Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (746) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
2583 příspěvků 02.01.19 10:00

Nechcem sa vám do toho pliesť, ale označenie organic cotton nie je biobavlna.

julie74
2596 příspěvků 02.01.19 10:19

@giuliettka to rozhodně ne, jedná se pouze o logo americké neziskovky, a upozorňuje na existenci biobavlny, negarantuje žádné procentuální množství v konkrétním výrobku. Taky kde by se vzalo, když biobavlny se vypěstuje to slavné jedno procento

julie74
2596 příspěvků 02.01.19 10:21

@if5 jaká vyšší zátěž chemii, pak to není bio. Si odporujete. Povolená chemie je v nebio, nepovolená chemie je zakázána…

JarkaJ
506 příspěvků 02.01.19 10:30
@vlm píše:
@Temperance je tam jedno, podle lidové písně… Už měkoně vyvádějí… :-)

Tak podle tohoto vzoru by se psal mněkouš :-) (mně koně) a navíc se nepřeme o slovo mněkoň ale měkouš :-)

giuliettka
2583 příspěvků 02.01.19 11:01
@if5 píše:
@shanimplavky­nahrocha A další problém s bio-pěstováním je v tom, že povolené postřiky jsou často méně účinné, takže se jich musí dávat víc/častěji, což ve výsledku vede k vyšší zátěži povolenou „chemií“, nemluvě o uhlíkové stopě po její výrobě.

Bavlna sa zbiera tak, že ju postriekajú chcemickým postrekom, ktorý odstráni listy, aby sa potom mohla zberať strojovo. Biobavlna sa zberá ručne, bez predchádzajúceho odstránenia listov.

shanimplavkynahrocha
4588 příspěvků 02.01.19 13:13
@julie74 píše:
@giuliettka to rozhodně ne, jedná se pouze o logo americké neziskovky, a upozorňuje na existenci biobavlny, negarantuje žádné procentuální množství v konkrétním výrobku. Taky kde by se vzalo, když biobavlny se vypěstuje to slavné jedno procento

Aha, dik za info. Nejak ted nestiham poradne googlit :D.

julie74
2596 příspěvků 02.01.19 14:02
@shanimplavky­nahrocha píše:
Aha, dik za info. Nejak ted nestiham poradne googlit :D.

Doufám že vás to pohoršilo. Mě teda jo. Pěkně sprostá reklama. :)))

MP blanka
1595 příspěvků 02.01.19 18:04

Po dlhšom čase sa mi zachcelo stiahnúť si film / zdarma /. Na tieto účely som už niekoľkokrát využila Ulož.to . Ale teraz je to nejako zablokované, vždy,keď kliknem na úvodnú stránku a v nej na prihlásenie, naskočí mi prázdna stránka s tým, že„ k tomuto webu sa nedá pripojiť “ Zmeškala som niečo ? Môžete mi poradiť inú možnosť?
Strašne by som si chcela pozrieť Revival.

Temperance
1169 příspěvků 02.01.19 18:21

@MP blanka Kdybyste byla blíž, půjčila bych Vám DVD ;-) Já s Uložto problémy nemám - ale nepřihlašuju se, stahuju pomalu. Ovšem jestli ještě nejste doma, může to být tím, já se např. v práci na Uložto taky nedostanu.

Matmys
1961 příspěvků 02.01.19 18:27

@MP blanka
Zkuste jiný prohlížeč. Občas mi to blbne na IE, ale chodí to dobře na GoogleChrome. A kdysi Opera, ale ta byla tak pomalá, že mi to nestálo za to ji jen spouštět :(
A ještě se zeptám - pokud chcete stahovat bez kreditu, proč se pokoušíte přihlásit? To snad ani není třeba.

MP blanka
1595 příspěvků 02.01.19 19:00

Ide to takto : zadám v prehliadači Ulož.to stahuj zdarma a bez registrace,tam potom jediná možnosť Přejít na Ulož / možnost přihlášení , a keď na to kliknem naskočí ohlásenie o nedostupnosti webu. Začarovaný kruh.

julie74
2596 příspěvků 02.01.19 19:10

@MP blanka potřebuji stáhnout materiály na zkoušku, takže jste mi kápla do tématu. Když zadám ulož to, a jejich stránka se otevře, tak hned na té první je rámeček kam se píše co chci najít, nějaké přihlašování ignoruji, taky stahuji pomalu. Zkuste jestli vám bude fungovat tenhle odkaz https://uloz.to/hledej?…

VeronikK
862 příspěvků 02.01.19 19:23

@MP blanka zadejte normálně ulozto.cz nebo uloz.to a na hlavní stránce rovnou napíšete název filmu do vyhledávání.

MP blanka
1595 příspěvků 02.01.19 19:34

@Temperance - ponuku nevyužijem, ale veľmi pekne ďakujem

MP blanka
1595 příspěvků 02.01.19 19:38

@julie74 -klikla som na váš odkaz a naskočilo mi hneď Nedostupnosť webovej stránky. Že by to bolo nejako blokované tu, v Dol.ústave - ale Internet beží OK.

MP blanka
1595 příspěvků 02.01.19 19:40

@VeronikK nelze, tá úvodná stránka, ako si ju aj pamätám, aj s tým oknom na napísanie,čo hľadám, sa mi nezobrazuje. Asi to musím vzdať.Vám a všetkým ďakujem za ochotu.

julie74
2596 příspěvků 02.01.19 19:49

@MP blanka no tak to je vážně nějak blokované. Já používám jako vyhledávač google chrome … A není to ze Slovenska nějak blokované, ono co si budem povídat, autorský zákon z „ulož to“ asi moc radost nemá… Já si ty moje materiály, larvy škůdců a jiné nechutnosti stáhla v pohodě. To je blbý teda…

Gorilka
980 příspěvků 02.01.19 20:08

@MP blanka Zadej do prohlížeče: https://hide.me/en/proxy
A poté co to najede zadej do textového pole: http://www.ulozto.cz
Do Proxy Location: Germany
A klikni na „Visit anonymously“

mimi
57 příspěvků 02.01.19 20:10

Mne „uloz to“ ide, vcera som si stahovala nejaku cetbu. Aj dnes mi funguje.

VeronikK
862 příspěvků 02.01.19 21:31

@MP blanka tak to budou mít v ústavu blokované stahování, to je škoda. Leda by vám to stáhli doma :-)

shanimplavkynahrocha
4588 příspěvků 02.01.19 23:28
@julie74 píše:
Doufám že vás to pohoršilo. Mě teda jo. Pěkně sprostá reklama. :)))

Pohorsilo. A ted koukam, ze lidl u oblecku piae BIO bavlna. Jak je to mozne? To neni postizitelne?

if5
196 příspěvků 02.01.19 23:31
@julie74 píše:
@if5 jaká vyšší zátěž chemii, pak to není bio. Si odporujete. Povolená chemie je v nebio, nepovolená chemie je zakázána…

Ale to je omyl, i pro biozemědělství jsou povolené např. insekticidy získávané výluhem z rostlin - některé z těchto látek jsou docela pěkné jedy, ale holt přírodního původu, takže se smí :-(

Veronika P
418 příspěvků 10.01.19 14:08

Zanedlouho půjdu kamarádce za svědkyni a trošku jsem se zamotala do pravidel. Jak je to s délkou šatů? Svatba bude sice v přátelském duchu, ale úroveň akce bude poměrně vysoká. Předpokládala jsem dlouhé šaty, ale zas leckde čtu a slýchám, že to není vhodné kvůli zastiňování nevěsty.

shanimplavkynahrocha
4588 příspěvků 10.01.19 14:09

@Veronika P Dlouhe jsem videla jen jednou. Zeptala bych se nevesty, co si predstavuje…

Veronika P
418 příspěvků 10.01.19 14:17

@shanimplavky­nahrocha Ta mi, velmi láskyplně, řekne, že je jí to buřt :) Ale nastávající si nechává šít smoking, tak nechci dělat ostudu :)

Stránka:  « Předchozí 1 1847 1848 1849 1850 1851 1852 1853 1854 1855 1856 1857 1858 Další »
Váš příspěvek

Rihanna uvádí spodní valentýnské prádlo

A Savage Kinda Love – tak se jmenuje nejnovější kolekce, pod kterou... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

Autor: Martina

Jak oživit šatník ve stylu business casual s ohledem na konkrétní... Celý článek