky k tomu co měl kdo na sobě ;)

Temperance
3204 příspěvků 10.6.21 21:13

@Neferek Proč „zpátky“? Máte přece senzor ;-)

Dominka13
4 příspěvky 11.6.21 08:12
Co jste měla dnes na sobě

Můj dnešní den je v tomto příjemném oblečení, konečně je krásné teplé počasí. Miluji šaty z lehounkých nemačkavých materiálů. Doporučuji i Vám, nakupuji na e-shopu a jsem moc spokojená.

Dominka13
4 příspěvky 11.6.21 08:28

Skvělé téma v peklíčku, miluji témata o oblečení a povídání o nich. Já miluji sportovní pohodlné oblečení, které mě dělá svobodnou a velice spokojenou.

Gorilka
1418 příspěvků 11.6.21 11:44

Poruchy osobnosti se dají léčit.

Stránka:  « Předchozí 1 4539 4540 4541 4542 4543 4544 4545 4546 4547 4548 4549
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek