Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10798) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
VeronikK
1285 příspěvků 9.1.21 11:17
@Paris1789 píše: Šlo mi ale spíše o to, že tam teď mají opravdu velký výběr pěkných věcí a skoro na všechno jsou slevy. Vím, že pár uživatelek sem chodí, co mají tuhle značku v oblibě a v Praze jsou jen tři obchody tuším, jinak jen na webu.
Samozřejmě nikoho nenutím, aby tam chodil, já třeba zase nechodím např. do CA, každý máme to své, že.edit: ještě jsou vlastně dva outlety, ve Štěrboholích a u letiště

Mě se třeba věci z Benettonu líbí, mám ráda barevné věci i výrazné nebo divné věci (ne všechno mi sluší samozřejmě). Pamatuju si, to muselo být ještě před revolucí, někdo přinesl do školy katalog oblečení B odněkud „ze západu“. V porovnání nejen s šedí, ale i s tím barevným, co jsme měli… No ale na mě stále příliš drahé :-(
Ale byla jsemm zoufalá při shánění červených kalhot pro synka, a ani v tom B chlapecké oblečení příliš barevné neměli. Myslím, že to je spíš problém nákupčích těch poboček? Mám pocit, že se v Česku drží nějak při zemi.

Příspěvek upraven 10.01.21 v 10:14

VeronikK
1285 příspěvků 9.1.21 11:35
@Paris1789 píše:
@DruI jsem už docela stará, brýle nosím asi tak 45 let, v době mého mládí skutečně dnešní vychytávky k dostání nebyly, přesto jsem brýle měla a nosila je.
Už jsem to psala výše, jakou mám oční vadu. Brýle byly těžké, ano, ale jelikož nic jiného nebylo, prostě jsem je nosila. Nějaký základní model je myslím v možnostech každého i dnes.
Brýle nejsou kosmetická záležitost, tou jsou všechna ta vylepšení, po nichž ta cena skáče nahoru jak kamzík. Vlastní zkušenost.

Přijďte někdy na návštěvu do naší školy, pokud se pohybujete na Smíchově, tak to je nadosah. Ukážu vám případy, kdy v možnostech rodin není skoro nic. Je to samozřejmě v různé míře jejich neschopností, ale s přístupem: vaši rodiče jsou hloupí a neschopní, takže vy máte smůlu, když nemáte na zdravotní, školní pomůcky… bychom asi daleko nedošli :-)
Já vím, že to je širší otázka, ale i já někdy zapomínám, že dnes můžu jít a koupit sobě nebo dětem oblečení, boty dle potřeby, ale před pár lety to prostě většinou byl problém…

kobylkalucni
406 příspěvků 12.1.21 10:11

No a já zase od svého očního lékaře slyšela, že to, že se oči můžou zkazit třeba čtením ve tmě je mýtus. Že se tak daji oči unavit, ale na dioptrie to mít vliv nebude, že holt je za tím genetika.

Paris1789
5231 příspěvků 12.1.21 10:42

@VeronikK
dětem na brýle pojišťovna dál přispívá

dagino
860 příspěvků 12.1.21 17:52

@kobylkalucni Váš lekár mal pravdu. S intenzitou osvetlenia je v priamej úmere rýchlosť čítania, ale na zdravie oka nemá množstvo svetla vplyv.

VeronikK
1285 příspěvků 13.1.21 06:34

@Paris1789 ano, máte pravdu. Zaznělo tu všechno možné, tak jsem si to musela ověřit :-)

Paris1789
5231 příspěvků 13.1.21 11:38

GAP má v Česku eshop

Paris1789
5231 příspěvků 13.1.21 14:02

Jak jsem si v listopadu koupila ten spacák, docela jsem váhala, jestli to má v době oteplování ještě smysl, tak dnes jsem naznala, že má. A nosím to s ledvinkou

LorelaiH.
3372 příspěvků 18.1.21 10:37

Po téměř 7 letech odešly mé stávající kozačky do věčných lovišť a v pátek přišly nové.
(ještě jsem mezitím objednávala jedny, ale ty putovaly zpátky, protože jsem je nezapla přes lýtko - a to si myslím, že mám celkem štíhlá lýtka, ale co už)

porjk
3192 příspěvků 18.1.21 10:50

@LorelaiH. Pěkné! Můžu vědět, co je to za značku?

LorelaiH.
3372 příspěvků 18.1.21 14:25

@porjk Steven New York kupované přes About you
https://www.aboutyou.cz/…lico-5106126

Ghost B.C.
4000 příspěvků dnes v 07:56

Trošku předčasně, ale jelikož mi košilové šaty strašně sluší (jak jinak), tak jsem neodolala. Je to Zoot.

Stránka:  « Předchozí 1 2124 2125 2126 2127 2128 2129 2130 2131 2132 2133 2134
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek