Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10426) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
2980 příspěvků 23.05.19 19:24

@MarryJu pardón, ten materiál nezatěžující životní prostředí :grinning: edit. a bylo již probrano

Příspěvek upraven 23.05.19 v 21:00

zwedavka
1006 příspěvků 23.05.19 19:33
@MarryJu píše: @zwedavka..Vyrobeny z kombinace dvou materiálů příjemných na dotyk – cupra a lyocellu. CUPRO Eco Aware je celulózovým vláknem získaným z bavlny. Je velmi jemné, příjemné na dotyk a výjimečně prodyšné. Má termoizolační a hygroskopické vlastnosti. Je přívětivý k životnímu prostředí – výběrem tohoto materiálu pomáháte ochraňovat vodní zdroje naší planety. Lyocell je látka z celulózy získávané ze stromů, která je přívětivá k životnímu prostředí i k vaší pokožce.

Na Ježíška, pěstování a zpracování bavlny způsobem „přívětivým k životnímu prostředí“ a zpracování celulózy taktéž způsobem „přívětivým k životnímu prostředí“ už ani moc nevěřím.
Materiál bude určitě fajn. Způsob výroby oblečení nelze zkontrolovat a „přívětivá“ slova na visačce beru jako reklamní tah a ne hodnověrnou informaci. U hader je možno brát jako ekologický počin, že si vybereme z rozmyslem kousek, který vydrží dlouho a nebude obratem ruky obnošený na vyhození, což se zdá, že vaše šaty splňují.

LorelaiH.
3199 příspěvků 23.05.19 20:20

Náplast na včerejší depku

MarryJu
337 příspěvků 23.05.19 20:45

O.k.Moc děkuji za pomoc. Myslíte, že některé z těchto by šly?

koritsi
392 příspěvků 24.05.19 06:12

Šaty, dvě kabelky, skinny a kožené sandálky.

Temperance
1403 příspěvků 24.05.19 14:09

@MarryJu Za mě ty modré a fuchsiové určitě ne, u těch, které jdou do červena/cihlova bych se bála, že se budou tlouct s barvou šatů. Volila bych tělové, pudrové, slonovou kost, světlý oříšek… spíš tlumené tóny, vyladěné se psaníčkem.

MarryJu
337 příspěvků 24.05.19 14:20
@Temperance píše:
@MarryJu Za mě ty modré a fuchsiové určitě ne, u těch, které jdou do červena/cihlova bych se bála, že se budou tlouct s barvou šatů. Volila bych tělové, pudrové, slonovou kost, světlý oříšek… spíš tlumené tóny, vyladěné se psaníčkem.

Děkuji

LorelaiH.
3199 příspěvků 25.05.19 17:24

Jedu v režimu, že když se nemůžu rozhodnout mezi dvěma barvami, beru obě :)

Stará zebra
20 příspěvků 27.05.19 11:41
@LorelaiH. píše:
Náplast na včerejší depku

Vy působíte vždy tak mile optimisticky, že Vám tu depku nevěřím. A máte ráda žlutou barvu, to depkaři nemívají.

LorelaiH.
3199 příspěvků 27.05.19 18:29

@Stará zebra no jsou dny, kdy to na člověka jednoduše padne… :(

benyka
7092 příspěvků 27.05.19 18:51

@LorelaiH. Já to měla včera. Bolel mě celý život. Dneska jsem to vyléčila prvním provětráním širokého pruhovaného trika z New Yorkeru, zlatých kočičích slunečních brejlí z Bijou Brigitte, prvním nesmělým začátkem čistky v šatníku (kontejner na charitu máme za rohem) a nakupováním propriet pro vnoučata počínaje vodovkami a konče rezervními hlídacími tepláky, spoďáry a ponožkami, které se vždycky někam záhadně vstřebají.

Storaenso
31 příspěvků 28.05.19 13:30

@MarryJu
Mě se líbí (a už už jsem je měla v košíku) první a čtvrté. Pak jsem si to ale rozmyslela a koupila lodičky na širším podpatku a jsem za to ráda. Na běhání jsou mnohem pohodlnější.

Paris1789
3543 příspěvků 28.05.19 15:09

Koupila jsem si tašku do fitka, je lehká a prostorná

tatveruska
16 příspěvků 29.05.19 08:23

Začínam byť márnotratná :relaxed:

Temperance
1403 příspěvků 29.05.19 14:13

@tatveruska Na mém monitoru je ta barva taková dost ostrá červenofuchsiová, ale myslím, že v reálu bude lepší. Dávám Vám zelené.

tatveruska
16 příspěvků 30.05.19 07:04
@Temperance píše:
@tatveruska Na mém monitoru je ta barva taková dost ostrá červenofuchsiová, ale myslím, že v reálu bude lepší. Dávám Vám zelené.

Veď to…monitory.Na mojom je to malinová, v skutočnosti sú červené.

Josefka
534 příspěvků 30.05.19 09:10

Lodičky do práce. Po dlouhé době jsem se odhodlala objednat nekožené (protože nikde nemůžu celokožené podobné sehnat) ale prostě nejde to. Nesedí a nikdy by nebyly pohodlné. Už jsou, k mé lítosti, připravené na cestu zpět.

Josefka
534 příspěvků 30.05.19 09:22

A minulý týden v Itálii spoustu maličkostí na tržnicích. Z módního sortimentu uvádím např. brýle (které nosím po většinu roku víc jako čelenku ve vlasech), šátky pro turisty (protože jeden je pruhovaný a druhý s kotvičkami:-)), obal na mobil a „impresionistickou kabelu“. Je šitá jako vak, pro občasné návštěvy města s dětmi jak dělaná.

tatveruska
16 příspěvků 31.05.19 08:04
@tatveruska píše:
Začínam byť márnotratná :relaxed:

Tak som sa tu stratila…Mám tu 36 červených a neviem prečo ☻.Treba na to odvahu, aby ste ma skritizovali konštruktívne alebo je to folklór tunajšej stránky?

Gorilka
1075 příspěvků 31.05.19 08:07

@tatveruska Asi preto, že čiervené čižmy nosí bosorbaba.

vlm
4470 příspěvků 31.05.19 08:12

@tatveruska nejspíš se 36uzivatelkam nelíbí vaše boty a kabelka, chcete snad 36 komentářů??? To je výhoda pekla, ramínka, chápu, že to mrzí, a nic si z toho nedělejte, a noste v klidu,. Mě se nelíbí tvar bot, na noze třeba, ale vypadají dobře, raminko jsem vám myslím nedávala žádné, někomu vadí barva, jinému, že máte boty a kabelku stejné barvy… Naposledy předloni tu pár lidí bojovalo proti raminkum tak, že byla červená zrušena a věřte že diskuze byla o ničem.

tatveruska
16 příspěvků 31.05.19 08:13
@Gorilka píše:
@tatveruska Asi preto, že čiervené čižmy nosí bosorbaba.

Och…tak nebudem chodiť po svete s hrdo vztýčenou hlavou, ale budem počítať špaky na chodníku, hehe…:relaxed:

tatveruska
16 příspěvků 31.05.19 08:17

@vlm v mojom veku už je dôležité pohodlie a chodí sa v nich výborne-sedia mi.

tatveruska
16 příspěvků 31.05.19 08:22
@tatveruska píše:
Tak som sa tu stratila…Mám tu 36 červených a neviem prečo ☻.Treba na to odvahu, aby ste ma skritizovali konštruktívne alebo je to folklór tunajšej stránky?

Tak už som pochopila…je to „konštruktívna zlomyseľnosť“.Nie žeby ma to bolelo, ale myslela som si, že sa tu dozviem niečo nové…

matkaspratka
157 příspěvků 31.05.19 08:31
@tatveruska píše:
Tak už som pochopila…je to „konštruktívna zlomyseľnosť“.Nie žeby ma to bolelo, ale myslela som si, že sa tu dozviem niečo nové…

pokud dáte fotku do tohoto vlákna, prostě ukazujete, co jste si dnes koupila… a někomu se váš nákup líbí a někomu nelíbí. to je přirozená reakce, ne? nic zlomyslného na tom nevidím.
pokud vás zajímá názor těch, co vám dali červené ramínko, ptejte se. myslím, že se vám dostane lepší zpětné vazby než na tohle zbytečné sebelitování.

Stránka:  « Předchozí 1 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 2047 2048 2049 2051 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek