Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10864) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mimi
360 příspěvků 8.12.21 12:54

Sesternica kedysi robila v predajni Gate 5 rokov, a podla pesnicky vedela kolko je hodin, mali na cely rok jeden playlist (len pred vianocami iny). Viete si predstavit ako to predavackam liezlo na nervy.

lorens
2583 příspěvků 8.12.21 23:11

@bao-baba Potřebovala bych, aby to někdo načetl. Všude to nabízejí jako klasickou knížku anebo e-formátech. Čtečky já nerada a na knihu si budu muset počkat, než pojedu do ČR. Měla jsem dlouhé období, kdy jsem četla převážně sci-fi, pak mě to na čas přešlo, teď můžu zase a Neffa jsem četla ráda, určitě koupím.

Ophelie
1300 příspěvků 9.12.21 07:37
@Vinca_minor píše:
Před mnoha lety jsem napsala našemu Albertu, že ty koledy měsíc před Vánocemi furt dokola jsou psycho. A světe div se, od té doby tam koledy nejsou :D Asi jsem nebyla jediná.

Ale to je krásná předvánoční zpráva (bez ironie). Jsem zcitlivělá na hudbu, kterou NECHCI poslouchat, lituji prodavačky bombardované zbytečným zvukovým smogem.

@Paris1789
Vnímám totéž, ne jen u Zary. Reserved začínal a hezkými a originálními věcmi za slušnou cenu. Ach, kdeže loňské sněhy jsou…

Accuracy
123 příspěvků 9.12.21 11:18

Dnes ne, ale včera. Ne sobě, ale mamince. A ne já, ale Ježíšek. :) Asi jsem ve špatném vláknu.
Každopádně maminka najde pod stromečkem kabát:
https://kara.cz/…zesinou-olya
Tu černou, nevím, jestli se propíšou zvolené barvy do odkazu. A dostalo se mi i ponaučení, že každý, kdo je ve věku mé maminky, ví, co je to Kara, to byl přece pojem.
Kabát je hodně sportovní, nevím, já bych si vybrala jiný, ale máma je spokojená. A je opravdu hodně teplý; ač nedám dopustit na vlněné kabáty, peří je prostě peří. Akorát bylo třeba jí zabavit brýle na blízko a domluvit se s paní prodavačkou, ať za žádných okolností neříká cenu. :)

Gorilka
1476 příspěvků 9.12.21 11:49

@Accuracy KARA je stále pojem a snad dalších sto let bude.

• Cena je vzhledem k inflaci nízká
  • Příští úterý je ve fabrice výprodej
bao-baba
2148 příspěvků 9.12.21 11:55

@Accuracy Jo, s matkama je to těžký. Té mojí jsem před pár lety koupila na přechodnou sezónu tmavomodrý kabát. V obchodě jsem si říkala, že by jí moc slušel, ale druhou stranu se mi do toho zas tak moc nechtělo, protože byl dost drahý. Pak jsem si vynadala, že se nemám ulakomovat na vlastní matce a koupila jsem ho. Přišla si kabát zkusit ke mně do práce a dělala okolo toho takovej tyjátr, že ho jako nechce (netušila, kolik stál, jinak by to bylo ještě horší) a hledala na něm kolem dokola imaginární vady. Mně by byl na nic, má menší velkost, připadala jsem si dočista jako pitomec. Pak kolegyně řekla, že když ho matka nechce, že by si ho ode mne koupila. No, co byste myslely, nosí ho dodnes. Opakovalo se to se zimním kabátem - to už jsem jí vzala do obchodu, abych neriskovala, že s ním budu klusat zpátky. Vybrala jsem jí hezký vínový kabát, aby v zimě nevypadala bledá. Nakrucovala se před zrcadlem a prudila a prudila. Šla okolo nějaká paní a poznamenala, že jí ta barva moc sluší. Jo, jo, správně, tenhle kabát je taky v provozu.

Byljednoujedenživot
236 příspěvků 9.12.21 12:08

@bao-baba A z toho plyne ponaučení: Nikdy není pozdě naučit se přijímat komplimenty. Naučit se poděkovat. Naučit se mluvit na rovinu.

Úplně v klidu mohla říct: Ten kabát nechci, dělá mi velká ramena. Ale potěší mě kniha. Obě byste byly spokojené a ještě byste si zašly na kakao.

Samozřejmě je to jen představa. Realita bývá jinde. Ale nikdy není pozdě naučit se to sám pro sebe.

sirena007
1256 příspěvků 9.12.21 14:24

@Byljednoujedenživot Myslím, že mamince @bao-baba se ten kabát líbil, ale možná se obávala, že je/byl moc drahý a tak naoko dělala fóry :-)

Temperance
3422 příspěvků 9.12.21 14:55

@sirena007 Taky to tak vnímám, jen jsem nevěděla, jak to formulovat :-)

bao-baba
2148 příspěvků 9.12.21 16:34

@sirena007 Já si teď spíš myslím, že dělala fóry, abychom jí všichni říkali, jak je úžasná a jak jí to strašně sluší :-)

sirena007
1256 příspěvků 9.12.21 16:51

@bao-baba No tak to se rozumí samo sebou :-)

Lidi (teď nemyslím zrovna Vaši maminku) mají taky občas obavu, že když přijmou drahý dar, měli by se revanšovat stejně, a zaboha nevědí jak…

agirt
43 příspěvků 12.12.21 14:05

Zlaté Hromnice, lehké a pohodlné. Jsem spokojená.

Oveeec
3219 příspěvků 12.12.21 15:14

@agirt A kde, jestli se můžu zeptat? Jsou moc pěkné!

MarryJu
639 příspěvků 12.12.21 16:26

@agirt Já je chci taky!

agirt
43 příspěvků 12.12.21 16:31

@Oveeec
https://www.groundies.com/cz/ibiza/
Měli je ve slevě. Momentálně mají probrané velikosti, ale pravděpodobě zase naskladní.

Oveeec
3219 příspěvků 12.12.21 17:11

@agirt Ohohó, mají slevy a mají moje velikosti! Děkuju :) Už jste někdy barefoot boty měla? Jak je ta podrážka asi odolná?

Edit: Koukám 3 roky záruka, to by šlo.

agirt
43 příspěvků 12.12.21 17:19

@Oveeec
Nějaký čas je už nosím a jsem nadšená. Pokud nemáte atypické postavení nohou nebo styl chůze, měla by být podrážka srovnatelná se standardní. Já chodím normálně, bf boty mám již 3. rok a podrážka je nedotčená.

Oveeec
3219 příspěvků 12.12.21 18:59

@agirt Problém je, že je zrovna nepotřebuju :) Ale zase bych je mohla schovat a vytáhnout, až se mi ty, co mám teď, ochodí…

bao-baba
2148 příspěvků 13.12.21 19:18

Dnes jsem si koupila hedvábné šátky divokých barev. Šátky, které jsem měla dosud, byly takové tenké, ale tyto jsou mnohem silnější. Mám je k černému a tmavozelenému kabátu. Tedy, jak teď koukám, tak u toho prvního barvu fotky moc nesedí.

mimi
360 příspěvků 13.12.21 19:43

„utrhla jsem se z retezu“: kasmirovy sveter, (on je faaakt teply), kozenu kabelu (hnedu vacsiu), lebo inak len ruksak nosim, potom zimne turisticke boty (tie moje 15 rocne su uz trosku vysmajdane a chodime cez vikendy furt do lesa), garnize do dvoch izieb (zatial stacili len zaluzie) a vianoce mozu prist. Asi by som mala vyhladat terapeuta, ked to tak po sebe citam, vyzera to, ze si nieco kompenzujem nakupmi :D
PS: darceky pre chlapa, rodicov a svokricku mam uz davno

Paris1789
5638 příspěvků 14.12.21 12:47

Asi mě tady nikdo nepochválí, ale…
Lindex považuju za tragický a zoufalý řetězec, kde všichni z marketingu hulí a nikdo jiný už se o osud značky nezajímá. Pokaždé když procházím kolem se divím, že tam ještě ten obchod je. Nicméně jako i rozbité hodiny ukazují dvakrát denně správný čas, tak i v Lindexu se semtam urodí.

xSx
1205 příspěvků 15.12.21 23:02

@Paris1789 ja liindex miluju! Ta sukne mi prijde hrozna, ale v lindexu nakupuju a pokazdy, kdyz mi nekdo neco chvali, tak je to lindex. Sto lidi, sto chuti, ne? :)

Paris1789
5638 příspěvků 16.12.21 10:14

@xSx prošívané oblečení trenduje, ale ne u nás. U nás tak nejdříve za rok. Možná nikdy. Každopádně je v tom příjemně teplo.

Paris1789
5638 příspěvků 16.12.21 11:24
@xSx píše:
@Paris1789 ja liindex miluju! Ta sukne mi prijde hrozna, ale v lindexu nakupuju a pokazdy, kdyz mi nekdo neco chvali, tak je to lindex. Sto lidi, sto chuti, ne? :)

V Lindexu si kupuju vlněné podkolenky, ty jsou na zimu nejlepší. Vždycky si to tam u té příležitosti projdu a přijde mi to zoufale neoriginální. Nevidím důvod, proč tam nakoupit, když stejné věci mají úplně všude. Hrozné materiály, polyester na tisíc způsobů. Ten jejich sortiment je zaměnitelný a nudný, bez nápadu. A nebylo to tak vždycky, chodila jsem tam ráda a vždycky bych si něco vybrala.

pavka_l
1395 příspěvků 16.12.21 21:51

@Paris1789 Prošívané oblečení mi připadá ok, ale tahle sukně do těch volánů není povedená.

Stránka:  « Předchozí 1 2149 2150 2151 2152 2153 2154 2155 2156 2157 2158 2159 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek