Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (820) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
811 příspěvků 04.07.19 22:57

@giuliettka Mně vadí ty kecy. "Těším se, až vezmu dceru do kina, aby viděla Halle Baileyovou jako Ariel. Bude šťastná, až uvidí, že další dívka barevné pleti ztvárňuje princeznu od Disneyho,“ napsal na svůj účet Wajahat Ali, dopisovatel deníku New York Times.
Ta věta je absurdní. Není to komentář o schopnostech té herečky, ale o barvě kůže. A princeznu od Disneyho ať si narvou někam, je to víla od Andersena.

giuliettka
3843 příspěvků 04.07.19 23:07

@Vinca_minor Ale ten chlapík čo mal hrať toho Jamese Bonda, to náhodou vyjadril pekne. „James Bond je ikonickou milovanou postavou, která bere publikum na velká dobrodružství. Samozřejmě, pokud by mi někdo řekl, ‚Chceš hrát Jamese Bonda?‘ Reagoval bych, ‚Jasně!‘ Je pro mě fascinující představa. Ale není to něco, o čem bych se vyjadřoval stylem,' Jasně, chci být černošský James Bond.“
Ale dúfam, že tá Disneyho Ariel nebude s tou Andersenovou spojována. To by ma sklamalo. To už radšej s Rusalkou. :-D Ja nechcem malú morskú vílu čo má kámoša žraloka. :-D
Mne sa páči tá Andersenová rozprávka, kde sa pridá ku sestrám vzduchu a čaká 300 rokov, aby sa mohla vrátiť do mora. Ako malá som si ju predstavovala ako anjela. Vo vzduchu mala krídla. :-)
PS. ale čierneho Bonda nechcem. :-D
PS 2 pravopisné chyby majú na svedomí bavlnené rukavice, ktoré mám natiahnuté na noc. :-D

barvinok
650 příspěvků 05.07.19 10:07

@giuliettka ja som o novej Ariel čítala v článku s touto fotkou, a na nej sa podľa mňa vyslovene na tú kreslenú postavičku podobá. Náhodou tvárou sa hodí dokonale!

Vinca_minor
811 příspěvků 05.07.19 10:31

Jo, na Disneyovskou Ariel se hodí. To je tak, když si Disney vezme Andersenovu pohádku, hlasí se k ní, ale udělá z toho jiný příběh, který si pak žije vlastním životem:)

Pýthia
253 příspěvků 05.07.19 11:59

@giuliettka Mně se líbí moc, přijde mi, že se na Ariel hodí. I když tu Andersenovu jsem si taky představovala jinak :-)
A když tak nad tím přemýšlím, asi by mi nevadil černošský Bond, vzhledem ke koloniím mi přijde, že by se černoch ve službách Jejího Veličenstva v pohodě vyskytnout mohl. Ale musel by to být nějaký uhlazený fešák!!!

DanielaS
4902 příspěvků 05.07.19 15:42

Diky babicce vasnive ctenarce jsem se dostala krome male morske vily i k Bambimu, Pocahontas, medvidkovi Pu a Pinocchiovi (co si ted narychlo vzpomenu) driv nez k verzim od Disneyho, probehla detska traumata a pak jsem se nad Disneym jen cynicky osklibala.

isko
1407 příspěvků 05.07.19 19:41
@Pýthia … Ale musel by to být nějaký uhlazený fešák!!!

Prý to je ve skutečnosti fáma. Podle ní by to měl být Idris Elba.

Tak ten by byl uhlazený dost, kdyby už, ne?

Pýthia
253 příspěvků 05.07.19 22:43

@isko Já ho beru! :-)

marikahr
948 příspěvků 07.07.19 17:01

Našla som návod na čistenie koženej stielky v birkenstock šľapkách s použitím sódy bicarbona, máte s tým niekto skúsenosť?
Alebo iné tipy, ako to vyčistiť?
Ja som iné s koženou stielkou jednoducho vykefovala v mydlovej vode, ale tu neviem…

Oldyn
6130 příspěvků 07.07.19 18:23

@marikahr
Používám pěnu Famaco, zkušenost se sodou nemám. Birkenstock jsou přezůvky, ne? Zašlapané bych vyhodila.

marikahr
948 příspěvků 07.07.19 18:37

@Oldyn pre niekoho prezuvky ;-)
Oni zašlapané vôbec nie sú, ale keďže ich nosím naboso, chcelo by to osviežiť

Temperance
1607 příspěvků 08.07.19 14:08
@MarryJu píše:
@giuliettka Já si myslím, že je dokonalá

Jen by to chtělo poupravit ten kreslený film ;-)

cerruti
563 příspěvků 08.07.19 14:46

Chcela by som vedieť kto to oblečie?

Paris1789
3855 příspěvků 08.07.19 14:50
@cerruti píše:

Agáta Prachařová, myslela jsem si zprvu, že je to ona.

giuliettka
3843 příspěvků 08.07.19 15:19
@Pýthia píše:
A když tak nad tím přemýšlím, asi by mi nevadil černošský Bond, vzhledem ke koloniím mi přijde, že by se černoch ve službách Jejího Veličenstva v pohodě vyskytnout mohl. Ale musel by to být nějaký uhlazený fešák!!!

Mal to byť Idris Elba. A to je fešák. :-)

giuliettka
3843 příspěvků 08.07.19 16:29
@marikahr píše:
@giuliettka aj na Slovensku máme sviatok :-)
Super už sa teším na fotku, outfit z klietky tu este nebol ;-)

Klietka nebude, bola obohnaná davom, ako keby išli kameňovať nejakú pobehlicu. :-D
Ona na Slovensku bola okrem sviatku aj Levočská púť! :-D

marikahr
948 příspěvků 08.07.19 16:44

@giuliettka no to ste si vybrali dátum! ;-)
Ale mohli ste stretnúť prezidentku, tušim tam bola tiež ;-)

giuliettka
3843 příspěvků 08.07.19 16:51

@marikahr Nevidela som ju, asi sa neubytovala v mojom hoteli. :-D
Ten dátum vybrala kamarátka a práve preto, aby v nedeľu na tú hlavnú omšu, ktorou to končilo, vyliezla. Nevedela som to, ten dátum tej púte som za tie roky v CZ úspešne zabudla. :-D
Ja som hore bola pred rokmi, raz na púti, ale to je tak 15 rokov nazad a raz ako turista. Ale tentokrát sa mi hore nechcelo.

rozmlsaná
435 příspěvků 08.07.19 18:57

@cerruti
Královna Koloběžka první? :)

Campanelle
1970 příspěvků 10.07.19 19:10

@cerruti Nela Slováková s maminkou. :)

Jordaan
8738 příspěvků 10.07.19 22:01

Nemate nekdo zkusenost s timhle makeupem? Laka me, ale nemam moznost ho vyzkouset a je bohuzel dost drahy. Obrazek je dost maly, takze i slovne - znacka Perricone MD, No makeup.

VeronikK
1092 příspěvků 12.07.19 10:55

@Campanelle ta mě napadla, jen jsem nevěděla, jak se jmenuje :-)

giuliettka
3843 příspěvků 13.07.19 14:44

Irina obliekla decko do kalhot, som zvedavá za čo ju zdrbú teraz, či za to, že sa pozrela do mobilu, alebo za značku halenky. :-D

Lizbeth
859 příspěvků 13.07.19 19:04

Zase ta stará utěrka :)..a ona drží styl kované jehovistky?

giuliettka
3843 příspěvků 13.07.19 20:07

@lizbeth Jasně, bez džínsov ku kolenám a kapsáčov, to nie je ono. (fotka je ztiahnutá zo stránok detského parku v CZ)

Stránka:  « Předchozí 1 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1915 1916 1917 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek