Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10851) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 08:52
@Šarlotatade píše:
tak jsem byla moc ráda, mrkněte - za mě luxusní kousek a to se nerada chlubím, ale v této se budu cítit božsky

som si tipla, že toto reklama nie je a klikla som. Strašne by ma zaujímalo čo teda považute za kúsky neluxusné? Bunda čo vyzerá jak zablátený vaťák lesného robotníka, po tom čo stiahol 40 siah dreva z lesa, mi luxusná nepripadá.

Singer ka
205 příspěvků 26.10.21 09:00

@Šarlotatade uz ta kávička ne měla varovat :-D

giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 09:08

@Šarlotatade Kúpte si v čokoládovej farbe toto https://www.moncler.com/…1332243.html a potom napíšte niečo o luxuse. :-D

Accuracy
117 příspěvků 26.10.21 09:39
@giuliettka píše:
@Šarlotatade Kúpte si v čokoládovej farbe toto https://www.moncler.com/…1332243.html a potom napíšte niečo o luxuse. :-D

V tom by mi táhlo na záda. :)
Na luxus já kašlu, kdyby to pro mě bylo důležité, tak chodím v kožichu po babičce. Pravý nefalšovaný kožich z ovčích kožešin, to se jen tak nevidí.
Mně stačí, když to hřeje a nevypadá jak vytažené z popelnice. Což teda ta věc od Šarlotatade vypadá.

Edit: Vypadlo mi slovo.

Ophelie
1284 příspěvků 26.10.21 09:40

@giuliettka to je čokoládová bunda barvou i tvarem, nebezpečně asosiativní:o)
Ta od „kávičky“ působí jako laciný čokotoping.

giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 09:47
@Accuracy píše:
Na luxus já kašlu, kdyby to pro mě bylo důležité, tak chodím v kožichu po babičce.

Tak keby tam nebolo, že na luxus kašlete, tak vám nájdem kožuch, čo by mohli dediť vaše vnúčata a to by potom bol kožuch po babičke, aj keď nie pre vás. :-D

giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 09:50
giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 09:57

@Accuracy Mám to a najlepšie su na tom tie škrpále. :-D
 https://www.gucci.com/…133XEAA22028

Paris1789
5579 příspěvků 26.10.21 09:58

Když už je řeč o ovčím kožichu: můj syn nosí celou zimu ovčí kožich po mě, koupila jsem si ho pravda o něco dost větší a on je štíhlý, ale zapínání na druhé straně prostě neschováš.
Kupodivu pořád vypadá jako nový, akorát je těžký jako prase.

Paris1789
5579 příspěvků 26.10.21 10:00

@giuliettka Gucci má disconerdskou kolekci k výročí, občas si říkám, kde by se takové věci daly potkat, v Praze asi těžko, ale stejně bych to chtěla někdy vidět naživo.

giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 10:05

@Paris1789 Tak to neviem, možno v Mníchove, alebo vo Frankfurte, na tých rozných výstavách. Tam k tým automobilovým výstavám boli návštevníci aj zaujímavo oblečený.

Accuracy
117 příspěvků 26.10.21 10:30
@giuliettka píše:
@Accuracy Mám to a najlepšie su na tom tie škrpále. :-D https://www.gucci.com/…133XEAA22028

Já mám spíš něco takového ( https://www.merlin-leather.com/…ch-14-detail ] bez kapuce a bez pásku.
Ale prostě… je to fakt těžké a ani to prostě není můj šálek kávy. Totiž kafíčka. Kávičky? Tak nějak.
Já jsem spíš na kabáty a minimalističtější pojetí. A do opravdu tuhých zim rezignuji na vzhled a beru funkční bundu.

giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 10:48
@Accuracy píše:
Já jsem spíš na kabáty a minimalističtější pojetí. A do opravdu tuhých zim rezignuji na vzhled a beru funkční bundu.

Neviem či ste bola v teme cjmdns, ja som tam dávala kabát z Gantu. Skúšala som si ich viac, ale nesedeli mi. Tak som potom hľadala na nete a našla som Max Mara. Tento sa mi páčil, ale je drahý, Max Mara tu v Lbc nie je, do Prahy sa mi nechce a zas tak nutne ho nepotrebujem. :-D

https://cz.maxmara.com/…avarra-beige

MarryJu
630 příspěvků 26.10.21 11:52

STK + emise 3000 Kč, výměna pneu 1500 Kč, výměna motoroveho oleje 1500 Kč, nafta 1800 Kč, pojistka na auto 4100 Kč a za 12 tis.cca co jsem dnes utratila mohu jet automobilem z práce…

Ophelie
1284 příspěvků 26.10.21 14:23

@MarryJu za to už by se dal pořídit slušný kabát, že?:sunglasses: (když už je o nich řeč)

MarryJu
630 příspěvků 26.10.21 18:47

@Ophelie V mé cenové relaci bych měla kabáty dva!

giuliettka
9262 příspěvků 26.10.21 21:32

@MarryJu Ale v cenovej relácii hentej s tou kávičkou by ste mala 10 luxusných. :-D
A ja rukáv z Max Mara. :-D

Uživatel je onlinePorkpiehat
3095 příspěvků 28.10.21 08:45
@Singer ka píše:
@Šarlotatade uz ta kávička ne měla varovat :-D

Nedívala jsem se na jméno přispěvatele a hned u té první věty mě napadlo „Proboha, kdo z místních takhle blbě začíná příspěvek?“. :-D

3095 příspěvků 28.10.21 09:09

Koupila jsem mladšímu synovi (8 let) k Vánocům nálepky na kolo od jeho oblíbeného Youtubera, který se zaměřuje na BMX (na YT má přes 700 tisíc sledujících, na IG asi 180 tisíc). Když obálka s nálepkami dorazila, tak tam byl ručně psaný vzkaz „BON RIDE“ a podpis. Viděla jsem video, kde ukazoval, jak má doma uspořádané věci na prodej, takže si myslím, že to opravdu podepisuje sám. Jestli můj syn bude z toho vzkazu nadšený minimálně tak, jako jsem byla já, tak asi zboří barák. O pár dní později syn napsal dopis pro Ježíška a uvedl tam rukavice na BMX od toho samého Youtubera.
Letos byli kluci v dopisech obzvláště skromní (ale je to tak vlastně pokaždé). Starší chce jednu videohru (Plants vs. Zombies) a knížky (komiksy) odvozené od hry. Mladší chce přilbu na BMX a rukavice, pak knížky (komiksy) jako brácha a plyšáky z té hry. Já ty knížky znám dobře z knihovny, loni jsme jim nadělili čtyři, letos budem pokračovat v doplňování sbírky. Plyšáků už máme také slušnou sbírku, takže jsem musela nejdřív hledat v objednávkách, které méme, abych něco neobjednala dvakrát.

Paris1789
5579 příspěvků 28.10.21 11:40

@Moir taky kupuju všechno dvakrát, myslela jsem, že jsem sama:-)

Moir
2620 příspěvků 29.10.21 08:56

@Paris1789 ten bílý je na jednu porci, má ještě pařáček a tak se v něm dá připravit komplet jídlo, a je určený na přípravu jídla v práci (za to mne tu asi některé umínuskují k smrti), jídelna v práci dodává mizerný poměr cena/výkon, už roky jím v kanceláři ohřívaný oběd, takže tohle bude příjemná změna

ten druhý je multifunkční rýžovar, co umí i slowcooker, polévku, upéct litou buchtu…

giuliettka
9262 příspěvků 29.10.21 09:55
@Moir píše:
@Paris1789 ten bílý je na jednu porci, má ještě pařáček a tak se v něm dá připravit komplet jídlo, a je určený na přípravu jídla v práci (za to mne tu asi některé umínuskují k smrti), jídelna v práci dodává mizerný poměr cena/výkon, už roky jím v kanceláři ohřívaný oběd, takže tohle bude příjemná změna

Na mínus je akurát tá výzva, že Vás umínuskuju, ale urobím výnimku a pre tentokrát vam to mínus nedám. :-)
Ale strašne by ma zaujímalo, to ako vážne chcete v pauze variť? Ja tiež roky jem jedlo, ktoré si nosím z domu. Nie vždy teplé, častejšie sú to rozne obložené chleby, alebo studené šaláty, keďže denne varím teplú večeru. Ale neviem si predstaviť, že doma chystám suroviny a v práci z toho varím. Alebo to budete používať len na to ohriatie? Ak áno, tak v čom je rozdiel medzi mikrovlnkou?

Moir
2620 příspěvků 29.10.21 10:25

@giuliettka připravím si to doma do misek rýžovaru, v práci vrznu do ledničky, v příhodném okamžiku vložím do přístroje, zapnu, mezitím dále pracuji, až se to dovaří, tak to sním…od ohřívaného jídla se to liší hodně
https://www.youtube.com/watch?…

3095 příspěvků 29.10.21 10:50

@Moir Zaměstnavatel vám to vaření bude tolerovat? Budete to vařit v kanceláři nebo v nějaké kuchyňce? V ČR jsem pracovala jen v kanceláři (tj. ne fyzicky někde v provozu) u různých zaměstnavatelů, ale nedokážu si představit, že by mi to někdo povolil. Jídlo se mohlo ohřát v polední pauze, o nějaké přípravě, byť rychlé, dopředu (v pracovní době a ne o polední pauze) by nemohla být řeč.

Stránka:  « Předchozí 1 2146 2147 2148 2149 2150 2151 2152 2153 2154 2155 2156 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek