Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10807) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Judy24
1186 příspěvků 1.9.20 16:57

@Yaay Dobrá poznámka. Byla jsem trochu zklamaná, že neměli aspoň tu tmavěmodrou variantu. Něco si na něj pořídím. :)

benyka
8781 příspěvků 2.9.20 16:09

Koupila jsem si v lékárně roušky do tramvaje, protože šitou jsem si zapomněla doma. Smrdí jako bolavá noha. Navalovalo se mi, když jsem přes to musela dýchat, a přitom jsem si připadala jako idiot, protože nepřizpůsobiví spoluobčané si nedělali násilí a i ta jedna, která roušku vůbec u sebe měla, ji držela v ruce a vesele si povídala s přítelem.

Femur
530 příspěvků 2.9.20 16:49

Polobotky neb ty staré došly svého estetického konce po asi 5 letech. Byly stejné značky, jen jiná barva, super pochození.

Demode
2046 příspěvků 2.9.20 17:22

Ne dneska, ale před pár dny ve slevě jako příprava na novou sezónu ;-)
Má kapsy.

Demode
2046 příspěvků 3.9.20 00:36

Nikdo nic, tak přidám 2 trička

jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 10:13

Ach ty ranní procházky cestou do práce přes Příkopy. Něco, co by mě nenapadlo, že si kdy na sebe vezmu - tričko s rameníma vycpávkama. ještě loni by to pro mne byla naprostá ohavnost, ale teď mě instagram tak zmanipuloval, že jsem si vzala několik variant do kabinky a jedno černý tílko si teď nesu do práce. Sakra holky, ale ono to vypadalo překvapivě fakt dobře. Úplně to vidím k jednoduchým jeansům a přes to zlatý bold šperk.

Josefka
598 příspěvků 3.9.20 10:52

@Nkem @Paris1789 zamotaly jste mi s těmi parfémy hlavu. Hledám už roky něco echt citrusového, aby ten hořkokyselý tón hned nevyprchal. Nějaký typ?

jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 11:00

Není to na mě, ale citrusové vůně miluji. Zkoušela jste očichávat vůně v DOuglasu - Jo Malone? Mají různé kombinace a jak přijdu domů, tak Vám napíšu, jakou to mám já, ale je super citrusová a svěží. Nedám na ni dopustit.

Gorilka
1337 příspěvků 3.9.20 11:47
@Josefka píše:
@Nkem @Paris1789 zamotaly jste mi s těmi parfémy hlavu. Hledám už roky něco echt citrusového, aby ten hořkokyselý tón hned nevyprchal. Nějaký typ?

EdP nebo CPO?

porjk
3165 příspěvků 3.9.20 12:57

@Josefka Ty citrusové tóny vyprchají snad nejrychleji ze všech složek. Hořkost tak těkavá není, ale kyselost musí být podpořena ještě něčím jiným, Jestli ve složení citrusy převládají, tak má vůně jepičí výdrž :(

Josefka
598 příspěvků 3.9.20 15:15
@porjk píše:
@Josefka Ty citrusové tóny vyprchají snad nejrychleji ze všech složek. Hořkost tak těkavá není, ale kyselost musí být podpořena ještě něčím jiným, Jestli ve složení citrusy převládají, tak má vůně jepičí výdrž :(

Bohužel je to právě tak. Ale lepší, než mít v kanceláři misku bio citrónů a chodit se s nimi mazlit ;-)

Díky.

porjk
3165 příspěvků 3.9.20 15:50

@Josefka No, to rozhodně :). Já je taky nezatracuju, o důvod víc, si užit takový parfém a opakovaně aplikovat.

Nkem
224 příspěvků 3.9.20 23:10

@Josefka Zkoušela jsem včera tu Cristalle Verte od Chanel, je moc pěkná, ale asi fakt vyprchává dost rychle, protože než jsem dojela domů tak už jsem ji nevnímala… Asi stejně zůstanu u těch svých kořeněnějších, výraznějších vůní. Teď se mi zalíbila Olympea Legend od P. Rabane, i původní Olympea byla dobrá. Ale citrusové nejsou.

Helene
10 příspěvků 4.9.20 07:57

Citrusově voní Acqua colonia pink pepper & grapefruit, Acqua colonia lemon & ginger perfume anebo Acqua colonia mandarine & cardamom. Mám doma tu první, voní svěže i po delší době, ale třeba vyzkoušet.

Paris1789
5033 příspěvků 4.9.20 08:13

Mně se zdá, že dlouho drží i ten Chanel, ale já mám opravdu hodně jemný čich. A to je zřejmě taky důvod, proč silné vůně špatně snáším.

mimi
257 příspěvků 4.9.20 14:45

@Josefka
citrusove vone ako uz bolo spomenute rychle vyprchaju, ale tu su moje tipy:
uz spominane Jo Malone - Lime basil and mandarine (pride mi trochu starosvetska), alebo Basil and neroli.
Chanel Cristalle eau verte, krasna citronovka, ale rychle vyprcha.
Chanel Chance eau fraiche, je svieza, ale po case prevladnu kvety.
4711 Acqua colonia mandarine & cardamom (mala som oblubenu toto leto, jemne nahorkla) a pocula som chvalu aj na Acqua colonia Blood orange and basil. (neskusala som).
Loccitane Verbena, to je citronovka ako vysita, ale vydrz slabucka.
Acqua di Parma Arancia di Capri (ta je pomarancova), alebo Bergamotto di Calabria a v podobnom duchu Guerlain Aqua allegoria Mandarine basilic alebo Bergamote Calabria. Ale vsetko treba vyskusat, nie kazdy zavoni, a na mne sa niektore lamu do drogerkoveho „ocasku“.

Pocit chladu
182 příspěvků 4.9.20 18:35
@Josefka píše:
@Nkem @Paris1789 zamotaly jste mi s těmi parfémy hlavu. Hledám už roky něco echt citrusového, aby ten hořkokyselý tón hned nevyprchal. Nějaký typ?

https://www.fragrantica.com/…u-46785.html?…

benyka
8781 příspěvků 4.9.20 18:39

Koupila jsem si po letech parfémovou vodu, ale voní na můj vkus sice hezky, ale hodně intenzivně. Máte nějaký tip jak s tím zacházet, aby to bylo decentní? (Myslím, že i špricnutí pod kolena - má to rozprašovač - by bylo moc.)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.20 19:13

Mám úplně hloupý dotaz, nedávno jsem se setkala s názorem, že kvalita parfémů se pozná tak že vůně vydrží dlouho. což bych bral, Ale zároveň-kvalita rovná se že vůně zůstane když člověk odejde…je to tak? Mám ráda když člověk voní, ale nesni se pohybovat v oblaku vůně…to mi vadí zvlášť u mužů. proste všeho s mírou..

bao-baba
1259 příspěvků 4.9.20 19:32

@benyka
Mám vůni Gelsomini di Capri z parfumérie Carthusia, je tak silná, že by se s tím nedalo moc žít, ale velmi se mi líbí. Používám ji tak, že doma stříknu do vzduchu a tím obláčkem projdu. Tak si vůni užiju a lidé kolem mě pak nepadnou do bezvědomí :-)

mimi
257 příspěvků 4.9.20 20:57

@vlm
nemyslim, ze kvalita=vydrz. Niektore drzaky su fakt otras. Mala som kolegu v kancli, ktory sa riadne vonavkoval, sice mal v podstate vone prijemne, ale tie kvanta, ktore na seba lial! Ten oblak vone po nom na chodbe a kam isiel, zostaval. Ja, ac milovnik jemnych a sviezich voni, som to nedavala, bolo to privela a jeho aroma vzdy vsetko prerazila. Kupila som si parfem, lebo som mala potrebu ho prehlusit, lebo svoju vonu som necitila (ale na to som prisla az neskor, nechapala som, preco zrazu menim svoj vonavkovy vkus). Parfem som pouzila asi tri krat, kolega odisiel a mne moj parfem je uz prisilny, nemozem ho ani citit, a vratila som sa k mojim sviezenkam. Takze oblak nemusi zostavat, ale vona moze byt kvalitna. Inak myslim, ze je to o osobnych preferenciach. :-)

benyka
8781 příspěvků 5.9.20 01:53

@bao-baba Dík. To taky dělám, ale s tímhle jsem to ještě nezkoušela. Začnu zvolna asi tím, že stříknu na kraj umyvadla a jenom poťapkám pod kolenem smočeným prstem. Myslím, že blíž jak metr od nosu by to nešlo. :-)

MP Janka
675 příspěvků 5.9.20 09:17

Já na sobě parfém po pár použití vůbec necítí, tedy pokud si nečichnu přímo k zápěstí. Takže vůbec nemám tušení, jak moc je vůně intenzivní. Zatím si nikdo nestěžoval, párkrát i někdo chválil a zjišťoval, co je to za vůni, tak snad dobré.
Výběr parfému nesnáším, často mi spíš smrdí než voní, takže jsem ráda, když narazím na nějaký příjemný a ten neměním. Teď používám asi 3 roky Dior Addict EdP a děsím se představy, že bych měla vybírat nějaký jiný.

benyka
8781 příspěvků 5.9.20 09:40

Tak jsem právě očichala předloktí, na které jsem si včera ráno šplíchla co nejméně to šlo a rozetřela, za pět minut umyla a vydrhla mýdlem, večer a ráno osprchovala a pořád to voní. Pěkně. Ale budu s tím asi muset zacházet jako s chemickou zbraní hromadného ničení. :-)

giuliettka
7656 příspěvků 5.9.20 09:48
@benyka píše:
Tak jsem právě očichala předloktí, na které jsem si včera ráno šplíchla co nejméně to šlo a rozetřela, za pět minut umyla a vydrhla mýdlem, večer a ráno osprchovala a pořád to voní.

Buď by to chcelo prehodnotiť kvalitu a sposob sprchovania, alebo pri tej sprche používať aj vodu. To je jak z videnia, keď tá ženská vraví, že Kristus sa jej zjavil a v metre na Florenci ho videla, tak ho videla a basta. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2114 2115 2116 2117 2118 2119 2120 2121 2122 2123 2124 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek