Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10802) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
s_sirena
102 příspěvků 25.11.20 14:58

@Temperance kupuju mini ozdobičky každý rok u stánku s ozdobama v tescu, což letos asi nepůjde, ale jsou to asi tyto, jen o půlku levnější.. https://ozdoby-stromky.cz/mini-figurky ale určitě najdete i jinde, sehnala jsem mini domečky, zvířátka… a tak podobně.

Vinca_minor
2278 příspěvků 25.11.20 17:35

Neodolala jsem retro plechovce kakaa z našich pardubských Kávovin :D

if5
425 příspěvků 25.11.20 18:16

@Vinca_minor To je nový retrovýrobek, nebo starožitnost?

Temperance
2990 příspěvků 25.11.20 19:18

@s_sirena Jé, děkuju :-)

bao-baba
1428 příspěvků 25.11.20 19:26

@Oveeec
To jsem ráda, že v tom nejsem sama: malé věci přepočítávám na másla, střední na páry bot a ty velké na dovolenou u moře :-)

Vinca_minor
2278 příspěvků 25.11.20 19:38

@if5 Je to nová plechovka, plná neodtučněného kakaa, 200 g za 80 korun, v Bille. Kávoviny používají retro design běžně, ale ta plechovka je asi limitovaná edice, nemají ji ani na stránkách. Chtěla jsem sem dát profi foto, ale nenašla jsem.

radmila.k
154 příspěvků 25.11.20 19:44

@ertz Kde jste nakoupila, prosím?
Edit:jsem pozadu, už jsem to zjistila, pardon.

radmila.k
154 příspěvků 25.11.20 20:07

@ertz
Tak znova já- kupovala jste prosím baret v eshopu nebo v kamenném obchodu? Já ho v eshop nenašla.

if5
425 příspěvků 25.11.20 20:25

@Vinca_minor Sakra, kde máme nejbližší Billu? :-D

Oveeec
2776 příspěvků 25.11.20 20:41

@bao-baba Já teda běžně na košíky nepřepočítávám, to jenom že jsem je teď chtěla a bylo mi líto peněz a přitom jsem tu samou částku prožrala :D Jinak taky docela pomáhá představit si, jak dlouho člověk na danou částku pracuje.

ertz
772 příspěvků 25.11.20 21:28

@radmila.k Kupovala jsem přes e-shop. Ale mají nějaký zádrhel ve vyhledávání, když jsem zadala nějaké filtry k vyhledání, tak se někdy objevil a někdy ne. Dejte si do jejich vyhledávače baret Frodoreno nebo Frodoriko - liší se barvami a velikostí. A dodání velmi rychlé - o víkendu jsem objednala a ve středu / čtvrtek doručeno.

radmila.k
154 příspěvků 25.11.20 21:51

@ertz
Nalezeno, objednáno. Díky moc.

Gorilka
1366 příspěvků 26.11.20 07:44

@Vinca_minor A jéje už vidím co bude za třicet let…

Zákazník: „Mám tu starožitnou plechovku od kakaa, je asi tak sto let stará. Potřebuju peníze na večeři, chcete ji?“
Zastavárník: „Je fakt jako moc pěkná.“ Vezmi ji do rukou a lépe si ji prohlédne a povídá. „Víte, že ji vyrobili asi tak před třiceti lety?“

Oveeec
2776 příspěvků 26.11.20 08:40

@Gorilka Kdysi jsem na jednom blešáku v jedné švédské vesnici ulovila kulatou plechovku na sušenky s národními motivy, pravda, dost zachovalou. Byla jsem na ni hrozně pyšná, než jsem na ní objevila čárový kód. Ale co, i tak je pěkná :)

Vinca_minor
2278 příspěvků 26.11.20 08:58

@Gorilka @Oveeec Na té mojí je napsáno země výroby: ČR a země původu kakaa: EU :D Takže tu by za starožitnost hnedtak někdo vydávat nemohl.

Gorilka
1366 příspěvků 26.11.20 09:04

@Vinca_minor To je běžná slepota :-)

Oveeec
2776 příspěvků 26.11.20 09:35

@Vinca_minor Ale počkejte za nějakých sto let! Možná to bude, jako kdyby tam bylo napsáno „Země původu - Svatá říše římská“ :D
Tátovi se zase stalo, že si náhodou taky ve Švédsku koupil šátek taky s nějakým folklorním motivem a radoval se, že má něco typického, a pak zjistil, že je tam cedulka Made in Czech Republic. Jó, to byly časy, když se ještě vyrábělo u nás! :)

Vinca_minor
2278 příspěvků 26.11.20 09:47

@Oveeec Myslím, že doby za sto let se nedočkám :D

benyka
9067 příspěvků 26.11.20 20:24

Já jsem si včera a dneska objednala tolik věcí přes e-shopy (už nebylo zbytí, jinak řečeno neměla jsem na výběr), že mi z toho jde hlava kolem. Zapomínám, od koho co, dopravci nestíhají, zpoždění se kumuluje. Ale je to pořád paráda, představme si, jak by to řešily vlády (a lidé) v dobách, kdy nebyly ani e-shopy, ani mobily, ani e-maily. Navíc se mi dneka podařilo, při výletu „do města“ (asi po půldruhém měsíci) podle seznamu nakoupit přibližně deset drobných, ale potřebných věcí, než se rozjede celý ten vánoční nesmysl…Zatím si tady nikdo nevzpomněl na moji vánoční alergii, takže teď si dovolím připomenout, že můj názor je, že zrušit hromadné Vánoce by byla poměrně užitečná věc, a v této době zvlášť. :-)

if5
425 příspěvků 27.11.20 21:13

@benyka Jsem se to pokusila navrhnout doma a dospělé děti mě málem utloukly stojanem na stromeček. :-)

benyka
9067 příspěvků 27.11.20 21:18
benyka
9067 příspěvků 28.11.20 11:25

Včera jsem si byla v jednom OC vyzvednout z e-shopu krémy, které nešly nikde v kamenné prodejně sehnat, a překvapilo mě, kolik divných obchodů tam bylo otevřených. Třeba parfumérie, nehtárna, kabelky, i nějaké jídlo, kafe. Ve frontě na balíček jsem stála asi čtvrt hodiny (cca pětadvacet lidí), na dvoumetrové rozestupy tam moc místa nebylo.

bao-baba
1428 příspěvků 28.11.20 11:43

@benyka
V úterý jsem byla pro dopis na poště. Je to velká pošta. Na dveřích byla alibistická cedule, že uvnitř může být maximálně 45 lidí. Nevím, kdo by to mohl počítat. V tomhle hnusném počasí byl uvnitř normální nával. Naštěstí je tam jedna z tabulí s čísly naproti proskleným vchodovým dveřím, takže jsem si vzala čísílko a vypadla ven a šla dovnitř, až jsem byla na řadě.

bao-baba
1428 příspěvků 28.11.20 11:49

Trochu mne mrzí, že nemůžu kupovat knížky. Než se rozhodnu, musím si přečíst pár úryvků, u naučných se podívat, jestli forma nepřevažuje nad obsahem. Teď je trend vydávat obrazově vybavené krásné knihy (což je prima), ale informace nic moc.

AjazRyb
186 příspěvků 28.11.20 17:42

Ač se bude zdát můj příspěvek ve zdejší diskuzi místně nepříslušný, vězte, že je tu správně.
Naše kočka se dnes ráno začala divně projevovat. Jako by chtěla zvracet nebo na záchod, přitom zůstávala v posteli, a na záchod nešla. V břiše se jí to kroutilo, chvílemi ležela jen tak na boku s vytřeštěnýma očima. Pohled k pláči. Čapla jsem jí a strčila do přepravky a jedeme „velký špatný veterina.“ Kočka v přepravce totálně ztuhla, což dělá vždycky, když tuší, že se jede za doktorem. Na veterině ji vzali krev (všechno v pořádku, i když je to už seniorka) prohmatali ji opravdu přepečlivě, protahovali nohy, tisíc otázek, kakala včera - jo, jedla - jo, nespadla, nesnědla něco. Byla v pohodě až do dnešního rána… Problém se nenašel, doktor nebyl rád, že nemáme příčinu. No nic, když se to bude opakovat, udělají rentgen atd.
Zaplatila jsem a odjeli jsme.
Doma otevřu přepravku, milostivá vykráčí jak princezna ze Sáby a za ní vypadne (omlouvám se) hovno jak cep. Problem solved.
Takže já si dnes koupila za 1.300 velký H.
(Jak jí vet prošahal a dělal s ní ty cviky, pomohl jí, ani o tom nevěděl. :-) )

Stránka:  « Předchozí 1 2122 2123 2124 2125 2126 2127 2128 2129 2130 2131 2132 2134 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek