Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10740) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
4758 příspěvků 3.7.20 16:12

@giuliettka hele natočila jsem to jako film a chtěla to tady zveřejnit, ale mp4 soubory prostě nejdou přidat do příspěvku.
Určitě si to prohlížíš v Chrome?

edit: tak tenhle seznam funkcí, co máš na svém obrázku, se zobrazuje v Firefoxu. Musíš použít vyhledávač Chrome.
Dost vtipnej je Edge, ten má taky funkci „vyhledat obrázek na webu“, ale k vyhledávání používá Bing a to je teda fakt vtipný :-)

giuliettka
7307 příspěvků 3.7.20 16:17
@Paris1789 píše:
@giuliettka Určitě si to prohlížíš v Chrome?

Aha! Nie. :-D Ale už som to pochopila, dík.

Lakerol
166 příspěvků 3.7.20 18:34

@Paris1789 @giuliettka Na mobilu, v Adblockeru se obrázek otevře na nové kartě, podrží se chvilku a objeví se menu a jmenuje se to „Hledat obrázek pomocí Google“. Přímo ve vlákně to nefunguje, protože jsou tam jen náhledy a ty jsou moc malé.
A já jsem se to právě teď na tom mobilu naučila :-)

vlm
5322 příspěvků 3.7.20 20:23

Mě to ve vlákně funguje.

Lakerol
166 příspěvků 3.7.20 21:18

Mě se to pokusí vyhledat, ale bez úspěchu, že prý je obrázek moc malý.

giuliettka
7307 příspěvků 3.7.20 21:20

@Lakerol A sme tam kde sme boli, u otázky, odkiaľ je tá sukňa, kalhoty, blúzka, mlynček na mäso… :-D

Lakerol
166 příspěvků 3.7.20 21:41

Tak abych jen neofftopicovala, koupila jsem si sandály:

vlm
5322 příspěvků 3.7.20 22:01
EmilyG.
2066 příspěvků 3.7.20 22:11

@Ghost B.C. Jsou skvele amoc vam slusi, moc pekna barva!
Edit boty taky vypadaji hodne dobre!

Příspěvek upraven 03.07.20 v 22:16

EmilyG.
2066 příspěvků 3.7.20 22:15

@Paris1789 ta sukne je krasna, udelejte si radost. Ja mam pro zmenu v kosiku placate sandaly Ecco, porad se branim je odkliknout.

EmilyG.
2066 příspěvků 3.7.20 22:17

@Lakerol raminko nedavam, ale uzke pasky na leto, bojim bojim.

Lakerol
166 příspěvků 3.7.20 22:24

@EmilyG. Pokřtila jsem je 17000 kroky během prvního dne, ani puchýř :-)

vlm
5322 příspěvků 3.7.20 22:28
@EmilyG. píše:
@Lakerol raminko nedavam, ale uzke pasky na leto, bojim bojim.

Spíš na zimu?

EmilyG.
2066 příspěvků 3.7.20 22:32

@Lakerol v tom pripade jsou skvele, me dre skoro vsechno krom Birkenu mezi prsty a jednech straslive
drahych sandalku ( taky je nosim jen obcas na Party abych je neodrbala).
Ty Ecca by drit nemusely, no nevim…

Příspěvek upraven 03.07.20 v 22:34

EmilyG.
2066 příspěvků 3.7.20 22:33

@vlm samozrejme, s tlustyma ponozkama!

vlm
5322 příspěvků 3.7.20 22:36
@EmilyG. píše:
@vlm samozrejme, s tlustyma ponozkama!

Pochopitelně :-),

Jordaan
9026 příspěvků 4.7.20 12:42

@MP blanka

No, Emily ma pravdu. Svokra je na jednu stranu zajimava a mila osoba. Pokud je to Vase znama. Nejspis byste ji mela rada, je to zcestovala a interesantni osoba se sirokym zaberem, predevsim v kulturni oblasti. Navic i pres svuj vyssi vek vyborne vypada a a opravdu se umi obleknout. Na stranu druhou je to manipulativni a vyderacska osoba, ktera ovlada vsechny (psycho) triky a ktera neda pokoj, dokud nebude po jejim. Je fakt, ze ji casem tezko snasim, jeji triky mam prokouknute a interakce s ni me psychicky a kupodivu i fyzicky nesmirne unavuje - takze mam sklon posuzovat ji negativneji, nez si asi (obcas) zaslouzi. Nase vztahy nejsou nijak vyhrocene, chovam se k ni zdvorile a kdyz je u nas na navsteve, tak se snazim, aby se ji vsechno libilo. Tyden v osamelem dome v horach je ale prilis.

Jordaan
9026 příspěvků 4.7.20 12:49

@Porkpiehat

Ta cernobila se mi taky libila, ale byl ji uz jen posledni metr a to je malo. Dik za tu borduru! :-)

MP blanka
2594 příspěvků 4.7.20 13:08

@Jordaan : rozumiem a chápem. Len by som - keďže mi odpovedáte - rada vedela, či sa ku vám nanominovala sama, alebo ju niekto z prítomných pozval. Ale chápem váš postoj a to, že sa cítite obídená a zaskočená, tiež neviem, či by som to, byť vo vašej pozícii, vedela rozdýchať. Je jedno porekadlo, ktoré by sa myslím do vášho vzťahu hodilo : Keď príde / doplniť si osobu / na návštevu, teším sa dvakrát - raz, keď príde, a druhýkrát, keď odíde.
Náš syn má so svokrou dobrý vzťah, ale aj ona je, aj keď malinko inakšie, taká, taká…, no svojská. A syn nám kedysi povedal : Ja mám Helu rád, nevadí mi, keď príde, len musím vedieť, kedy zasa odíde. :-)

Jordaan
9026 příspěvků 4.7.20 13:57

@MP blanka

Vzniklo to jako obecny napad me svagrove, ve smyslu, kdo ma chut, muze prijet (kdokoliv z urciteho kruhu rodiny, ktery ma ca. 17 lidi). Tchyni se to zalibilo a najednou se to zmenilo na „kdyz tam neprijedes, tak me to bude hrozne mrzet a kdo vi, jestli se vubec jeste nekdy takhle vsichni uvidime, v cervenci mas stejne volno, kdyz vas neuvidim, tak se mi pritizi“.

Jordaan
9026 příspěvků 4.7.20 14:07

@MP blanka

A jinak, syn ma pravdu. Tchyne neni nijak nesnesitelna osoba, jen je dobre ji nastavit hranice, predevsim casove. Nicmene pozoruji, ze manzel ke staru rozviji podobne charakterove rysy, jako ma tchyne. Coz se mi moc nelibi.

MP blanka
2594 příspěvků 4.7.20 14:08

@Jordaan - no tak to „ sa “ pekne namotalo! Čo keby ste prišla tak na jeden deň / vlk sa nažere / a potom odišla a urobila si program podľa vlastnej predstavy / a koza ostane celá / :-)? Alebo to dokážete rezseknúť priamo a povedať Tak to teda nie!?

vlm
5322 příspěvků 4.7.20 14:40

@Jordaan vůbec vám nezávidím, já jsem hodně přizpůsobivá a jako beránek ale jsou věci přes které,, nejede vlak,, tohle by patřilo přesně do té kategorie.Vim jaké je to když vás rodinná situace vyčerpává jak fyzicky tak psychicky. Manzel, klasika nechce si rozházet manželku ani mámu, logicky jsou to dvě milované ženy. Nechce se mu, ale maminka by byla smutná :-),I moje tchýně je trochu vyděrač. loni jsme měli svatbu plán obřad jen se svědky, oběd, domů. tchyne do mě hucela ať pozveme rodinu. manzelova dcera volala že se přijedou podívat, neeee, tak potom odpoledne na kafe… neeee. manzel už začal couvat, no tak se přijedou podívat, když chtějí.. NE, pak musíme pozvat druhou dceru s dětma, moje děti, moje i tvoje sourozence s rodinami, to vážně chceš??? nakonec mu šla maminka za svědka, řekla mi že mě to bude mrzet, že jsme to takhle,, odbyli,,. Vím že mě tohle nikdy mrzet nebude, ona je jinak fajn jenom strašně ráda slaví.

Paris1789
4758 příspěvků 4.7.20 14:55

Manipulace je strašně obtížná k obraně, u mě vyvolává úplné záchvaty vzteku. Pravda ale je, že vztahy jsou na jisté manipulaci vystavěny, nelze se bez toho asi obejít. Pokud si teda nechceme posílat oběžníky, co, kdo a jak má udělat.
Těžko to vybalancovat, kdo je dlouho v manželství, může se konejšit představou, že se mu to povedlo, ovšem život přináší neustále nové výzvy.
Já sama s tím moc neumím, ale všimla jsem si, že lidi z rodin s více sourozenci v tom nějak umějí líp chodit. Asi nějaká strategie pro přežití?

porjk
3113 příspěvků 4.7.20 15:08

@Paris1789 Na tom něco bude ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2100 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2116 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek