Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10767) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Shameeka
30 příspěvků 8.4.21 19:08

@Ophelie asi jsou mysleny na asfalt pac jsou tak akorat mekcene ale ja bezecke boty taham uplne vsude, teren, asfalt, do kopcu, na kolobku, na kolo. a maj je ve sleve :) na narocnejsi teren mam pak trailove boty.

novoměštačka
197 příspěvků 11.4.21 21:38
@Paris1789 píše:
Kdo máte rády áčkové sukně, tak je má La Femme Mimi
novoměštačka
197 příspěvků 11.4.21 21:39

Ach, ta zelená!

Ghost B.C.
4043 příspěvků 16.4.21 09:12

Zatím jen objednáno. Přemýšlím, jestli jsem se nenechala moc unést. Značka HR Londodn.

Uživatel je onlinekalivrata
510 příspěvků 16.4.21 11:02

@Ghost B.C. Nenechala, vypadají krásně. Mně by se k tomu líbil ještě bílý límeček.

Paris1789
5411 příspěvků 17.4.21 11:10

Marks and Spencer opět otevřel prodejny a už jde v nich zase převzít zboží z eshopu. Ono to šlo i předtím, ale jen na Václaváku a tam nerada chodím. Tak jsem si tam nechala poslat spoďáry, mám ráda šortkové kalhotky a ty jejich jsou asi nejlepší v poměru cena/výkon. Doručení trvá teda asi 2 týdny, což mi neva. A už mají zase v eshopu lněné oblečení, tak kdo to máte rádi, teď je dobrý čas, mají všechny velikosti i barvy a na hodně z toho zboží se vztahuje akce Dny Marianne.
Tak jsem si koupila šaty, o které jsem stála už loni, ale než jsem se rozhoupala, vyprodali mi mou velikost. A halenku, kterou už mám, je do horka výborná.

Rurutu
28 příspěvků 17.4.21 13:46

Dnes som si kúpila mikinu.

Ghost B.C.
4043 příspěvků 17.4.21 13:54

@kalivrata Děkuju :-) Přiznám se k malé lsti. Když jsem sem ty šaty dávala, byly jenom v košíku. Nebyla jsem si jimi úplně jistá a použila jsem to tu spíš jako koupit/nekoupit. Říkala jsem si, že když mi na ně nepřistane nějaký velký hejt, že treba vypadají jako rozmazané tempery, tak je objednám. V tu dobu byly za 1100 Kč. Pak na ně odpoledne jdu a už najednou byly za 1350. A pak koukám, že začala probíhat akce, kdy každou hodinu klesá cena o 10 %. Takže jsem vyčkala až do konce a teď už je mám opravdu objednané za krásných 498 Kč (a nebyla by to správná akce, kdybych si mezitím nevyhlédla ještě jedny, které se mi ale ulovit nepodařilo). Za tyto peníze mi nebude vadit ani zpětný hejt :-D
Jinak límeček by určitě také vypadal dobře, ale já limečková vůbec nejsem. Vypadám v tom jak Jana Eyrová, když opouštěla sirotčinec. Snad jedině košili snesu. Spíš přemýšlím, jaký pásek. Nemám ráda tyhle stenobarevné, ale nějaký na tomto typu šatů nosím vždy, většinou široký. Bez něj mi to přijde takové „nedodělané“. Černý mi přijde ohraný, ale jiný mě nenapadá.
A pardon, že se ty moje úvahy snesly na vás, klidně mě ignorujte :-D

Temperance
3117 příspěvků 17.4.21 13:57

@Ghost B.C. Šedý? Modrý? Vínový? Možná podle bot…

Ghost B.C.
4043 příspěvků 17.4.21 14:05

@Temperance Vínová! To je ta správná neprvoplanová barva. Děkuju za tip :-)
Modrou zkusím též.

LorelaiH.
3389 příspěvků 18.4.21 13:16

@Rurutu je krásná! Odkud?

510 příspěvků 18.4.21 16:08

@Ghost B.C. Pásky jsem si chtěla sbalit! Děkuji :-D

budulinek81
1 příspěvek 18.4.21 23:15

Já jsem si dnes udělala radost s letními šaty na www.nerio.cz . Vybrala jsem si tam krásné šaty nad kolena, tak doufám, že až dorazí, tak mi budou. Už se nemůžu dočkat léta, horkých letních večerů, a pokud to jen trochu půjde, tak i letní dovolené u moře :)

510 příspěvků včera v 10:10

Vyjadřuji radost nad tím, že mi konečně dorazily zde dříve zmíněné šaty z Británie. Clo bylo šílené, ale stálo to za to. Jsou překrásné, mnohem hezčí než na produktových fotkách. Dokonce i ty bílé. Jsou měkké, splývavé, dobře vypasované a přestože jsem hodně vysoká, jsou mi i dost dlouhé.

Stránka:  « Předchozí 1 2130 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek