Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (834) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
umad
379 příspěvků 06.09.19 13:29

Když jsem u těch koček, mám kotě a ano je v bytě samo páč přes den pracuju. Napadají mě myšlenky i na to, že si takhle nedovedu představit mít vlastně děti. Jakože přes den jsme všichni někde v luftě, člověk přijde domů v pět a má kolik 4 hodiny na společný život? No to byla odbočka, když už se to tak rozvinulo můj dotaz, mám možnost mu pořídit parťaka a váhám. Všude píšou lepší dvě kočky než jedna, je to tak?

Dogmeat
185 příspěvků 06.09.19 13:40

@umad bohužel není. Je to tak u psů, pro ty je vždycky lepší, když jsou alespoň dva. U kočky strašně záleží na povaze, někdy je ke kočce dokonce lepší pes. Mám dvě kočky, jsou to sestry, mám je od malých koťátek a nejspokojenější jsou, když jsou zvlášť a s lidmi, popř s bráchovym psem. Navzájem se berou jako těžkou konkurenci.

Vinca_minor
895 příspěvků 06.09.19 15:17

@umad Kamarádka má bytovou kočku, která bývá sama doma. Když jednou v pracovní den zůstala kamarádka doma, tak se kočka zjevila co hodinu a vrhla znechucený pohled - co tady sakra děláš?! Jinak byla celý den zalezlá a začala se s ní bavit až večer.

Lizbeth
891 příspěvků 07.09.19 09:38

Já jsem druhou kočku pořídila a naštěstí dobrý..Dva dny byla původní kočka z nového kotěte na umření, syčela, hekala a vypadala, že nás všechny vyvraždí, ale pak si to sedlo a za dva dny kámoši..ale slyšela jsem i odborníka na kočky mluvit o tom, že je to padesát na padesát a pokud si kočky nesednou, můžou pak celý život být vedle sebe nespokojené a nesnášenlivé a nikdy si na sebe nezvyknou, takže pozor.
Ovšem pokud se snesou je to fajn, hrají si spolu, olizují se, připadají mi spolu spokojené.

radmila.k
134 příspěvků 07.09.19 09:47

Poradite, co videt a navstivit ve Zline a okoli? Budeme s kamaradkou posledni tyden v zari v laznich Kostelec u Zlina a shanim tipy na vylety. Nemame auto, tak jen v dosahu mistni dopravy. Dekuji

andano
782 příspěvků 07.09.19 10:45

ZOO Zlín, máte za rohem.
Ve Zlíně Baťův mrakodrap a jinak v ulicích a parcích jsou vidět zajímavé kavárničky, bistra, občas hraje hudba - příjemná atmosféra.
Nová moderní architektura - Jiřičná - kongresová hala, rektorát a rekonstrukce několika dalších budov univerzity, přestavba Baťova Obchodního domu.
V okolí a snadném dosahu (trolejbus) je ještě Malenovický hrad, rekonstruoval se, ale myslím, že už je v provozu.

JancaBrno
9 příspěvků 07.09.19 10:53
@viera666 píše:
Som si stale myslela, ze chinos su neriflove nohavice urcene dole na zahnutie :-D.

myslím, že přesně tak

giuliettka
4133 příspěvků 07.09.19 11:11
@JancaBrno píše:
myslím, že přesně tak
Čo blbnete? Fakt čítate diskusie od prvých stránok? Vykašlite sa na to. Zapojte sa normálne do posledných príspevkov, čo sú na posledných 2-3 stranách. Posobíte potom trošku zmätene.
Oldyn
6156 příspěvků 07.09.19 11:39
@umad píše:
Když jsem u těch koček, mám kotě a ano je v bytě samo páč přes den pracuju. Napadají mě myšlenky i na to, že si takhle nedovedu představit mít vlastně děti. Jakože přes den jsme všichni někde v luftě, člověk přijde domů v pět a má kolik 4 hodiny na společný život? No to byla odbočka, když už se to tak rozvinulo můj dotaz, mám možnost mu pořídit parťaka a váhám. Všude píšou lepší dvě kočky než jedna, je to tak?

Srovnáváte dítě/člověka se zvířetem? To jako vážně? A komu tedy dáváte přednost? dítěti a nebo kočce? Kdo je u vás na prvním místě?

vlm
4630 příspěvků 07.09.19 12:49

@umad tak kdybyste mela dite, tak jste snad v pevni rade na materske a venujete se diteti, prece. kocka den prospi, ale ro prece nemuzete srovnavat, a to jsem milovnik kocek, dite vam obrati zivot v tom dobrem slova smyslu

JancaBrno
9 příspěvků 07.09.19 13:50
@radmila.k píše:
Poradite, co videt a navstivit ve Zline a okoli? Budeme s kamaradkou posledni tyden v zari v laznich Kostelec u Zlina a shanim tipy na vylety. Nemame auto, tak jen v dosahu mistni dopravy. Dekuji

rozhodně ZOO a ZÁMEK ZLÍN :-) jsou tam úžasné slonice i nádherné prostředí. také tam s dětmi jezdíme 2× do roka

Kalouže
53 příspěvků 07.09.19 13:55

@umad Já vám rozumím, jak to myslíte.

Oldyn
6156 příspěvků 07.09.19 14:54

Musím se zeptat, mexická rolnička- Bula, funguje to? Teď mi tu těhotná příbuzná naklavírovala díru do hlavy o těhotenské rolničce a já starej skeptik, víte co.

kobylkalucni
218 příspěvků 07.09.19 15:17

@Oldyn Slyším o tom poprvé. Vždyť dítě v bříšku slyší především zvuk hlasu své matky a nejbližších a je také přirozené miminko uklidňovat hlasem-ať už „ššš“ či broukáním ukolébavky. To příbuzná bude místo mluvení před miminem cinkat kuličkou? Podle mě je propojení matka-dítě už samo o sobě dostatečně silné.

umad
379 příspěvků 07.09.19 19:32
@Oldyn píše:
Srovnáváte dítě/člověka se zvířetem? To jako vážně? A komu tedy dáváte přednost? dítěti a nebo kočce? Kdo je u vás na prvním místě?

Ale to vůbec nesrovnávám. Zaujala mě ta pasáž v příspěvku, že proč si lidi pořizují zvířata, když s nima celý den nejsou. Jakože na ten společnej život zbývá obecně málo času at už se jedná o zvíře nebo dítě nebo třeba i partnera. A prostě taky si nikdo neřekne, přece si nebudu pořizovat dítě, když jsem osm hodin v práci.

giuliettka
4133 příspěvků 07.09.19 19:36
@umad píše:
Ale to vůbec nesrovnávám. Zaujala mě ta pasáž v příspěvku, že proč si lidi pořizují zvířata, když s nima celý den nejsou. Jakože na ten společnej život zbývá obecně málo času at už se jedná o zvíře nebo dítě nebo třeba i partnera. A prostě taky si nikdo neřekne, přece si nebudu pořizovat dítě, když jsem osm hodin v práci.

Tomu sa nepovie klinec do rakvy, to je rovno vykopanie hrobu. Decko a partnera nezavriete na tých 8 hodín doma a nenecháte ich samotných. Ale to prirovnávanie sa mi hnusí.

Temperance
1716 příspěvků 07.09.19 22:02

@radmila.k Muzeum obuvi.

lorens
2061 příspěvků 08.09.19 02:24

No, je to hrozné, ale já s našim psem trávím denně víc času než s děckem. Děcko ráno vypadne do školy, končí ve tři. Pak má různé sportovní aktivity a úkoly a má taky kamarády, se kterými tráví čas. Jsem ráda, že ho vidím u večeře, pak má tendece někam zalézt a dělat si to svoje.

Pes se mnou sice fyzicky je, ale většinu společného času prospí, sice vedle mne ale prospí.
Jdu se zahrabat. :)

Jinak pro normálního člověka psa a děcko majícího je otázka komu dává přednost: psovi nebo děcku, nesmyslná. Takhle normální člověk neuvažuje.

Mně vadí jenom lidi, co si myslí, že zvíře je hračka a takovým způsobem s ním zacházejí. Zavilí odpůrci chovu domácích mazlíčků mi nevadí, ti si je nepořizují a tím pádem pro ně nejsou hrozba. A pokud to nemůžou zakázat mně, všechno je v naprostém pořádku. :)

giuliettka
4133 příspěvků 08.09.19 07:41

Je to fotka z amerických policajných záznamov, ale mňa by zaujímalo čo vravíte na ten makeup.

benyka
7331 příspěvků 08.09.19 08:59

@giuliettka Dobrý tip, když půjdu na Silvestra za upírku. Zatím marně sháním funkční zuby. :-)

radmila.k
134 příspěvků 08.09.19 18:09
radmila.k
134 příspěvků 08.09.19 18:10

@Temperance Děkuji

Brep
699 příspěvků 08.09.19 18:50

Ceka me par dni v Budapesti. Co doporucujete tam? Beru cokoli od muzei po kavarny :)

giuliettka
4133 příspěvků 08.09.19 19:12

@Brep Ulice Váci, Petőfi a námestie Vörösmarty. :-D

andano
782 příspěvků 08.09.19 19:34

@Brep
Jsem přízemní - tržnice.
Potom Rybářskou baštu a Matyášův chrám (ráno než přijdou turisti…), Gellertovu horu (večer - nádherný výhled na město), Parlament - to jsou takové další základní cíle. Jestli jste koupací, tak termální lázně.

Stránka:  « Předchozí 1 1917 1918 1919 1920 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek