Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10606) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
1300 příspěvků 30.8.19 19:09

Klasické lakýrky bych neužila, tak jsem si koupila lakýrky-kecky :-). Původně jsem šla obhlédnout úplně jiné boty, které se nakonec ukázaly býti neslušivými, a pak mi zrak padl na tyhle. Protože jsou Zlaté Hromnice jedny z mých nejoblíbenějších kecek, tak jsem si řekla, že mi chybí další extravagance do mého spíš klasického botníku.

LorelaiH.
3272 příspěvků 30.8.19 19:45

Včera jsem šla synovi koupit boty a samozřejmě jsem si odnesla taky jedny pro sebe. Kožené sandálky 5th Avenue (Deichmann)v neuvěřitelné slevě.

mimi
166 příspěvků 31.8.19 21:31

Este vcera, cerveny (koralovy) kardigan v Peek and Cloppenburg, bol za menej nez polovicu vo vypredaji ;-D

benyka
7521 příspěvků 3.9.19 10:56

Včera jedno triko s rolákem v HM. Potom jsem si vzpomněla, že mám vlastně někde doma několik vhodně vybarevných trik k nové béžové sukni, které jsem kvůli prudkému nástupu léta ani nepřenesla ze zimního depozitáře do aktuální skříně. Jako bych je teď našla. :-)

Paris1789
3960 příspěvků 3.9.19 14:37

V Sephoře zřejmě končí s parfémy značky Eisenberg a vyprodávají je s 30% slevou. Což se docela vyplatí. Tenhle parfém je dost specifický, kouřově vanilkový, mně se líbí hodně, ale není to taková ta líbivka, co vás praští přes nos marmeládou smíchanou s pomerančovým džusem, jak mají dámy hlavně v Praze v oblibě.

kalmar
114 příspěvků 3.9.19 18:21

@Porkpiehat klasický cibulák mi taky přijde přeplácaný, ale mrkněte na toto https://www.czechdesign.cz/…radicni-vzor (nijak nenutím k nákupu, jen mi to přijde fakt dobré přizpůsobení trendům)

JarkaJ
949 příspěvků 4.9.19 14:59

@kalmar Ta miska jako republika s cibulákovým dekorem, to je tedy pěkný kýč. Jinak zakomponovat tradiční prvky - lidové vzory nebo cibulák - do současných výrobků, ať už nádobí nebo oblečení, je skvělý nápad.

Oldyn
6156 příspěvků 5.9.19 08:01

@JarkaJ
No vidíte a mně se to líbí moc a sklízím s tím úspěch i u zahraničních návštěv, je to dobrý dárek „na památku" Maxim používá ve svém tvoření vtip.

kalmar
114 příspěvků 5.9.19 13:11

Přesně ten vtip oceňuju. Ta republika se mi taky moc nezamlouvá, ale třeba konvičku na kávu bych brala všemi deseti. (stejně tak se mi líbí snaha o moderní použití tradičního modrotisku. Vždyť je to tak pěkné!)

Uživatel je onlineTemperance
1923 příspěvků 5.9.19 14:51

@Oldyn @JarkaJ @kalmar Přesně, suvenýr dle vkusu amerických turistů.

benyka
7521 příspěvků 5.9.19 16:43

Konečně jsem narazila (u Deichmanna) na dobré „brzdy“ do sandálů na klínu. Dole (uvnitř) je silikon, na povrchu textilní „semiš“. Ještě jsem si je sice musela trošku vypodložit, ale konečně vím, jaké to je chodit v sandálech, neprojíždět až na chodník a nemít do krve odřené všechny prsty od předního okraje pásků.

benyka
7521 příspěvků 10.9.19 21:22

Včera konečně dostatečně vixlajvantový (aby nechytal chlupy) černý rolák v Camaieu. Měli dva typy. Hladký byl tak na výšku postavy 210 cm a na rukávech byl nepochopitelně „dozdoben“ rozparky s několika malými knoflíčky, žebrovaný je dlouhý přiměřeně, ale rukávy má pro změnu „dozdobeny“ ordinérní pěticentimetrovou prádlovou krajkou nutně vyčuhující ze všech rukávů jakéhokoli dalšího svršku (důvod takové ozdoby mi uniká, ale možná je to moje vada, přít se nebudu). Naštěstí se krajka dá bez následků odstřihnout.

Judy24
958 příspěvků 11.9.19 15:03

Moje citlivost na kofein se zase o stupeň zvýšila. Kafe nepiju už čtyři roky, jeden černý čaj (který mám fakt ráda) denně jsem donedávna mohla, ale teď o víkendu se mi jedním středně silným šálkem podařilo se předávkovat (a už to tedy pozoruji delší dobu). Tak zkouším bez kofeinu, uvidíme, jaký bude.

porjk
2827 příspěvků 11.9.19 18:26

@Judy24 Jak se to projevuje? Vyšší tlak, nespavost?

Judy24
958 příspěvků 12.9.19 09:38

@porjk Obojí. Hodně třes v rukou (a tak jako po celém těle trochu, mám tendenci to jakoby „vyklepat“), zvýšený tep, mírná úzkost, špatně se mi soustředí. A nemůžu spát. S časem jsem to vysledovala, že jsem nemohla pít černý čaj později než cca ve dvě odpoledne, abych večer usnula (když jsem si ho dala ve tři, tak už to byl problém).
Jednou jsem to podcenila, dala jsem si černý čaj cca v jednu a večer v šest u kadeřnice mi nabídla zelený čaj, tak jsem si říkala, že to snad nebude problém. A byl.

Edit: Jo a ten čaj je naštěstí fakt dobrý. Nebyla jsem si do otevření jistá, že to je vůbec černý čaj, protože to tam nikde není explicitně napsané, ale dobře to dopadlo.

Příspěvek upraven 12.09.19 v 09:43

Gorilka
1160 příspěvků 12.9.19 09:42

@Judy24 Nebude to spíše reakce na theofylin či theobromin?

Judy24
958 příspěvků 12.9.19 09:45

@Gorilka Nevím, ale ráda se nechám poučit. : ) Tohle všechno je čistě můj laický výklad, nikdy jsem to nepovažovala za nic, co bych potřebovala řešit s lékařem a sama žádné vzdělání nemám.

Gorilka
1160 příspěvků 12.9.19 09:52

@Judy24 Čaj obsahuje tři alkaloidy (kofein, theofylin, theobromin) Jak jsi na tom s čokoládou (obsahuje theobromin)?

Judy24
958 příspěvků 12.9.19 09:59

@Gorilka Z čokolády jsem to nikdy nepozorovala, ale já jí taky nikdy nesním tolik. Mám ráda hořkou (takže předpokládám, že tam je těch látek víc, pokud je v kakau, což jsem tak pochopila z rychlého googlení), ale nikdy se mi to nestalo.

Pozorovala jsem tenhle stav na sobě určitě po kafi (pamatuju si, když jsem si dala to poslední espresso), po větším množství coly (cca půl litru) a teď čerstvě po tom čaji.

porjk
2827 příspěvků 12.9.19 10:33

@Judy24 To by mě teda taky zdrtilo. Odpustit si kávu, no dobře, ale černý čaj je moje droga. I když si dám ráda i zelený, hlavně v létě, bez černého by se mi žilo těžce. To vás lituju. Mám celoživotní nízký tlak, tak doufám, že se toho vzdát nebudu muset.

MP blanka
1967 příspěvků 12.9.19 10:40

Samozrejme, že viem, že kávu k životu až tak bezpodmienečne nepotrebujem. Ale mám ju rada. A najviac mi chutí práve tá nočná, alebo večerná. S čiernym čajom to mám rovnako, chutí mi a nevadí. Ak niekedy v noci nespím, nie je to kvôli káve, ale že začnem myslieť na niečo, čo potom nedokážem ukončiť.
Judy24 - nebudem vás ale ľutovať, lebo dobre sa vyspať je dôležitejšie, ako / akákoľvek / droga.

koritsi
423 příspěvků 14.9.19 12:04

Dvoje šaty, kozačky a polobotky.

Neferek
115 příspěvků 14.9.19 19:06
Cilento outlet

Dvoje oxfordky, ty tmavší krásně voní kůží (40€), ty světlejší jsou tipuju látkové za 20€. To tam nešlo nechat..

Birdonawire
153 příspěvků 15.9.19 14:22

Fialkový parfém od značky Caron. Velmi mile staromódní.

JarkaJ
949 příspěvků 15.9.19 17:25

Neplánovaně sako v HM, misto klasických černých kalhot (proč jsou všechny krátké nad kotníky?) černé mansestraky v C&A, skoro sametové, černou kabelu v CCC a kardigan v M&S. Vše v slevové akci, takže vyšlo vyhodne. Z plánované koupě kozaček a kožené kabelky v Salamander nakonec sešlo, kozačky odstávaly v lytku a kabelka v podzimnich tónech- i když se mi moc líbila - nakonec vypadala jako pytel.

Stránka:  « Předchozí 1 2061 2062 2063 2064 2065 2066 2067 2068 2069 2070 2071 2073 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek