Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10644) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lorens
2203 příspěvků 7.11.19 22:53

@giuliettka Tuto mají všechny vaše favoritky od Maximy přes Marry až po Victorii, a která nemá, jako by nebyla. :D

giuliettka
5072 příspěvků 8.11.19 05:32

@lorens Že vy ste nebola v tom susednom vlákne. :-D Áno majú, ale k večerným toaletám. S bežným oblečením, je tá kabelka doplnok slepého influencerovho následníka a nie následníka trónu. :-D

koritsi
426 příspěvků 8.11.19 06:11

@LorelaiH. Mě se moc líbí psaníčka od GIGI New York, různé typy i velikosti, ale hůře se shání.

LorelaiH.
3311 příspěvků 8.11.19 06:54

@Porkpiehat je to textil

Edit: tady je link https://www.zalando.ch/…0np-f11.html

giuliettka
5072 příspěvků 8.11.19 13:37
@Porkpiehat píše:
A věř mi, že mít ho v ruce, tak nechám celého Archieho spadnout na zem :-D

Ja by som sa k nemu vobec nepribližila, aby mi ju náhodou neupatlal. :-D

giuliettka
5072 příspěvků 8.11.19 13:41
@LorelaiH. píše:
@giuliettka To psaníčko ze svatby ani řetízek nemá :-)

Nemá, ale aj tak sa ho naučte nosiť s väčšou ležernosťou. Nech nevyzerá, že v ňom máte všetky cenosti a doklady z domu a tak je ťažké a musíte si ho pridržiavať o bok.

lorens
2203 příspěvků 8.11.19 13:52

@giuliettka Nebyla a myslela, že to má být na večer. Denní psaníčka mám asi tři, protože jsem se opičila a je to strašný opruz. Každá jiná kabelka je praktičtější a ani se mi nezdá, že je to taková krása. I to večerní od Bottega Veneta mi přijde trochu jako futrál na brýle.

Když vyběhnu z auta s peněženkou, mám psaníčko jako Kate. :D

giuliettka
5072 příspěvků 8.11.19 13:57
@lorens píše:
@giuliettka Když vyběhnu z auta s peněženkou, mám psaníčko jako Kate. :D

Ja mám peňaženku od M&S a tam sa predok dá celý odobrať a urobiť z toho ešte menšia peňaženka, tak to mám v tom prípade tiež. :-D

Birdonawire
336 příspěvků 8.11.19 14:04

Denní psaníčko, co v tuto chvíli v práci používám, má tenounký řemínek umožňující i nošení jako crossbody. Nechtějte po mně zázraky, mám v něm mobil, někdy včetně powerbank, protože už dosluhuje baterie, vstupní kartu, papírové kapesníčky a spol. Při přesunu mezi jednáními v rukou laptop a hrnek čaje. Nejsem chobotnice! :-D

giuliettka
5072 příspěvků 8.11.19 14:09

@Birdonawire Ale tak bola to fotka z dajakej akcie, svadby dopoludnia, alebo dačo také. Nemala na sebe večernú toaletu, ale ani laptop pod pazuchou. No nič, idem sa realizovať do fitka. Dám si boxovací pytel a budem milšia. :-D

LorelaiH.
3311 příspěvků 8.11.19 14:23

@giuliettka jako já nevím, co vám na mně pořád tak vadí? Baví vás pořád mnou opovrhovat? Na té svojí fotce z CJMDNS, kdy jsme se chystali na svatbu, držím psaníčko stejně jako Kate, tedy seshora. Jak můžete poznat, že si ji opírám o bok? Mám ruku opřenou o stehno. Anebo jak byste na fotce zapózovala vy? Kate je v pohybu, pokud vidím, a vy jste mě snad viděla, jak s psaníčkem v ruce chodím?
Fakt už mi dejte pokoj a přestaňte se o mě pořád otírat.

Porkpiehat
1770 příspěvků 8.11.19 14:25

@giuliettka Laptop na svatbu, já z tebe umřu :-D

Kdykoli jdu kolem manžela a mám v ruce nějaký stavební materiál nebo nářadí, tak si neodpustím „A jak dá muž dívce najevo, že mu pro ni srdce plane?“ „No, to už poznáš. To po tobě furt kouká a pak se tě na něco zeptá, třeba jestli ti může nést tašku nebo tak…“ „Tašku pravíš?“ (lepší fotku jsem nenašla).

giuliettka
5072 příspěvků 8.11.19 14:27
@LorelaiH. píše:
@giuliettka Fakt už mi dejte pokoj a přestaňte se o mě pořád otírat.

OK.

giuliettka
5072 příspěvků 8.11.19 14:29

@Porkpiehat Teda ta mala krásne vlasy, čert ber tašku. :-)

Porkpiehat
1770 příspěvků 8.11.19 14:32
@Birdonawire píše:
Nejsem chobotnice! :-D

Představuji si toto v BCBG verzi :-) (fotka z Men in Black (nejspíš dvojky))

Stará zebra
38 příspěvků 8.11.19 20:00
Overal

overal Mám ráda overaly, tak jsem si koupila další. Sice je velikost L a v této velikosti už to není úplně dobré, ale budu ho nosit moc ráda. Je to prostě můj styl. 

edit: nemá dobrý ohlas a já byla tak nadšená.

Příspěvek upraven 10.11.19 v 11:57

koritsi
426 příspěvků 10.11.19 09:08

Hnědý kabát, šaty a dvoje boty.

Stará zebra
38 příspěvků 10.11.19 12:19

Dnes ještě svetr, přesně pro mě.
Jsem ráda, že budou zebry zase in.

https://www.youtube.com/watch?…
Odkaz je Tod's Spring Summer 2020 Fashion Show

MorusRubra
696 příspěvků 10.11.19 13:45
Marks - cigaretové jeansy

Ještě nekoupila, mám to v košíku a nemůžu se rozhodnout, které vzít. Dosluhují mi mé oblíbené šedé jeansy, tak sháním novém. Každopádně si jedny z nich dnes objednám, koneckonců mají 20% slevu. Tak bych ji konečně mohla využít.

porjk
2884 příspěvků 10.11.19 16:02

@koritsi Pěkný nákup.

Ophelie
732 příspěvků 11.11.19 08:16

@koritsi odkud kabát a šaty, smím-li se ptát?

koritsi
426 příspěvků 11.11.19 18:43

@Ophelie Kabát M&S, ale loňská kolekce tedy. Líbil se mi moc, ale tak dlouho jsem se rozmýšlela, až byl všude vyprodaný. Ulovila jsem ho teď v hlubokých internetových vodách..:slight_smile: A šaty v Reserved.

Temperance
2080 příspěvků 11.11.19 22:55

Vánoční stromeček https://www.ikea.com/…ts/20429114/

Což mi připomnělo: před nějakými 40 lety, když jsme byli s partou kamarádů a nějak se nám zacyklila konverzace, ten, kdo to chtěl rozetnout, pravil: „Změňme téma: už jste si koupili vánoční stromeček?“

Ophelie
732 příspěvků 12.11.19 19:01

@koritsi čokoládový kabát je moc pěkný. Chystám se už několikátý rok koupit vlněný kabát, ale ještě jsem nenašla favorita. Jeden mám vyhlédnutý u PF, béžový, vypasovaný, k dokonalosti mu chybí jen to, že bych potřebovala délku trochu pod kolena. Šaty vypadají taky zajímavě (což u mě není zdvořilostní forma sdělení, že se mi něco nelíbí:o).

Ghost B.C.
3860 příspěvků 23.11.19 16:37

Původně jsem se šla podívat na úplně jiný (černý do půlky lýtek), který nebyl, tak jsem jako druhý v závěsu chtěla nějaký světlý, ideálně béžový, kdy se mi žádný odstín nezdál dost dobrý, až jsem si nakonec odnesla tento. Ve složení je uvedeno 53 % vlny, tak doufám, že to není jen v duchu papír snese všechno.
Mimochodem oblečený je ten kabát o dost hezčí (jak taky jinak, že).
P. S.: Je to Orsay.

Stránka:  « Předchozí 1 2068 2069 2070 2071 2072 2073 2074 2075 2076 2077 2078 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek