Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10740) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dalmitka
1778 příspěvků 4.7.20 15:58

Vrátim sa k tématu - bola som dnes na burze starožitností - bolo to vlastne čokoľvek - od naozajstnej „veteše“ po dobré kúsky; kúpila som si zrkadlo - veľké, rám drevený, zrkadlo fazetové, obidva bez akýchkoľvek poškodení. Pán tvrdil, že to má cca 100 rokov, a aj keby nie; je veľmi pekné a mám z neho radosť. Bude v novej kúpeľni, na ktorú sa chystám.

květušína
516 příspěvků 4.7.20 16:21

@Dalmitka ach, je opravu krásné.

Dalmitka
1778 příspěvků 4.7.20 16:23

@květušína - ďakujem, mám z neho naozaj radosť.

porjk
3113 příspěvků 4.7.20 18:26

@Dalmitka Říkám si, že jsem měla podobné, tak jsem si obrázek zvětšila…a koukám, že máte stejný nábytek, jako měli mí rodiče :)

Vinca_minor
1826 příspěvků 4.7.20 20:58

@porjk A moji tcháni, ale ti ho furt mají :)

EmilyG.
2066 příspěvků 4.7.20 21:52

@Vinca_minor kolik je jim let? Me ten interier prijde strasne smutny.

Vinca_minor
1826 příspěvků 4.7.20 22:14

@EmilyG. Tchyni je 62 let. Mají z toho jednu vysokou obývákovou stěnu, ale mně to smutné nepřijde. Prostě klasický starší interiér. Ta stěna má dole skříňky, pak polici s knihami, pak prosklené skříňky s porcelánem a se sklem, uprostřed rozdělené vysokou policí s hodinami, nahoře skříňky. Na další zdi jsou malé obrázky a nad gaučem krásný velký obraz s jezerem a krajinou. Tchyně má teda jiný vkus než já, víc serepetičkový, ale cítím se tam dobře. Za peklo považuju jen kombinaci s broskvovou výmalbou.

EmilyG.
2066 příspěvků 4.7.20 23:02

@Vinca_minor au. Vase tchyne je o mnoho let mladsi nez ja :-).
Me bavi zarizovat interiery, chapu ze kazdeho to konicek neni, jsem rada ze mohu zit jinak.

giuliettka
7307 příspěvků 4.7.20 23:34

Kúpila som si dnes športovú podprsenku v Decathlone. Keďže bola len za 3 stovky a vonku bolo teplo a ja spotená, tak bez skúšania. Doma som zistila, že mi prsia vytiahne až pod bradu a som v tom jak v bondáži. Dajte dajaký tip na fakt dobrú športovú podprsenku. :-) /prosím nie panache/

Dalmitka
1778 příspěvků 5.7.20 07:14

@porjk + @Vinca_minor - naozaj? A verím, že sú s touto zostavou spokojní; ja veľmi. Väčšinu nábytku som povymieňala, ale túto stenu ani za nič. Myslím, že tento výber sa mi pred rokmi podaril a to aj vzhľadom k vtedajšej ponuke v obchodoch. A fotku mažem, aby zbytočne nedráždila.

porjk
3113 příspěvků 5.7.20 09:40

@Dalmitka Myslím,že každý si zařídí byt tak, aby se tam cítil dobře. Někomu vyhovuje měnit domov podle trendů, nálady a jiný má rád jistotu zabydleného. Nevidím důvod ofrňovat se nad žádným z nich. Doma se musím cítit dobře. I když ten váš nábytek není nejmodernější, neznamená to, že je špatný. A mě nostalgicky pohled na něj dojmul :)

giuliettka
7307 příspěvků 5.7.20 10:14
@porjk píše:
Nevidím důvod ofrňovat se nad žádným z nich.

Na 10 tisícoxh stránkach MP, za celé roky od vzniku, sme sa ofrňovali nad výstavkou porcelánu, a skleníkov v obývačke a zrazu, tu dá jedna pekelníčka svoj domov a už nie je dovod sa ofrňovať? Úprimne, myslela som si, že porcelán na poličke v obývaku, je už len v bytoch ľudí čo sa hlásia do programu výmena manželiek a mama ožeň ma. :-D
Keby príspevok nepridala @Dalmitka, ktorá ma aj tak obviní zo zaujatosti, tak by som už pri pohľade na to zrkadlo a poznámke, že je z trhu, kde predávali veteš, napísala, jednu z tých veteší si si vzala domov? Načo preboha? Do novej kúpeľne v paneláku! takéto zrkadlo?
Tá fotka bola jak vystrihnutá z rubriky pravé české peklo.

Dalmitka
1778 příspěvků 5.7.20 10:50

@giuliettka - už ti je lepšie? Vypustila si paru? Mne radosť nepokazíš, lebo ako to tu niekto pred časom napísal - „osoba bez vzdelania, rozhľadu a úrovne“ ma nemôže uraziť. A keďže sa vzájomne ignorujeme, navrhujem v tejto tradícii zotrvať.

giuliettka
7307 příspěvků 5.7.20 10:54

@Dalmitka Tak zotrvaj, ja by som zostala pri tom, že píšem komu chcem, teba nevynímajúc. :-D
Aj bez vzdelania vidím, že sa mi nábytok nepáči. Ale ty jak vzdelaná vieš, čo je krásne, tak si tie haraburdy užij. :-D

porjk
3113 příspěvků 5.7.20 11:14

@giuliettka Mě opravdu neuráží, když má člověk zařízen byt jinak, než já. Když jsem tam na návštěvě, může mi interiérpřipadat i nevkusný, ale je to jejich byt. Nikdy bych se nesnížila k tomu, abych kohokoliv přesvědčovala, že mají vyhodit sofa po babičce a pořídit si moderní křeslo, například. Sama bych to taky nerada poslouchala. Kritiku na Pekle chápu obecně, co se mi líbí/nelíbí. A ne každý má bydlení podle Instagramu, buď z finančních důvodů, věku, nebo prostě vkusu.Co má podle vás třeba dělat člověk, kteý nemá vysoký příjem, váš vkus, nebo věk na to aby měnil nábytek podle poslední mody. Nebude se v tom cítit doma, ale zato půjde s dobou?

giuliettka
7307 příspěvků 5.7.20 11:17
@porjk píše:
@giuliettka Mě opravdu neuráží, když má člověk zařízen byt jinak, než já.

Ale to ani mňa, ale myslieť si o tom možem čo chcem. :-D

@porjk píše:
Co má podle vás třeba dělat člověk, kteý nemá vysoký příjem, váš vkus, nebo věk na to aby měnil nábytek podle poslední mody.

Vobec nič, alebo predsa len, nenakupovať ďalšiu veteš. :-D

Brep
757 příspěvků 6.7.20 20:52

Viskozové šaty v HM. Střih jako mají ty černé, jen se vzorem rostlin.
A teď váhám, jestli je nosit takhle na volno, nebo je stáhnout páskem a získat nějakou lepší siluetu.

Temperance
2696 příspěvků 6.7.20 21:57

@Brep Jsou hezké :-) Noste je na oba způsoby, budete mít dvoje za jedny peníze ;-)

MP Janka
617 příspěvků 10.7.20 13:35

Asi po půl roce jsem si koupila něco na sebe na normální (nesportovní) nošení. Do Orsay jsem šla na doporučení kamarádky, že mají ve slevách letos pěkné kousky. No mě nic nezaujalo, ale na štendru poslední kus byly tyhle šaty.
A boty jsou také dnešní kup. Jsou to anatomické plátěnky, ne úplně čistý barefoot, ale jsou pohodlné. Hned po koupi jsem vyrazila do Veltruského parku a žádný puchýř ani otlak.

Temperance
2696 příspěvků 10.7.20 14:20

@MP Janka Hezké šaty :-) A odkud jsou ty plátěnky? Pohodlné obuvi není nikdy dost ;-)

vlm
5322 příspěvků 10.7.20 14:51

@MP Janka hezké šaty, místo vazačky bych dala hezký pásek, žlutýnwbo jinou barvu co je na plátěnkách, pokud je k nim vezměte.

MP Janka
617 příspěvků 10.7.20 14:53

@Temperance Jsou to Anatomic All IN. Narazila jsem na ně náhodou při hledání nějaké obuvi na konceptu barefoot, jenže jsem hned nechtěla dávat 2 nebo více tisíc za boty, u kterých nevím, jak si budeme rozumět. Tyhle jsou od české firmy a za pár stovek, tak jsem si říkala, že to zkusím.

Temperance
2696 příspěvků 10.7.20 15:10

@MP Janka Díky za info, koukala jsem na jejich stránky, svoji velikost jsem nenašla. Taky bych se bála toho švu přes halux, naštěstí mají i jiný typ - ale jen malé.

MP Janka
617 příspěvků 10.7.20 15:28

@Temperance
Co jsem pochopila, tak oni vyrábí jen v omezeném množství. Vždy vydají barevnou kolekci a když je vyprodáno, tak je vyprodáno. Zadejte model do vyhledávače, najde vám to různé e-shopy, které mají velikosti ještě skladem, já také nenakupovala přímo od výrobce.

EmilyG.
2066 příspěvků 12.7.20 08:45

@MP Janka takhle dohromady to neni pekne, jskoby vam to “ useklo” nohy.
Pasek bych sundala, bez nej to protahne siluetu, takhle vas to, plus ty boty, zbytecne dela mohutnou.

Stránka:  « Předchozí 1 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2116 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek