Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10173) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Paris1789
2788 příspěvků 09.08.18 07:49

@JarkaJ
Mně se docela líbily jiné šaty, nevím, jestli jste tam viděla ty zelené bavlněné? Ale opět jsem v nich vypadala jako pán, co se převléká za dámu; mně tenhle styl nesluší, ale pořád to zkouším, jak se mi hodně líbí… No nic, ty šedé jsou přesně můj styl.
Je pravda, že DM taky využívám, ale tady jsem na to ani nepomyslela. Před pár lety jsem si řekla, že když už něco chci, koupím si to hned, aspoň si toho nekoupím tolik, a k tomu ty akce a výprodeje prostě spějí. A zrovna tyhle šaty jsou myslím právě na ty první podzimní dny, na září a možná říjen, takže předpokládám, že je v tom brzkém podzimu unosím.
I když jsem vlastně ty šaty dostala s 10% slevou, protože jsem si ji už u PF svými předchozími nákupy tzv. zasloužila

JarkaJ
447 příspěvků 09.08.18 10:10

@Paris1789 loni jsem také v srpnu koupila kalhotový kostým a nečekala. Já nakupuji docela málo, slevy mě netáhnou (jen cileně kvůli konkrétní dražší věci), radši jsem zvědavá na nové kolekce. Nenakupuji impulsivně, zkouším i několikrát a zvažuji, zda to opravdu unosim, hodí se k jinym vecem i ke mně a teprve pak, pokud má „touha“ přetrvá, zakoupím. Ale je to i mou nerozhodností a praktičností. Az bude v pf vic novinek, třeba mě nadchne něco úplně jiného. Zelené šaty jsem viděla, zaujaly, ( kdybych napsala, že mi připomínaly dirndl, tak byste mi zase napsala, že jsem v zajetí dirndlu ;-), ale chci se vyhnout tem dívčím střihům s nabiranou sukní, chci změnu směrem k jednoduchosti, minimalismu, ale neumím to. Přišlo to s věkem , ale to patří asi do jiné diskuse. Prostě až si něco koupím, dám to sem. :-)

Paris1789
2788 příspěvků 09.08.18 10:16

@JarkaJ
Mně taky připomínaly dirndl. Ale hodně se mi líbila ta barva a pak ten zavinovací efekt, mám široká ramena a výstřih do V mi svědčí.
V PF nemůžu třeba kupovat kalhoty, všechny mi na bocích trčí. Mám od nich jen kabáty a šaty. Jako jedni z mála šijou i z hedvábí, což není u těchhle řetězců běžné.
Na nové úlovky se těším!

bluuudicka
1037 příspěvků 09.08.18 20:35

Šaty. Pořád teda doufám, že bude aspoň podzim, když už nebylo jaro :-)

Konnichiwa
163 příspěvků 09.08.18 21:47

Džínsy s prímesou tencelu. Na dotyk sú príjemné, nemajú žiadne diery ani vyšúchanie. A pred pár dňami rúž vo výraznej fuchsiovej farbe.

julie74
2369 příspěvků 09.08.18 22:45

Nekoupila, ale vubec nejsem schopna pobrat, jak by mel vypadat pricetny kabat na zimu. Nejedna se mi o klasicky kabat, to mam, ale o sportovnejsi k dzinam, poku mozno delsi. Nechci lesklou burtobundu, ale co chci, prosim poradte …

Vinca_minor
295 příspěvků 10.08.18 06:38

@julie74 Já jsem si loni koupila tento softshellový od Husky, není teda úplně zimní, jen na mírnou zimu, ale nosím ho moc ráda.

Campanelle
1933 příspěvků 10.08.18 07:28

@julie74 Podle toho, jak vás znám, tak by se k vám hodila parka. Dělají se tenké i teplé verze. Já jsem vloni koupila v Lindexu a odchodila jsem v ní skoro celou zimu.

Temperance
1029 příspěvků 10.08.18 07:38

@Vinca_minor Nalákala jste mě (hlavně tou pozitivní recenzí), tak jsem si ho objednala k vyzkoušení :-)

Vinca_minor
295 příspěvků 10.08.18 08:06

@Temperance No pravda, já jsem si ho kupovala s asi 20 % slevou a ještě pětistovkovým slevovým kuponem, takže cena byla v pohodě:o) A taky záleží, jak moc jste zmrzlá, pro mě je to mezistupeň mezi trenčkotem a teplou zimní bundou. A jsou mi dlouhé rukávy, měřím 163 cm, ale stačilo je zahnout dovnitř a lehce přistehovat a vypadá to dobře.
Dejte pak vědět, jestli se vám líbil i naživo, mně se líbí víc na mně než na fotce.

Temperance
1029 příspěvků 10.08.18 08:26

@Vinca_minor Nejsem zmrzlá, občas slýchám výtku, že jsem si „vyrazila jak na motýly, když je venku zima jak v ruským filmu“. A rukávy mi někdy bývají spíš kratší, takže to je dobrá zpráva. Měřím cca 170 cm a velikost mám XL. Jo a cena je výprodejní, kupón mi poslali na 100 Kč. Hlavně že si ji nemusím vzít, když se mi nebude zdát z jakéhokoliv důvodu.
A jsem v Praze, tak se zřejmě nebudeme potkávat (to bylo první, co jsem si zjišťovala, odkud jste ;-) ).
PS: Ještě jsem se do toho obchodu vrátila a objednala si další dva podobné, akorát s kapucí.

Vinca_minor
295 příspěvků 10.08.18 09:03

@Temperance Na kapucové jsem se taky dívala, ale tenhle to vyhrál. Jsem zvyklá nosit deštník.

Temperance
1029 příspěvků 10.08.18 09:09

@Vinca_minor Já používám kapuci i proti větru nebo chladu. Pokud není příliš krutá zima, nenosím čepici - a taky mě kapuce tolik nerozcuchá.

julie74
2369 příspěvků 10.08.18 09:09

@Vinca_minor @Campanelle diky za inspiraci, nad parkou jsem premyslela, ale musela by byt bez toho chlupateho na hlave. Diky

Temperance
1029 příspěvků 10.08.18 09:11

@julie74 Ty chlupy bývají odepínací.

benyka
6487 příspěvků 10.08.18 09:39

@julie74 Pohybuji se hlavně po městě a mám raději kabáty z klasických zimních látek, takže se mi docela osvědčil béžový „oversized“ kabát jednoduchého střihu v délce do půl stehen. On se vlastně moc k ničemu jinému než k džínám nehodí, na ty naše nanicovaté zimy je akorát, a když je chladněji, je v něm dost místa na podvlečení další vrstvy.

Temperance
1029 příspěvků 10.08.18 09:47

Tak jsem se nějak rozjela a objednala si ještě tyhle praštěné ponožky. Nebudu v nich chodit ven, slibuju!!! (Ale je to i trošku adrenalin, protože to bude 5 párů náhodným výběrem barev.)

Campanelle
1933 příspěvků 10.08.18 10:26

@julie74 Teda u mě jde to chlupaté odepnout jedině s kapucí :( , ale určitě seženete odepínací anebo to půjde jednoduše odpárat.

julie74
2369 příspěvků 10.08.18 10:37

@benyka jenomze ja kabaty jsem si poridila Dva, ale potrebuji i klasickou bundu, jiste si umite predstavit co udela psi a detske nozicky. Ale zaroven potrebuji aby umel jit i do mesta…

benyka
6487 příspěvků 10.08.18 12:08

@julie74 Na to byly ideální ty parky z mirkovlákna, které měly zateplenou prošívanou vložku, daly se hodit do pračky, nemačkaly se a vypadaly celkem městsky. Jenže se nosily donedávna už dvacet let, tak nevím. :-)

julie74
2369 příspěvků 10.08.18 12:13

@benyka vy nevite? JA nevim.
A co neco takoveho, prosivane co nedela burtiky..

julie74
2369 příspěvků 10.08.18 12:17

https://www.zoot.cz/…ss-selfridge#…
To jenom jako priklad

benyka
6487 příspěvků 10.08.18 12:26

@julie74 Určitě něco najdete. :-) Já teda nemám ráda kabáty, které jsou stažené v pase, a černý nebo hodně tmavý bych nebrala, protože je na něm všechno vidět, a blátíčko zvlášť.

julie74
2369 příspěvků 10.08.18 13:05

Ne, obtisknute psi tlapy jsou videt na vsem. Prave ze tenhle nema pasek, jenom zuzeny, ja asi zas nechci rovny. Ale samo jak na cloveku, to se musi zkusit…

Ophelie
598 příspěvků 10.08.18 13:46

@Temperance občas mívám ráno potíž obléct normální ponožky, prstové by mě zdržely cenných pár minut:o)

Stránka:  « Předchozí 1 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 2011 Další »
 Váš příspěvek

Céline Dion odmítá holčičí a klučičí oblečení

Žádná růžová nebo modrá! Zpěvačka Céline Dion uvádí genderově... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Rozhovor: K šití korzetu bruska a kladivo

Autor: Monika

Riwaa Nerona o šití korzetů, spodním prádle a nádherných křivkách... Celý článek