Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10628) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
BeKaa
484 příspěvků 25.9.19 14:51

@Veronika P Přes kalhoty bych je nenosila, ale jinak se mi líbí, hlavně barvou.

LorelaiH.
3315 příspěvků 26.9.19 16:37

Jsem zase provětrala účet :O
Nejdřív sportovní věci - Decathlon běžecké tričko a šortky s dlouhým rukávem a v Tchibu dvě trička na cvičení

LorelaiH.
3315 příspěvků 26.9.19 16:43

No a k těm puntíkovaným kalhotám ze sekáče jsem pořídila svetřík. Pak v rámci příprav na zimu šálu a svetr. No a džíny do sbírky :)

Temperance
2172 příspěvků 26.9.19 17:05

@LorelaiH. Šortky s dlouhým rukávem :-D

LorelaiH.
3315 příspěvků 26.9.19 19:27

@Temperance No vy se smějete, ale pro mě je to nutnost - víte, jak se mi při běhání v normálních šortkách dřou stehna o sebe? :sob:

Temperance
2172 příspěvků 26.9.19 21:50

@LorelaiH. Prodloužené šortky jsou ok, mě jen pobavily ty „rukávy“.

Temperance
2172 příspěvků 26.9.19 21:51

@LorelaiH. A líbí se mi ten svetr :-)

LorelaiH.
3315 příspěvků 26.9.19 21:55

@Temperance S tím svetrem to byla láska na první pohled :hugging:

giuliettka
5433 příspěvků 27.9.19 09:47
@Temperance píše:
@LorelaiH. Prodloužené šortky jsou ok, mě jen pobavily ty „rukávy“.

Moja kolegyňa používa slovo rukávy v súvislosti s kalhotama furt. A nenechá si vysvetliť, že na nohách ruky nemá. Vraj je to tak správne a hotovo. Ale priznávam my sa na tom nebavíme, nás to rozčuľuje.

JarkaJ
986 příspěvků 27.9.19 09:58

@Temperance Svetry s takovými vzory se mi taky moc líbí, ale zrovna včera jsme se s kolegyní shodly, že nemáme pěkné svetry v podstatě kam nosit - na žádnou chalupu nebo zimní dovolené nejezdíme, v práci je na svetr teplo a v zimě pod bundou nebo kabátem vidět není. Na volný čas a do přírody se většinou nosí bundy a flísky (o tom, co nosím na ven se psem, pomlčím už vůbec :-) Docela mě mrzí, že bohužel vůbec málo užiju „lepší volnočasové“ oblečení.

giuliettka
5433 příspěvků 27.9.19 10:10
@JarkaJ píše:
@Temperance (o tom, co nosím na ven se psem, pomlčím už vůbec :-)

Videla ste na pontereste tie svetre v ktorých máte venčiť psa? To by si jeden aj psa kúpil. :-D

xSx
759 příspěvků 27.9.19 11:11

@giuliettka sázejte inspiraci! já si dneska nakoupila zase příze (zastavte mě už někdo), tak se mi to bude hodit :)

giuliettka
5433 příspěvků 27.9.19 11:27

@xSx Moja sestra pletie, ale tak, že dosť. :-D Jej dcéra jej pošle obrázok, ona si zoženie vzor a za 3 týždne " z nej vypadne" sveter. :-D A niekedy jej ten vzor pomáham nájsť ja. Mňa to baví, aj keď niekedy mi musí vysvetľovať po lopate, čo vlastne je na tom schámate nakreslene a čo po mne chce. Naposledy sme tak riešili značky čo boli v kruhu a ja som u toho fakt videla furt len kruhy v obilí. :-D
Naposledy plietla toto, ale jej dcéra má 24 a postavu skutočne ako tá modelka. Ale s kalhotama by to tiež vyzeralo dobre.

xSx
759 příspěvků 27.9.19 11:42

@giuliettka jó, na plastické vzory bych se chtěla taky pustit. A taky na norské :) jenomže můj problém je, že pořád začínám nové výzvy aniž bych dokončila ty předchozí. Ale svetr, který se snažím udělat už od loňských Vánoc už je na spadnutí (ale abych se ospravedlnila, několikrát jsem párala a začla znova a lépe).

Porkpiehat
1869 příspěvků 27.9.19 11:53

@giuliettka Jé, podobný svetr pletla sestra asi před 30 roky. Akorát se tam tehdy ty vzory v kosočtvercích střídaly.

giuliettka
5433 příspěvků 27.9.19 12:10

@Porkpiehat Ja som mala rovnaký, akurát v modrom a nosila som to jak šaty. Návod bol v Burde a pod pojmom svadobné šaty v bielom. :-) Mne tá sestra rovno povedala, nemala si ten svoj vyhodiť, mohli sme recyklovať. :-)

Temperance
2172 příspěvků 27.9.19 14:30
@xSx píše:
můj problém je, že pořád začínám nové výzvy aniž bych dokončila ty předchozí

Píšete o mně? Několik projektů se mi zaseklo na tom, že nerada sešívám upletené díly :-P Jak už jsem psala v pletacím vlákně, na jednom anglicky mluvícím fóru se tomu říkalo UFO (unfinished objects).

JarkaJ
986 příspěvků 27.9.19 14:46
@giuliettka píše:
Videla ste na pontereste tie svetre v ktorých máte venčiť psa? To by si jeden aj psa kúpil. :-D

Patří asi do přiznání, ale já na pinterestu nikdy nic nevyhledávala :-). Taky záleží jakého psa, že? Náš je strašně aktivní a vodím ho na dlouhé šňůře, která se občas okolo mě omotá, občas zmoknem, v lese se zabahníme :-), takže žádná dáma s psíčkem. A už jsem OT. Tak abych dostála tématu, koupila jsem si dneska v TEG tu bílou košili a zvláštní, lehce extravagantní sukni, ale v jiné barvě než na obrázku - tmavě hnědočernou. Za tu to asi doma „schytám“, cože je to za pytel:-) Prodavačka mě ale při mých pochybách přesvědčila, že jsem na ni vyloženě typ :-) a pochvalně se vyjádřila i k jiným věcem, většinou takovým klasičtějším. Nezbývá než doufat, že to myslela upřímně a nikoliv pouze za účelem výdělku.

mimi
205 příspěvků 29.9.19 14:44

Džiny. Kedze som prave jedny, 4 roky stare vyradila, zostali mi dvoje na striedacku, tak som este jedny potrebovala. V mojom oblubenom Orsay mi sedia len dva strihy - slim a straight, a na webe mali len jeden typ slimiek, bol vyber rychly. A este mi dosla poukazka na 5€. Tak som vosla do predajne k stendru s dzinami, nasla slim 38, vyskusala a padila k pokladni. To bol moj najbleskovejsi nakup rifli. Nie su take, ze z nich „padnem na prdel“, ale do prace nositelne a hlavne, na bruchu netlacia, mozem sa najest :-D

Porkpiehat
1869 příspěvků 29.9.19 15:31

@mimi Můj ideální nákup - moje vysněná věc visí na štendru hned vedle vchodu, vyzkouším, padne mi jak ulitá a okamžitě odcházím k pokladně, kde k vrcholu blaha nečeká žádný další zákazník na placení :-) Škoda, že se takové sny neplní.

krajta
36 příspěvků 29.9.19 20:09

Já přijdu do obchodu, chytnu první věc na věšáku či v regálu a je to moje velikost. Tohle umím i u kamarádek, rodiny a dětí, a nemusí ani být se mnou v obchodě. Občas jsem kvůli tomu naštvaná, jdu do second handu, vyberu z věšáku deset věcí a všechny se mi líbí a sedí mi a potom jsem na sebe naštvaná, že oblečení mám dost a nemůžu utrácet za další. Funguje to i v obchodech kde jsem poprvé v životě. Mám to dědičné (žádné jiné dítě ani vnouče to nepodědilo), babička jela do zahraničí (předtím se na nás - svá vnoučata podívala) a koupila nám správnou velikost bot i oblečení, mamka šla s námi nakupovat a stejně velikost netrefila.

JarkaJ
986 příspěvků 29.9.19 20:25

Zato ja často prohrabu kus po kuse cely vesak nebo hromadu a jediná moje velikost tam chybí :frowning2:️ Přišlo mi zvláštní, ze v té prodejně Timoure mi cokoliv označené S padlo jako ulite, zatímco v běžné konfekci se pohybuji ve 3 velikostech a někdy dobře nepadne ani jedna.

Porkpiehat
1869 příspěvků 29.9.19 20:25

@krajta Můžete se tím živit, uvítalo by to jistě hodně lidí :-)

Temperance
2172 příspěvků 29.9.19 21:45

@krajta Kde se pohybujete? Pozvala bych si Vás…

Lizbeth
1123 příspěvků 30.9.19 10:30

Podávám hlášení ohledně stavu ochlupení po osvícení IPL před 6 dny.

Osvítila jsem si komplet nohy, klín v rámci možností a pravidel, podpaží a ruce ( ty si holím od zápěstí po loket).
Normálně bych po oholení měla druhý den pocitově strniště, nebo alespoň takový ten pocit struhadýlka..ne přímo už vyrostlé chloupky, ale začínající bujení. Mě nikdy hladký efekt nevydržel déle, než do druhého dne.

Nyní je to tak, že na nohách se struhadýlko objevilo až asi 4 den a je velmi jemné a řídké, pocitově o 50% mírnější stav ochlupení než po běžném holení.

V podpaží a klíně je stav horší, tak se chlupy tváří, že budou bojovat a vyrašily rychleji a o moc jemnější nejsou - jsou to asi držáci. Ale i tak nebylo rašení hned druhý den, ale také až ten 3.

No a nejlepší efekt to mělo na pažích, kde i po týdnu, kdy si přejedu rukou pokožku necítím žádné chloupky, ale pokud se podívám proti světlu, tak vidím, že asi desetina jich vyrostla, ale jsou úplně jemné a jiné.

Uvidíme dál.
Konec hlášení

Stránka:  « Předchozí 1 2063 2064 2065 2066 2067 2068 2069 2070 2071 2072 2073 2083 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek