Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10711) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
1934 příspěvků 1.6.20 22:09

@vlm klidně se pleťte, ale já nevím jak to myslíte. A ne, nejsem vožralá ani pod vlivem drog, jak o mně některé vedle píší, jen nějak nepobírám.
Mám toho nějak moc, zaplula jsem zpátky do práce, muž se s písní na rtech zdekoval a za 14 dní prvním letadlem odlítám. Chtěla bych mít to, co mám dnes, včetně zkušeností a mít o 20 let míň.
Já prostě nebudu mít možnost v klidu umřít, já chcípnu v plném nasazení a všimnou si toho, až když budou postrádat servis!

JarkaJ
1085 příspěvků 1.6.20 22:21

@EmilyG. Pisete, ze je to na vás příliš mnoho informaci, ale teď jsem od vás obdržela na oplatku podstatně více :grin: Jak pise @vlm, na vás jsem reagovala v první části, po zmíněni @Paris1789 jsem pokračovala směrem k ní, i když v jedné větě. A Paris na to už i odpověděla. Váš styl neznám a popis Vašemu zřejmě neodpovídal. :wink:

vlm
5254 příspěvků 1.6.20 22:24

@EmilyG. Buďte v klidu, taky by se mi hodilo mít současný rozum a o dvacet let míň, nebo poznat svého současného manžela o deset let dřív…nebo o třicet…ale je to tak jak to je, a tak to má být

EmilyG.
1934 příspěvků 1.6.20 22:31

@JarkaJ O.K., omlouvám se.
Smažu.

Temperance
2620 příspěvků 2.6.20 00:21

@Paris1789 Stará??? Probůh!!!

giuliettka
7156 příspěvků 6.6.20 17:03
@Paris1789 píše:
Tyjo, to mě překvapuješ? Na boty přeci žádné sebevědomí nepotřebuješ, jen konto. Jestli ti stojí v cestě sebevědomí, překonej to, bot není nikdy dost. Můj rekord je 5 párů různých barev u týchž bot. Běžně nakupuju po dvojicích, samozřejmě kvůli barvě.
Prosím tě běž si koupit i ty červené. Hodí se překvapivě skoro ke všemu. Budeš je nosit, až si ty krémové ušpiníš (a to se stane)

Tak som si tie červené nekúpila, vzala som modré. :-D

Paris1789
4678 příspěvků 6.6.20 22:23

@giuliettka no zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jestli sis ty boty už koupila

giuliettka
7156 příspěvků 6.6.20 22:33

@Paris1789 A dnes som si skúšala aj tieto, ale nekúpila, netuším kam by som červené jehly nosila. :-)

EmilyG.
1934 příspěvků 6.6.20 23:47

@giuliettka ty jsou krasne!
Myslim ty modre sandalky, moc pekne jsou.

ertz
458 příspěvků 7.6.20 08:27

Koupila jsem mast Kerasal a děkuji tomu, kdo sem dal doporučení - funguje výborně a rychle. Teď si teda koupím i ty sandály :-)

giuliettka
7156 příspěvků 7.6.20 09:24
@ertz píše:
Teď si teda koupím i ty sandály :-)

Ak budete objednávať cez net a až si budete vyberať farbu, tak bacha na to, že niektoré farby majú iný strih. A ten zadný pásik ide aj cez ten hrubý. Tie som skúšala a nesedeli tak pekne, nemám vysoký nárt a aj tak mi ten pásik vadil, cítila som ho. Tie modré majú prišitý ten pásik až vzadu. Takže ak nosíte sandály, kde je ten pásik vpredu a nevadí vám, tak máte na výber viac farieb. :-)V tom širokom pásiku je u obidvoch dole guma, a sedí super.

giuliettka
7156 příspěvků 7.6.20 09:41

A strašne by ma zaujímalo, tí čo mi dali červené u tých jehál, (nevadí mi to to, len zaujíma) nenapíšete za čo je? Či za farbu, opatok, alebo tvar? Manželovi sa tiež nepáčili, ale jemu sa nepáčilo, že sú lakované, tak by ma zaujímalo čo sa nepáčilo vám. Vraj lesk ako blesk. :-)

Birdonawire
486 příspěvků 7.6.20 10:15
@giuliettka píše:
A strašne by ma zaujímalo, tí čo mi dali červené u tých jehál, (nevadí mi to to, len zaujíma) nenapíšete za čo je? Či za farbu, opatok, alebo tvar? Manželovi sa tiež nepáčili, ale jemu sa nepáčilo, že sú lakované, tak by ma zaujímalo čo sa nepáčilo vám. Vraj lesk ako blesk. :-)

Mam hodne podobne, nosim je v praci (na ven vazne ne, kvuli vysokemu podpatku a stavu chodniku). U tech „Vasich“ se mi trochu nelibi tvar podpatku, to muze byt jen uhlem, ve kterem jsou focene.
Takze za mne to na cervene raminko neni.

Paris1789
4678 příspěvků 7.6.20 12:24

@giuliettka červené lodičky jsou hezké, ale je to něco tak mimo můj styl, že bych si to nikdy nedovolila hodnotit.

ertz
458 příspěvků 7.6.20 13:53

@giuliettka Mně se víc líbí s tím páskem vpředu, ale ta barva - to je lapač mšic, to by u nás nešlo. Barevně se mi líbí ty modré nebo ty světlé Salvia. Já všechny boty zkouším, netroufla bych si objednat (i se zkoušením jsem si koupila boty, které mě dřou). Červené lodičky jsem nehodnotila - jsou mimo můj styl i prostředí, ten lak působí moc uměle.

giuliettka
7156 příspěvků 7.6.20 13:59

@Paris1789 Kúpila som si aj tenisky. :-D neviem nájsť produktovú fotku.

porjk
3098 příspěvků 7.6.20 15:43

@giuliettka Nedávala jsem ramínko, ale na mě je červená v laku už taky moc. Ovšem ty žluté se mi líbí moc. Hlavně tvarem. Barvu bych tolik neužila, na to bývám málo opálená. Hergot, že já nemám žádné sandály?!?

giuliettka
7156 příspěvků 7.6.20 15:49

@porjk Tie modré majú rovnaký tvar, len uchytenie pásku je iné a majú asi 15 druhov farieb. :-D (kúpila som len jednú, bola som v Humanicu s manželo a jak som vravela, že chcem aj tehlové, tak vyzeral šokovane, že prečo si chcem kúpiť 2 rovnaké topánky. :-) )

porjk
3098 příspěvků 7.6.20 16:14

@giuliettka Ta slonová kost je super barva. To uchycení pásku k patě se mi víc líbí na těch žlutých, ale podstatné je, jak sedí na noze, to uznávám.
Můj muž by pravděpodobně taky nechápal, i když si sám koupí dvoje stejné džíny, když mu sedí dobře. Ale on mou potřebu bot nechápe tak nějak konstantně :).

giuliettka
7156 příspěvků 7.6.20 16:24

@porjk No on nemal nič proti nákupu ďalších topánok, preto som skúšala tie lodičky, len nechápal prečo chcem 2 krát to samé. :-)

EmilyG.
1934 příspěvků 7.6.20 16:43

@giuliettka jak ti sedi ty Nike, myslim velikost? Ja momentalne pajdam v Adidas, ale musela jsem si vzit o cislo vetsi.

giuliettka
7156 příspěvků 7.6.20 17:13

@EmilyG. Tiež mám o číslo väčšie. Predavačka tvrdila, že to môže byť strihom. V mojom čísle ma tlačili palce.

EmilyG.
1934 příspěvků 7.6.20 18:01

@giuliettka jj ty tvoje jsou moc pekne!

Yaay
369 příspěvků 7.6.20 21:33

Fajn, tak ja so, dala cervene za patvar “jehly” a nasledne “jehál” pretoze mi kole oci a v realnom zivote trha usi, a som toho nazoru, ze kazdy, kto vytrvalo pouziva ceskoslovenstinu, americkocestinu a podobne znie ako buran a mal by visiet za gule v prievane.
Inak, mam skoro identicke topanky, akurat bez tej ostrej spicky a nosim ich vsade tam, kde je vhodne obut si topanky na vysokom podpatku.

giuliettka
7156 příspěvků 7.6.20 21:49

@Yaay vy si môžete jehlu aj vysvetlenie strčiť do prdele.

Stránka:  « Předchozí 1 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 2101 2102 2106 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek