Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (822) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
1622 příspěvků 19.07.19 11:23

@BarcaAri To je zvláštní ;-) jak ty šaty vypadají na člověku mnohem líp než na ramínku.

Dani17
454 příspěvků 19.07.19 12:00

@BarcaAri Nádherné. Maminka bude dokonalá dáma. Vybraly jste dobře. Takové si představuji i pro sebe. Moc krásné.

Jordaan
8738 příspěvků 19.07.19 12:03

@BarcaAri

S tim sakem je to moc pekne, mamince to moc slusi. Podle popisu jsem si to predstavovala spis trochu „divne“, ale ve skutecnosti je opravdu hezke.

julie74
3127 příspěvků 19.07.19 14:31

@Temperance přesně, na mamince stokrát lepší než na ramínku. Moc jí to sluší

andano
774 příspěvků 19.07.19 16:20

@BarcaAri
Děkuji, s maminkou jsme vrstevnice :-)

Na ramínku jsem je zavrhla, ještě se mi zdály i moc tmavé, pak jsem rolovala dolů…a na mamince jsou dokonalé, moc jí to sluší.
A s tím bílým sakem a perlami - decentní a pěkné.

Takže si musím poznamenat - Dům mody nevynechávat
Byla jsem tam naposledy asi před 5 lety a to mě definitivně odradili - nic rozmístěné v několika patrech, znuděné prodavačky oblečené do modelů, ze kterých bylo jasné, že jejich rady fakt nebrat (styl Sisa Sklowska řízlé rodinou Slovákových případně přerostlá diskodívka - obtažené pardálové šaty doplněné ostře růžovými lodičkami…) a předpokládající, že na vystavené stejně nemáte peníze, takže jim chcete zboží omatlat nebo ukrást, přičemž většinu zboží bych ani nechtěla…). Od té doby jsem vevnitř nebyla, i když okolo chodím často.
Musím zase nakouknout.

BarcaAri
623 příspěvků 19.07.19 16:34

Diky vsem za mile komentare. Uprimne ja bych si jich na raminku take nevsimla. Navedla nas pani prodavacka, ze oblecene vypadaji dobre. Zkusily sme jen jedno patro, byly jsme tam my dve a pani prodavacka (a pomerne dlouho) byla opravdu hodne mila a napomocna.

Příspěvek upraven 19.07.19 v 19:40

Sheba
323 příspěvků 19.07.19 16:45

@BarcaAri Maminka vypadá elegantně a reprezentativně, mnohé naše političky by jí mohly závidět. A naše první dáma by u vaší mamky mohla brát lekce vkusu :-)

PanenkaMalenka
243 příspěvků 19.07.19 17:22

@BarcaAri souhlasím se všemi, mamince to moc sluší.

bao-baba
313 příspěvků 19.07.19 18:46
@BarcaAri píše:
Diky vsem za mile komentare. Uprimne ja bych si jich na raminku take nevsimla. Navedla nas pani prodavacka, ze oblecene vypadaji dobre. Zkusili jsme jen jedno patro, byly jsme tam my dve a pani prodavacka (a pomerne dlouho) byla opravdu hodne mila a napomocna.

Takhle jsem si jednou koupila modré lodičky. Zdály se mi pro takovou mladou holku jako jsem já :-) moc babské a prodavačka mi řekla, ať si je zkusím, že na noze vypadají moc hezky a měla pravdu, předsedo.

bao-baba
313 příspěvků 19.07.19 19:06

Včera večer, nevím proč, jsem si vzpomněla na říkanku:„Chodí Pešek okolo, nedívej se na něho. Kdo se na něj koukne, toho Pešek bouchne.“ Když jsem jako dítko chodila na základní školu, v tělocvičně byly pešky - asi 30 cm dlouhé úzké obdélníky s poutkem ze silné kůže, podélně prošité v polovině. Nikdy jsme to nepoužili, nedovedu si představit, že by se s tím děti měly mlátit. Nevíte, k čemu to náčiní bylo?

Vidím, že místo odpovědi se mi dostává ramínek, takže pro vyjasnění dodám, že se opravdu nejednalo o hygienické pomůcky.

radmila.k
128 příspěvků 20.07.19 09:20

Pešky se používají při hraní se psy, přetahování a aport. Použití ve školní tělocvičně neznám.

bao-baba
313 příspěvků 20.07.19 11:12

@radmila.k
Děkuji :-)

giuliettka
3855 příspěvků 20.07.19 18:43
@cerruti píše:
Chcela by som vedieť kto to oblečie?

Táto pani? :-D
(Fotka je z verejného profilu ženy čo tie šaty predáva)

Dalmitka
1664 příspěvků 21.07.19 12:40

Ako sa volá úchylka, keď niekto komunikuje na nete sám so sebou; samozrejme pod rôznymi nickmi?

if5
238 příspěvků 21.07.19 20:57

@bao-baba Mám pocit, že se v době mého dětství pešky používaly jako štafetový kolík při „člunkových hrách“ - to jsou takové ty soutěže, kdy zas čárou čekají dvě a více družstev a postupně vybíhají členové plnit nějaký úkol - třeba přeskočit kozu, pak kotoul plavmo a vyšplhat po tyči na dohmat na závěs - a potom rychle předat peška dalšímu členu družstva.
A nebo opravdu na hru „… kdo se na něj koukne, toho pešek bouchne“ - účastníci dřepí v kruhu a zakrývají si oči, za zády jim obchází „pešek“ a říká tuhle říkanku, nakonec se u někoho zastaví, plácne ho peškem a utíká kolem kruhu. Plácnutý musí chytit peška a honí utíkajícího. Ten se snaží zaujmou po kruhu uvolněné místo dřív, než ho honící dohoní a plácne. Když se mu to podaří, dělá „peška“ honící. Jinak zůstává první hráč.

bao-baba
313 příspěvků 21.07.19 21:23

@if5
Ach, so… děkuji.

cerruti
566 příspěvků 22.07.19 15:43

@giuliettka niekto by mal povedať tej ženskej, že už je načase vybrať hlavu zo solária. Odpaľuje jej pomaly mozog.

giuliettka
3855 příspěvků 24.07.19 15:24

https://www.youtube.com/watch?…
Lunik očami angličana.

Dalmitka
1664 příspěvků 24.07.19 19:45

Vidím, že tá úchylka je oveľa vážnejšia, ako som si myslela :-D.

Paris1789
3855 příspěvků 24.07.19 21:39
@giuliettka píše:
https://www.youtube.com/watch?…
Lunik očami angličana.

Koukám, že děti z Luníku IX umějí nejlíp anglicky, asi bychom tam měli posílat i další děti :-)

giuliettka
3855 příspěvků 25.07.19 05:31

@Paris1789 Sú prázdniny, na návšteve starých rodičov sú deti žijúce v anglicku. :-D

giuliettka
3855 příspěvků 25.07.19 05:40

@Paris1789 Ale viac ma zaujali obleky tých deti na svadbe. Na českej som to videla len raz v živote, aby decko malo oblek. :-D
Posobila som vždy so synom jak z iného sveta a už viem, na Luník som mala ísť na svadbu. :-D

Paris1789
3855 příspěvků 25.07.19 07:16

@giuliettka ten film je náramně vtipnej náhdou. Oni nemají žádný problém, ten chlápek, co si se „štábem“ povídá, vypadá dobře, problém máme jen my :-)

vlm
4594 příspěvků 03.08.19 08:40

Jedna známá se chystá na svatbu vnuka, nevěsta je z Prahy ženich z jižních Čech, svatba v Beskydech. Nevěsta má velkou rodinu, takže nepoměrně více hostů. Přemýšlím nad tím. Jednak mi přijde divný chtít po lidech aby se trmaceli kamsi na to daleko na svatbu, ale zase každý je odjinud, tak nebude nikdo ve výhodě :-), Ten nepomer svatebcanu se mi taky nezdá, byla jsem na podobné svatbě kde byla naše rodina v menšině, ale zase nutit toho druhého aby vyřadil část svých hostů…

bao-baba
313 příspěvků 03.08.19 09:45

@vlm
Ony jsou ty velké svatby vůbec peklo. Jednak stojí spoustu peněz, které by mohli novomanželé utratit smysluplněji, jednak tam pod vlivem vypitého moku vybublají různé křivdy skutečné i domnělé. Zažila jsem v příbuzenstvu jednu velkou svatbu na zámku, s ubytováním v hotelu, živou hudbou, velkolepou hostinou atd. Ty řeči svatebních hostů… místo aby byli někteří rádi, že byli pozváni, už dopředu vyhrožovali, že nepřijdou, pokud tam bude ten nebo ta, vymiňovali si, co musí být podle nich, jakoby byli nejdůležitější osoby na svatbě oni. Ať se pozve libovolné množství hostů, stejně bude teta Máňa z třetího kolena uražená nadosmrti, že se na ní nedostalo.

Příspěvek upraven 03.08.19 v 09:49

Stránka:  « Předchozí 1 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1915 1916 1917 1918 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek