Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (725) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Vinca_minor
304 příspěvků 05.10.18 10:35
@PanenkaMalenka píše:
Mě často říkají „paní inženýrko“, je to dané zaměřením a povahou mé práce. Vždycky opravuji, že jsem bez titulu, nechci se prezentovat něčím, co není pravda.

Moje maminka studovala v době, kdy se tituly nedávaly. Ale všichni ji jako ředitelku školy oslovovali „paní magistro“, tak si o titul zpětně zažádala, aby to nemusela vysvětlovat a řešit.
Stejně tak si zažádala její kamarádka, protože na vysvědčení bylo trapné, že ředitelka je bez titulu, ale učitelka je Mgr.

Lizbeth
487 příspěvků 05.10.18 11:43

Když mě vždycky u těch titulů naskočí " inženýr Králík " nebo " inženýrka tříbarevná" a má to pro mě ten pejorativní nádech.

Pimon
55 příspěvků 05.10.18 18:30
@DRW píše:
@Pimon to tezko, myslim, ze ten student by neprosel ;) a jako externista si to v te dobe dovolit, zvlast, kdyz byl sirokodaleko uznavany expert na danou . Nastalo ucit zacal az po revoluci.

Tak to nejsou 80.léta :)

giuliettka
2254 příspěvků 05.10.18 19:46

@barvinok Čo sa stalo, že pálite mosty?
https://www.modnipeklo.cz/…use/hledani/?…

giuliettka
2254 příspěvků 06.10.18 09:13

Netušíte niekto ako to tam má upevnené? Zavesené zvnútra na knoflík? Omotané okolo krku to vyzerá blbě, vylieza to, takže to tak najskor nebude.

MP blanka
1458 příspěvků 06.10.18 10:11

Omotané okolo krku určite nie, ale zavesené na vnútorné putko a gombík by to mohlo fungovať. Celok je veľmi pekný, len keď som zrolovala celkom dolu, ľutujem modelku a jej prsty v lodičkách .

Lizbeth
487 příspěvků 06.10.18 12:10

Ty prsty jsou fakt srandovní.

giuliettka
2254 příspěvků 06.10.18 14:43

@MP blanka Dík. Putko ma nenapadlo, premýšľala som nad vyšitím dierky v tom rožteku.
@MP blanka @Lizbeth Tie boty som si predtým nevšimla, ale sú fakt strašné. :-)

Personal Stylist
1 příspěvek 06.10.18 23:36
@stricc píše:
Takže první dotaz: může mi někdo nějak srozumitelně vysvětlit, co jsou to chinos? Já jsem gůglila obrázky, ale všude vidím normální kalhoty. Jak poznám, že právě tyhle a žádné jiné jsou chinos, a bude to hodně velký trapas, když jim budu prostě říkat kalhoty?
http://prodimg.snbz.cz/…nos-sand.jpg

Chinos are trousers with side and back pacets they are loose on the top but slimmer on the legs toward the ankle. They are also rolled up just above the ankle. They are made out of cool cotton.

sirena007
891 příspěvků 07.10.18 00:09

Tak tomu se říká přijít s pětiletým křížkem po funuse:-)

giuliettka
2254 příspěvků 07.10.18 07:24

@sirena007 Ty jo, niekto by mal dať vedieť @stricc nech sa vráti, že teraz už musí. :-D

Lakerol
114 příspěvků 13.10.18 14:58

Špagetová dýně se mi nerozpadla na špagety. V čem mohl být problém? Pekla jsem ji osolenou 40 min při 200°C. Vzniklo spíš pyré s kousky vláken. Chuťově to bylo v pořádku, jen ten estetický dojem nic moc.

Temperance
1049 příspěvků 14.10.18 01:51

@Lakerol Já ji peču něco přes půl hodiny při 180 °C. Ale někdy se mi taky nerozšpagetuje - že by jiná odrůda?

Lakerol
114 příspěvků 14.10.18 08:55

@Temperance Tak ten čas a teplota by mnohé vysvětlily. Ale prý to mohl být kříženec, vedle na záhonku rostlo hokkaido. Příště to zkusím na tu nižší teplotu a uvidíme. Děkuji za radu.

giuliettka
2254 příspěvků 14.10.18 09:12

Strašne by ma zaujímalo, pripadá Vám Pippa „málo“ tehotná? Alebo, že takto tehotná, pár dni pred porodom, vyzerať nesmie, že málo pribrala? Ja nejak nechápem tie porovnania, čo sa množia. American vs. British women during pregnancy. Že takto tehotná vyzerať nemá. Najprv Keira Knightley kritizuje Kate, že sa nemá nechať odfotiť nalíčená a na jehlovom opätku, po porode, že je to nevhodné a dáva zlý príklad ženám a teraz ešte aj pred porodom musíte vyzerať ako uťahaná puťka, čo obriadila krávy, husi, sliepky a dala koňom obrok. Docela ma tá neustála kritika toho, že sa niekto o seba stará a na verejnosti nechodí ako cuchta točí a to mi ani Pippa nie je moc sympatická.

Oldyn
5977 příspěvků 14.10.18 11:27

@giuliettka
Zlá, zlá Keira..
Pippa je normálně těhotná, akorát té zelené je nějak moc, na můj vkus lahev od piva. Co je to za ty dva v tom červeným hávu? Kostelní sbor?

giuliettka
2254 příspěvků 14.10.18 11:34
@Oldyn píše:
@giuliettka
Zlá, zlá Keira..
Pippa je normálně těhotná, akorát té zelené je nějak moc, na můj vkus lahev od piva. Co je to za ty dva v tom červeným hávu? Kostelní sbor?

Tí dvaja su ceremoniári na svadbe. Je to foto zo svadby.
Mne sa tie šaty nepáčia, ale nevidím dovod na kritiku, že takto vyzerať nemá.
Na Azete je k článku aj diskusia, a napríklad tento názor tam má takmer 100 súhlasných lajkov.
"Aby sa pani herečka ne***a z toho, že porodila. Ja mám dve deti a 7 hodín po pôrode som mohla ísť kľudne aj domov. Každá to má iné. "
Akurát, že Keira porodila deň pred Kate a po nej, na rozdiel od Kate, ani pes neštekol.

Lizbeth
487 příspěvků 14.10.18 17:06

Já jsem to tedy s tou prezentací po porodu pochopila tak, že ač to tedy každý má jinak - jeden je na umření a jak mátoha, druhý zvládne zamávat novinářům a házet úsměvy..tak ke Kate spousta žen vzhlíží a chtějí se jí podobat, což by je mohlo frustrovat, až se po porodu budou cítit jak kus hadru..

Ohledně velikosti břicha a vzhledu před porodem, k tomu asi nemám nic..prostě hubené ženy mají spíše náladu, elán a švih na podpatky a šatičky, než vorvani s oteklýma nohama, tak to holt je a je mi to celkem jedno.

giuliettka
2254 příspěvků 14.10.18 17:20

@Lizbeth A k tomu potrebujeme vedieť, že Keira mala na sebe po porode jednorázové kalhotky, že krvácala, že jej bolo zle… aby sme sa nechceli podobať Kate? Po porode dcéry skučala pre magazín Elle aká je nádherná aké má užasné telo… a zrazu začne kritizovať niečí výzor? Zrovna ona, čo vyzerá jak anorektička po diete.

Oldyn
5977 příspěvků 14.10.18 17:24

@Lizbeth
Aha, takže by kate měla zošklivět, přibrat a začít nosit průhledný legíny, aby nějaká matka nebyla frustrovaná? Není té ohleduplnosti nějak moc najednou?

giuliettka
2254 příspěvků 14.10.18 17:31

@Oldyn Alebo sa štylizovať do Kate účesom a všetkým, jak to robí bohom zabudnutá Keira. Kým si neprihriala polievočku na Kate, tak si na ňu už nikto ani nespomenul. A zrazu má dlhé vlasy upravené ako nosí Kate, podobnú farbu a zachvíľu to vidím aj na šaty. :-D

Oldyn
5977 příspěvků 14.10.18 17:34

@giuliettka
Asi tak jak píšete. A to jsem odpůrce monarchie prosím.

giuliettka
2254 příspěvků 14.10.18 17:38

@Oldyn Ja som teraz premýšľala, či som zástanca monarchie. :-D
Ale asi hej, oni si tam užívajú zábavu, prehliadky na kočiaroch, princezné, kráľovné a tak a my tu vozíme starého plesnivého dedka, ktorého nesmú ani filmovať pri chodzi, lebo ho ochranka takmer nesie. :-D
Ja chcem potomkov Štefana Uhorského, kráľa Svatého. Idem sa učiť po Maďarsky a punktum. :-D

Oldyn
5977 příspěvků 14.10.18 18:32

@giuliettka
To máš prašť jak uhoď. Všechny ty ceremonie, protokoly. Navíc Kchárl nemluví česky, jako sorry ale…

giuliettka
2254 příspěvků 14.10.18 18:34

@Oldyn Ja som sa stratila. To je kto?

Stránka:  « Předchozí 1 1821 1822 1823 1824 1825 1826 1827 1828 1829 1830 1831 1837 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek