Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (848) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4680 příspěvků 14.9.19 20:10

@giuliettka zatím to na zlepšení skóre nevypadá, já ho neznám, i když je fakt, že co jsem se před třemi lety odjebala na ves, jsem poněkud mimo..co se módních trendů týče.

giuliettka
4574 příspěvků 14.9.19 20:12

@vlm Už sme na druhej stránke, tak už možem, veď ten je starý jak Matuzalém. :-D To nie je trend, to je niečo čo dostávajú milionírske dcérenky za maturitu. :-D

giuliettka
4574 příspěvků 14.9.19 20:13

@vlm @benyka sa mi odhlásila, tak sa spýtam vás, zagooglite a podla obrázku, fakt ste to nikdy nevidela?
https://www.cartier.co.uk/…racelet.html

vlm
4680 příspěvků 14.9.19 20:20

@giuliettka tak jsem tedy mimo už dlouhou dobu:-)

vlm
4680 příspěvků 14.9.19 20:23
@giuliettka píše:
@vlm @benyka sa mi odhlásila, tak sa spýtam vás, zagooglite a podla obrázku, fakt ste to nikdy nevidela?
https://www.cartier.co.uk/…racelet.html

Já guglila hned a fakt neznám, na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí

giuliettka
4574 příspěvků 14.9.19 20:24

@vlm No má to zatiaľ 5 červených. Počkám do rána a potom si ho vezmen na nedeľnú omšu, ak zvíťazia predsa len červené. :-D

giuliettka
4574 příspěvků 14.9.19 20:26
@vlm píše:
Já guglila hned a fakt neznám, na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí

A dala ste mi teda to červené? Alebo nie? Ak nie, tak šup, ja fakt chcem vedieť výsledok. :-D

vlm
4680 příspěvků 14.9.19 20:27

@giuliettka jen ho noste, je pěknej náhodou.

giuliettka
4574 příspěvků 14.9.19 20:28

@vlm A mám ho bez tých kamenov, fakt len ten zlatý základ, keby tam boli kamene, tak by to bolo vidieť, že zirkon a nie diamant, ale takto je to fakt pekné a nekričí doďaleka som lacná napodobenina. Akurát ja som asi trafená. :-D

vlm
4680 příspěvků 14.9.19 20:40

Zatím 0:7, buďte v klidu

Mladá chemička
219 příspěvků 14.9.19 21:00

@giuliettka já dala červené, vygůglila jsem ho a originál neznám. Pokud se vám líbí, tak ho noste. Vypadá moc hezky.

Porkpiehat
1300 příspěvků 14.9.19 21:15

@giuliettka Já jsem googlila, takže jsem dala červené. Po vygooglení jsem zjistila, že vím, o co se jedná (jen ten název mi nic neříkal), ale absolutně by mě netrápilo, že je to kopie. Jak tu někdo psal, že to pozná jeden ze sta, tak já bych řekla spíš jeden z tisíce. Kdybych ho dostala a vypadal hezky (ne jako šunt z tržnice za 15 Kč), tak bych ho určitě nosila.

giuliettka
4574 příspěvků 14.9.19 21:24

@Porkpiehat Vyzerá fakt krásne, ale určite to nie je originál. Ale ďakujem, aj vám @Mladá chemička a @vlm, a otatným červeným. Nebudem sa tým, že je to kopia zaoberať a ak mi to niekto vpáli do ksichtu, tak natrenujem vzletné „no a čo“?-)

Porkpiehat
1300 příspěvků 14.9.19 22:05

@giuliettka Fakt bych ho nosila bez obav. Já zvažuji, že si necháme od manžela ohnout nějaký hřebík :-) Nemám ani na napodobeninu :-D
Kdyby mi někdo dal napodobeninu tohoto jejich náramku, tak ho také budu nosit.

benyka
7521 příspěvků 14.9.19 22:09

A není lepší nosit šperky? Když už teda…

giuliettka
4574 příspěvků 14.9.19 23:29
@Porkpiehat píše:
Já zvažuji, že si necháme od manžela ohnout nějaký hřebík :-)

Ja mám konzervatívného manžela, toho by som na rovnaké náramky neukecala, ani keby som mu sľúbila trojku. :-D Ale z kolekcie Love by som tiež brala čokoľvek, ani kľúčik by mi dávať nemuseli. :-)

@benyka píše:
A není lepší nosit šperky? Když už teda…

Ja nie som bohatá, nemám žiadné drahé šperky. Najdrahší náramok čo mám je s rubíny v zlate. A nenosím ho bežne, len do divadla, vonku na večeru a pri spoločenských príležitostiach. A mala som narodeniny, dostala som hodinky, ten náramok čo spomínam, mobil a tak. Ale aj tak si neviem predstaviť, že niekomu poviem, ja nosím len šperky, tak beriem ako dar len cenné šperky. A s tým nemám problém, že je to lacné, tak ma to bude špatiť, ale že viem čoho napodobenina to je. A nosím aj bižutérieu, mne nevadí, ak je pekná, tak prečo nie.

Temperance
1923 příspěvků 15.9.19 01:12

@giuliettka Všechno nejlepší!
PS Taky jsem gůglila (dala asi šestadvacáté červené) - náramek se mi líbí, určitě ho noste, a kdyby ho někdo komentoval, tak jen ledabyle prohoďte „dárek k narozeninám“ :-D

Moir
2263 příspěvků 15.9.19 10:47

@benyka A co jsou podle vás „šperky“, jen v platině zasazené diamanty, nebo co?

giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 11:30

@Temperance Ďakujem. :-)
A ps, mala som ho teda v tom kostole a manžel mi povedal, že som paranoidná! Takže ľudia ak ma teraz spoznáte podľa náramku, tak mi rovno oznámte nazdar Džuli! :-D

@Temperance píše:
a kdyby ho někdo komentoval, tak jen ledabyle prohoďte „dárek k narozeninám“

Priznala som sa s mojími myšlienkami manželovi, o náramku nikdy nepočul, po zhliadnutí jeho ceny oznámil, že nikto nebude predpokladať, že je pravý. Že by som musela vystúpiť z Jaguára. Že keď sa niekto zo známých spýta, či je pravý, tak je cvok. :-D

Porkpiehat
1300 příspěvků 15.9.19 11:44

@giuliettka Hlavně nenos ten hřeb do kostela na Velikonoce, to by byla vyloženě provokace :-D :-D :-D

xSx
698 příspěvků 15.9.19 11:45

@giuliettka musela jsem googlit znova tu cenu a musím uznat, že má manžel pravdu :D hezky řečeno.

giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 11:48

@Porkpiehat Na Velikonoce počkám až dostanem napodobeninu Lójza Vitóna a použijem na posviacku jedál, jak nosia na východe Slovenska jedlo do kostola. Akurát, že si skočím tu do Jelenej Gory, mám to bližšie. :-D

giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 11:52

@xSx No a keby to malo ešte dajaký briliantik, tak by to chcelo aspoň Pagani Huayru. :-D
Ale najmladšia Kardashianka to dostala za maturitu. :-) A princezná Beatrice od manžela. Takže buď som sa blbě narodila, alebo blbě vdala. :-D

benyka
7521 příspěvků 15.9.19 14:18

@Moir To byla trošku provokace. :-) Rozdíl mezi šperky a nešperky nevidím v ceně ani v materiálu, ale přibližně v tom samém jako rozdíl mezi šaty od krejčího a šaty z konfekce, přičemž se zdaleka nejedná o hodnocení kvality výrobku.

Lizbeth
960 příspěvků 15.9.19 16:39

Tak už se konečně smiřte s tím, že většina z nás je proti vám verbež :)..vždyť už jen ty reklamy, které se nám zobrazuji - cesta kolem světa vesrus odpuzovač na kočky..
Já si kupuju naušnice u stojanu s bižu a jak už to je nad 159 kč, tak se rozmýšlím jestli do toho jít :)

Náramek je moc pěkný, noste. Červené jsem dala.

Stránka:  « Předchozí 1 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1945 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek