Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10740) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8495 příspěvků 22.7.20 20:57

@EmilyG. Protože si koupím nějaké jiné boty, ale až na ně náhodou narazím. Peklu se stejně nebudou líbit ani jedny, tak je to fuk. :-)

EmilyG.
2067 příspěvků 22.7.20 22:43

@benyka no ale tak si nestezujte ze boty nemate :-).

benyka
8495 příspěvků 23.7.20 00:51

@EmilyG. Já si nestěžuji, že nejsou boty, ale konstatuji, že mám blbé nohy (úzké s nízkým nártem). :-) A to fakt nezměním ani ve Vídni. I u těch bot na fotce nemám tušení, jak moc bych v nich plavala, protože je znám jenom z nabídek e-shopů. Ale líbí se mi, a hlavně vpředu uzavřené boty, na rozdíl od otevřených sandálů, se dají ve špičce vypodložit (tak jedny z dvaceti). U těch ostatních nepomůže ani docpání a beznadějně mi odstává svršek, protože mají v nártu větší sklon.

Moir
2407 příspěvků 23.7.20 08:44
@Temperance píše:
@giuliettka Moje nevydávají žádný zvuk, sedí pevně na noze. Ani nejdou volně setřást.

když guli říká, že vydávají zvuky, tak zvuky vydávají, i kdyby samotný fyzikální nebo jaký ústav naměřil, že nevydají ani decibel
(žádné z mých crocs bot žádné zvuky při chůzi ani samy o sobě zvuk nevydávají, žádné pleskání, mlaskání, prdění, prostě nic)

Temperance
2699 příspěvků 23.7.20 08:50
Brep
757 příspěvků 23.7.20 19:33

Moje crocs sandaly jemne vrzou. Ale to mi vrzou vsechny boty nosene na boso. Mam uz takove nohy :D

giuliettka
7309 příspěvků 23.7.20 19:51
@Moir píše:
když guli říká, že vydávají zvuky, tak zvuky vydávají, i kdyby samotný fyzikální nebo jaký ústav naměřil, že nevydají ani decibel
(žádné z mých crocs bot žádné zvuky při chůzi ani samy o sobě zvuk nevydávají, žádné pleskání, mlaskání, prdění, prostě nic)

Ked ja vyhlasim, že zem je guľatá, tak vy určite dobehnete s tým, že je placata. Ale tak levitujte si ďalej, ja všetkými topánkami nejaké zvuky vydávam. Ale prisaham, že začnem skúšať to levitovanie.

EmilyG.
2067 příspěvků 23.7.20 20:19

@giuliettka Hlavne vsechny ty plastaky, at uz jsou to Crocs nebo Birkeny patri na plaz.
Jo, taky jsem v plastovych Birkenech chodila mezi lidi, protoze jinak bych nemohla chodit vubec.
Dnes jsem s nimi s ulevou sekla, prvni den co jsem vydrzela chodit v normalnich botach!

tajinka
96 příspěvků 23.7.20 21:37

@Brep
To je jedno, aky zvuk vydavaju. Keby som to pocuvala cely den na cudzich topankach, tak by som chcela skocit z okna.

květušína
517 příspěvků 24.7.20 11:10

Tak mně by vážně zajímalo, kdo určuje, co patří na pláž a co už ne a jestli to všechno není jen taková hra na něco za kterou se skrývá přetvářka a faleš. Na nikoho neútočím, jen se nad tím zamýšlím.
Jaký je rozdíl mezí tím, pokud mám baleríny nebo sandálky Crocs, které jsou z plastu a nebo sandály či baleríny, které se tváří jako kožené a přitom jsou z umělé kůže - tedy z plastu? Jedny patří pouze na pláž protože si na nic nehrají a druhé ne protože nevypadají jako plastové, ale tváří se jako kožené? Nosit kožené boty někomu může vadit z morálního hlediska a ne každý na ně má finance.
Pak tu máme ještě alternativu textil, ale ta má taky svoje úskalí.

Edit: a ještě mi nedá přidat mou oblíbenou informaci ohledně chromu, kdy se trojmocný chrom používá na zpracování kůže, ale když člověk nosí potom boty naboso a nohy se mu potí, tak se chrom mění na šestimocný, který se mu vstřebává do kůže a šestimocný chrom je karcinogenní.

ertz
493 příspěvků 24.7.20 11:31

@květušína Celá móda a kultura je hra na něco. Včera jsem potkala paní (okolo 70), která většinu života chodí v hezkých sportovních soupravách. Působí dojmem, že jde z tréninku a zároveň je to typ upravená, namalovaná, která nikdy nezrychlí a kráčí pomalu a důstojně. Tak ta si asi hraje na sportovce.

giuliettka
7309 příspěvků 24.7.20 12:22
@květušína píše:
Edit: a ještě mi nedá přidat mou oblíbenou informaci ohledně chromu, kdy se trojmocný chrom používá na zpracování kůže, ale když člověk nosí potom boty naboso a nohy se mu potí, tak se chrom mění na šestimocný, který se mu vstřebává do kůže a šestimocný chrom je karcinogenní.

No furt lepšie jak bakelitové crocsy.

bao-baba
1100 příspěvků 24.7.20 12:34

@giuliettka
Bakelit je tvrdá pryskyřice, dělaly se z toho např. ty staré černé telefonní přístroje :-)

giuliettka
7309 příspěvků 24.7.20 12:38

@bao-baba Prašť jak uhoď. :-D
Sú to hnusné boty, ktoré ja osobne z duše neznášam a aj tých v mojom okolí, čo ich nosia naboso. Fujtajbl aj s nimi. Zavrela by som toho čo ich vymyslel na 12 rokov do basy, za trest! :-D

benyka
8495 příspěvků 24.7.20 12:57

Mám dotaz na zkušené: Existují „prodloužené“ samodržky? Zatím jsem nic takového nenašla.

Paris1789
4758 příspěvků 24.7.20 13:23

Koupila jsem si už včera audioknihu Erika Taberyho Vládneme, nerušit. Načetl to Ivan Trojan.
Teď už to druhý den poslouchám při práci a neustále u toho polohlasně kleju.
A to jsem věrná čtenářka Respektu od roku 1989, přečetla jsem skutečně všechna čísla, která vyšla. Všechny ty v knize zmíněné kauzy znám, přesto je to taková nálož hnusu, že chvílemi vlastně nechápu, jak jsme tohle mohli dopustit. Knihu jsem si chtěla přečíst, ale než jsem se ji odhodlala koupit, už ji neměli.
Což nevadí, protože tahle forma je mnohem lepší. Doporčuju, je to vyloženě prorocká kniha a časem její význam ještě vzroste.

Brep
757 příspěvků 24.7.20 20:26

@benyka jak moc prodlouzene?
Mam 180 cm a puncochace mi jsou obecne kratke / sjizdi po par krocich. Ale samodrzici puncochy z dm (stella, nebo jak se ta jejich privatni znacka jmenuje) mi sedi dobre, vytahnu je az uplne nahoru. A drzi.

Ophelie
842 příspěvků 24.7.20 20:56

@benyka mám též 180 a samodržící punčochy z Calzedonie nosím bez problémů. Ty z DM budou zase levnější, předpokládám.

benyka
8495 příspěvků 25.7.20 00:43

@Brep @Ophelie Díky za tip. Koupila jsem si na zkoušku od Deichmanna (20 DEN) velikost M. Lem je bezvadný, ale obvod moc velký a padají mi. Prodavačka mi řekla, že velikosti se liší obvodem i délkou. Jsou tvarované i v chodidle, takže velikost S se mi už kupovat nechce. Příště zkusím ty z DM (15 DEN), hádám, že když jsou tenčí, ochotněji se natáhnou.

Jordaan
9026 příspěvků 25.7.20 01:16

@benyka
Zkusila bych i L nebo XL. Mne jsou ty puncochace teoreticky v teto velikosti siroke, ale prakticky se proste natahnou do delky, misto do sirky a problem s delkou je vyresen :-).

zwedavka
1131 příspěvků 25.7.20 08:54

Padající punčochy vyřeší ještě jedny kalhotky navrch.

Vinca_minor
1826 příspěvků 25.7.20 09:12

@zwedavka Ale tady se řeší samodržící, s těma vám kalhotky nepomůžou.

giuliettka
7309 příspěvků 25.7.20 09:13
@zwedavka píše:
Padající punčochy vyřeší ještě jedny kalhotky navrch.

A čo vyriešia? Pripne si na ne punčochy zicherkou? :-D

giuliettka
7309 příspěvků 25.7.20 09:14
@Vinca_minor píše:
@zwedavka Ale tady se řeší samodržící, s těma vám kalhotky nepomůžou.

Viete si predstaviť, že si oblečiete na punčocháče kalhotky? Ja nie. Pripadala by som si jak trafená.

benyka
8495 příspěvků 25.7.20 09:17

@zwedavka Punčocáče. To znám ještě ze základní školy: kalhotky + punčocháče + modré tělocvičné trenýrky. :-) Na samodržící punčochy ale kalhotky nedosáhnou.
@Jordaan Problém s délkou punčoch by byl určitě vyřešen, ale s obvodem silikonového lemu na stehnech ne, když je mi velký i M.

Stránka:  « Předchozí 1 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2112 2113 2114 2115 2116 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek