Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10526) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
rozmlsaná
435 příspěvků 08.07.19 14:09

@Matmys Tak si jí jenom nezvetsujte. Nijak mně neuráži, podle fotky tipují že je nožce 30 :)

Temperance
1622 příspěvků 08.07.19 14:50

@Matmys Je to lepší? ;-)

benyka
7249 příspěvků 08.07.19 16:23

@rozmlsaná Co si budeme povídat, je prostě čas na ponožky do sandálů, abych se na ulici nedopouštěla obecného ohrožení. A to jsem tady ještě neukázala ksicht! :-)

vlm
4594 příspěvků 08.07.19 18:25
@Matmys
@Matmys píše:
Prosím vás, nemohly by ve vlákně „co jsme si dnes koupily?“ nebýt lidské nohy? (k obědu teda nic moc…) :(

Nejste nějaká přecitlivělá? A u jídla se jí a nezira do pc, tabletu, telefonu…

Matmys
2276 příspěvků 09.07.19 09:56
@vlm píše:
@MatmysNejste nějaká přecitlivělá? A u jídla se jí a nezira do pc, tabletu, telefonu…

Jsem. Na nohy ano. Každému vadí něco jiného, to už tak bývá.

Zrovna vaše reakce mne zarazila, snad jsem si tak moc nedovolila.
Koukám snad do vlákna, které se jmenuje „Vyfoť si svou nohu?“

P. S. já stihnu u jídla i zírat do PC, kdo to nedělá, ať se přihlásí
(dělám - zelené, nedělám - červené) :)

Oveeec
2071 příspěvků 1 inzerát 09.07.19 10:28

Taky čtu u jídla. Jako dítě jsem to dělala, pak jsem přestala a teď čtu zas, jakkoli vím, že se to nemá. Ale je to dvojitá radost, chápejte! :)

Ty fotky nohou mě taky moc neberou. Ne že bych nemohla vidět lidskou nohu a ne že by se mi zrovna zvedal žaludek nebo že bych to považovala za nějaké fópa, ale…Kupodivu ale taky záleží na fotce, některá ve mě nepříjemné asociace vzbuzuje, jiná ne.

benyka
7249 příspěvků 09.07.19 12:08

@Matmys @Oveeec Tak, jmenuje se to tady „Co jste si dnes koupily.“ Diskuse byla o tom, že si někdo koupil žabky a tlačí ho příčka mezi prsty, pokračovalo to tím, že pro někoho jsou žabky z anatomických důvodů snesitelné a pro jiného ne. Šlo jen o tu mezeru mezi prsty. P. S.: Jak se dá vložená fotka odstranit, jsem nezjistila. Poučte mě někdo, prosím.

MarryJu
359 příspěvků 09.07.19 12:13

@benyka Kdysi se řešila mezera mezi stehny nebo taky mezera mezi prsy. Ono to je vůbec nějak fazcinujici téma :-)
Fotky nedávám. Mezery nemám. Možná tak v paměti..

benyka
7249 příspěvků 09.07.19 12:26

@MarryJu Ale rozhodně ne až tak fascinující, jako skutečná nebo domnělá obezita. :-)

Jordaan
8738 příspěvků 09.07.19 12:36

@benyka

Kliknete na tu fotku, normalne v diskusi. Ona se zvetsi a zaroven jsou nad ni videt mozne ukony, mmj. i smazani. Pak staci uz jen kliknout na vybrane.

PS Mne Vase nozka nerusi :-)

MarryJu
359 příspěvků 09.07.19 12:53
@benyka píše:
@MarryJu Ale rozhodně ne až tak fascinující, jako skutečná nebo domnělá obezita. :-)

No tak to každopádně. Škoda, že obézní lidé mezery na svém těle nemívají - to by bylo teprve terno!

benyka
7249 příspěvků 09.07.19 13:46

@Jordaan Jé, dík, takhle jednoduché to je! To mě nenapadlo. :-)
@MarryJu Ale mívají, jenom nejsou vidět mezi buřtíky. Ale ty jsou zato komentovány bez zábran, často a výživně.

ellou
249 příspěvků 09.07.19 23:23
@Matmys píše:
Jsem. Na nohy ano. Každému vadí něco jiného, to už tak bývá.

Zrovna vaše reakce mne zarazila, snad jsem si tak moc nedovolila.
Koukám snad do vlákna, které se jmenuje „Vyfoť si svou nohu?“

P. S. já stihnu u jídla i zírat do PC, kdo to nedělá, ať se přihlásí
(dělám - zelené, nedělám - červené) :)

Housenky jsou OK? Mam k nim ohromnou averzi, k jidlu si teda tohle vlakno neotevru a NB a mobil vlastne take.

Porkpiehat
710 příspěvků 10.07.19 11:52

@ellou Šak proto jsem tu s housenkami skončila. Copak je někdo zvědavý koukat na housenky, které jsou tlusté jako můj malíček a dlouhé jako můj prostředníček. Takže je to kombinace pro housenkofoby a rukofoby dost strašidelná. Vyhledala jsem si všechny možné fobie: zoofobie (Anthelmophobie - strach z červů, Entomophobie - strach z hmyzu, Lépidophobie - strach z motýlů (na ty také časem dojde) a fobie z částí lidského těla (kvůli té podobnosti s prsty) a to si nemůžu vzít na triko.

julie74
3127 příspěvků 10.07.19 12:25

Dneska jsem potkala pana co měl toto Theraphosidae vytetované od kolena až k chodidlu a k tomu sklípkana ve stejné velikosti. Taky nic pro fobiky. Bylo to obzvlášť pěkné tetování, měla jsem chuť to vyfotit.

julie74
3127 příspěvků 10.07.19 12:27

A housenky byly fajn, myslím že se dají listováním médií najít i děsivější věci

květušína
212 příspěvků 10.07.19 12:35

Proužkované šaty - na těch by nebylo nic zas až tak zvláštního. Ale chci popsat kde, jak a proč. :D. Každý rok vozím dceru k babičce na Slovensko, setkáme se v Trenčíně, jdeme spolu na oběd a babička (extchýně) si svou vnučku odveze na prázdniny. Chodíme kolem jednoho obchodu, kde šijí šaty konfekční i na zakázku. Vloni jsem si koupila jedny krásné šaty, sedly mi jako ulité. Letos jsem si koupila tyto, jakoby byly šité přímo na mě. V běžné řetězcové konfekci mám problém, většina v mé velikosti (40) je mi malá přes prsa. Tyto mi přes prsa sedí krásně. To už nemůže být náhoda! A považte, proužky jsou v bočním švu krásně sesazené, na horním dílu, na spodním dílu i na kapsové části! Takže příští rok zase na shledanou. :D Pravděpodobně Vám to nepřijde zas až tak úžasné, jako mně, ale já mám radost, že vím, kam si mohu zajet pro padnoucí šaty.
(na fotce prosím omluvte ponožky a domácí obuv)

PS: housenky přeskakuju. :D

Jordaan
8738 příspěvků 10.07.19 12:50

@květušína

Jsou moc hezke :-)

Temperance
1622 příspěvků 10.07.19 13:30

@Porkpiehat A mně ty Vaše reportáže o housenkách chybějí… Nemohla byste založit separátní přírodozpytné vlákno?
@květušína Šaty se mi moc líbí! A ten příběh k nim taky :-)

Matmys
2276 příspěvků 10.07.19 14:12
@ellou píše:
Housenky jsou OK? Mam k nim ohromnou averzi, k jidlu si teda tohle vlakno neotevru a NB a mobil vlastne take.

No na to se nabízí dotaz - nejste nějaká přecitlivělá? ;)

benyka
7249 příspěvků 10.07.19 14:38

@Porkpiehat Kdysi se tu vyskytla i fóbie z knoflíků. Ideální pro navštěvování MP. :-)

Temperance
1622 příspěvků 10.07.19 14:59

@benyka Fóbie z knoflíků? Jak se to projevuje? Nesnesu na sobě nic, co je na knoflíky, nebo když někoho s nimi potkám, mám tendenci mu je rozepínat/uřezávat? Nebo na ně nemůžu sáhnout?

julie74
3127 příspěvků 10.07.19 15:05
@Temperance píše:
@benyka Fóbie z knoflíků? Jak se to projevuje? Nesnesu na sobě nic, co je na knoflíky, nebo když někoho s nimi potkám, mám tendenci mu je rozepínat/uřezávat? Nebo na ně nemůžu sáhnout?

Kamarádka má. I povlečení na zip

benyka
7249 příspěvků 10.07.19 15:11

@Temperance To nevím, setkala jsem se s tím asi dvakrát a jenom na dálku. Podle fóbie mojí matky z hadů a mojí ze stonožek, štírů a podobné tvrdé a článkové havěti soudím, že se člověk štítí na ten předmět sáhnout, a když nemusí, tak se na něj radši ani nedívá, případně prchá. Takže oblečení s knoflíky si nejspíš nekupuje.

Porkpiehat
710 příspěvků 10.07.19 15:19

@benyka Ještě že jste mě dnes nedoprovázela :-) Před knihovnou nejdřív ještěrka (to je případ pro jiné fobiky), pak vyhánění malého štíra ze dveří knihovny, aby ho někdo nezašlápl, a po návratu domů likvidace strašníka dalmatského (už jsem ho tu zmiňovala několikrát).

Stránka:  « Předchozí 1 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 2061 2064 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek