Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (844) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
3960 příspěvků 19.6.19 07:37

@julie74
my jsme se viděly?

julie74
3337 příspěvků 19.6.19 07:59

@Paris1789 jo, já viděla vaše fotky (Is) a vy moje. :grinning:

Paris1789
3960 příspěvků 19.6.19 08:53

@julie74 a jak z mých fotek dedukujete, že přibírám na břiše?

benyka
7477 příspěvků 19.6.19 09:18

@julie74 I v dobách, kdy jsem šila kalhoty mému muži a ani jednomu z nás žádná kila nikde nepřebývala, jsem se vešla do jeho kalhot dvakrát. A to je jenom od čtvrt metru vyšší. Asi jsme oba nějaké zpotvořeniny. :-)

Paris1789
3960 příspěvků 19.6.19 09:47
@giuliettka píše:
Tak ak sa ako prvá vypredá malá veľkosť, a veľk) aj tak nikto nekúpi, tak kde vidíš problém v obezite národa?

kde jsem psala o obezitě národa?

Vinca_minor
1010 příspěvků 19.6.19 09:48

@Paris1789 To nikdo nededukuje. Sestra má postavu jako vy (to je pro představu, jak sestra vypadá) a sestra přibírá na břiše. Kde přibíráte vy, to není zmíněno.

bao-baba
408 příspěvků 19.6.19 10:16
@Lizbeth píše:
Mě se líbí, jak kuřáci, pijani a závisláci všeho druhu bodře na jakékoliv „pitomé připomínky o zdraví“ odvětí: Na něco zemřít musím hahaha hehehe..Příspěvek upraven 18.06.19 v 20:10

Souhlasím s Vámi, přijde mi to dost omezené. Kupodivu jsem slyšela to říkat i poměrně inteligentní lidi. Možná jsou už na dobré rady alergičtí, tak reagují takto.
Na druhou stranu zdravotní připomínky má kdekdo, ale kdo si troufá někomu příbuznému, kolegovi či známému říci, že je bezcharakterní podrazák nebo zloděj? Snak jen ten, kdo byl zrovna okraden.

Paris1789
3960 příspěvků 19.6.19 10:17

@Vinca_minor vy jste oslovené tisková mluvčí?

julie74
3337 příspěvků 19.6.19 11:30
@Paris1789 píše:
@julie74 a jak z mých fotek dedukujete, že přibírám na břiše?

Nezlobte se na mne, ale to jste vážně nepochopila jak jsem to myslela? Ani ve snu by mě nenapadlo uvažovat ve vašem případě o přibírání. Myslela jsem samozřejmě „štíhlá jako vy“…

bao-baba
408 příspěvků 19.6.19 12:36
@julie74 píše:
Nezlobte se na mne, ale to jste vážně nepochopila jak jsem to myslela? Ani ve snu by mě nenapadlo uvažovat ve vašem případě o přibírání. Myslela jsem samozřejmě „štíhlá jako vy“…

Mám obavu, že ať napíšete cokoliv, stejně to nezlepšíte :-)

Lizbeth
954 příspěvků 19.6.19 13:36

@bao-baba
Já v tom vidím i to, že už s tím zkoušeli něco dělat, ale nevyšlo to..selhali, nepovedlo se..neměli vůli a ví, že to nedokáží ( hlavně kuřáci)..a proto, když má někdo připomínku a nemusí být ani rejpavá nebo hnusná, ale třeba myšlena dobře, přátelsky jakoby ve víře, že máte o zdraví toho člověka starost, tak místo aby řekli : Hele já vím, je to blbý, neměl bych a nechci, ale zkoušel jsem to a nešlo mi to..Tak to raději zlehčují a dělají machry..

giuliettka
4483 příspěvků 19.6.19 15:43
@bao-baba píše:
Na druhou stranu zdravotní připomínky má kdekdo

Zistila som, že pripomienky majú vždy len tí, čo maju sami nejaký mindrák. V niečom inom ako pripomienkujú. Systémom najlepšia obrana je útok. Každý kto upozorňuje na niečí nedostatok má problém sám so sebou a aby sa náhodou niekto nevyjadril k tomu jeho problému, tak zaútočí prvý.

giuliettka
4483 příspěvků 19.6.19 15:46

A viete čo, ani stromy v lese nie sú rovnaké. Keby sa tu obézne nehalili do tých stanov a legin, tak by si ich možno nikto na paškál nebral.
Ascot Anglicko.

xSx
693 příspěvků 19.6.19 16:49

@giuliettka s tím mindrákem to může být, v některých případech (třeba u mě) to ale může být i tím, že prostě něco ve svém životě změnili a pomohlo to, tak to pošlou dál.

giuliettka
4483 příspěvků 19.6.19 16:51

@xSx Ale neposielajte to dál pričasto. :-D

Dalmitka
1685 příspěvků 19.6.19 18:49
@Vinca_minor píše:
@Tyana Já obezitu taky nezkoumám, ale máme v kanceláři kolegu (normální váhy, ani vyžle, ani tlouštík), který prostě nemá ramena, ale má trošku bříško a na chlapa velkej zadek. Prostě vejce. Obzvlášť, když si vezme tričko s raglánem :) Nemůže za to, prostě má takovou kostru.

Teraz ste popísala jedného českého herca, ktorý hraje v jednom kriminálnom seriáli jednu z hlavných postáv /a mimochodom celkom dobre/. Fakt sa mi zdá, že má na chlapa veľký zadok; neviem, či zlým uhlom kamery alebo naozaj, ale pre chlapa žiadna výhra.

Dalmitka
1685 příspěvků 19.6.19 19:00

@julie74 - „Totiž jak se tady pořád diskutuje není jabko, jabko je jen zpotvorenina, při zdravé stravě takhle nikdo nepřibírá“
Niekedy som čítala dosť podrobnú štúdiu o tom, že takýto nešťastný typ postavy, ktorý je už dosť rozšírený u žien - mohutný chrbát, veľké brucho + žalúdok, žiadny zadok a tenké nohy - je spôsobený tým, že už desaťročia sa prijímajú v strave hormóny z antikoncepcie, vyplavenej do spodných vôd + hormóny z nadopovaných kurčiat a bohvie ešte z čoho. Keď sa nad tým zamyslím, môže na tom niečo byť, lebo aj v minulosti boli ženy tučné, ale takým ženským spôsobom - zadok, stehná, povedzme brucho, ale bol to taký ženský typ tučnoty. Teraz hocikedy máte problém rozoznať, či ide o ženu alebo muža, resp. podľa mňa najhoršie je asi taký babochlap.

julie74
3337 příspěvků 19.6.19 19:54

@Dalmitka no nevím, když se podívám na staré fotky, tak přesně toto tam vidím. Poradna prsa, břicho a že sukně celkem štíhlé nohy. Úplně nevím jestli i zadek, ten nevidět. A s těmi hormony, prosím jasně říkám že se ptám… Mluvíme o estrogenu? Ten by neměl ničit ženské zadky, ne? Nebo jak by to s těmi hormony mělo fungovat? Trochu se bojím, jestli se na hormony nesvadí i špatný televizní signál.

benyka
7477 příspěvků 20.6.19 00:35

@giuliettka Možná kdyby ženám neideálních proporcí každý hned nenadával do obezitek, tak by se nehalily do legín a stanů. A možná kdyby je vyfotili na dostizích v Ascotu a ne na benzince při zájezdu do Humpolce, tak by na sobě i nějaké ty šaty měly. :-)

giuliettka
4483 příspěvků 20.6.19 05:35
@benyka píše:
@giuliettka Možná kdyby ženám neideálních proporcí každý hned nenadával do obezitek, tak by se nehalily do legín a stanů.

A keď o niekom poviem, že je štíhly, tak je to tiež nadávka? Veď slovo obézny je normálne, popisuje stav vecí bez emocii.

Atlacoya
2713 příspěvků 20.6.19 09:13

Prosím o radu - nakoupila jsem letní šaty a všechny jsou tak nějak průhledné. Nechci se zařadit po bok těch, kterým se krásně rýsují krajky kalhotek tak se ptám - mají někde klasické hladké kalhotky v tělové barvě? Nejlépe aby nestály 300 jedny, když teď potřebuji tak patery?

Paris1789
3960 příspěvků 20.6.19 09:16

@Atlacoya
zkuste MS, mají kalhotky z mikrovlákna po 5 ks v balení. Cena je myslím 500 Kč za balení.

benyka
7477 příspěvků 20.6.19 09:46

@giuliettka Když je to pravda, tak je to popis stavu. Ale když to není pravda, tak je to urážka. Když je někdo tlustý a nazvu ho štíhlým, je to taky urážka. Stejně nepatřičně se cítím, když mě někdo osloví „mladá paní“. Tady ta debata ale začala o typech postav a možností jejich vhodného oblékání, ne o obezitě, nemocích a nákladech na zdravotnictví. Jako obvykle se to zvrhlo zase stejným směrem: Kdo se nevejde do standardních proporcí, je tlustý a basta fidli. Nemohly bychom lidi přestat kádrovat podle vzhledu a věnovat se hadrám? Malým, velkým, pro takovou a makovou postavu, aby jí to slušelo? Protože pravda je taky to, že každému sluší něco jiného.

Atlacoya
2713 příspěvků 20.6.19 10:24

@Paris1789 Děkuji! Podle webu přesně to, co potřebuji.

julie74
3337 příspěvků 20.6.19 11:36

N

Stránka:  « Předchozí 1 1900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1943 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek