Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10349) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
marikahr
814 příspěvků 30.01.19 13:12

@JarkaJ to ja som sa raz davno ocarena katalogom Bonprixu dala nalakat na super saty :-D
Ale ta handra, co prisla! Ani som to nevybrala zo sacku, rovno to islo naspat :-D

Veronika P
532 příspěvků 30.01.19 13:20

@marikahr A jinak byste je vynechala? Takový pěkný to tady máme :) Každopádně kdybyste opravdu zavítala, tak Vám ještě doporučím nedaleko obchodu nové bistro Pavla Býčka. Trošku se posilnit po té nákupní dřině. :)

lorens
2021 příspěvků 30.01.19 15:59

Já mám k PF takový podivný vztah. Celých 25 let, co existují, jsem měla snahu stát jejich zákaznicí. Teď, když žiju v cizině, to do jisté míry cítím jako vlasteneckou povinnost :). Dosud byly mé snahy marné. Má to vždy stejný průběh. Padnou mi do oka některé z kancelářských šatů, obléknu je. Zepředu je to obyčejně dobré zezadu jako na jejich produktovkách. Přebytek materiálu visí, dělá boule, že by se do nich vešel quasimodí hrb. Svléknu a poděkuji. Oni na svém střihu trvají, já zas chci, aby mi šaty padly. Poslední dobou můj odpor k polyesterům mixnutým s viskózou a podobným materiálům silně roste a v PF člověk pomalu už nic jiného nenajde, tak myslím, že vlastenectví brzy vezme za své.

Paris1789
3339 příspěvků 30.01.19 16:16

@lorens
Mám z PF hodně věcí, až tolik, že dostávám slevy, ale z polyesteru nic, kromě jedněch šat z kolekce paní Tuškové. Ty konkrétní šaty z ničeho jiného ani být nemohly, ani je neumím popsat, jsou poněkud excentrické. Naopak mám od nich hodně věcí z hedvábí a směsi lnu s viskozou.
Je ale fakt, že ty kancelářské modely si u nich nekupuju, není to můj styl a taky je to šité na výrazně jinou postavu, než mám já.

marikahr
814 příspěvků 30.01.19 16:59

@Veronika P tak to uz asi tie holesovice vynechat nemozem :-)

marikahr
814 příspěvků 30.01.19 17:01

@lorens zas v P&F sa da natrafit na hodvab
Nepoznam vela obchodov, kde by som hladala hodvabnu bluzu

JarkaJ
604 příspěvků 30.01.19 17:20

@lorens Já jsem na tom s PF tak napůl. Mám pro ně jakousi slabost, ráda tam chodím a zkouším a hlavně na začátku kolekcí jsem zvědavá, co přijde nového. Taky jsem často zklamaná, když mě nic nezaujme. Minusem je pro mě vyšší cena (ano, kvalita šití tomu třeba odpovídá, ale kvalitní šaty za půlku i třetinu si koupím i jinde) a další minus materiály. Často hodně mačkavé a špatně se udržují nebo takové tuhé, v poslední době zas 100% PES. Délka kancelářských šatů kousek nad kolena se mi nelíbí a pouzdrovky bez rukávů také nechci. Bouli na zádech mi dělala jedna vesta k zelené zimní sukni z loňského podzimu, ale i přes nabídku úpravy jsem si nakonec vzala je tu sukni. Paradoxně se mi to vlastně líbilo jako komplet spíš kvůli vestě. Mám od nich ale celkem dost věcí - kostýmy, sukně,halenky, úpletové šaty, svetříky a (zatím) jeden kabát. Na materiál si už dávám pozor a pokud do něčeho investuju, jsem pak s koupí spokojená.

lorens
2021 příspěvků 30.01.19 23:12

@Paris1789 Kabát bych si tam skoro jistě koupila, ale nechce se mi táhnout až sem. Len není pro mne, to zas neumím popsat já, ale jak se to na mně zmačká, ani nemusí moc, vypadám jak bezdomokyně. Můj muž naopak ve zmačkané lněné košili vypadá skvěle. Vloni jsem si po několikaleté pauze koupila delší bílou halenu, zdálo se mi, že v této jediné vypadám dobře. Bohužel jen zdálo a brzy ji odevzdám Armádě spásy. Hedvábné halenky se objevují, ale ty ze současné nabídky jsou zoufale bez nápadu. Halenka, co se mi líbí, je 100% polyesterová. Nějak se nemůžeme sejít. Ty vaše pruhované šaty se mi líbí. Ty bych si koupila, kdybych už neměla velmi podobné.

lorens
2021 příspěvků 30.01.19 23:16

@marikahr Massimo Dutti mívá hedvábné halenky taky, za poloviční cenu a zdá se mi, že jsou kreativnější než PF.

lorens
2021 příspěvků 30.01.19 23:24

@JarkaJ Mačkavé mají ty viskózy a cupro. Zbytek zase tužší, hůř se přizpůsobuje tělu a když sřih není stoprocentně padnoucí, dělá to tu neplechu jako na jejich produktovkách, které jsou mimochodem přímo odstrašující.

marikahr
814 příspěvků 31.01.19 00:02

@lorens ano, Massimo Dutti mam na zozname mojich obchodov ;-)
Tam nakupujem rada.
Len smolka, ze ho nemam blizsie :-(

Neferek
105 příspěvků 31.01.19 22:17

Ten svetr je tak hrozný, že sem ho prostě musel mít.

vlm
4395 příspěvků 01.02.19 05:13

@Neferek :-) fakt je hrozný

Paris1789
3339 příspěvků 01.02.19 07:17

@Neferek
mně se líbí

sirena007
1096 příspěvků 01.02.19 08:14

@Neferek Taky se mi líbí. Hned jsem si vzpomněla na Deník Bridget Jonesové

VeronikK
971 příspěvků 01.02.19 09:32

@Neferek já mám slabost pro norský vzor, takže za mě to není špatné. A ten vánoční dinosaurus!

Paris1789
3339 příspěvků 01.02.19 09:55

@VeronikK
přesně, vánoční podvratný dinosaurus je supr

Paris1789
3339 příspěvků 01.02.19 14:20

Taky jsem nemohla odolat

MP blanka
1723 příspěvků 01.02.19 16:38

S dovolením použijem toto vlákno, a pre tento príspevok to bude „ Čo som si dnes nekúpil?“ Nepochopím, ako si môže toľko ľudí nechať kúpu diaľničnej známky na tú najposlednejšiu chvíľu. Od dnes platí nová dialničná známka, a vodiči sa ponosujú, že sa nedá kúpiť. Čudujem sa že si niekto, aj keď vie, že, a aj odkedy to bude potrebovať, myslí, že ten najlepší čas na kúpenie novej bude v priebehu dňa, keď tá stará známka už neplatí. Kvôli polhodinovému výpadku si nemohli viacerí zákazníci kúpiť elektronickú známku ani cez internet. Až 20 nespokojní zákazníci volali na Collcentrum a je tu malér, vodiči sú rozhorčení!

marikahr
814 příspěvků 01.02.19 16:58

@MP blanka mna sa to sice netyka, ja som znamku kupila uz davnejsie, ale mam nazor, ze ak je povinnost zaplatit uhradu pred pouzitim dialnice, tak tam ta moznost ma byt
Je na to elektronicky system, a ten ma byt funkcny
a vypadok sysemu nemoze byt problem vodicov! A sprepacenim za tie peniaze a ten kusok dialnice, ja by som bola tiez rozhorcena

MP blanka
1723 příspěvků 01.02.19 19:13

@marikahr - úplne s vami súhlasím že systém elektornického predaja známok / za peniaze, ktoré to stálo ! / má fungovať piatok - sviatok . Len fakt dosť dobre nechápem ,prečo si ľudia, ktorí vedia, že známku budú potrebovať, nechávajú kúpu na poslednú chvíľu, vlastne už za ňu.

julie74
2855 příspěvků 01.02.19 19:16

@MP blanka měli jsme v práci vyúčtovávat 4 projekty, do 31.1. … byly to dotace, jedna na napsání odborné publikace, ta se musela k tomu vyúčtování přiložit, vyúčtování jsem dodělala do půl jedenácté toho 31. a publikaci dodělávali kolegové ještě brzo odpoledne (ve 4 hodiny nejpozději se vše muselo odevzdat). Já ty lemply se známkou chápu … jenom nechápu, že si stěžují…musí jim být jasné, že za okýnkem sedí další lempl, kterého nenapadlo, že ji lidé budou chtít :)))

MP blanka
1723 příspěvků 01.02.19 19:27

@julie74 - tak v tom zasa ja vidím rozdiel . Musieť dokončiť nejakú prácu do určitého termínu predpokladá úsilie, námahu duševnú či manuálnu, často to je dlhodobejší projekt, ktorý vyžaduje získavanie ďalších informácií a ich spracovanie atď, to určite viete vy lepšie ako ja. Ergo kladívko - viem pochopiť, že sa taká vec niekedy počas práce môže skomplikovať, natiahnuť, môže do toho zasiahnuť choroba a čo ja viem, čo ešte.Ale nekúpiť si jednorázovú diaľničnú známku,keď zrejme každý vodič aspoň občas zastaví pri benzínke ? A potom nadávať ,že na mňa nepočkali ?

giuliettka
3072 příspěvků 01.02.19 19:31

Ložní prádlo. Manžela chytá psotník. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2038 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek