Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10173) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

weruberu
1212 příspěvků 4 inzeráty 17.10.18 11:52

V Rossmannovi mají teď akci na dekorativní kosmetiku-vše za 50%…a cestou jsem potkala tento baret :-) Paní u pokladny si ze mne dělala legraci, jestli jsem to já na té fotce u klobouku.

catherinne
13467 příspěvků 17.10.18 11:55

@weruberu mi se to líbí

Judy24
697 příspěvků 17.10.18 12:57

Lístky na cestu po Praze tramvají T3 Coupé v rámci Designblocku. : )

MP blanka
1457 příspěvků 17.10.18 14:07

@Vinca_minor - mala som dnes cestu do galantérie, a napadlo ma, že si ten silikonový náprstok tiež kúpim. Ale pani predavačka ma vyviedla z omylu - jo, na internete, to áno, ale ku nám do obchodu to dorazí tak o rok. Pokrok holt nezastavíš, kto už dnes chodí do kamenných obchodov?!

Oldyn
5974 příspěvků 17.10.18 14:26

@MP blanka
Já raději kamennou prodejnu, nebo velkosklad s živou obsluhou prosím., ještě se mi nestalo, že bych se nedomluvila. No a potom to poštovné a balné, že.

Vinca_minor
303 příspěvků 17.10.18 14:27
@MP blanka píše:
Kto už dnes chodí do kamenných obchodov?!

Já! Náprstek jsem náhodou koupila v Pardubicích v prodejně patchworkových potřeb, měli na výběr tři velikosti, heč.

Veronika P
363 příspěvků 17.10.18 14:57

@weruberu Vy snad nemůžete být opravdová :)

Veronika P
363 příspěvků 17.10.18 15:00

Skončí někdy ty výprodeje? Ale tmavě modrý nutně potřebuju, to ví každej :)

Temperance
1049 příspěvků 17.10.18 15:01

@weruberu Vy jste hezčí než ta natištěná slečna.

MP blanka
1457 příspěvků 17.10.18 15:11

@Oldyn @Vinca_minor - tak náprstok nemám, ale ste ma ukľudnili, že nie som jediná stará vykopávka, čo nakupuje po starom, teda v obchodoch,kde tovar vidím, s predavačkou, ktorá a) poradí b) neporadí,ale hlavne si tovar môžem pozrieť a ohmatať .

Temperance
1049 příspěvků 17.10.18 15:29

@MP blanka Hlásím se do klubu nakupovačů „naživo“ :-) Přes internet jen to, co už mám ověřené, nebo co se dá osobně vyzvednout (prohlédnout, vyzkoušet a případně nekoupit).

benyka
6504 příspěvků 17.10.18 15:36

Taky si látky musím ohmatat. Natož hotové oblečení. Nedovedu si představit, že bych měla nakupovat šaty nebo boty přes e-shop. Poštovné by mě stálo desetkrát víc než konečný vyhovující kus, a balením a čekáním na poště bych strávila zbytek mládí. :-)

Vinca_minor
303 příspěvků 17.10.18 17:14

Mám ráda kamenné obchody. Sice můžou být trochu dražší, ale mám ráda kontakt s lidmi. A za příjemného prodavače, který mi poradí, si ráda připlatím. Navíc cena poštovného většinou cenu v kamenných krámech vyrovná a je to bez nervů, jestli mi objednané zboží bude vyhovovat.

MP blanka
1457 příspěvků 17.10.18 18:12

Ten môj dnešný nákup v galantérii bol nákup s príbehom. Potrebovala som kúpiť nejaké nite,zipsy a šikmý bavl.prúžok plus gombíky v rovnakej farbe. Našla som, a aj keď gombíky neboli práve také, aké som si predstavovala, farba sedela, takže som ich zobrala. Vonku pred obchodom som si uvedomila, že ultraúzké zipsy, ktoré som tam videla,by asi boli lepšie,a vrátila som sa. Áno,aj farba zipsov bola presná ako prúžok,takže som požiadala o výmenu. Predavačka teda odpočítala cenu gombíkov,a celá smutná mi hlási - gombíky boli za 75 centov, ale ten zips robí iba 25,ale ja vám peniaze vydať nemôžem. No bóže,nevadí,nechaj­te si za ochotu, chcela som to vyriešiť. Ale nie, to nejde, oponovala tá dobrá pani, zoberte si ešte niečo. Nechcete gumu ,alebo kriedu ? No dobre,kriedu si zoberiem. Lenže to nestačilo. Tak fajn, zoberiem si dve. Ale to už zasa bolo treba doplatiť 10 centov. Hľadala som v peňaženke,a najmenšia minca bola 50 centov - uvedomila som si, že mi zasa bude musieť vydávať ,tak hovorím - viete čo, nechajte to tak, som rada, že ste mi to vymenili a zoberiem si iba tú jednu kriedu. Ale neostalo pri tom, pani predavačka sa vrátila k pôvodnému návrhu a rozradostnene mi odstrihla meter tenkej gumy, a teraz tá krieda a guma bol presne na cent rozdiel medzi gombíkmi a zipsom.Nestratili ste sa v tom obchodovaní ? No povedzte, zažijete takú zábavu za pár drobných na internete ?

weruberu
1212 příspěvků 4 inzeráty 17.10.18 18:20

@catherinne @Temperance díky :-)
@Veronika P :-D

julie74
2397 příspěvků 17.10.18 19:45

@MP blanka to by byla korespondence asi tak na jedenáct let :)))

DRW
2021 příspěvků 17.10.18 20:32

@weruberu jste velmi krasna zena a velmi vam to slusi.

P.S. to bude zase cervenych raminek, ale maji vam, co zavidet.

TinaV
273 příspěvků 18.10.18 08:47

@DRW - do pr…, nemůžete si ty kecy nechat. Ne každému se líbí hubené až anorektické ženy s princeznovským šatníkem. Nic proti weruberu, tak se cítí dobře a vyhovuje jí to. Jen nechápu proč by jsme jí měli závidět.

benyka
6504 příspěvků 18.10.18 08:52

Onehdy jsem si koupila tři nudné věci na příměstské vycházky s hůlkami. Po uvedení do praxe se pochlubím aspoň minibatůžkem, protože mě naprosto nadchl. Vejde se mi totiž do něj přesně všechno, co potřebuji.

julie74
2397 příspěvků 18.10.18 09:32

@benyka můžu se prosím zeptat co je to zač??

DRW
2021 příspěvků 18.10.18 09:55

@benyka Je krasny. Mam trosku jiny dotaz, kde jste ho koupila? Pojedu do Brna za dcerou, tak bych nakoukla do obchodu. A ma tenhle batuzek i „skrytou“ kapsu na zadech?

benyka
6504 příspěvků 18.10.18 10:29

@julie74 @DRW Má teda na té (nefunkční, jen na parádu) klopně nějaký drobný nápis, ale ten jsem pro tento účel na fotce vyzmizíkovala, abych nedráždila značkoznalce (i když tuto značku prodávají ve srovnatelné cenové relaci i e-shopy, nenašla jsem nikde fotku tohoto konkrétního typu.) Koupila jsem jej v Kr. Poli v bývalém kině Jadran - zastávka tramvaje č. 1 nebo 6 Husitská. Kapsičky má jenom dvě vnitřní v podšívce.

Paris1789
2815 příspěvků 18.10.18 10:30
@TinaV píše:
@DRW - do pr…, nemůžete si ty kecy nechat. Ne každému se líbí hubené až anorektické ženy s princeznovským šatníkem. Nic proti weruberu, tak se cítí dobře a vyhovuje jí to. Jen nechápu proč by jsme jí měli závidět.

Každý píše sám o sobě, je-li někdo závistivý, očekává tutéž vlastnost i u ostatních, klasika.
Já se tím oslovena být necítím a jakkoli obézní nejsem, tuhle astenickou konstrukci bych mít nechtěla, jelikož vím, že není oč stát.
Zase pořád lepší než mít 50 kg nadváhu, což je přiznejme si u nás častější jev.

TinaV
273 příspěvků 18.10.18 10:36

@Paris1789 - taky nejsem obézní, dokonce jsem s postavou spokojená, reakce byla prostě okamžitá, občas se tu najde někdo, kdo napíše weruberu , že je anorektická, což si také myslím, skutečností je, že weruberu se ve své anorektičnosti vyžívá a je ještě podporována, což už nechápu. Proto k závisti není místo.

weruberu
1212 příspěvků 4 inzeráty 18.10.18 12:27
@TinaV Myslet si o mně můžete co chcete, je to vaše věc :-) Nicméně proti tomuto
@TinaV píše:
" skutečností je, že weruberu se ve své anorektičnosti vyžívá

bych se prosím pěkně ohradila, nemůžete přeci posuzovat, jaká je skutečnost, když mne neznáte…a věřte, že se vyžívám v daleko jiných a příjemnějších věcech než v sebedestrukci :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2013 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek