Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10814) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
2872 příspěvků 22.5.21 00:04
@if5 píše:
@Porkpiehat Tu Wednesday vám trošku závidím…

Je dobrá, co? ;-) Prý „I am smiling“ :-D

giuliettka
8624 příspěvků 22.5.21 17:53

Nie dnes, minulú sobotu, ale dnes som ich prvýkrát obula. :-D

VeronikK
1317 příspěvků 23.5.21 08:07

@Vinca_minor náušnice hezké, mě nevadí velké výrazné náušnice, ale teď s těmi rouškami… Na vánoce mám „ozdoby-koule na stromeček“, jinak jsem si třeba nechala vyrobit „matematické“ - je to čtyřstěn, resp. jeho hrany z černých trubiček…
Jak už jsem psala, tahle soustředěná manuální a zároveň estetická činnost je podle mě potřebná pro odpočinek mozku. (já teda letos pořád dělám ta mýdla…)
@Porkpiehat vaše šperky jsou parádní, líbí se mi i prsteny, ale ty moc neužiju. Brože taky nenosím, ale už to zkouším:-)

ertz
974 příspěvků 23.5.21 08:54

@Porkpiehat T Vaše prsteny mi připomněly náramek Mathilde Belgické 

giuliettka
8624 příspěvků 23.5.21 11:43

Je pánský, ale vlasy su po tom tak úžasne ľahučké, že si asi kúpim aj pre seba. :-D

Porkpiehat
2872 příspěvků 23.5.21 15:47

@ertz Ten náramek je krásný. Takové šperky jsou podle mého gusta.

ertz
974 příspěvků 23.5.21 18:04

@Porkpiehat Musí být příjemný na omak, docela by mě zajímalo, z čeho je vyrobený.
Náramky jsem nikdy moc nenosila, jen jeden z tmavé perleti. Ale za poslední rok jsem si odvykla nosit doplňky, nosím jen náramkové hodinky a musím to změnit.

kalivrata
631 příspěvků 24.5.21 08:56

@giuliettka To je pěkné, to chci! :-D

LorelaiH.
3399 příspěvků 26.5.21 09:27

Včera nové běžecké boty - prý běhají samy, tak nevím :sweat_smile:

porjk
3263 příspěvků 26.5.21 09:46

@LorelaiH. Pchááá, mě to taky některé slibovaly a…nic :))

Temperance
3192 příspěvků 26.5.21 14:05

@LorelaiH. Tak je hlavně zamykejte, ať Vám neutečou ;-)

Porkpiehat
2872 příspěvků 26.5.21 16:30

Již podruhé jsem si koupila plněné bonbony Růže a med. Nic pro slabé povahy, které nemají rády silné vůně a chutě. Musím je ale schovávat před starším synem.

Ophelie
1200 příspěvků 26.5.21 18:03

@Porkpiehat ještěže nic takového nemám v dosahu, jen si libě představuji…

kalivrata
631 příspěvků 27.5.21 07:40

@Porkpiehat Mám ráda tyhle: https://www.bioruze.cz/…00g-biofresh i v levandulové variantě. A teď mám v kabelce Fialky, děsím tím neteř, která se těší, že má teta v kabelce vždycky bonbony a pak si vzpomene, že má teta v kabelce vždycky hnusné bonbony.
Když jsem je objednávala, trochu jsem tu objednávku zblbla a pán, který mi odepisoval, se mnou žertoval tak taktním způsobem, že mi po chvíli došlo, že je to nějaký kluk mého věku, který si myslí, že je mi nejmíň osmdesát.

petasilvinka
9 příspěvků 27.5.21 09:05

Dnes jsem ještě nic nepokoupila, ale po práci jdu do města a určitě, co mi padne do oka kupím.

Porkpiehat
2872 příspěvků 27.5.21 09:14

@kalivrata Koukám, že ty vaše bonbony jsou s bulharským růžovým olejem :-) Poslední dobou na něj dost často myslím, protože jsme si ho dovezli jako suvenýr z Bulharska (těsně před revolucí), ale tak hrozně smrděl, že byl tak zralý na polévání studentů při posledním zvonění (čím smradlavější voňavka byla, tím lépe). Koupili jsme ho tehdy v takovém malovaném dřevěném flakonku, kterému se odšrouboval vršek a uvnitř byl malý skleněný flakonek, něco jako se teď dávají vzorky parfémů. Ten skleněný flakonek měl plastové víčko, které mělo uvnitř dlouhou tyčinku. V mých vzpomínkách tedy růžový olej smrděl. Ale myslím, že to bylo tím, že by koncentrovaný, vůně se nemohla rozvinout. Teď se vůně růží nemůžu nabažit, mám s nimi tělové mléko, peeling do sprchy, krém na ruce, včera jsem si koupila mýdlo (asi 11 let se myjeme vysoce kvalitními mýdly s místní manufaktury, kam se na to hrabou všechny sprchové gely a jiná mýdla), nikdy předtím jsem si nevšimla, že by měli s vůní růží. No a pak ty bonbony. Manžel zatím nenadává a tiše toleruje mojí úchylku.

kalivrata
631 příspěvků 27.5.21 11:05

@Porkpiehat Myslíte tenhle:https://www.bioruze.cz/…-baleni-1-ml?…

nebo tenhle:

https://www.barevnysvet.eu/…ky-d2457.htm ?

Já mám doma ten druhý :-D A je to přesně tak, jak píšete, je hodně koncentrovaný, chce ho dát jen trošičku nebo naředit.

Ale s tou kosmetikou to máme stejně: růžový pelling od Manufaktury, růžový krém na ruce od Biofresh (a fialkový od Manufaktury), růžový sprchový gel od jakési íránské značky, který tam vyrábí rodina manžela mé kamarádky, taky se myju drahými mýdly, ale tady mám ráda provensálské s pomerančovými květy (vy jste z Provensálska, že?). Místo pleťové vody používám růžovou vodu nebo vodu z pomerančových květů. A na léto mám i pleťový balzám z Manufaktury, na zimu je na mě málo mastný.

A na poličce s parfémy: Roses de Chloé, Paul Smith Rose, Rose Goldea od Bvlgari, Café Rose od Toma Forda a Rose Of No Man's Land od Byreda.

Jo a vlasy si myju mýdlem z místní manufaktury :-D (heřmánkovým)

Oveeec
2938 příspěvků 27.5.21 11:15

@Porkpiehat @kalivrata A můžu se vás zeptat, jestli když se myjete tím mýdlem, pak ta vůně přetrvává? Hrozně se mi líbí, když se třeba v knížkách píše, že někdo voněl (nebo spíš voněla) mýdlem, ale mám pocit, že se mi ta vůně vždycky musí smýt a nemůže vydržet…

kalivrata
631 příspěvků 27.5.21 11:27

@Oveeec Mně moc ne, já si užívám ten pocit při mytí :-)

Když někdo voní mýdlem, je to většinou aldehydová vůně (jestli můžu doporučit něco ne tak úderného na začátek, tak White Linen od Estée Lauder nebo jestli nechcete moc utrácet a zkusit, tak Cabotine od Grés)

Paris1789
5445 příspěvků 27.5.21 12:28

Koupila jsem si mikinu, je dost oversize, ale kupovala jsem ji přes web a nerada vracím. Koupila jsem ji jen kvůli tomu obrázku, moc se mi líbí, až tak, že jsem se jí chtěla pochlubit

Murray
213 příspěvků 27.5.21 13:11

@Paris1789 Je nádherná.

Sided
78 příspěvků 27.5.21 13:21
@LorelaiH. píše:
Včera nové běžecké boty - prý běhají samy, tak nevím :sweat_smile:

Také se na ně chystám, musím ale nejdříve „doběhat“ některé ze současných. Ale Ony chci rozhodně otestovat. Jsou na ně celkem rozporuplné reakce - buď je člověk miluje nebo nesnáší :-D (ale tak to bylo před lety i u Hok, byla jsem jedna z prvních, kdo v nich běhal a každému je doporučovala a ne každý byl tak nadšený jako já :-) ).

Jordaan
9408 příspěvků 27.5.21 13:57

@Sided

Smim se zeptat, co je to za znacku a co na nich je tak skvele? Moje soucasne teda nejsou moc opotrebovane, ale co kdyby se treba „ztratily“ :-).

Jordaan
9408 příspěvků 27.5.21 13:57

@Paris1789

Je moc hezka, jak mikiny nenosim, tak tahle me docela laka.

Porkpiehat
2872 příspěvků 27.5.21 14:38

@kalivrata Obrázek si nepamatuji, ale jsou to přesně ty v odkazu z barevného světa :-) Oproti vám jsem ale vyložený břídil. Mohla bych vás trumfnout snad jen tím, že začnu požívat růžové okvětní lístky z mé zahrady :-D

Kosmetiku mám jen ze sítě Nocibe, konkrétně se jedná o řadu Home Spa - Mystery od Hammam https://www.nocibe.fr/…ltats/hammam?… Při prohlížení jejich internetových stránek jsem si uvědomila, že mám z té řady ještě tekuté mýdlo (normálně používám pevné, ale když ta vůně je tak omamná, že jsem nemohla odolat) a ještě občas koupím dětem rozpustnou tabletu do vany.
Tuhá mýdla stojí přímo u výrobce 2,60 euro (90 gramů), ale mají v obchodu nepravidelnou otevírací dobu, takže je kupuji v jiném obchodě za 3 eura. Vydrží hrozně dlouho než se vymydlí, používáme je celá rodina, jak na ruce, tak na tělo, máme je v domě na třech místech, plus si jedno bere manžel na služební cesty. Na pokožce zanechávají příjemný film. Tělová mléka používám vyloženě kvůli tomu, že krásně voní, po mýdlech nemáme nikdo vysušenou pokožku. Jinak když se dostanu do toho obchodu u manufaktury, tak rovnou koupím několik mýdel. Po loňském lockdownu nám zbylo doma asi jen jedno, tak jsem si v jejich obchodě rovnou koupila asi deset (různé vůně) do zásoby. Ale už jsem si musela dvakrát přikoupit v tom druhém obchodě, je na čase vyrazit na průzkum do obchodu té manufaktury.

Stránka:  « Předchozí 1 2138 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek