Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10640) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
BeKaa
462 příspěvků 22.10.19 11:00

@Judy24 Jste dobrá, já bych za ty 2000 ty zákusky radši objednala :-)

Birdonawire
321 příspěvků 22.10.19 11:57

@Judy24 Pokud chcete, nakouknete do knihy „Dorty Chez Lucie“ od Lucie Dvorakove, tenhle typ desertu tam ma. Jeji recepty z blogu, co jsem zkousela, dobre fungovaly.

Judy24
990 příspěvků 22.10.19 14:00

@Birdonawire Jé, moc děkuju! Mám sepsaný plán splácaný z různých receptů na ty jednotlivé prvky (vanilková pěna, malinové želé a ořechový dort), ale ráda se podívám na nějaký, který rovnou počítá s přesně touhle podobou. Mám na to čas, tak se můžu trochu vyblbnout a fakt mě to baví tak, že mi to stojí i za ty peníze. :) Já mám takové malé předčasné Vánoce.

MenthaPiperita
51 příspěvků 22.10.19 15:23

@Judy24 Nebo něco odsud

porjk
2883 příspěvků 22.10.19 17:16

@MenthaPiperita sakra, tam jsou pěkné věci!

Birdonawire
321 příspěvků 22.10.19 18:31

@Judy24 Nejaky recept na ukazku Vam vecer nafotim a dam sem nebo poslu. At neshanite zajice v pytli.

Moudd
111 příspěvků 22.10.19 18:54

@MenthaPiperita Dobré stránky, ty dortíky tam jsou neodolatelné!

mimi
189 příspěvků 22.10.19 21:19

To som nemala vidiet! Teraz budem mat nutkanie zase cosi piect. Ale toto je pre mna uz „vysoka cukrarska“. Staci, ze za posledne 3 dni som robila 3× kolac (drahy vzal do prace a zaprasilo sa), a mam novy kuchynsky robot a premyslam, akym cestom ho este zabehnut. A dlhe jesenne a zimne vecery u mna casto koncia pecenim.

Birdonawire
321 příspěvků 22.10.19 21:29

@Judy24 Poslala jsem nafocený jeden recept, snad to bude k přečtení. Kdybyste chtěla, nafotím další, ale až o víkendu. V umělém světle se to moc nedá.
Já Vám moc zavidím, taky bych si ráda takhle hrála, za rohem mám všechny možné obchody s formami a surovinami. Ale prostě nevím, jak bych výsledky přepravila do práce metrem a brát si na to taxi… a nemám možnost uložit to v práci v lednici, než dojde ke konzumaci. Tak peču přepravitelně a odolně.

Birdonawire
321 příspěvků 22.10.19 21:31

Blog Chez Lucie: http://www.chezlucie.cz/
Usnulo to tam, protože autorka peče teď profesionálně.

Porkpiehat
1753 příspěvků 22.10.19 22:11

@Birdonawire Když vidim narvanost metra (v kteroukoli denní a noční hodinu ), tak bych neprevazela ani větrník. Nejsou vagóny pařížského metra uzsi než pražského? Prijdou mi hrozně prtave (i když se zrovna vagon trochu vyprazdni).

Birdonawire
321 příspěvků 22.10.19 22:28

@Porkpiehat Nikdy jsem nepřemýšlela, jestli jsou užší, ale asi jsou. V Praze si připadám jak v luxusní verzi, skoro mám pocit, že bych si měla připlatit za první třídu.
Pokud jde o deserty, zatím jsem převezla všechno v pohodě, ale přizpůsobuji se realitě výběrem produktů a obaly. Občas jezdím trošku později, abych nechytla přímo ranní špičku.
Ale musím říct, že když jsem v začátcích cestou z práce dostala nápad koupit kytici mé zdejší skoromatce, tak kytice přežila i nával v metru. Lidi se snažili, asi že jsem se usmívala a uhýbala.

Porkpiehat
1753 příspěvků 22.10.19 23:44

@Birdonawire Připadá mi, že se do pražského metra vejde ve špičce více lidi. Možná je to i uspořádáním sedaček a absenci te trojtyce hned u dveří. Na nás se lidi zubi kvůli synům a jejich hlaskam (plus hlasitemu počítani stanic ), dnes se nás jeden asijský par ptal, jestli jsou dvojčata :blush: Hrozne mě překvapilo, jak se lidi málo cpou do plných vagónů. Ano, jsou ve vagónu jako sardinky, ale už se tam nepokouší nikdo další násilím dostat.

květušína
299 příspěvků 23.10.19 08:27

Koupila jsem si (opět) další časopis o pletení. Vůbec nevadí, že už jich mám doma asi dvě tuny a že je spousta návodů na Drops zdarma, co bych taky chtěla uplést. Ale tak aspoň mám z čeho vybírat. :)

Ghost B.C.
3859 příspěvků 23.10.19 08:31

Tak dlouho jsem sháněla něco kloudného na sebe, až jsem si koupila parfém.

sirena007
1150 příspěvků 23.10.19 14:07
@mimi píše:
(drahy vzal do prace a zaprasilo sa)

Ta chybějící diakritika mě nejdřív docela zmátla:-)

benyka
7737 příspěvků 23.10.19 14:26

@sirena007 Musela jsem se podívat, co se to vlastně v práci zaprasilo. :-)

Birdonawire
321 příspěvků 23.10.19 14:41
@Porkpiehat píše:
Hrozne mě překvapilo, jak se lidi málo cpou do plných vagónů. Ano, jsou ve vagónu jako sardinky, ale už se tam nepokouší nikdo další násilím dostat.

To jste zatim mela kliku. Nekdy je to skoro o zivot. Plny vagon a lidi se cpou dovnitr. V exponovanych stanicich byvaji ve spicce dokonce zamestnanci RATP (provozovatel metra), kteri pri prijezdu odhaneji cekajici, aby bylo kam vystupovat, a zabrani nacpat se dovnitr, kdyz uz neni misto.

Porkpiehat
1753 příspěvků 23.10.19 17:59

@Birdonawire Zatím jsem jela jen M4, 5 a 9. Možná tam ti zaměstnanci byli (někteří lidé zůstali na nástupišti ), ale to se nás, jedoucí skoro z konecne, netykalo :relaxed:

giuliettka
5065 příspěvků 23.10.19 18:34
@Birdonawire píše:
To jste zatim mela kliku. Nekdy je to skoro o zivot. Plny vagon a lidi se cpou dovnitr. V exponovanych stanicich byvaji ve spicce dokonce zamestnanci RATP (provozovatel metra), kteri pri prijezdu odhaneji cekajici, aby bylo kam vystupovat, a zabrani nacpat se dovnitr, kdyz uz neni misto.

Hele vy dve, budte radi, že nie ste v Japonsku, tam majú personál na to, aby tých ľudí do vlaku nacpal. :-D
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…

Birdonawire
321 příspěvků 23.10.19 18:39

@giuliettka Cekala jsem, jestli to nekdo vytahne. :-)

giuliettka
5065 příspěvků 23.10.19 18:41

@Birdonawire Ale jak teraz na to pozerám, tak by ma strašna zaujímalo čo v prípade, že posledná je žena. Si predstavím, že tam stojím ja a dumám kam na telo mi položí ruky, aby zatlačil, vzhľadom na to, že stoja čelom k nemu. :-D

Temperance
2075 příspěvků 23.10.19 18:45

@giuliettka Na ramena.

giuliettka
5065 příspěvků 23.10.19 18:48

@Temperance V tom druhom videu, jak tlačia všetci u jedných dverí, to moc na ramena nevyzerá. :-D A fascinuje ma záber na ten odchadzajúci vagón, jak si tam ten človek vnutri vagonu číta noviny. :-D

mimi
189 příspěvků 23.10.19 20:52
@sirena007 píše:
Ta chybějící diakritika mě nejdřív docela zmátla:-)

Určite zaprášilo, ale nepochybujem, že aj niečo aj zaprasilo, minimálne taniere a ruku :-D :-D. Tak dúfam, že pobavilo.

Stránka:  « Předchozí 1 2067 2068 2069 2070 2071 2072 2073 2074 2075 2076 2077 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek