Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10740) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
4758 příspěvků 1.8.20 14:12

@Ophelie nehty si lakuju sama, procvičuju si tím hlavně jemnou motoriku a dost jsem se zlepšila. Dřív jsem chodila do nehtárny, ale sama to umím líp. Vydrží mi to týden, ale dávám 4 vrstvy, bázi, 2 vrstvy laku a pak top coat. Ono by mi to vydrželo i déle, ale jak mi to odrůstá, nevypadá to po týdnu už dobře. Laky si kupuju od Chanelu a od Diora. Dior je myslím lepší, víc mi vyhovuje štětec - je plochý a široký a s obloukem, zase Chanel má pro mé potřeby zajímavější odstíny. Červené laky ale nekupuju, takže kdo má rád červené, tomu bych spíše doporučila Dior. Ceny jsou myslím srovnatelné.
Ale nevylučuji, že mají jiné značky lepší a levnější laky. Třeba mi v Douglasu doporučila prodavačka jejich lak ve velmi zajímavém odstínu, ale ten štěteček byl takový kopáč, že se to s ním nedalo nalakovat. Navíc lak poměrně rychle vytuhnul, tyhle mi vydrží cca 2 roky.

Ophelie
842 příspěvků 1.8.20 14:36

@Paris1789 díky za odpověď - kdysi jsem viděla moc zajímavý červený odstín od Diora, ale neměla jsem odvahu ke koupi. Nehty si lakuju sama a štěteček už mě nejednou zklamal. Jsem ráda, že jste mi potvrdila kvality Ch i D:o)

Onehdá jsem si v touze po korálovém odstínu v drogerii po dlouhém srovnávání několika značek vybrala lahvičku, která se bohužel za denního světla vybarvila úplně jinak. Nevím, co jsem čekala, když to o odlišnostech barev v různém osvětlení vím.

Paris1789
4758 příspěvků 1.8.20 17:35

@Ophelie to je právě dobré u těchhle značek, že si můžete vyzkoušet odstín z testeru. Akorát je trochu smutné, když pak zrovna ten konkrétní lak nemají. Z mých zkušeností se málokdy stane, ze nabídka testerů odpovídá tomu, co pak mají v šupleti :-(
No a zrovna tenhle modrý lak jsem brala bez zkoušení, protože se mi hodně líbil ten název odstínu, Rhythm.

Stránka:  « Předchozí 1 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2112 2113 2114 2115 2116
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek