Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (785) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
2920 příspěvků 17.02.19 20:49

@giuliettka no tak ono to minimálně do tří čtvrtin dne nebylo nic jiného než opakování středoškolské matematiky. Bohužel tu jsem neuměla už na té střední škole. :)) tedy nebylo co opakovat…

Gorilka
1059 příspěvků 18.02.19 07:51
@giuliettka píše:
@Gorilka Hej a čo sme potom brali na tej strednej? Závorky a mezikruží? :-D

Totéž co na základní škole + rovnice o více neznámých, integrály, derivace, kombinatoriku, deskriptivní geometrie a další drobnosti které potřebuješ, jen když jdeš na vysokou školu nebo si hodláš číst po nocích Rektoryse.

Vinca_minor
650 příspěvků 18.02.19 07:53

@giuliettka Ano, muž si vezl oblek taky v krosně :) Košili jsme na místě přežehlili, oblek byl v pohodě.
Ve vlaku by se s oblekem či s šaty na ramínku v ruce cestovalo dost blbě, a když šaty nejsou moc mačkavé, tak se dají srolovat a dát třeba do krosny :) Navíc žehlička u přátel to jistila.

Vinca_minor
650 příspěvků 20.02.19 15:02

Asi to patří spíš do vtipů, ale když už jsme nakousli téma, co vše lze převézt ve vlaku… :)

Edit: Příšerný překlep!

Příspěvek upraven 20.02.19 v 18:49

Matmys
2128 příspěvků 20.02.19 15:28

@Vinca_minor
Tak snad měl jízdenku, doufám :)

sirena007
1111 příspěvků 20.02.19 15:58

@Matmys Jen jestli měl i občanku!

Natka-28
2 příspěvky 20.02.19 17:21

Ahoj holky, napíšu to raději sem do aktivního vlákna.

Máte nějaké tipy na obchody/eshopy, kde nakupovat jednoduché elegantní, nadčasové oblečení z kvalitních materiálů? Běžně po obchoďácích vidím tuny bizarních kousků jak z cirkusu a o kvalitní a jednoduché kousky nikde nezavadím :-(
Chtěla bych trochu změnit styl na elegantní a trochu formálnější ale s obměnou šatníku to jde ztuha :-(

Vinca_minor
650 příspěvků 20.02.19 18:51

@Matmys Celou cestu se tvářil, že je jenom vycpanej, a vydával se za zavazadlo :)

Jordaan
8591 příspěvků 20.02.19 20:05

@Natka-28

Zkuste Max Mara, tim nemuzete udelat chybu a prodavacky tam jsou uzasne ochotne.

giuliettka
3247 příspěvků 23.02.19 09:04

Prosím jak zjistím vlastní heslo na MP? Zapomněla jsem ho a nemůžu se přihlásit z jiného prohlížeče, jenom z toho kde mám trvalé přihlášení na PC. :-D

vlm
4412 příspěvků 23.02.19 09:49

@giuliettka asi si budete muset vzpomenout jiná možnost nebude :-)

Tyana
43 příspěvků 23.02.19 09:52

@giuliettka Pokud máte přístup k pc kde máte heslo uloženo, otevřete v prohlížeči Open Menu, potom klikněte na Options, potom klikněte na Privacy & Security a tam vyhledejte kolonku Forms & Passwords a zatrhněte Saved Logins - zobrazí Vaše hesla na všech platformách. Pokud nemáte přístup k pc,kde máte hesla uložena, můžete si změnit heslo pokud zadáte mail, který jste zadala při registraci: https://www.modnipeklo.cz/poslat-heslo/

giuliettka
3247 příspěvků 23.02.19 10:02

@Tyana Preboha z prvej polovice vášho príspevku chápem len spojky a interpunkciu! :-D
Nemožem to zmeniť tým druhým sposobom, pretože ten mail nemám, asi už chcípnul na neaktivitu. Ja som si ho založila kvoli mp a nepoužívala. To verím skor na to, že si spomeniem skor na heslo k mp ako na tamto k mailu. :-D

Moir
2191 příspěvků 23.02.19 10:08

@giuliettka pokud máte Chrome je to docela jednoduché, pokud Firefox tak vám neporadím, ale jak na to půjde vygooglit

giuliettka
3247 příspěvků 23.02.19 10:10

@Moir Firefox, ach jo. Idem použiť ten utfg. :-D

Tyana
43 příspěvků 23.02.19 10:18

@giuliettka nevadí, tady máte návod k zobrazení krok po kroku s ikonami na které byste měla kliknou: https://support.mozilla.org/…a-imoprt-ulo

PS tlačítko Open Menu (3 vodorovné čárky) se nachází přímo pod křížekm, kterým zavíráte prohlížeč.

giuliettka
3247 příspěvků 23.02.19 10:29

@Tyana ja som tupejšia jak som si myslela. :-(

Garfield
34 příspěvků 23.02.19 11:16

Měla bych jeden zvlášť aktuální dotaz. Pokoušeli jste se někdy někdo prodat vstupenky přímo před místem konání akce? Pokud ano, jak se to dělá, mám mít nějakou ceduli, aby mě případní zájemci identifikovali? Nebo se to nesmí? Mám naprosto legálně koupenou vstupenku na akci v O2 aréně, která měla být dárek, bohužel dotyčný se nemůže na akci dostavit a mě se ji nepodařilo prodat přes prodejní servery a aplikace…
Nikdy jsem nic takového nepodnikala, tak vůbec netuším…
Za případné zkušenosti děkuji.

Tyana
43 příspěvků 23.02.19 11:30

@Garfield Většina akcí má FB stránku akce jejíž součástí je kromě data, místa akce také kdo se zúčastní apod., také je tam diskuze a často právě tam nabízí lidé lístky k prodeji, zkuste to. Odzkoušeno mnou i přáteli.

Garfield
34 příspěvků 23.02.19 11:38

@Tyana to by asi šlo, kdybych ovšem měla FB…Zas kvůli jedné vstupence se mi ho zakládat nechce, vzhledem k tomu jaký mám k těmto soc sítím negativní vztah…

Tyana
43 příspěvků 23.02.19 11:40

@Garfield Tak zkuste požádat kamarádku/kamaráda, který FB má, zda by vám tam hodil příspěvek s nabídkou k prodeji.

weruberu
1253 příspěvků 23.02.19 12:08

@Garfield nelegální by to bylo, pokud byste nabízela podvrh vstupenky…běžně před akcemi vídám jedince, kteří vstupenky nabízí, s cedulí nebo ti odvážnější přímo oslovují lidi čekající u pokladen…

Garfield
34 příspěvků 23.02.19 12:30

@weruberu No já si právě myslím, že bych nedělala nic špatného, klidně kupujícího doprovodím ke vsupu, aby měl jistotu, že nekupuje fake.Jen mě tak zajímá jak to chodí, protože se hodlám do něčeho podobného pouštět poprvé a upřímně doufám i naposled…

@Tyana no jedině takto…

Dalmitka
1589 příspěvků 23.02.19 13:02

Tak neviem, či som to prehnala alebo nie… Vošiel mi do kancelárie chlap, ktorý dosť postával pred vstupom a vôbec sa mi nezdal. Bol komplet v čiernom, mal na tvári kuklu až pod oči a na očiach čierne okuliare; na hlave ešte šiltovku. Mumlal čosi dosť nezrozumiteľne; požiadala som ho, aby si dal dole kuklu; povedal, že on to tak nosí - požiadala som ho ešte raz s tým, že sa ho bojím; odhalil len časť tváre, ale pýtal sa vlastne na nezmysly a potom odišiel. Tak neviem…

sirena007
1111 příspěvků 23.02.19 13:10

@Dalmitka Kdybyste pracovala v bance, tak je to na pováženou :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 1867 1868 1869 1870 1895 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek