Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10740) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8490 příspěvků 18.1.20 16:47

@isko Ano, ty první dva jsou moc tučné. A u toho posledního je blbý ten nepružící patent. Dneska jsem se vrátila do toho včerejšího obchodu, že zkusím vybrat ještě nějakou jinou barvu, když se mi včera tak zadařilo. Měli tam pořád haldy svetrů, ale ty lemy vypadaly jako kdyby dodavatel nepochopil jejich účel a při finální úpravě je rozžehlil naplacato. Čímž je zničil. Horko těžko jsem si jeden svetr vybrala (když už jsem tam kvůli tomu jela - no nekupte to za dvě stovky :-) ), ale lem mi plandá kolem boků, takže počítám s tím, že buď budu zužovat v bočních švech nebo provlékat z rubu gumovou nit. Ale pořád je to méně práce než plést to celé sama, ještě s nejsitým výsledkem.

ertz
487 příspěvků 18.1.20 19:02

@benyka Před týdnem jsem taky procházela Vaňkovku kvůli svetrům. Ve Steilmannovi, Pietro Filipi měli tenší kratší roláky, šedé, tmavě šedé, černý, červený. Myslím vlna, kašmír + něco. Já ale potřebuji velikost, kterou nemají. V Peek a Cloppenburg měli velmi příjemné svetry se stojáčkem ( viskoza + něco) Gerry Weber, ale delší. Bohužel ten stojáček mi neslušel, vypadala jsem jako želva. Nakonec jsem po dlouhé době koupila propínací svetřík (k halenkám, košilím, trikům do práce) a to v Egu na " Maliňáku".

julie74
3791 příspěvků 18.1.20 19:50

Tak dlouho jsem chtěla nějakou takovouhle bundička, až mi ji kamarádka donutila koupit. Akorát ta černá není černá ale tmavomodrá. A sedí mi úplně skvěle. Kdo to tady psal…jako ulitá. :grin: lepší fotka nebude

benyka
8490 příspěvků 18.1.20 20:19

@ertz Díky za tipy, ale už bych to radši dál nerozebírala, protože zase už nudím. :-) Potřebuji prostě jeden určitý typ svetru (možná spíš „svetříku“), který postrádám už celá desetiletí, a ono se to dost těžko popisuje, takže nejspíš obrázek (jenom na vysvětlení).

giuliettka
7300 příspěvků 18.1.20 20:28
giuliettka
7300 příspěvků 18.1.20 20:30

@benyka M@S

benyka
8490 příspěvků 18.1.20 21:51

@giuliettka Ten modrý, obávám se, že nemá ten pružný lem (na tom bazíruju), ten bílý se mi zdá moc dlouhý. Anatomie toho mého (vysněného :-) ) střihu spočívá v tom, že délka od krku k pasu (cca 40 cm) je menší než šířka přes prsa cca 50 cm). Až mi uschne (zítra) ten jediný vyhovující svetr, tak dám foto proporcí v reálu.

benyka
8490 příspěvků 19.1.20 14:56

Tak tady je výsledek mého prozatímního snažení. (Velikost M, ale mohly by být hlavně ještě kratší, a možná i užší - příště půjdu po velikosti S!):

weruberu
1261 příspěvků 19.1.20 16:14

@benyka svetry opravdu do pasu má např. anglická značka Collectif, u nás se dá sehnat v Desirred…jinak jsou u nás nesehnatelné, jestli chcete, pošlu vám do sz nějakou fotku, jak vypadají na postavě

benyka
8490 příspěvků 19.1.20 16:35

@weruberu Díky, já myslím, že už mě ten záchvat přešel, takže si dám zase chvíli pokoj. :-) (Technická poznámka: Ten třetí svetr, bílý ke krku, se vypráním v pračce docela uspokojivě srazil na potřebnou velikost, tak ještě počkám, jestli ho ty dva náhodou nebudou následovat.)

Sheba
386 příspěvků 19.1.20 18:37

@benyka Mě hodně pomáhá vyřešit větší oblečení sušička prádla :-)

benyka
8490 příspěvků 19.1.20 18:49

@Sheba Jo, to jsem slyšela od syna. A taky prý žere trička (teda ta sušička). :-)

Ophelie
839 příspěvků 20.1.20 08:18

@benyka líbí se mi barevná kombinace šedomodrého svetru s béžovou. Přeju, ať najdete vysněný svetr, ale už to, že ho umíte perfektně vizualizovat, je velice nadějné. Já většinou takhle přesně nevím.

benyka
8490 příspěvků 20.1.20 08:59

@Ophelie Dík. Tady to tu barvu trošku zkresluje, ve skutečnosti je taková lomená petrolejová s lurexovým vláknem. Tenhle typ svetrů a halenek mám vyzkoušený z dřívějších dob, jenom se asi tak čtyřicet let nepoužíval, protože se nosily svršky vypasované.

lorens
2508 příspěvků 26.1.20 21:35

Ne dnes, už včera timer na vejce, jak už tady byl před časem a potvrzuji, že to je skvělá věc. A taky babičkovskou noční košili, ale bez rukávů, protože by mi jinak asi bylo moc teplo. Přijemně se v ní spí, ale jejich S je podle mě skoro L. Proto já tak nerada kupuji oblečení přes net. Kdyby to bylo něco jiného, musela bych to vrátit.

vlm
5322 příspěvků 29.1.20 06:42

V neděli jsem podlehla slevám na Astratex, už párkrát jsem si chtěla objednat, ale vždy jsem odolala, tentokrát jsem koupila 2podprsenky a ten županek co má Kubelková v reklamě… Výsledek nákupu? V županu nevypadam jako Kubelková, on ani ten županek nevypadá jako v reklamě, kde se tváří jako satén, že je to vyskoza jsem si ale mohla přečíst před odesláním objednávky, za 400si ho nechávám, nebýt slevy vrátím. Podprsenky vracím obě, jednak se mi nelibi, krajka škrábe, ale hlavně, jsem si nevzala svou velikost, ale podle jejich kalkulačky, takže jsou velké. Hned jsem to napravila novou objednávkou, tak uvidím zítra, velké iluze si nedělám.

Moir
2404 příspěvků 29.1.20 08:31

@vlm satén se tváří jako viskóza - satén je typ vazby při tkaní, tj. to není druh materiálu ve smyslu z čeho je vyroben, ale satén může být polyesterový, viskozový, bavlněný, hedvábný…

vlm
5322 příspěvků 29.1.20 08:52

@Moir satén není druh vazby, je tkan v atlasové vazbě a ano může být i z viskózy, tenhle župan, je ale upletovy, což jsem si přečetla pozdě a je to jen moje chyba.

Matmys
2595 příspěvků 29.1.20 10:55

@vlm Tohle je Kubelková?

vlm
5322 příspěvků 29.1.20 11:05

@Matmys není,to je produktová fotka, Kubelková je v TV reklamě,

Temperance
2693 příspěvků 29.1.20 14:15

@vlm Já jsem u Astratexu skončila ve chvíli, kdy zrušili osobní odběr.
Mimochodem, jejich kalkulačka mi ukázala úplně zcestnou velikost - malý obvod a velké koše.

benyka
8490 příspěvků 29.1.20 15:01

@Temperance Evidentně nosíte špatnou podprsenku. :-) (Zkoušela jsem na kalkulačce postupně zmenšovat obvod přes prsa až na rozdíl přes/pod 11 cm a ukazovalo mi to pořád koš E. Pak mě to přestalo bavit).

vlm
5322 příspěvků 29.1.20 15:09

@Temperance tak mě velký obvod i koš, ale věřila jsem jím a to jsem neměla:-)

Temperance
2693 příspěvků 29.1.20 15:38

@benyka Už ne, už jsem se přestala řídit výpočetními tabulkami :-D

giuliettka
7300 příspěvků 29.1.20 16:23
@Temperance píše:
@vlm Já jsem u Astratexu skončila ve chvíli, kdy zrušili osobní odběr.
Mimochodem, jejich kalkulačka mi ukázala úplně zcestnou velikost - malý obvod a velké koše.

A ja som si pred časom z Astratexu kúpila úplne „zcestnú“ veľkosť, ktorú mi vypočítala ta kalkulačka a podpsenky mi sadli ako druhá koža. Tak som si o pár mesiacov kúpila ďalších 5 a všetky mi perfektne sedeli a potom som pred ďalšou kúpou zistila, že Astratex kúpil Babiš a odvtedy na nich kašlem. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2078 2079 2080 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2116 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek