Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10669) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlineParis1789
4367 příspěvků 19.5.20 08:09
@EmilyG. píše:
@Paris1789 to si nepamatuju, tenkrat se saty nelibily, nebo proc?
Jen mam v povedomi ze sije name si drobnejsi postavy.

Je pravda, že je paní mimi asi tak o půl hlavy menší, než já. Ona je myslím Vietnamka a je velice drobná. Ale ty věci jsou tak akorát na tuzemskou velikost 36/38. Viděla jsem u ní i větší věci, než v mé velikosti. Její modelky mají běžně přes 170 cm. Kdyby šila šaty jako na sebe, asi by u nás nic neprodala.
Jednou jsem na dobročinném bazaru měla místo hned vedle nějaké paní myslím z Jižní Korei, prodávala krásné věci, ale nic neprodala, byla to snad velikost 32. Bylo až legrační pozorovat, jak k jejímu stojanu vždycky dychtivě přiběhla nějaká dáma, aby vzápětí odcházela s protaženým obličejem.

MP Janka
567 příspěvků 19.5.20 08:55

Autu jsem koupila rozvody, část výfuku, svíčky, olej a povinné ručení, takže na sebe si chvíli nekoupím nic a na dovelou pojedu asi na zahradu :-D

triga
113 příspěvků 19.5.20 10:19

Na ztvrdlé paty a praskliny doporučuju mast Kerasal. Obsahuje kys. salicilovou a ureu. Je to tedy hodně mastné, takže nejlépe namazat na noc a vzít si ponožky. Vždycky do týdne jsou patky krásně měkké a zmizí zrohovatelá pokožka. V těch prasklinách to může pár minut po aplikaci trochu štípat, ale dá se to vydržet. Na údržbu mezi pedikúrou se mi to docela osvědčilo.

Příspěvek upraven 19.05.20 v 10:44

Oveeec
2416 příspěvků 19.5.20 10:27

@triga Pardon, nic ve zlom, ale…patky?! :)

triga
113 příspěvků 19.5.20 10:30

@Oveeec
Asi zatoulané písmeno. Nebyl to úmysl. Děkuji za upozornění.

květušína
418 příspěvků 19.5.20 12:00

Já bych si chtěla koupit nějaké ponožky do mokasín. I kotníkové ponožky jsou v nich vidět a na boso to moc nedávám, jelikož mě zebou nohy. Takové ty „šlapky“, které se dávají do balerín (tam už jsem to úplně vzdala) mi padají při chůzi - nejprve se mi svléknou z paty a pak už to jede. :D
Ještě jsem našla toto, ale nevím, jestli se to na patách nebude shrnovat úplně stejně jako ty šlapky. 

porjk
3052 příspěvků 19.5.20 12:04

@květušína Některé mívají silikonových proužek v oblasti nad patou a neshrnují se.

Oveeec
2416 příspěvků 19.5.20 13:40

@triga Neděkujte, já jenom že mi to přišlo legrační, a jestli to byl překlep, tak se teda povedl :)

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 15:17
@Paris1789 píše:
Tyjo, to mě překvapuješ? Na boty přeci žádné sebevědomí nepotřebuješ, jen konto.

Ja som ti na to asi fakt uťápnutá. Ja sa nejak nedokážem preniesť cez poznámky typu, to si nevieš vybrať aj niečo iné a pri kúpe jednej veci v dvoch farbách to očakávam. :-D
Mám kamaráta, ktorý mal rád jedlo vysmážaný syr so zemiakovou kašou. A doma to nikto nejedol a tak on si to vždy dával v motoreste, kde zastavoval ako šofér výletných busov. Schválne zastavoval tam, lebo ten smažák tam mali najlepší. A po určitom čase, už si nepamatám interval, mu raz doniesla čašníčka, husacinu s lokšami a červenou kapustou. Že mu to posiela šéf, že vždy dovezie množstvo zákazníkov a on sám si dáva to najlacnejšie jedlo, tak na prilepšenie grátis. Usúdili, že na viac ako ten smažák nemá prachy. :-D
A ja sa presne bojím, že keď si niečo kúpim vo viacerých farbách, tak niekto usúdi, že nemám tvorivého ducha. :-D

Femur
287 příspěvků 19.5.20 15:39

@giuliettka Tohle jsem občas zaslechla od manžela. Do práce jsem ráda nosila kalhoty a tenké svetříky do véčka. Mám jich několik, ne úplně stejných, ale podobných v různých barvách. Bílý, petrolejový, šedozelený, světle modrý, tmavě šedý a vínový (možná jsem na nějaký zapomněla :-) ) U nás v historické budově byla vždycky na chodbách trošku zima, ale zas ve třídách tepleji, na tlustý svetr to nebylo, a tohle bylo přiměřeně teplé, dala se k tomu vzít sukně i kalhoty a vypadalo to přiměřeně elegantně a zároveň dostatečně ležérně. A on mi vždycky říkal: „Zase svetřík do véčka, no jo, ty už ani nic jinýho nenosíš.“
Pak jsme byli se žáky v Anglii, měli jsme krátký rozchod v obchoďáku, tak jsem si tam prohlížela takový hezký tmavě modrý… :-) A přišli kluci z mé skupiny (asi 14 let), připojili se ke mě, viděli, co si prohlížím. A jeden povídá: " Jé tohleto vy často nosíte, to je váš styl, že jo. Půjdete si to vyzkoušet?" Nechtělo se mi se čtyřmi puberťáky v závěsu do kabin :-) a připomnělo mi to slova mého muže. Tak jsem ho tam nechala. A pak jsem toho litovala, cena dobrá a já bych ho unosila, měla bych šikovný suvenýr.

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 15:49
@Femur píše:
@giuliettka Tak jsem ho tam nechala. A pak jsem toho litovala, cena dobrá a já bych ho unosila, měla bych šikovný suvenýr.

Dobre ste urobila, my predsa máme fantáziu! :-D

Femur
287 příspěvků 19.5.20 15:57

@giuliettka No právě.:-) a v mé fantazii by se krásně vyjímal s… :-)

ertz
405 příspěvků 19.5.20 17:27

@triga Díky za tip. Já s tím dost bojuju a neostrata je pro mě hodně drahá (a ještě na paty, kde to „není vidět“).

Moudd
142 příspěvků 19.5.20 18:00

@ertz Taky je na paty dobrá Neutrogena. Mají přímo krém na rozpraskané paty. Funguje přímo zázračně :-). Kupovala jsem ho v Globusu asi za 120 Kč. Je to tuba 50ml a mám ho už hodně dlouho, vydrží.

Brep
730 příspěvků 19.5.20 18:28

@květušína Bata a ccc je maji v baleni po trech kusech a oboji mohu doporucit. Sedi dobre. Nekde mivaji podobne, ale s gumickou v lemu a ty se mi zarezavaly do achilovky.

vlm
5128 příspěvků 19.5.20 18:40

@Femur vidíte ten rozdílný pohled Na věc? manžel,,ty nenosis už nič jiného,, pubertaci,,je to váš styl,, mají pravdu kluci :-). manžel když už si kde koupít oblečení a sedí mu kalhoty, vezme si patery klidně. to samé trika, klidně ve všech barvách a po dvou.

Femur
287 příspěvků 19.5.20 18:56

@vlm Jo, chlapi to tak mají. Taky jsem mu to kolikrát říkala. Klika je, že si oblečení aspoň vybírá sám (pěkné) a mně k tomu nepotřebuje. Takové ty tanečky, které moje máma dělala kolem táty (a dle vyprávění i tchyně kolem tchána :-) )… nejdřív do obchodu, omrknout, co kde mají. Potom ho tam násilím dovléct, zavřít do kabinky a když už tam je, ať si toho zkusí co nejvíc. Pak koupit dvoje, troje… Protože další rok (a víc..) ho tam nedostane.
A ta reakce puberťáků? Je vidět, že dnešní kluci to fakt vnímají jinak. A to je dobře.

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 18:58
@Femur píše:
Takové ty tanečky, které moje máma dělala kolem táty (a dle vyprávění i tchyně kolem tchána :-) )… nejdřív do obchodu, omrknout, co kde mají. Potom ho tam násilím dovléct, zavřít do kabinky a když už tam je, ať si toho zkusí co nejvíc. Pak koupit dvoje, troje… Protože další rok (a víc..) ho tam nedostane.

Keby som toto musela absolvovať, tak chodí nahý. Ja by som fakt nenútila dospelého človeka nech si niečo kúpi.

lorens
2440 příspěvků 19.5.20 19:37

@giuliettka Mně se stát co tomu řidiči, budu jak v Rozpacích kuchaře Svatopluka - vrátit, nevrátit? Celou cestu se těším na smažák a dostanu husu, kterou já navíc nemám nějak zvlášť ráda. Nejhorší je, když někdo jiný ví líp, co je pro vás dobré. :)

Jsem přesvědčená, že si lidi nevšimnou, že úzké kalhoty nad kotníky barvy velbloudí srsti a černé jsou stejné. Vy byste si to možná všimla, ale lidi dopodrobna oblečení druhých nestudují. Ty kalhoty byly u všech značek skoro stejné. Akorát neseděly vždy stejně.

@vlm strašně lituji, že jsem si předloni nekoupila aspoň pět stejných černých kašmírových svetrů. Mám jenom jeden a je to můj ideál - vyhovující délka, v pase projmutý, kulatý výstřih, třičtvrteční rukáv a už není k sehnání.

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 19:43

@lorens Ten kámoš je duša pohotová, vraj oznámil som vegetarián a čašníčka vyzerala, že tej husi poskytne umelé dýchanie, aby ju oživila. :-D

lorens
2440 příspěvků 19.5.20 19:48
EmilyG.
1693 příspěvků 19.5.20 20:18

@Femur svetry do vecka, kardigan do v a vzdy s kapsama!
K tomu bila kosile a kalhoty, vy jste muj clovek!
A ja mam radost, v pulce cervna skonci me vyhnanstvi, juchuchu :smiley:

Femur
287 příspěvků 19.5.20 20:53

@giuliettka Já bych taky nikoho nechtěla nutit do oblečení, natož chlapovi něco kupovat, vnucovat. Myslím, že je to o výchově. Máma tu chybu neudělala u výchovy bráchy a ačkoli je to svéráz, tak oblečení si dovede koupit sám. Totéž u mého muže. Ten by se vyloženě naštval, kdyby mu někdo něco vnucoval.

Femur
287 příspěvků 19.5.20 20:58

@EmilyG. Tak to vám blahopřeju.

rozmlsaná
479 příspěvků 19.5.20 21:24

Obchody zavřené, já 2 měsíce na home officu a takhle to dopadlo :) :)

Stránka:  « Předchozí 1 2085 2086 2087 2088 2089 2090 2091 2092 2093 2094 2095 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek