Co jste si kdy koupily a děsně Vás to štve

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
007bohunka
658 příspěvků 7.4.14 10:53

Hnědé plátěné kalhoty myslela jsem, že doních zhubnu, jaká naivita.

Zebra33
2038 příspěvků 7.4.14 11:24

@Jordaan - to jste me nepotesila :). To ten kostymek asi fakt budu muset poslat dal. Fakt me to stve, protoze si proste nejsem schopna koupit kostymek. Vsechny mi na raminku i na mne prijdou desne (jako ze to vubec nejsem ja a vypadam jak urednice) a zrovna tenhle se mi vizualne celkem libi. Navic asi nemam postavu na noseni saka, protoze jsem snad jeste nikdy nenasla sako, ktere by mi fakt padlo jak ulite a nikde nepnulo ani neodstavalo. Letos mam pred sebou opet jednu „kostymkovou“ akci, ode dneska za dva mesice. Takze opet rozjizdim mission impossible a uz ted doufam, ze muj ulovek opet neskonci v tomto vlakne :D. Jo a prosim nechodte na me nikdo s radou, ze si mam kostymek nechat usit na miru. Potrebuju ho tak jednou do roka a v Nemecku bych se za usiti nedoplatila. V konfekci se s klidem vejdu do 150 Euro, coz mi pro moje potreby prijde naprosto dostacujici.

Gorilka
1438 příspěvků 7.4.14 11:38

@Zebra33 Na kolik vyjde ušití kostýmku v Německu (€/$USD)?

Zebra33
2038 příspěvků 7.4.14 13:29

@Gorilka - co jsem nasla takoveho levnejsiho obycejneho krejciho, tak za sukni/kalhoty 80 - 200 Euro a za sako 150 - 250 Euro. U obojiho pouze cena za praci, material se plati zvlast.

Gorilka
1438 příspěvků 7.4.14 18:54

@Zebra33 Hmm, snad i v Praze by se to dalo pořídit levněji. Nechci ani vědět jaká cena by byla u módní návrhářky ;-)

nanjua
1153 příspěvků 7.4.14 20:29

@Zebra33 Připoměla jste mi „to“, co jsem si kupovala na maturitu. Nevěděla jsem v té době moc jak by měl pěkný kostýmek vypadat (ale je to jakási značka, tak jsem na to spoléhala ale pravděpodobně to leželo už tenkrát v maloměstském butiku minimálně 10 let…).

Je to už dostatečně dlouho na to abych se tomu mohla zasmát a podělit se s váma o tu hrůzu! :-D

catherinne
13518 příspěvků 7.4.14 21:16

@nanjua tak máte alespoň sváteční pyžamo :-)

DanielaS
5290 příspěvků 7.4.14 21:32

Zasadne nekupuju latky, aniz bych je predtim videla nazivo. No a tuhle jsem v nejakem zatmeni mysli prihodila k nakupu (zlevnenou!) zelenou latku, podle fotky prijemne teple zelenou, a vezmu ji radeji vic, takova pekna barva, a za tu cenu… Tak mam tri metry fosforove zelene dzinoviny. Fakt me nenapada, co s ni.

catherinne
13518 příspěvků 7.4.14 22:55

@DanielaS vestičky na procházku pro děti místní mateřské školky, aby byly vidět :-)

Robena
1257 příspěvků 7.4.14 23:14

Ve dvaceti jsem si koupila kabelku ala western styl, ve tvaru sedla na kone. I s trasnemi a ozdobnym razenim. :-)

DanielaS
5290 příspěvků 8.4.14 09:42
@catherinne píše:
@DanielaS vestičky na procházku pro děti místní mateřské školky, aby byly vidět :-)

No, napadly me kalhoty na motorku, at jsem v rannim oparu hezky videt.

dost_bot
2071 příspěvků 8.4.14 21:00

Koupila jsem si (už poněkolikáté) tzv. rozumné boty - něco na hodně chození, bez podpatku nebo s malým klínkem. No, asi nejsem typ na rozumné střevíce :-(

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.14 09:02

@dost_bot
Jak já vám rozumím, ta noha nic moc, co? Prostě podpatek je podpatek.

Zebra33
2038 příspěvků 9.4.14 09:50

@dost_bot - souhlas, taky nejsem moc typ na rozumne boty. Navic mam pomerne jasnou predstavu o tom, jaky typ „rozumnych“ bot a v jake barve jsem jeste ochotna snest, ale vzdycky narazim na to, ze bud v danem obchode neexistuji nebo jsou vizualne ok, ale moc uzke/moc siroke/nepohodlne/plastove/nekvalitni. A kdyz vedle navic stoji nejake pekne lodicky na 8 cm uzkem podpatku… ;)

g.kala
437 příspěvků 9.4.14 11:24

Červená bundička Andy Warhol za 3000! Vypadám v ní jako kluk, k ničemu se mi nehodí, i na to kolo je lepší opravdová goretexka. Asi mi zatemnila smysly stylová visačka „Campbellś tomato soup“. A to normálně bez rozmyslu neutrácím…

Kapitan Amerika
80 příspěvků 9.1.15 14:46

Kdysy jsem četla článek, že za tyhle kiksy v nakupování může blížící se ovulace. Většinou to prý bývá spojené s nákupen nechutně krátké sukně, trička s výstřihem až k pupíku, ale třeba působí i na nákup jiných věcí. Jinak lituju nákupu šatů z Ateliru Donát, je to už dávno, a šaty už šli do světa. Ale tenhle úlet nikdy nepochopím. Dokonce jsem je měla na plese a myslela si co super nemám.

Příspěvek upraven 09.01.15 v 16:28

Jordaan
9512 příspěvků 9.1.15 16:25

@Kapitan Amerika

nebo evaluace duchodu ;-)

Doudou
1387 příspěvků 10.1.15 10:03

Tak to ja asi ovuluju neustále. Mně se tohle stavá strasne často. Se pak divim a divim.

007bohunka
658 příspěvků 10.1.15 19:04

Já kabelku v SIX a tedˇ si rvu vlasy proč jsem poslechla kámošku. Když vedle měli ještě hezčí a větší.

LeChatttNoir
373 příspěvků 12.1.15 16:55

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:05

Gatita
302 příspěvků 12.1.15 17:14

@LeChatttNoir K těm sakům - já si takhle pravidelně kupuji „univerzální“ černé kalhoty. Nosím většinou sukně a mám pocit, že sehnat padnoucí kalhoty je nemožné. Když vidím nějaké, co jsou zhruba o. k., hned si je v panice koupím. Stejně si v nich ale připadám buď nějak beztvaře (volnější střihy), nebo připrcatěle (skinny), takže putují dozadu do skříně. Tuhle jsem tam našla jedny ještě s cedulkou :-/

LeChatttNoir
373 příspěvků 12.1.15 17:25

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:05

Mystery.ous
41 příspěvků 12.1.15 17:32

@LeChatttNoir Já si takhle koupila krásné sako s ohrnutými rukávy a nárameníky. Poprvé jsem si ho chtěla vzít, když jsem někam letěla letadlem. Oblékla jsem si ho, koukla do zrcadla a tam - pilot. Zase jsem ho sundala a od té doby ho neměla na sobě.

Eirinn
469 příspěvků 12.1.15 17:33

@Gatita Pokud jde o univerzálnost, už pár let se snažím koupit si jednoduché černé šaty. Ke kolenům, se širší sukní a krátkými rukávy. A za těch pár let si pravidelně odnáším šaty krajkové, zavazovací za krk, se srdíčky, celé fialové, nebo s puntíky. :) Ale je fakt, že těch nákupů nelituju, jen se občas divím čím to, že takovou jednoduchou věc nikde nemůžu najít.

xyz
1650 příspěvků 12.1.15 17:38
@Zebra33 píše:
@Jordaan - to jste me nepotesila :).

Nezoufejte :-) Já nepřibrala po prvním, ale po druhém :-) Z této pidivelikosti se přibírá dobře :-)
I když já osobně si myslím, že u mě nešlo ani tak o dítě, jako že čtyřicítka na krku a zpomalení životního tempa a místo 36 mám nahoře 38 a dole 40/42.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek