Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (760) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
1711 příspěvků 10.01.19 14:30

@Veronika P - ak to nevesta nerieši,nepoznáte ešte niektorú inú ženu,ktorá na svadbu pôjde,niekoho,od koho by ste získala viac informácií? Bolo by lepšie vedieť vopred,či ich bude v dlhých šatách viacej.Ak by ste bola iba vy jediná, mohla by ste sa cítiť nepríjemne .

Veronika P
501 příspěvků 10.01.19 14:35

@MP blanka Ano, přesně toho se obávám. Jen jsem si trošku myslela, že existuje nějaké pravidlo, o které jsem se doposud neměla potřebu zajímat.

Gorilka
1025 příspěvků 10.01.19 14:57

@Veronika P Dlouhé šaty má obvykle pouze nevěsta, protože se předpokládá, že je má (zvyk).

DanielaS
4854 příspěvků 10.01.19 16:02

A vite, v cem bude vas spolu-svedek/svedkyne? Kdyby byla svedkyne jediny host v dlouhych satech, nepozastavila bych se, prece jen to neni prosty pozvany (teda pokud bude mit dlouhe saty i nevesta, ale to ke smokingu predpokladam).

xSx
534 příspěvků 10.01.19 16:02

@Veronika P já bych šla do midi, pokud je unesete.

Veronika P
501 příspěvků 10.01.19 16:20

@xSx A myslíte spíš, tahle délka:

Veronika P
501 příspěvků 10.01.19 16:21

@xSx Nebo tahle:

julie74
2794 příspěvků 10.01.19 18:58

@Veronika P já myslím, že když i na královskou svatbu je Ok jít v nedlouhých až na zem. Kdo vlastně byl Meghan za svědka ? Měla svědka ? Když jsme u toho, já zas řeším, jek naložit s šaty na úzká ramínka. Protože si neumím představit něco jako bolerko které by vypadalo přijatelně…

giuliettka
2940 příspěvků 10.01.19 19:08
@Veronika P píše:
@xSx Nebo tahle:

Tak v týchto šatách by ste mohla za svedka aj mne, sú nádherné. :-D
PS ak si nevezmete dlhé široké typu Popelka vystupuje z kočáru z dýne, tak na svadbu v dlhých kľudne možete.

Judy24
777 příspěvků 10.01.19 19:13

Já před lety obdobnou situaci vyřešila těmito fialovými šaty (fotka není dokonalá, ale pro představu snad stačí a lepší jsem teď narychlo nenašla) a bylo to ok. Byla jsem o kousek formálněji oblečená než ostatní ženy, ale rozhodně jsem nezastínila nevěstu. A popravdě mi to dělalo dobře, že jsem takhle uprostřed, že i tím jsem nebyla úplně běžný host. (Šaty jsme vybíraly společně s nevěstou.)

giuliettka
2940 příspěvků 10.01.19 19:15

@Judy24 Pred koľkými rokmi?
edit, blbe to takto stroho vyznelo. Ja len, že som si myslela, že ste tak 40+ a vy ste mladá kočka, rozbila ste mi bábovičku. :-D

Judy24
777 příspěvků 10.01.19 19:30

@giuliettka Tahle fotka je asi dva roky stará. : ) Bude mi 24 a beru to jako kompliment, že jste si myslela, že jsem 40+. :D (Vážně.)

giuliettka
2940 příspěvků 10.01.19 19:35

@Judy24 Vy ste tak triezvo, vecne a s takým dospelým nadhľadom komentovala rozvod rodičov, že ste mi pripadala staršia.
A mimochodom šaty vám pristanú a sú pekné. Nechcete dať niečo do cjmdns, vyzerá, že máte vkus. :-)

pavka_l
825 příspěvků 10.01.19 19:37

@Judy24 Vy jste takhle mladá? Vaše komentáře mi tedy také spíše evokovaly vyzrálou ženu kolem čtyřicítky. Vy jste mě tak potěšila. Měla jsem o lidech kolem 24 úplně jiné představy ( a i jiné zkušenosti s nimi). To zjištění by snad bylo i do vlákna pro radost :-)

MP blanka
1711 příspěvků 10.01.19 20:48

Asi pred týždňom som si sťažovala,že mi nefunguje sťahovanie na Ulož.to.Je možné,že to bolo nejako miestne blokované ?Som doma, a ejhle - funguje to !Dodatočne ďakujem vám,ktoré ste so mnou strácali čas v snahe mi pomôcť.

VeronikK
956 příspěvků 10.01.19 21:02

@giuliettka @pavka_l ale zase se @Judy24 sem tam zmiňuje o studiu apod., takže mě třeba přišlo, že je mladá :-)

Judy24
777 příspěvků 10.01.19 21:06

@VeronikK Já si taky myslela, že to sem tam dám najevo nějakou zmínkou, ale asi málo. :)

Ale fakt mi to lichotí, vzhledově naopak vypadám spíš o pár let mladší, což mi už několikrát zrovna radost neudělalo, tak je fajn vidět, že čistě na základě vyjadřování působím dospěle.

julie74
2794 příspěvků 10.01.19 21:54

@Judy24 synovec odjíždí na rok studovat do Ameriky. Jeho tatínek dneska odešel z práce protože mu musí koupit jiný kufr a maminka je celá nervozní, že za tři dny jede a ONA ještě nemá dobaleno. Seznamy dokonce ani nedělala dohromady s budoucím studujícím. A je o dva roky mladší než vy. Takže chápu, že vám dojmy o vašem věku lichotí. Mě tu zas nedávno polichotilo, že se myslelo že jsem mladší :)))

Temperance
1281 příspěvků 10.01.19 23:41

@MP blanka Tak vida, blokované. Jako u mě v práci. Asi proto, aby pacienti nezahltili ústavní internet stahováním.
PS Vítejte doma :-)

BeKaa
367 příspěvků 11.01.19 08:50

Prosím o radu lyžařky… Měla bych jet na lyže, ale na lyžích jsem stála naposledy před 20 lety a 20 kily. Myslíte, že u lyží platí to, co o kole…že se to nezapomíná? A dá se vůbec s nadváhou lyžovat? Půjčí mi vůbec lyže? Nejsem sice velryba, ale něco navíc mám…

DanielaS
4854 příspěvků 11.01.19 09:17

Nezapomina, ale rozlyzujte se pomalu. Hlavne pokud bude hluboky, tezky snih. Ja se takhle po petilete prestavce vecele rozjela stylem, ktery jsem si pamatovala jako svuj bezny, nezvladla zavej a byla z toho zlomena noha.

megusa
430 příspěvků 11.01.19 09:18

@BeKaa nebojte, nezapomíná… nebo to rychle oprášíte ;)
měla jsem asi desetiletou pauzu.. když jsem pak měla jet na hory, tak jsem se rovnou rozhodla, že si lyže koupím.. že když je budu mít doma, tak vyrazím snáz.. a úplná pohoda… pár jízd a byla jsem si zas poměrně jistá v lyžácích..
a to jsem ještě měnila klasické lyže za carving..

MP blanka
1711 příspěvků 11.01.19 09:30

@BeKaa -ďaleko viac, ako obava či človek nezabudol po 20 rokoch lyžovať / aspoň u mňa to tak bolo/ je asi strach, obava, a z toho plynúca prílišná opatrnosť,
zviazanosť. Aj keď toto je možná lepšie, ako neprimeraná odvaha, aby sa človek z pocitu, že keď to zvládol vtedy, musí to ísť - okamžite - aj teraz, nepustil do zbytočného riskovania. Kila samé by asi nemuseli byť problém, záleží na tom, ako ste, aj s tou váhou, pohyblivá aj „ na suchu “.Na hory určite choďte, lyže vám,
samozrejme tiež požičajú, a keď sa nepustíte pri prvej jazde strmhlav dolu po čiernej zjazdovke, určite to pôjde! A nezničte sa hneď prvý deň- trošku lyžovania plus prechádzky pešo - pridávajte si len s rozumom, a bude to perfektné! Ja už som roky iba bežkárka, ale tak moc mi to teraz chýba!

xSx
534 příspěvků 11.01.19 09:37

@Veronika P nejde mi odhadnou délka těch prvních šatů, tipuju něco pod kolena. Mně se líbí oboje, záleží, co sedne Vám a taky jaké budete mít boty, neb k těm druhým asi budou nutné hodně vysoké podpatky.

xSx
534 příspěvků 11.01.19 09:41

@BeKaa záleží, na jaké úrovni jste lyžovala před dvaceti lety… Ale jinak se to fakt moc nezapomíná. Lyže Vám půjčí všude, akorát bych si trvala na seřízení vázání na Vaši aktuální váhu.

Stránka:  « Předchozí 1 1848 1849 1850 1851 1852 1853 1854 1855 1856 1857 1858 1870 Další »
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek