Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (834) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
906 příspěvků 20.08.19 22:39

@Temperance Zadek zezadu i zepředu. Prý aby někoho nepohoršovalo, jestli je to muž nebo žena :)

benyka
7353 příspěvků 20.08.19 23:22

Nejvíc mě dostal „Pomník anonymního přechodu“ ve Wroclawi. Na jedné straně ulice se různí lidé zanořují do chodníku a na druhé z něj vystupují.

VeronikK
1132 příspěvků 21.08.19 07:47

@Vinca_minor taky jsem dala socha na chodníku a nezjistila nic…
@Kalouže připadá mi, že pán/socha má v ruce ponožku, ale těžko říct, google ani na ponožku nezabral :-)

VeronikK
1132 příspěvků 21.08.19 07:49

@Qwertyl taky mě jako první napadla budapešť, tak nějak podle celkového dojmu - byla jsem tam ale jen jednou…

Judy24
936 příspěvků 21.08.19 09:18

@Vinca_minor Taky vyhledávám skoro zásadně přes obrázky. :D images.google.com používám mnohem častěji než obyčejný google. Když neznám slovíčko anglicky, tak ho skoro vždycky zadám radši tam, bývá to mnohem efektivnější. Beru vaši zkušenost jako potvrzení toho, že to dělám dobře (a líp než většina, aspoň něco!), děkuju.

umad
379 příspěvků 21.08.19 09:54
@giuliettka píše:
Prosím vás, kde je ten chlapík? :-D

Já bych tipovala Terst, tam je soch požehnaně.

Kalouže
53 příspěvků 21.08.19 11:16

@VeronikK A já který že to vynález mu vysloužil sochu, a vy přijdete s ponožkou! :-) Teď už ji tam taky vidím. (Taky těsto by to mohlo být)

sirena007
1137 příspěvků 21.08.19 12:17

To mi připomíná Dublin a sochu přezdívanou " The Prick with a Stick" (J. Joyce), kterou v průvodci označili „K*kot s hůlkou“

Porkpiehat
938 příspěvků 21.08.19 12:35
@VeronikK píše:
@Vinca_minor taky jsem dala socha na chodníku a nezjistila nic…
@Kalouže připadá mi, že pán/socha má v ruce ponožku, ale těžko říct, google ani na ponožku nezabral :-)

A hledala jsem kombinaci: Dobby - ponožka - socha? :-D :-D :-D

Také by to mohly být slipy, co se mu smrskly při praní :-)

giuliettka
4139 příspěvků 21.08.19 15:06
@Vinca_minor píše:
@giuliettka No já mám v práci pověst vrchního googliče :D Jen mě mrzí, že tu vaši konkrétní sochu nemůžu najít, ale jestli je vážně v Oviedu, tak tam jich mají tolik včetně soch obyčejných lidí, že soše Woodyho Allena a oboustranného zadku asi nemůže konkurovat :D

Neviem, je to známy pani čo mám na fb. Tipuju to tam už 4 dni, kde je, ale zatiaľ neodtajnil. Na to Oviedo nezareagoval, že sa trafili. Až to zistím, tak dám vedieť čo je to za chlapíka a čo má v rukách. :-D

BeKaa
404 příspěvků 23.08.19 11:36

Potřebovala bych poradit nějakou dobrou a hezkou restauraci, klidně i s venkovním posezením v Jihlavě. Neznáte někdo?

Acrobaleno
957 příspěvků 23.08.19 12:24

Ok, ideme na to. Je tu niekto „povolaním“ sugar baby? Alebo pozná niekoho? Čo to vlastne znamená? Je to prostitúcia alebo jej zromantizovaná verzia na spôsob Pretty Woman?

Kalouže
53 příspěvků 23.08.19 15:06

@Acrobaleno Podle mého sugar baby patří k sugar daddy. Tedy starší pán si vydržuje mladou dívku.

giuliettka
4139 příspěvků 23.08.19 16:19

@Acrobaleno Je to obyčajná kurva, ale namiesto toho aby dala, kedykoľvek každému kto sa namane a vtedy keď chce on, za pár šupov, dá dvom trom solvenstným dedkom za vyššiu čiastku a kedy chce ona. :-D

Porkpiehat
938 příspěvků 23.08.19 17:34
@Kalouže píše:
@Acrobaleno Podle mého sugar baby patří k sugar daddy. Tedy starší pán si vydržuje mladou dívku.

Ale fuj, ve Francii je značka cukru Daddy. Teď při každém slazení budu myslet na dědulu, který nabízí cukrátka nějakým holčičkám. A k tomu ta růžová barva na všech jejich výrobcích…

Vinca_minor
906 příspěvků 23.08.19 17:55

@Porkpiehat Kdyby cukrátka… Sugar daddy si prostě vydržuje mladou kočičku.

Porkpiehat
938 příspěvků 23.08.19 18:20

@Vinca_minor Já to pochopila :-) Ale ten cukr mi evokuje spíš to postávání přes základní školou. Měla jsem ho od té značky jako moučkový a kostkový (respektive kulatý, děti ho zbožňovaly).

Temperance
1731 příspěvků 23.08.19 18:44

@Porkpiehat Jé, kulatý kostky, ty jsem ještě neviděla :-D

Kalouže
53 příspěvků 23.08.19 18:44

@Porkpiehat A sakra, to jsem si u vás skóre nevylepšila! :-)

Příspěvek upraven 23.08.19 v 19:06

zwedavka
1017 příspěvků 23.08.19 18:52
@Kalouže píše:
@Acrobaleno Podle mého sugar baby patří k sugar daddy. Tedy starší pán si vydržuje mladou dívku.

To vydržování nepatří nezbytně k věci, prostě je oba baví příslušná role.
Samozřejmě to může být nabízeno jako placená služba, ale klidně se může jednat o běžný vztah s neobvyklými preferencemi.

benyka
7353 příspěvků 23.08.19 19:16

Tak si tady čtu o starších pánech a mladých kočičkách a k tomu mi čirou náhodou hraje písnička Petra Skoumala „Pokušení na táboře“. (Pamětníci si určitě vzpomenou :-) : „Soudruhu,…“.)

Oveeec
2092 příspěvků 1 inzerát 23.08.19 19:38

Já kdysi četla, že spolu ti dva cukrouši nemusí ani spát, že ona ho třeba jenom doprovází do společnosti (eskort, ehm). Ale že by si to dědula za ty prachy nechtěl užít se vším všudy…nevím no. Mimochodem jsem zvědavá, jestli se tu ukáže někdo, kdo se tím živí :)

Porkpiehat
938 příspěvků 23.08.19 21:02

@Temperance Francouzi mají buď mega kostky nebo půlkostky (nebo ekvivalent ve kulatých). České kostky jsou velikostně někde mezi tím.
Teď jsem si to našla, že francouzské velikosti jsou 8, 6 a 4 g, české nejčastěji 5g. Ty střední kostky, ale v našem supermarketu nevedou a to je tam celkem výběr, buď mají ty mega nebo ty malé. Někdy se ty největší kostky prodávají uprostřed napůlené, aby se daly rozlomit.

Porkpiehat
938 příspěvků 23.08.19 21:07

@Kalouže Ale ne, už jsem vás z černé listiny vyškrtla. Už jsem od té doby vychladla, strávila jsem křivdy, které se mi v poslední době udály, + stěhování velmi blízké kamarádky, které mě hrozně vzalo, bylo toho fakt hodně najednou a tohle byla poslední kapka.
Takže si myslím, že na křivku se „spadnout“ také za takových 20-25 let zapomenu :-D

Kalouže
53 příspěvků 24.08.19 07:48

@Porkpiehat Mně blízká kamarádka zemřela. Je to rok a půl a chybí mi každý den. Měly jsme stejné zájmy, podobná dětství, stejný vkus-cit pro věci a situace. Bylo jí 40.

Stránka:  « Předchozí 1 1912 1913 1914 1915 1916 1917 1918 1919 1920 1921 1922 1928 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek