Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10816) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
porjk
3265 příspěvků 8.5.21 13:16

@dajakbol @dajakbol Já se zeptám, možná hloupě…Upevnění na ty skřipce je mi jasné a ty jazýčky bych čekala, že jsou ke knoflíků. Jenže tomu neodpovídá ta dírka. Napovíte? Takové doplňky k oděvu jsou třešničkou na dortu. Moc vám fandím.

dajakbol
119 příspěvků 8.5.21 13:33

@porjk Děkuji. Ale odpovídá :) Také lze pohodlně volit mezi jedním nebo druhým způsobem upevnění ke kalhotám..

porjk
3265 příspěvků 8.5.21 19:44

@dajakbol Aha, teď to vidím. Zdálo se mi, že je tam jen to očko (bez naříznutí).

mood
6 příspěvků 8.5.21 20:15

Nakupování bot přes internet nemám ráda, ale tyhle kožené tenisky/polobotky se zdají být dobře ušité a po prvním vyzkoušení nikde netlačí… Myslím, že půjdou i dobře kombinovat se vším možným :-)

kobylkalucni
438 příspěvků 9.5.21 15:02

@dajakbol na vteřinu jsem si myslela, že se tu chlubíte novou uzdečkou na koně, než jsem si to přečetla :-)

Shameeka
54 příspěvků 15.5.21 11:35

Neodolala jsem mym oblibenym prouzkum a koupila viskozove saty, na modelce vypadaly lip nez takhle na obrazku. jeste pocasi na ne aby letos bylo…

Příspěvek upraven 17.05.21 v 13:01

krajta
105 příspěvků 15.5.21 20:57
Šaty ????

Za ty peníze další kup století.

Singer ka
120 příspěvků 15.5.21 21:20

@krajta tohle i za pětikorunou, jsou vyhozené peníze, ale když se vám líbí.

porjk
3265 příspěvků 16.5.21 07:23

@krajta A kam se tohle nosí???

giuliettka
8651 příspěvků 16.5.21 08:57

@krajta Pri pohľade na tú fotku sa mi hneď vybavil Čejka a jeho Tina Turner.

giuliettka
8651 příspěvků 16.5.21 09:00
@porjk píše:

Na maškarný ples. :-D
Práve som si uvedomila, že Čejka v tej scénke hrál Tinu bez toho, aby mu načiernili tvár a každý vedel, že je to Tina. A pri zákaze farbenia kože v tvoja tvár ma známy hlas bolo toľko pindania, aj zo strany hercov.

krajta
105 příspěvků 16.5.21 11:34
@porjk píše:

Kdekoliv, do města, na narozeniny, výstavu apod. Já třeba nechápu kde se nosí bilo modré šaty nad mými.

giuliettka
8651 příspěvků 16.5.21 11:41
@krajta píše:
Já třeba nechápu kde se nosí bilo modré šaty nad mými.

Jak jako? Veď to sú ikonické šaty vhodné aj do veľkofilmu. :-D Ale uznávam, že vaše sú príšernejšie. :-D

Singer ka
120 příspěvků 16.5.21 13:42

@krajta snažila jsem se najít podobné šaty, ale nositelné…no nenašla, vše na úrovni těch vašich. kdysi ještě za Ady se tu užíval trefný termín,, kurví kroj,,

bao-baba
1804 příspěvků 16.5.21 20:37

@krajta Prosím, prosím, že si z nás děláte pdl?

Ghost B.C.
4072 příspěvků 18.5.21 08:09

Když máte krizi a vlastně už nechcete retro šaty, co je nejlepší? Dát jim ještě šanci!

kalivrata
649 příspěvků 18.5.21 08:14

@Ghost B.C. Ty josu perfektní? Odkud jsou? Jsou podobné těm, které měla Vivian v Pretty woman.

Ghost B.C.
4072 příspěvků 18.5.21 08:20

@kalivrata Jsou opět ze Sugarbat (jinak značka HR London) :) Na Pretty woman jsem si taky vzpomněla, hned jsem hledala, s čím tam byly v kombinaci. Tu tedy asi nepoužiji, ale mám pocit, že by se snadno daly nosit i moderněji, nějaké lehké sandálky na podpatku, džíska s ohrnutými rukávy… No, to uvidím, až přijdou.

kalivrata
649 příspěvků 18.5.21 08:37

@Ghost B.C. A to já bych si ten klobouček vzala, i ten drdol se mi moc líbil. Jen rukavice už jsou příliš a místo bílých lodiček nějaké sandálky nebo aspoň lodičky v jiné než bílé barvě. U značky HR London se u sebe trochu bojím s délkou, aby byly pod kolena, tak to sem pak prosím prosím nafoťte :-)

Ghost B.C.
4072 příspěvků 18.5.21 09:07

@kalivrata Přiznávám, že na klobouček už bych neměla odvahu, i když věřím, že by mi asi slušel. Jinak jsem od HR London zatím zkoušela šaty dvoje a oboje mi při výšce 173 cm a velikosti XS (ale podezírám je, že jejich XS je minimálně S) byly cca do půlky kolen, maximálně těsně pod, ale při chůzi určitě koukají - což třeba mně zase vyhovuje, protože si pak nepřipadám jako selka :) Fotku pak dám.

kalivrata
649 příspěvků 18.5.21 10:01

@Ghost B.C. Já to zase u těch rozšířených sukní preferuji pod kolena, jsem přece jen o něco vyšší a s těmi nad kolena potom vypadám, jako kdybych je ukradla něčí dceři :-D

To číslování u vintage značek je popravdě také jeden z důvodů, proč je mám tak ráda. Taky jsem přesvědčená, že to moje S ve skutečnosti vůbec není S. A u některých šatů (třeba Dolores u Collectifu) mám dokonce XS.

pavka_l
1314 příspěvků 18.5.21 12:56

@Ghost B.C. Tedy ty jsou! Prosím prosím, až je budete mít, dejte fotku.

mimi
318 příspěvků 18.5.21 18:28

Kupila pred par dnami a dnes dorazilo cerveno-biele pruzkove tricko z Reparady. Premyslala som asi rok nad nejakym, a teraz som si povedala, ze je nacase urobit si radost. K tomu tmavomodre bavlnene nohavice z Orsay, a zatial na doplnenie jarno-letneho satnika staci. :-D

Shameeka
54 příspěvků 19.5.21 15:01

@mimi reparadu miluju, mam od nich 2 sukne z americke bavlny uz pres 8 let a drzi, ani steh nepovolil, jen knofliky jsem musela prisit. zajimalo by me jak dlouho vydrzi ty tricka, jsou krasne a premyslim nad koupi uz tak 2 roky.

Oveeec
2958 příspěvků 19.5.21 16:10

@Shameeka Já mám od nich už léta dvě trička a rolák ze silnější látky a vypadá to, že minimálně ty trička vydrží navěky, ale je pravda, že je netahám den co den. Mám od nich ale taky legíny, bohužel jsou tenčí, než jsem čekala. A ty nosím často a na zadku na jedné straně jsou na jednom místě už skoro průhledné. Asi se to ošoupalo tím, jak pořád sedávám s jednou nohou pod sebou. Překvapilo mě to a štve mě to, ale asi za to nemůžou oni, ale můj způsob sezení :)

Stránka:  « Předchozí 1 2138 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek