Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (771) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
2856 příspěvků 09.02.19 12:00

@Vinca_minor protože ono vyprávěnka, že se dostanete ve sportu na vrcholovou úroveň s chudými rodiči, patří tak do časů Eduarda Basse. Minimálně v individuálních sportech..

Judy24
805 příspěvků 09.02.19 12:11

Mně to přijde super, že nezůstala jen u snowboardu a dává víc energie lyžím. Že si klade vyšší cíle, ve snowboardingu by pravděpodobně mohla vyhrávát zlaté pořád dokola, ale když už by ji to nebavilo, tak jde radši do výzvy (a to to slovo nemám ráda) a snaží se na lyžích.
Ale přiznávám, že ji mám fakt ráda, přijde mi, že si na nic nehraje a fakt ji to baví.

giuliettka
3075 příspěvků 09.02.19 19:37

Nie je tu niekto, kto sa rozumie fotoaparátom? Chcem pre manžela k narodeninám. Čo vravíte na tento?
@Jordaan čo ty na to? Sííím.
 https://www.fotoskoda.cz/…sc-rx100-va/

Jordaan
8566 příspěvků 09.02.19 21:36

@giuliettka

To se takhle neda rict, zalezi na tom, co a jak dotycny fotografuje, jake na to ma naroky a asi na tisici dalsich vecech. Pri te cene bych se vubec neodvazila davat nejake rady. Pokud ma fotografovani jako konicka, tak si asi nejlip vybere sam. Zrovna fotoaparat je takova dost osobni vec, sto lidi, sto chuti. Fotak uz jsem dlouho nehledala, takze vubec nevim, kam se to cele posunulo. A kdyz jsem ho tenkrat hledala, tak jsem tim stravila nekolik mesicu. Podle recenzi na amazonu je fajn, ale to jste asi cetla taky. Sorry, nedokazu poradit.

giuliettka
3075 příspěvků 09.02.19 22:29

@Jordaan Aj tak dík za odpoveď. On má nejaký Fujifilm zrkadlovku s výbavou, ale chce foťák „do kapsy na ceste do práce“ niečo čo si pribalíte do náprsnej tašky a čím odfotíte chrobáčika na chodníku pred supermarketom. :-)
Tak mu kúpim kravatu a fotoaparát nech si vyberie sám. :-D

Kryptozoo
244 příspěvků 10.02.19 18:31

Jsem krejčovinou naprosto nepolíbená,tak mám dotaz.Dá se kolová sukně zabrat v pase?Je to takový docela pevný,malinko trčavý materiál.V mojí představě,když se vezme kus v pase,naruší se „rytmus“ těch skladů,které vytváří.Nebo se pletu :-)?

MP blanka
1723 příspěvků 10.02.19 19:07

@Kryptozoo je niekoľko možností.Napríklad odpárať opasok a sukňu mierne nariasiť, potom opasok všiť znovu, na menší obvod. Toto ale bude fungovať len na mäkších materiáloch , a umožní zúžiť len o niekoľko málo cm. Ak máte dva bočné švy, môžete sukňu zabrať v nich, alebo ak je tam zips a nechce sa vám potom hrať znovu s jeho všívaním , môžete si urobiť dva pásové odševky na ZD. Ak máte iba jeden šev na ZD, tiež asi radšej iba tie odševky .

Kryptozoo
244 příspěvků 10.02.19 21:05

@MP blanka Moc děkuju za podrobné vysvětlení.
Každopádně s tím zamířím ke krejčové,moje snahy by vypadaly jak od dřevorubce:-)

xSx
547 příspěvků 10.02.19 22:42

@giuliettka souhlas s Jordaan, asi by bylo lepsi, aby si vybral sam, neb za tu cenu se da poridit uz lepsi bezzrcadlovka se setovym objektivem a vetsim cipem…

benyka
6933 příspěvků 10.02.19 23:09

Bojím se zeptat, kde je těch pět rozdílů (z dnešní reklamy):

Temperance
1316 příspěvků 11.02.19 09:24

@benyka Bojím se zeptat, kde je ten obrázek (občas se mi neukazujou) :-P
Edit: už ho vidím.

Campanelle
1964 příspěvků 11.02.19 11:39

@benyka A já se bojím zeptat, na co to byla reklama? :o Jako před a po?

zuzzák
55 příspěvků 11.02.19 12:44
@giuliettka píše:
@Jordaan Aj tak dík za odpoveď. On má nejaký Fujifilm zrkadlovku s výbavou, ale chce foťák „do kapsy na ceste do práce“ niečo čo si pribalíte do náprsnej tašky a čím odfotíte chrobáčika na chodníku pred supermarketom. :-)
Tak mu kúpim kravatu a fotoaparát nech si vyberie sám. :-D

Já mám starší generaci přesně pro tento účel a jsem moc spokojená. Ten foťák je kvalitní, ale při téhle ceně opravdu možná ať si každý vybere sám.

benyka
6933 příspěvků 11.02.19 13:33

@Campanelle To ne. :-) Normální reklama na šaty. Ale to rozdílné pojetí takhle vedle sebe mě zaujalo. (Poznámka: Dneska mají ty červené šaty ve slevě.)

Campanelle
1964 příspěvků 11.02.19 13:41

Možná má ten obchod zvláštní sekci pro call girl. :)

Jordaan
8566 příspěvků 11.02.19 14:15

@Campanelle

Skvely komentar :-D

Matmys
2100 příspěvků 11.02.19 15:51

A to by mě zajímalo, jakpak se počítá taková statistika
pokud je jeden v výsledků „neznám“…

A tato statistika má vyhodnocovat důvěryhodnost, nikoli znalost … šmarjá

Jordaan
8566 příspěvků 11.02.19 17:19

@Matmys

No ale vysledky kolonky „neznam“ jsou opravdu zajimave. Predevsim mne zaujala neznalost jmen T. May, Assad a Erdogan. Ta jsou tak proflaknuta, ze si tezko umim predstavit jedince, ktery o nich jeste nikdy neslysel.

Uživatel je onlinePorkpiehat
301 příspěvků 11.02.19 18:47

@Matmys @Jordaan
Je to jen statistika, předpokládám, že nepokládali další doplňující otázky, takže i v těch „důvěřuji-nedůvěřuji“ může být spousta „neznám“, jen se to báli přiznat :-D

laislabonita
152 příspěvků 12.02.19 09:15

Uz se to tu jednou resilo, ale sicher je sicher. Jak jste to resili v tehotenstvi s kockou. Nechala jsem se pred par mesici otestovat na toxoplazmozu a byla negativni. I doktor pred testovanim mi rikal, ze ji na 90 % nemam/nemela jsem. Rikal, ze je to malo pravdepodobne. To se dost lisi od nazoru, co jsem do te doby slychala. Zverolekar rika, ze ma clovek v tehotenstvi dbat vic na hygienu - po kazdem kontaktu s kockou si umyt ruce a tak. To mi prijde dost nerealne - kdyz kocka vleze skoro vsude, clovek si sedne a ona je hned na kline. Spi se mnou v posteli… Samozrejme si pred jidlem myju ruce, ale po kazdem kontaktu? Zachod uz ted cisti muz. Jak jste omezili kontakt s kockou v tehotenstvi vy?

DanielaS
4868 příspěvků 12.02.19 09:25

Na cisteni bedynky jsem si brala jednorazove rukavice. Jinak normalne. Ony se nazory lisi - tady v Italii neni paranoia z toxoplazmozy z kocek, ale ze spatne umytych rajcat, ty si tehotne dezinfikuji Savem (chlornanem sodnym).

DKU
103 příspěvků 12.02.19 09:30

@laislabonita nemusíte se bát, mám tři kočky v bytě a nijak jsem se během těhotenství neomezovala, ono to ani nešlo, jedna z nich ve vyšším stupni těhotenství milovala ,když si mohla lehnout na ten vrcholek břicha :-) a já mám zase ráda vrnění.

laislabonita
152 příspěvků 12.02.19 09:44

@DanielaS vidite, clovek se boji vic kocky a zeleninu az tak neresi - samozrejme ji myju, ale ne takhle drasticky.
@DKU A chodi vase kocky i ven? To jsem zapomnela zminit, ze nase je napul venkovni… Taky mam rada vrneni a verim, ze kocka se tam taky uvelebi :-)

Uživatel je onlinePorkpiehat
301 příspěvků 12.02.19 09:48

@laislabonita
Ta kočka je jen doma nebo i chodí ven? Pokud je jen domácí, tak si myslím, že jste udělala asi maximum, co jste mohla (hlavně to čištění kočičího záchodu). Kromě mytí rukou před jídlem bych asi víc dbala na čistotu nádobí a utěrek (naše domácí kočka (v mém dětství) milovala ležení na utěrkách na topení). Předpokládám, že jako asi všechny kočky se občas promenuje po kuchyňské lince, takže tam nenechávat volně jídlo. Ale pokud je to kočka pouze domácí a dosud jste toxoplazmózu neměla, tak víc asi udělat nemůžete.
@DanielaS Já jsem také neměla toxoplazmózu, ovšem nemáme kočku a kontakt s ostatními kočkami jsem eliminovala (i kvůli alergii). V obou těhotenstvích mi dělali testy na toxoplazmózu každý měsíc (Francie) až do porodu. Řekla bych, že tady víc preventivně panikaří kvůli listerioze než kvůli toxoplazmoze.

DKU
103 příspěvků 12.02.19 10:03

@laislabonita kočky mám pouze domácí, pokud máte dospělou kočku, která je očkovaná, tak tam nic nehrozí,
 https://cs.wikipedia.org/…lazm%C3%B3za

Stránka:  « Předchozí 1 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 1867 1877 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek