Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10740) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
porjk
3114 příspěvků 2.7.20 19:34

@Paris1789 Tohle se mi zatím u vás líbí nejvíc. Pořád si myslím, že vaše sukně by byly hezčí o nějaký centimetr delší, ale to je můj problém ;). Ty šaty vám sluší.

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 21:31

@Jordaan vsechny jsou krasne! Chlapi, no.
Jak rikala moje maminka, oni mysli jinak.

Jordaan
9026 příspěvků 2.7.20 21:48

@EmilyG.

Slibit tchyni spolecnou dovolenou, ktera zacina za 3 tydny a nerict mi o tom, je spis z kategorie se uplne pos nemysli vubec, pripadne jen kolenem.

Paris1789
4760 příspěvků 2.7.20 21:51

@Jordaan asi bych explodovala a jel by na ni pouze s maminkou, děti bych mu dala s sebou

Jordaan
9026 příspěvků 2.7.20 21:57

@Paris1789

Ona tam bude cela rodina, ne jen tchyne. Coz nic nemeni na tom, ze tam nejspis skutecne nepojedu. No, nastval me mimoradne.

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 22:00

@Jordaan panabeka tu kvetovanu látku chcem, ta he nádherná.

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 22:02

@Jordaan Tak som to dočítala celé, pánabeka k celej tej situácii.

Jordaan
9026 příspěvků 2.7.20 22:02

@giuliettka

Mam posledni dva metry :-). Sorry.

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 22:11

@Jordaan to uz bylo kdysi, ne?
To by tak dal teda neslo! Asi argumentuje ze baba chce byt sditetem, no tak vy zase chcete byt se svou rpdinou a ne se otravovat na dovolene s babou. Ja bych se postavila razne proti, protoze pristi rok by bylo “ zajimave ze doted ti to nevadilo! “
Jedine jestli baba zaplati nejakou spickovou dovolenou, opravdu extra a vas to nic nebude stat, tak bych rekla dobre Schatzi, staram se o dite, musime setrit, ale je to naposled!
Drzim palce, sycak sel cestou nejmensiho odporu, spocital si ze i kdyz se budete zlobit, nebude to takove peklo jako od pani matky. Potvora!

Jordaan
9026 příspěvků 2.7.20 22:34

Tak ono to samozrejme ma historii. Ja mam svagrovou, ktera ma svou malou firmu a od nejakeho zakaznika ve financnich potizich vyhandlovala zapujceni vily nekde na kopci v Appenzell. Vila je obrovska a je na samote. Takze ji napadlo udelat tam rodinnou dovolenou pro vsechny (ca. 12-15 lidi, z toho 3 male deti), kazdy by se musel jen dopravit a podilet se na jidle. To bylo nekdy v kvetnu a byl to vseobecny napad bez pevneho terminu. Ja se k tomu vuci ni nijak nevyjadrila, mluvili jsme o tom jen s manzelem, ktery rekl, ze se mu nikam nechce a na cely tyden uz vubec ne. Takze jsem to odhakla jako vyrizene. No a ted najednou vyslo najevo, ze tam jsme „prihlaseni“. Protoze rodice uz jsou stari a kdovi, jak to bude pristi rok atp. Proste milion dobrych duvodu, ktere vlastne i chapu. Akorat, ze me se nikdo neptal.

MP blanka
2601 příspěvků 3.7.20 07:46

@EmilyG. Tak je to fakt zvláštna situácia, ale možná je v tom svokra nevinne - bola pozvaná, nenanútila sa sama? Ak sú inak v rodine normálne vzťahy, nenapadlo by ma nazývať ju babou, či potvorou.
Ale od manžela by sa mi táto partizánska taktika tiež nepáčila.

EmilyG.
2068 příspěvků 3.7.20 08:18

@MP blanka víte co si vždycky říkám když vás čtu? Já opravdu nejsem vaše učnice a vy nejste má mistrová odborného výcviku.
Měla jsem v životě obrovské stěstí, byla jsem na střední škole a pak na VŠ, nikoliv v učení a žádná mistrová mě nepeskovala, dodnes jsem rodičům vděčná.
Jinak @Jordaan už tu o paní tchyni psala, vy jste se přidala pár let potom.
Končím tuhle komunikaci s vámi, prosím už stačilo.

MP blanka
2601 příspěvků 3.7.20 08:33

@EmilyG. - ospravedlňujem sa, ale neviem čím som vás tak pohoršila? Veď som len normálne uvažovala o tom, či je pani svokra „ vinná “, a rozhodne som vás nechcela peskovať, ako moju učnicu. A už vôbec sa ja, absolventka učňovskej školy a odevnej priemyslovky nechcem porovnávať, či stavať sa na úroveň absolventov vysokých škôl - ako ste k tomu došla? No a možno tu Jordan už o svokre písala, - je to, že som na MP prišla pár let potom nejaká moja vina?

Milá pani @EmilyG. - ani náhodou som sa vás osobne nechcela dotknúť, a ani teraz, keď napíšem tak, ako by som to povedala ktorejkoľvek mne blízkej osobe - nebuď tak vzťahovačná - tým nemyslím urážku vašej osoby.

Dalmitka
1778 příspěvků 3.7.20 08:41

@MP blanka - neospravedlňujte sa, nemáte sa za čo; v tomto prípade je to zbytočné.

Porkpiehat
2366 příspěvků 3.7.20 10:05

@Jordaan Jestli tou vyprodanou myslíš tu bílou s květinovými pruhy, tak za tu vděčíš mě :-) Jestli si dobře vzpomínám, tak je to bavlněný satén. Koukala jsem na ní už asi půl roku, dávala jsem si vždy do vyhledávače „panneau“ (panel) a pořád tam byla. Ale já mám skoro totožné šaty z Orsay, tak jsem na sebe byla tvrdá, ale byl to fakt boj… Takže tím, že jsem si jí nekoupila, zbyla na tebe :-) Stejně jako většina prodejců látek trochu podražili, ale i tak mi ceny přijdou velmi příjemné. Po té na druhé fotce jsem také trochu pošilhála, ale usoudila jsem že takový motiv by mi na velké ploše určitě neslušel :-)

Další v pořadí oblíbenců (ještě na vyšším místě než ta květinová) byla tahle https://www.bennytex.fr/…c-taupe.html?… , koukám, že už je zase skladem, byla chvíli vyprodaná. Zkusím být pevná, ale jsem jen slabá žena… :-D :-D :-D

Paris1789
4760 příspěvků 3.7.20 10:41

Když už tady řešíte ty látky…
Mně květinové motivy nic asi neříkají, ale úplně slintám nad tímhle vzorem. Sukni sice nepotřebuju žádnou, ale tuhle bych si koupila už jen kvůli tomu materiálu. A pořád mi vyskakuje v reklamách, je to hrozné pokušení.

MarryJu
466 příspěvků 3.7.20 11:44

@Paris1789 Odkud je ta sukně?

Ghost B.C.
3932 příspěvků 3.7.20 13:21

Šaty dorazily. Barva je trošku šmrncnutá do růžová, ale to mi vůbec nevadí. Zde jsou stále zmačkane z balíčku, prezehleni to snadno spraví, ale mačkat se nejspíš budou. Nicméně mi to u tohoto typu šatů ani moc nevadí. Plánuju si je ponechat, ta barva převáží drobné nedostatky. A velké překvapení a plus: Mají kapsy :-)

Paris1789
4760 příspěvků 3.7.20 14:17
@MarryJu píše:
@Paris1789 Odkud je ta sukně?

Mají ji na About You, značka „Essentiel Antwerp“.
Obrázek lze vygooglit takto:
V prohlížeči Chrome klikem pravým tlačítkem myši na obrázek vyvoláte plovoucí menu u kurzoru, vyberete funkci „Vyhledat obrázek pomocí vyhledávače Google“

giuliettka
7309 příspěvků 3.7.20 14:52
@Paris1789 píše:
Obrázek lze vygooglit takto:
V prohlížeči Chrome klikem pravým tlačítkem myši na obrázek vyvoláte plovoucí menu u kurzoru, vyberete funkci „Vyhledat obrázek pomocí vyhledávače Google“

Parlez-vous français? :-)

Paris1789
4760 příspěvků 3.7.20 15:32

@giuliettka teď tomu ale vůbec nerozumím. Napiš to prosím tě ve formě pro retardy, jako jsem já.

giuliettka
7309 příspěvků 3.7.20 15:41

@Paris1789 No, že z tej tvojej vety, ako vyhľadať obrázok nerozumiem ani ťuk, ako keby si francúzky písala. :-D

Paris1789
4760 příspěvků 3.7.20 15:44
@giuliettka píše:
@Paris1789 No, že z tej tvojej vety, ako vyhľadať obrázok nerozumiem ani ťuk, ako keby si francúzky písala. :-D

Ok, otevři si MP v Chrome. Platí pro desktop-stolní PC. Jak je to na mobilu nevím.
Klikni na obrázek pravým tlačítkem myši. U kurzoru se ti zobrazí seznam funkcí, z nichž si vybereš „Vyhledat obrázek pomocí vyhledávače Google“ (skoro úplně dole).
Google ti vyhledá, na kterých stránkách je ten obrázek.

giuliettka
7309 příspěvků 3.7.20 15:57

@Paris1789 Ja mám pokazenú verziu Google! :-D
Odfotila som to mobilom, netuším jak urobiť scan obrazovky so zobrazenými funkciami, tak ma nezdrb, ale teraz som už strašne zvedavá, jak človek zistí odkiaľ je obrázok, tak to dotiahnem do konca, aj keď budem za vola. :-D

Ophelie
842 příspěvků 3.7.20 16:02

@Ghost B.C. krásné, ladné, skoro bych se za vámi na ulici ohlédla:o)

Stránka:  « Předchozí 1 2099 2100 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2116 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek