Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10821) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1540 příspěvků 3.12.20 20:33

@Paris1789
To bude tím, že to kupujou, když je skvělá, hezká a za nestydatě nízkou cenu :-)

Paris1789
5338 příspěvků 9.12.20 13:25

Kalhoty sice stále nikde, ale spravila jsem si chuť kabátem. Je dlouhý až do půli lýtek, což se do zimy hodí. Moc ho nosit doufám nebudu

pavka_l
1253 příspěvků 9.12.20 13:27

@Paris1789 tak vyfoťte, prosím

Jordaan
9322 příspěvků 9.12.20 22:03

Nemily pocit, ze by me mesto mohl postihnout tvrdy lockdown, me donutil vyjet do mesta a nakoupit vsechny darky pro dite najednou. A mam skvely darek, uplne se tesim, az to budeme davat dohromady :-). Plus par mensich veci. Obchody byly mmch. skoro uplne prazdne, pusobilo to skoro az strasidelne.

Temperance
3029 příspěvků 10.12.20 00:09

@Jordaan Musela jsem se zasmát svému globálnímu čtení. První, co jsem ve Vašem příspěvku zahlédla, bylo slovo „GRAVI“ a okamžitě mě napadlo „gravitest“. A pak čtu „… všechny dárky pro dítě najednou. A mám skvělý dárek, úplně se těším…“ :-P

benyka
9115 příspěvků 10.12.20 01:16

@Jordaan Ta stavebnice vypadá dobře. Taky jsem byla cosi kupovat. O půl čtvrté na vánočních trzích mrtvo, v hodinářství na výměnu baterie nikdo, i když je tam vždycky fronta, v kavárnách, restauracích, jídelnách apod. všude maximálně dva lidé (u jednoho stolku), obchody s oblečením a botami prázdné, jen v hračkách bylo pár lidí. Tak jsem si říkala, že až nám zase budou valit klíny do hlavy, jak neposloucháme a svévolně se shlukujeme, tak si budu myslet svoje.

MP Janka
763 příspěvků 10.12.20 08:47

@benyka Mám stejnou zkušenost. V neděli večer po práci jsem šla do sportu v obchodním centru, pusto prázdno (měli počítadlo, z 21 možných osob 5 včetně zaměstnanců). A to byla bronzová neděle, kdy obchody jindy praskají ve švech. Další OC sobota podvečer, zase nikde nikdo. Drogerie v pracovní den večer, spousta volných košíků. Včera jsem prolezla 3 sporty, nikdo. MHD kromě pár lidí s nákupy plní divná nevábně vonící individua a školáci. Roušku mají většinou všichni nasazenou nejlépe, jak to s daným modelem jde. Nosály potkávám tak v 1-2 kusy na vagón.
Dokonce i u kultovního stánku se svařákem, v těch dnech, kdy to bylo dovolené, byly mnohem menší fronty než loni. Dříve ve frontě tak 15-20 lidí, letos ve stejnou dobu 5, v sobotu dokonce bez fronty úplně. Roušky, rozestupy a lidé si kelímky vzorně odnášeli pryč z trhů.
Zato, když jsem byla teď na pracovní zdravotní prohlídce, tak sestra bez roušky úplně a doktor měl respirátor ve velmi větracím provedení.

Jordaan
9322 příspěvků 10.12.20 09:50

@benyka

Je to takova variabilne stavitelna draha, po ktere se pousti kulicky. Stavenim podobnych jsem s ditetem stravila uz spousty casu, ze vseho, co dum da. Ta nejvetsi, co jsme postavili, byla pres pul obyvaku, zacinala kulickou jezdici a padajici vsude mozne a na konci padajici do vahy, ktera tim prevazenim se zpusobila domino efekt z padajicich knih, ktere postrcily kuchynske prkenko, ktere postrcilo zvonecek, ktery spadnul na lzici, ktera spustila lokomotivu elektrickeho vlacku, ktery odjel do detskeho pokoje :-). Na to jsem byla opravdu hrda :-). Tahle stavebnice je podobneho razeni.

kalmar
193 příspěvků 10.12.20 09:57

Díky za upozornění na zaru - hned jsem koupila bundu, dlouho takovou sháním, snad mi bude dobře
https://www.zara.com/…0518051.html?…

benyka
9115 příspěvků 10.12.20 09:59

@Jordaan Mě na první pohled nadchla, protože vnoučata u nás v létě na pískovišti nedělají nic jiného než staví kopec s několika dráhami, tunely a mosty pro skleněné kuličky. A tohle je dobrá verze na zimu. Bohužel jsme s tím přišli pozdě, mladí už mají objednáno něco podobného. Ta dráha, co popisujete, musela být úžasná. :-)

Paris1789
5338 příspěvků 10.12.20 10:49
@kalmar píše:
Díky za upozornění na zaru - hned jsem koupila bundu, dlouho takovou sháním, snad mi bude dobře
https://www.zara.com/…0518051.html?…

Ta moje je tahle, 699,–, nekup to

if5
443 příspěvků 10.12.20 12:51
@MP Janka píše:
sestra bez roušky úplně a doktor měl respirátor ve velmi větracím provedení.

Třeba už mají oba po covidu a jsou 90 dnů neškodní.
omluva za off-topic

Vinca_minor
2334 příspěvků 10.12.20 13:54

@Paris1789 V té by mi táhlo na cemr. Můj požadavek na zimní bundu je, aby netáhlo spodem.

Paris1789
5338 příspěvků 10.12.20 14:04

@Vinca_minor je do pasu, ale mně to tak vyhovuje. Ignáciovými slovy umožňuje volnou lokomoci, nosím k ní široké manšestráky a vypadá to líp, než s bundou pod zadek.
Ale svetřík mi čouhá, to je fakt

Acrobaleno
1018 příspěvků 10.12.20 14:15

Trošku mimo, ale dnes som si spravila obrovskú radosť.

Ophelie
1090 příspěvků 11.12.20 07:06

@Acrobaleno nééé, minimálně tou bundou se to sem hodí!

Birdonawire
634 příspěvků 11.12.20 08:18

Vcera jsem sehnala parfem, co se uz nevyrabi, v jedne prazske prodejne.

krajta
101 příspěvků 11.12.20 14:30
@MP Janka píše:
@benyka Mám stejnou zkušenost. V neděli večer po práci jsem šla do sportu v obchodním centru, pusto prázdno (měli počítadlo, z 21 možných osob 5 včetně zaměstnanců). A to byla bronzová neděle, kdy obchody jindy praskají ve švech. Další OC sobota podvečer, zase nikde nikdo. Drogerie v pracovní den večer, spousta volných košíků. Včera jsem prolezla 3 sporty, nikdo. MHD kromě pár lidí s nákupy plní divná nevábně vonící individua a školáci. Roušku mají většinou všichni nasazenou nejlépe, jak to s daným modelem jde. Nosály potkávám tak v 1-2 kusy na vagón.
Dokonce i u kultovního stánku se svařákem, v těch dnech, kdy to bylo dovolené, byly mnohem menší fronty než loni. Dříve ve frontě tak 15-20 lidí, letos ve stejnou dobu 5, v sobotu dokonce bez fronty úplně. Roušky, rozestupy a lidé si kelímky vzorně odnášeli pryč z trhů.
Zato, když jsem byla teď na pracovní zdravotní prohlídce, tak sestra bez roušky úplně a doktor měl respirátor ve velmi větracím provedení.

Protože lidé mají vymyté mozky Babišem a zprávami, že když půjdou nakupovat, určitě se nakazi coronou a umřou. Chytráci ve vládě už neví jak potopit ekonomiku v Česku.

zwedavka
1264 příspěvků 11.12.20 16:01

Tak já potkala po obchodech lidí spousty. Spíš se mi zdálo, že všichni spěchají nakoupit, než se zase zavře.
Soudím, že každému dojde, že v davu lidí skutečně něco chytit může a nemusí mu to nikdo říkat.
A obvyklá klausule, nakoupila jsem nezbytně nutné a už nikam nepůjdu.:-)

Paris1789
5338 příspěvků 11.12.20 16:21

@zwedavka já je docela i chápu, poté, co se mi (ne)zadařilo s ecommercí. Dnes další již placená objednávka stornována.

sirena007
1198 příspěvků 11.12.20 18:37
@Birdonawire píše:
Vcera jsem sehnala parfem, co se uz nevyrabi

Tím jste mi připomněla, že jsem koupila tenhle půllitr

BeKaa
633 příspěvků 12.12.20 17:13

Já jsem si koupila ve středu odpoledne sušičku a čekala jsem, že mi přijde až tak v lednu a velké překvapení… včera ji přivezli. Navíc ji přivezli dva milí kluci a vynesli ji až do koupelny.

Temperance
3029 příspěvků 12.12.20 23:33

@BeKaa To je moc hezké :-) Smutné na tom je, že by takové chování mělo být samozřejmé. Na druhou stranu - kdyby bylo samozřejmé, ubylo by nám důvodů k radosti ;-)

dagino
864 příspěvků 13.12.20 19:22

@Temperance Ak chcete, aby vám výrobok doniesli domov „dva milí kluci“, nemôžte hľadať najnižšiu cenu. Aj tí kluci musia jesť aby boli milí.

ertz
836 příspěvků 13.12.20 19:47

@dagino Jen jestli ta vyšší cena zajišťuje (kromě kvality výrobku) taky slušnou mzdu zaměstnanců. A jestli slušná mzda zaměstnanců má vliv na jejich chování.

Stránka:  « Předchozí 1 2124 2125 2126 2127 2128 2129 2130 2131 2132 2133 2134 2138 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek