Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10829) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Neferek
216 příspěvků 12.6.21 21:23

Úplně mimo téma MP, ale mám z toho radost jako malé dítě. Bagr!

bao-baba
1905 příspěvků 12.6.21 21:36

@Neferek Krása! Já jsem to sem původně nechtěla dát, ale když vy bagr, tak já alespoň borovici a smrček :-)

Porkpiehat
2968 příspěvků 12.6.21 22:39

@Neferek Zajímalo by mě, kolik lidí to při vašem příspěvku napadlo… Tak doufám, že to nasadím do hlavy víc lidem, nechci být sama, kdo s tou písničkou bude usínat.

https://www.youtube.com/watch?…

Vinca_minor
2866 příspěvků 12.6.21 22:57

@Neferek Jé, bagr. Můžu přijít na návštevu?

pabylka
1099 příspěvků 16.6.21 13:11

Zvažovala som medzi Eta a Kenwood, tak vyhral tento

Porkpiehat
2968 příspěvků 16.6.21 13:33

Nekoupila, ale vybrala za nasbírané body. Podílím se na jednom průzkumu, který není placený, ale měsíčně za něj dostávám body, za které si mohu z katalogu vybrat dárky. Už jsem si postupně vybrala fén, žehličku na vlasy, malou meteostanici a dva držáky na telefony do auta. Teď jsem si „našetřila“ na planchu (cena v obchodě cca 60 euro).

Josefka
607 příspěvků 23.6.21 09:35

Šla jsem si pro nějaké barevné, veselé letní šaty…
No, tak mám další černé.

Aroosak
648 příspěvků 23.6.21 09:59

Ne dnes, ale včera. Sandály na podpatku v široké šířce. V podstatě několik posledních párů bot jsem koupila na zalandu, protože tam můžu filtrovat šířku boty. Do té normální se nevejdu (nebo vejdu, ale nemůžu v tom chodit). Nabídka široké obuvi běžných obchodů je tristní. Některé značky, které se dají nosit jsou např. Gabor, Ecco nebo Geox, Tamaris a Caprice, možná i Högl, co si tak vybavuji, ale záleží na kusu. Často jsou široké boty ošklivé, jakoby se předpokládalo, že někdo, kdo má širokou nohu má takové zdravotní problémy, že je rád, že chodí a na estetice mu už nezáleží (což se dá v takové situaci samozřejmě pochopit). 

květušína
683 příspěvků 23.6.21 10:52

Včera jsem koupila dceři tyto šaty. Nechtěla jsem, protože jsou z polyesteru (fuj). Ale moc je chtěla a opravdu jí slušely, tak jsem si nakonec řekla, že nepříjemně v nich bude jí a vlastní zkušenost je nepřenositelná. Nicméně jsem opět zjistila, jaký je nedostatek střihově vhodného a hezkého oblečení pro dívčí věkovou kategorii 14 a výše, že jí snad začnu šít něco sama. Tedy obecně jsem měla pocit, že v obchodech prodávají hadry, které měli ve skladech snad 20 let.

Ophelie
1231 příspěvků 23.6.21 11:42

@květušína úplně chápu vaše stesky na absenci příčetné módy pro pubertální holky. Dcera je ve 14 letech tak vysoká, že už kupujeme v dámské módě (po té, co jsem to napsala si připadám, jako bych jí pořizovala nějaké věci pro staré madam:o)

květušína
683 příspěvků 23.6.21 12:14

@Ophelie Dcera má taky 14 a taky už pro ni nakupuji v oddělení pro dospělé. Má už skoro žensky tvarovanou postavu (prsa, boky), ale přijde mi, že ještě nemá tak vyvinutá ramena a hrudní koš, takže na ní některé věci pro běžnou ženskou postavu vypadají až vulgárně. Myslím si, že ani ty šaty, co jsem jí koupila, nejsou úplně to pravé (střihově snad, ale barevně a materiálově určitě spokojená nejsem), ale bylo to opravdu to nejlepší, co jí sedělo, a to bych byla ochotná jí koupit i něco dražšího.
Bych si představovala aspoň něco takového :D

bao-baba
1905 příspěvků 23.6.21 13:08
@květušína píše:
Tedy obecně jsem měla pocit, že v obchodech prodávají hadry, které měli ve skladech snad 20 let.

Děsí mě, když na štendrech vidím „starý dobrý“ krimplen a polyesterové oldschoolové záclony, patrně objevené při vykopávkách, které někdo přetvořil do letních kabátků a částí topů.

mimi
329 příspěvků 23.6.21 13:56

Vidim, ze krimplen nestarne a je ho plno v obchodoch stale, pred 6 rokmi som si potrebovala kupit saty na promociu, chcela som jednoduche ku kolenam, a uz vtedy som mala dojem, ze som otvorila „babickinu skrinu“ (babka bola krajcirka a v 80.-rokoch mala plnu skrinu krimplenovych zvyskov latok).

Vinca_minor
2866 příspěvků 24.6.21 14:36

Miluju plátěné tašky, nikdy nemám dost.

xSx
1126 příspěvků 25.6.21 09:25

Kurnik, podlehla jsem reklamě.
edit: zamyslim je nosit hlavne doma a na sport. 

Příspěvek upraven 28.06.21 v 10:56

Brep
827 příspěvků 25.6.21 22:33

Podivně neforemné šaty v HM. Ale byly ve slevě, mají fajn materiál a když budu šikovná, v pondělí z nich budu mít parádní sukni :)

Yaay
398 příspěvků 29.6.21 07:52

Feministky ma urcite uklikaju k smrti…ale mne to prislo vtipne

Porkpiehat
2968 příspěvků 29.6.21 08:46

@Yaay To je hláška z nějakého filmu?
Můj názor na to tričko vystihuje cedulka s názvem výrobce uvnitř (Malfini). Nápis se mi nelíbí, takže pro mě to opravdu „mal fini“ (francouzsky „dopadlo to špatně“). Jinak pruhy na tričku super.
Možná jsem ovlivněna mým rozhořčením nad vyjádřením českého prezidenta. Možná jsem ovlivněna emocemi (dnes ráno jsem poprvé od pohřbu mluvila s kamarádkou, které zemřel manžel v 35 letech). Ale myslím, že i za jiných okolností bych to tričko za vtipné nepovažovala.

Accuracy
67 příspěvků 29.6.21 08:49

A co se tam vlastně píše? Nemáš chlapa, nemáš pravdu?

Jordaan
9487 příspěvků 29.6.21 09:35

@Porkpiehat

Pasla kone na betone :-)

Oveeec
3013 příspěvků 29.6.21 10:02

@Yaay Jestli tomu dobře rozumím, tak mi to naopak docela vtipné přijde a právě jako zesměšnění těch hlasů, které měří váhu ženského názoru její atraktivitou nebo partnerským/intimním životem. Takže jestli je to myšleno takhle, je spíš feministické. Akorát nechápu toho medvídka :)

bao-baba
1905 příspěvků 29.6.21 11:17

@Porkpiehat Neviděla jste ten film, je to takové trpké povzdechnutí nad stavem uvažování části lidí. Příběh se odehrává na východním Slovensku, bylo to cca začátkem 80. let (jsem líná to hledat). Nijak mě to nepohoršuje, vzhledem k tomu, že znám souvislosti. Na druhou stranu mě skutečně urážejí bulvární titulky typu „Nemá chlapa“, „Už má chlapa“, jako by to bylo podstatné pro to, kým člověk je, nebo co umí.

Yaay
398 příspěvků 29.6.21 11:48

@Oveeec asi mate pravdu, aj ked, co si budeme hovorit, ta myslienka stale nie je takym archaizmom, ako by sme si radi mysleli.
Medvedik, na Svk znamy aj pod pojmom macik, je aj meno pana, ktory vlastni vinice v oblasti, kde sa natacal onen film, tricka su tematicky doplnkovy tovar.

Porkpiehat
2968 příspěvků 29.6.21 14:13

@bao-baba Obsah jsem si našla už jak to sem napsala Jordaan. A pořád mi to vtipné nepřijde. To není opravdu nic proti @Yaay, každý to vidí jinak (proto jsem ani nehodnotila ramínkem). Ale já jsem tak vytočená prohlášeními Zemana (dnes jsem se bohužel v rámci jednoho rozhovoru viděla i dvě pasáže), že spolu se škatulkováním typu „Ty ještě nejse vdaná? A on si tě nechce vzít?“ berou moje iluze o toleranci vůči ostatním za své.

Porkpiehat
2968 příspěvků 29.6.21 14:16
@Yaay píše:
@Oveeec asi mate pravdu, aj ked, co si budeme hovorit, ta myslienka stale nie je takym archaizmom, ako by sme si radi mysleli.

V tom případě to jako sarkazmus beru.

Stránka:  « Předchozí 1 2140 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 2149 2150 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek