Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (756) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
2718 příspěvků 07.02.19 12:00
@Jordaan píše:
@JNH

Jenze to znamena podporovat Donnieho. Za me vede rooftop cafe Metropolitniho mu­zea.

https://www.metmuseum.org/visit/dining

Já si předevčírem kupovala slunečnicový chleba a nějaký pán na pokladně mě upozornil že podporují Babiše : :)))

Jordaan
8417 příspěvků 07.02.19 12:11

@julie74

Dite ma rado jeden konkretni toastovy chleba, ktery vyrabi babisovo pekarna. Takze ja ho dotuju ze zahranici :-).

Paris1789
3107 příspěvků 07.02.19 12:26

@Jordaan
Mně se stalo v tramvaji v Praze, že takováhle paní, kterou jsem pustila sednout, vytáhla z baloňáku hrst stovek a nutila mi je za to, že jsem jí uvolnila místo. Stálo mě to hodně přesvědčování, že mi to nemá dávat a že to nemá dávat nikomu, zejména ne v takových případech a že si to má schovat. Tak snad ji někdo neobral na dalších zastávkách. Ale bylo to hodně zvláštní.
Měla jsem světlebéžový baloňák, sukni a jehly btw :-)

MP blanka
1672 příspěvků 07.02.19 12:41

@Paris1789 - v skutočnosti to bol smutný prípad, pani isto nebola celkom svojprávna, ale v inej rovine, ako námet pre skrytú kameru by to bolo dobré, nie ?

Pýthia
205 příspěvků 07.02.19 12:43

@Jordaan To je hezká historka! A fakt je, že autobusy jsou super, metro má v těch velkých městech prostě tu nevýhodu, že vás pohltí a vyplivne, zatímco autobus je taková hezká vyhlídková jízda, jen teda ten čas metro docela ušetří…Já zase v NY zažila černošského řidiče autobusu, který si pískal „černý muž pod bičem otrokáře žil…“ přišlo mi to takové „americké“, nevím jak přesně ten pocit popsat (ale v dobrém jako).

xSx
514 příspěvků 07.02.19 12:52

@Veronika P byla jsem v USA dvakrát, když jsem jela poprvé, tak mě teda týpek slušně vyslýchal a čím jsem byla nervóznější, tím to bylo horší. Ještě je dobré znát adresu hotelu, alespoň přibližně, na to se ptají (mě třeba třikrát, ověřují si, jestli jste konzistentní v odpovědích). Podruhé to vůbec už nebylo tak hustý :)

Jordaan
8417 příspěvků 07.02.19 13:05

@Pýthia

Ta pani na me udelala ohromny dojem. Tim, ze se k te druhe chovala jako k sobe rovne, nebyla v tom zadna socialni romantika nebo litost, byla uplne prirozena a mila. Zbytek osazenstva (vcetne mne) s tou zenskou proste nechtel mit nic spolecneho, asi jsem ji v duchu i mirne opovrhovala, pritom nedelala nic spatneho, byla proste jen jina. Ta dobre oblecena pritom byla od pohledu jedina, ktera by byvala mohla nad ostatnima ohrnout nos a asi by to nikoho ani neudivilo. Ta samozrejmost, se kterou nekomu bez zavahani pomohla, protoze proste mohla, na me udelala dojem.

Paris1789
3107 příspěvků 07.02.19 13:20

@Jordaan
Většina bohatých lidí nejsou sebevědomí až poté, co zbohatli, ale byli už takoví předtím :-)

Jordaan
8417 příspěvků 07.02.19 13:22

@Veronika P

Co se tyka filmovych mist, tak rozhodne nezapomente Brooklyn Heigts, je tam moc krasne. A Wall Street. A Lennonuv dum.

Jordaan
8417 příspěvků 07.02.19 13:29

@Paris1789

Slovo sebevedomi to nepopisuje uplne presne.

sirena007
1034 příspěvků 07.02.19 13:33

@Jordaan Možná vyrovnanost a nadhled?

Paris1789
3107 příspěvků 07.02.19 13:33

@Jordaan
myslím si, že dobré chování a celkový jemnocit vychází se silného sebevědomí.
Proč se asi ti ostatní lidé té paní stranili? Podrobuju se často sebezpytu, když mi něco vadí, snažím se dojít ke kořeni těch pocitů a vždycky je tam nakonec strach.
Ona se prostě nebála.
Snažím se taky nebát. Je to dřina.

VeronikK
908 příspěvků 07.02.19 13:51

@Paris1789 myslím, že je to tak, pocit, že jsem něco víc, lepší člověk, asi u lidí pramení z obav… Na druhou stranu strach a nesebevědomí nemusí být přímo úměrné. (já třeba nemám moc silné sebevědomí, zato se spousty věcí nebojím)

VeronikK
908 příspěvků 07.02.19 13:58

@Pýthia ono je to americké, písničku glory, glory aleluja, která byla snad původní melodií nějaký gospel, zpívají američtí vojáci v mnoha verzích jako píseň do kroku. Kdysi jsem to někde našla na wiki, teď to nemůžu najít. Slova mohou být o Johnu Brownovi, ale také úplně jiná, je jich více verzí, plus se dají vytvořit vlastní slova :-)

julie74
2718 příspěvků 07.02.19 14:49

@Jordaan skvělá historka

julie74
2718 příspěvků 07.02.19 14:51
@Paris1789 píše:
@Jordaan
Většina bohatých lidí nejsou sebevědomí až poté, co zbohatli, ale byli už takoví předtím :-)

nebo spíš majitelé takzvaných starých peněz,někdo kdo nezbohatl, ale narodil se v tom a tudíž to s ním zas tak nemává, je to normálka… a pokud je k tomu dobrá duše …

Temperance
1217 příspěvků 07.02.19 14:58

@VeronikK Třeba tady: https://en.wikipedia.org/…own%27s_Body - bojová píseň unijních vojáků během americké občanské války.

Pýthia
205 příspěvků 07.02.19 15:27

@VeronikK To vím, ale tak jsem to nemyslela, spíš že to prostě jinde nezažijete…

kilgor
313 příspěvků 07.02.19 22:33

@VeronikK já jsem ji slyšela zpívat poprvé tuto neděli..ale s tím křesťanským textem, anglicky, jenže ten tady není..ale je to asi ten, který myslíte Vy :) https://www.magazinuni.cz/…browns-body/

:/ aha tak jsem dočetla až do konce a vidím, že už je další odkaz..

giuliettka
2823 příspěvků 08.02.19 18:49

Strašne by ma zaujímalo na kieho ďasa išla tá Ledecká na lyže. Prečo nezostala u snowboardu. Takto len dokázala, že to olympijské víťaztvo bola náhoda.

Pýthia
205 příspěvků 08.02.19 19:30

@giuliettka Však olympijskou medaili získala i za lyže, ne?

Yaay
114 příspěvků 08.02.19 20:09

@Pýthia Ale iba nahodou, chapete :D Este sa vam nestalo, ze ste si chceli ist iba trochu zalyzovat a bum!!! - ani neviete ako, vyhrali ste zlatu medailu na najprestiznejsom podujati roku?

julie74
2718 příspěvků 08.02.19 20:28

@giuliettka možná proto, že kdyby měla hlavu nastavenou na tento způsob uvažování, jezdila by jako hvězda středních Krkonoš, protože na to jí stačí talent od přírody, a do ničeho dalšího se nepouštěla, protože co kdyby v tom nebyla nejlepší, jistota je jistota. a tatínkovo prachy by mohla utrácet za hadříky a kluby - to by dokonce mohla být hvězdou celého Špindlu. Takhle do něčeho pouští…nového, bože… a je v tom trapka patnáctá na světě. momentálně … ovšem radilů, těch pořídila už dost, to by vydalo na autobusy..

Gorilka
1008 příspěvků 08.02.19 20:47

@julie74 Ledecká má bod za to, že si tuhle legraci platí z toho co „vydělá“, narozdíl (od) fotbálistů, hokejistů a dalších exotů do kterých příslušné organizace lijou prašule.

Vinca_minor
464 příspěvků 09.02.19 01:47

@Gorilka Jsem zvědavá, jestli se Ledecká dál věnuje i tomu windsurfingu :) Ona sama uznává, že si mohla dovolit začít sportovat díky penězům svého otce a já jí to přeju, že jí tolik sportů jde na vrcholné úrovni.

Stránka:  « Předchozí 1 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 Další »
Váš příspěvek

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek